21 October 18:45 (Europe/Moscow)

Yesterday Scores

Live | Today | Yesterday | Not Started | Finished

Order by: Time / League

R Refresh |
- FREE: Android Livescore APP

F20/10 01:00 Palmeiras 2-0 Ponte Preta y [1-0] H2H
F20/10 01:30 San Josey 3-1 Jorge Wilstermann y [0-1] H2H
F20/10 02:00 Sport Club Recife PEy 1-1 Santos y [0-1] H2H
F20/10 02:00 Flamengoy 4-1 Bahia BA y [0-0] H2H

F20/10 03:30 The Strongesty 1-0 Blooming y [1-0] H2H
F20/10 03:30 USA (w) 3-1 Korea Rep (w) y [2-1] H2H
F20/10 04:00 AH Zaplay 0-0 Juventud Antoniana y [0-0] H2H
F20/10 11:00 Sriwijaya FC 1-1 Arema Malang y [1-1] H2H

F20/10 12:00 MFK Karvina U19y 2-0 Teplice U19 y [1-0] H2H
F20/10 12:05 SoNy Sugary 2-1 Vihiga United [0-1] H2H
F20/10 12:30 Dinthar FCy 1-2 Ramhlun North FC y [1-1] H2H
F20/10 12:30 Yokohama FCy 2-2 Machida Zelvia y [1-1] H2H
F20/10 12:30 T T Cluby 0-0 Feni SC y [0-0] H2H
F20/10 13:00 Ain Fakroun U21y 1-2 MC Saida U21 y [1-1] H2H
F20/10 13:00 RC Kouba U21r y 2-2 ASO Chlef U21 y [2-1] H2H
F20/10 13:00 FC Vorskla U21r y 2-2 Karpaty U21 y [2-1] H2H
F20/10 13:00 RC Relizane U21y 0-1 ASM Oran U21 y [0-0] H2H

F20/10 13:30 FC Bardez 6-0 Vasco SC y [4-0] H2H
F20/10 13:55 FK Mughany 2-4 Qaradag Lokbatan y [1-2] H2H
F20/10 13:55 FK Sudnobudivnyky 0-0 SC Tavriya y [0-0] H2H
F20/10 14:00 Turan Tovuzy 3-2 FC Agsu y [1-1] H2H
F20/10 14:00 Zaqatala FKr y 0-3 Binet FK y [0-2] H2H
F20/10 14:00 FC Muromy 0-0 Spartak Kostroma y [0-0] H2H
F20/10 14:00 Banantsy 0-0 Ararat Yerevan [0-0] H2H

F20/10 14:30 OTMK Olmaliqy 2-1 Mashal Muborak y [0-1] H2H
F20/10 14:30 Bali United 2-1 PS TNI y [2-1] H2H
F20/10 14:35 Shandong Luneng 3-1 Liaoning FC [2-0] H2H
F20/10 14:45 Troitsk 5-4 Veles-M y [2-3] H2H
F20/10 14:50 Tomori beraty 0-0 KS Bylis r y [0-0] H2H
F20/10 15:00 Sweden U17 9-0 San Marino U17 [6-0] H2H
F20/10 15:00 Poland U17 1-0 Cyprus U17 [0-0] H2H
F20/10 15:00 Victoria Bardary 1-0 FC Singerei y [1-0] H2H
F20/10 15:00 Al Wathbah 1-1 Al-Majd Damascus y [0-1] H2H

F20/10 15:00 Al Nawairy 1-0 Hutteen FC y [1-0] H2H
F20/10 15:00 Teshrin SC 2-1 Al-Taleiah y [1-1] H2H
F20/10 15:00 CF Sparta Selemet 0-2 Glodeni [0-0] H2H
F20/10 15:00 Astra Giurgiu IIy 2-1 Tunari y [0-1] H2H
F20/10 15:00 Pascaniy 1-2 Bucovina Radauti y [0-0] H2H
F20/10 15:00 Al-Jehady 0-3 Al-Karamah y [0-1] H2H

F20/10 15:00 KF Liria 3-0 KF Llapi [2-0] H2H
F20/10 15:00 FC Sheriff B 4-1 FC Cahul-2005 [0-0] H2H
F20/10 15:05 Al-Thuqbahy 1-1 Al-Taqdom y [1-0] H2H
F20/10 15:05 Hajer U21 2-1 Bottom U21 [1-1] H2H
F20/10 15:15 Al-Draihy 0-1 Abha y [0-1] H2H
F20/10 15:15 Al-Muzahmiyya 0-1 Al-Suqoor(KSA) [0-0] H2H
F20/10 15:20 Al-Washm 1-1 AL-jeel [1-0] H2H
F20/10 15:30 Terengganu U21y 1-0 Selangor U21 y [1-0] H2H
F20/10 15:30 Al-Hikma 2-1 Homenetmen r y [1-1] H2H
F20/10 15:30 Teleoptiky 2-1 Indjija y [2-0] H2H
F20/10 15:35 Al-Jabalain 2-0 Al-Badaea [1-0] H2H
F20/10 15:45 Wajj 0-2 Hercue [0-1] H2H
F20/10 15:45 Al-Ansar 2-1 Al-Riyadh [1-0] H2H
F20/10 15:45 Alrgay 0-0 EL Masry y [0-0] H2H
F20/10 15:45 Uhud U21y 0-1 Al-QadasiyaU21 y [0-0] H2H
F20/10 15:45 Petrojety 2-2 Wadi Degla SC y [0-1] H2H
F20/10 15:55 Ahli Al-Fujirahy 0-1 Al-Masafi y [0-1] H2H
F20/10 15:55 Al-Thaidy 3-1 Masfut r y [1-1] H2H
F20/10 16:00 Panserraikos 2-0 Veria FC y [1-0] H2H
F20/10 16:00 Tsarsko Seloy 2-0 FC Maritsa 1921 y [2-0] H2H
F20/10 16:00 Everton U23y 0-1 Sunderland U23 y [0-0] H2H
F20/10 16:00 Strumska Slava 0-1 PFC Nesebar y [0-0] H2H
F20/10 16:00 Al Nasr Dubaiy 0-1 Ajman y [0-1] H2H
F20/10 16:00 HNK Goricay 1-0 HNK Sibenik y [0-0] H2H
F20/10 16:00 Hottain (KSA)y 2-4 Jubail y [1-1] H2H
F20/10 16:00 Al-Hamriyahy 0-2 Al Oruba (UAE) [0-1] H2H
S20/10 ATM 0-0 Perlis H2H
F20/10 16:00 Al ittihad(LBY) 3-0 Al-Olomby [1-0] H2H
F20/10 16:10 Express FCy 1-2 Onduparaka FC y [0-0] H2H
F20/10 16:25 Zob Ahany 0-3 Pars Jonoubi Jam y [0-1] H2H
F20/10 16:30 ES Hamam-Soussey 0-1 A.S.Marsa r y [0-0] H2H
F20/10 16:30 A.S Ariana 3-1 CS Korba [2-0] H2H
F20/10 16:30 AS Kasserine 2-0 SS Zarzouna [1-0] H2H
F20/10 16:30 Kenna G 0-0 Sfax Railways [0-0] H2H
F20/10 16:30 Al Ahli Jeddahy 1-1 Manama Club y [0-1] H2H
F20/10 16:30 AS Slimane 0-0 Jendouba Sport [0-0] H2H
F20/10 16:30 Defense forces 2-2 Masa [1-1] H2H
F20/10 16:30 APR FCy 2-1 AS Kigali y [2-1] H2H
F20/10 16:40 Al-Ameade 3-2 Al-Sharq [2-0] H2H
F20/10 17:00 Germany (w) 2-3 Iceland (w) y [1-1] H2H
F20/10 17:00 FC Sozopolr y 0-5 PFK Montana [0-1] H2H
F20/10 17:00 Desportivo Huila 2-1 CRD Libolo [1-0] H2H
F20/10 17:00 AS Ain Mlilay 2-0 CA Batna y [1-0] H2H
F20/10 17:00 Sabayiy 1-0 FK Inter Baku y [1-0] H2H
F20/10 17:00 Al Birahy 0-1 Shbab Alkhaleel y [0-1] H2H
F20/10 17:25 Al-Sailiyay 0-1 Al Rayyan y [0-0] H2H
F20/10 17:25 Al Khor SCy 0-1 Al Markhiya y [0-0] H2H
F20/10 17:30 RC Koubay 0-2 ASO Chlef [0-1] H2H
F20/10 17:50 Al-Fatehy 1-1 Al-Ettifaq y [0-0] H2H
F20/10 18:00 Mumbai Cityy 3-1 UD Alzira y [2-0] H2H
F20/10 18:00 Volynr y 0-2 Desna Chernihiv y [0-1] H2H
F20/10 18:00 JSM Bejaiay 2-1 JSM Skikda y [0-1] H2H
F20/10 18:00 CRB Ain Fakrouny 0-0 MC Saida y [0-0] H2H
F20/10 18:00 WA Tlemceny 1-0 MO Bejaia y [0-0] H2H
F20/10 18:00 USM EL HARRACHy 2-0 USM Blida y [2-0] H2H
F20/10 18:00 RC Relizaney 1-0 ASM Oran [0-0] H2H
F20/10 18:00 Adanaspory 0-0 Ankaragucu y [0-0] H2H
F20/10 18:00 Club America II 1-2 Lobos Prepa y [1-0] H2H
F20/10 18:00 Unam Pumas IIy 2-0 Irapuato y [2-0] H2H
F20/10 18:00 Chertanovo-My 6-1 FK Zenit Moskva r y [2-0] H2H
F20/10 18:05 Ismaily 2-1 El Daklyeh y [2-1] H2H
F20/10 18:30 Vaasa VPSy 2-1 Lahti r y [1-1] H2H
F20/10 18:30 SK Batovy 3-1 FK Chropyne y [0-1] H2H
F20/10 18:30 Ilves Tamperey 1-0 PS Kemi Kings y [0-0] H2H
F20/10 18:30 RoPS Rovaniemiy 0-3 IFK Mariehamn y [0-1] H2H
F20/10 18:30 HIFKy 2-2 SJK Seinajoen y [0-2] H2H
F20/10 18:30 Inter Turkuy 1-3 HJK Helsinki [0-3] H2H
F20/10 18:30 KuPsy 2-1 Jyvaskyla JK [1-0] H2H
F20/10 18:45 Al-Shabbaby 0-0 Al-Najma y [0-0] H2H
F20/10 18:59 Inter Zapresicy 3-1 Rudes y [1-0] H2H
F20/10 18:59 Lija Athleticr y 0-2 Birkirkara FC [0-1] H2H
F20/10 18:59 Krumkachyy 0-3 FK Gorodeya y [0-1] H2H
F20/10 18:59 Zaglebie Lubiny 2-2 Piast Gliwice [1-1] H2H
F20/10 18:59 Slovenia (w) 0-4 Czech (w) y [0-2] H2H
F20/10 18:59 SPG Axams Gotzensy 1-4 Absam r y [0-0] H2H
F20/10 18:59 FC Cheb 6-0 FK Nejdek [1-0] H2H
F20/10 18:59 Al-Jazira(UAE)y 0-0 Al-Wasl y [0-0] H2H
F20/10 18:59 Sokol Dolna Zdanay 2-3 SKF Sered y [1-1] H2H
F20/10 19:30 Al-Jazeera 4-1 Al-Ahly y [4-1] H2H
F20/10 19:30 Al Wihdat Amman 2-0 Al-Baqs [2-0] H2H
F20/10 19:30 Hvidovre IFy 3-3 Hillerod Fodbold y [0-1] H2H
F20/10 19:30 Ingolstadt 3-0 Heidenheimer y [1-0] H2H
F20/10 19:30 Fortuna Dusseldorfy 1-0 Darmstadt y [1-0] H2H
F20/10 19:30 Trans Narvar y 0-7 FC Flora Tallinn y [0-2] H2H
F20/10 19:30 Austria Lustenau 2-0 WSG Wattens y [0-0] H2H
F20/10 19:30 Grorud U19y 7-0 Ready 2 U19 y [1-0] H2H
F20/10 19:30 Hoybr/Stovn U19y 1-4 Sagene U19 y [1-2] H2H
F20/10 19:30 Stabaek 2 U19y 0-2 Ullern 2 U19 [0-1] H2H
F20/10 19:30 Herlev IF 4-2 Fredensborg BI [2-1] H2H
F20/10 19:35 Al-Arabi SCy 1-3 Al-Sadd y [1-2] H2H
F20/10 19:45 FC Dunav Rusey 0-0 Botev Plovdiv y [0-0] H2H
F20/10 19:55 Al-Taawon 1-0 Al-Faisaly Harmah [0-0] H2H
F20/10 20:00 Brinkumer SVy 2-2 FC Oberneuland y [1-2] H2H
F20/10 20:00 ASV Brucky 2-1 SKU Amstetten [1-0] H2H
F20/10 20:00 First Wien 1894y 3-1 Stadlau y [3-1] H2H
F20/10 20:00 TSV Buchbachy 1-1 FC Memmingen y [1-0] H2H
F20/10 20:00 SC Verly 2-1 Westfalia Herne y [1-1] H2H
F20/10 20:00 AB Copenhagen 3-0 Bronshoj y [1-0] H2H
F20/10 20:00 Goztepey 3-3 Alanyaspor y [1-0] H2H
F20/10 20:00 SV Burmoosy 4-0 FC Berg y [3-0] H2H
F20/10 20:00 Donau Linzy 2-0 Union Edelweiss y [1-0] H2H
F20/10 20:00 Parndorfy 1-0 SV Schwechat y [1-0] H2H
F20/10 20:00 Hansa Rostocky 2-0 VfL Osnabruck y [1-0] H2H
F20/10 20:00 Naxxar Lionsy 3-1 St. Andrews y [1-1] H2H
F20/10 20:00 Cremonesey 2-0 Brescia y [1-0] H2H
F20/10 20:00 Orebroy 0-1 Halmstads y [0-0] H2H
F20/10 20:00 Midtjyllandy 4-2 AC Horsens y [2-1] H2H
F20/10 20:00 Antalyaspory 2-1 Kasimpasa r y [1-1] H2H
F20/10 20:00 Vocklamarkty 0-0 Lafnitz y [0-0] H2H
F20/10 20:00 SC Weizy 4-3 Wolfsberger AC Amate [2-2] H2H
F20/10 20:00 Tijuana IIy 2-2 Necaxa II y [0-2] H2H
F20/10 20:00 Puebla IIr y 2-3 Queretaro II r y [1-2] H2H
F20/10 20:00 Tinex Sencury 5-0 NK Sava Kranj y [3-0] H2H
F20/10 20:00 VST Volkermarkty 1-0 KAC 1909 y [0-0] H2H
F20/10 20:10 Al-Jahray 3-1 Al-Qadsia SC y [1-0] H2H
F20/10 20:30 SC Mannsdorf 2-3 Neusiedl [1-0] H2H
F20/10 20:30 Kufsteiny 2-4 SV Wals-Grunau y [1-1] H2H
F20/10 20:30 TuS Osdorf 1-3 SV Rugenbergen [0-0] H2H
F20/10 20:30 TeBe Berliny 4-1 Malchower SV y [1-1] H2H
F20/10 20:30 Hannover 96 Amy 2-2 Havelse y [2-0] H2H
F20/10 21:00 Toursr y 0-1 Sochaux y [0-0] H2H
F20/10 21:00 Nimesy 4-0 Stade Brestois r y [1-0] H2H
F20/10 21:00 AJ Auxerrey 2-1 Quevilly y [0-1] H2H
F20/10 21:00 Paris FCy 3-2 Valenciennes y [1-1] H2H
F20/10 21:00 Groningenr y 0-1 Willem II [0-1] H2H
F20/10 21:00 Dordrechty 1-1 De Graafschap y [0-0] H2H
F20/10 21:00 Orleans US 45y 1-2 Lorient y [1-0] H2H
F20/10 21:00 Vaduzy 0-5 Neuchatel Xamax [0-2] H2H
F20/10 21:00 Fortuna Sittardy 2-2 FC Eindhoven y [1-0] H2H
F20/10 21:00 AZ Alkmaar (Youth)y 2-1 Emmen y [1-0] H2H
F20/10 21:00 Helmond Sport 1-2 SC Telstar [1-2] H2H
F20/10 21:00 Nancyy 2-2 Clermont y [1-1] H2H
F20/10 21:00 Le Havrey 1-1 Chateauroux r y [1-0] H2H
F20/10 21:00 Zamaleky 0-3 Smouha SC y [0-1] H2H
F20/10 21:00 FC Ossy 1-1 Den Bosch y [1-1] H2H
F20/10 21:00 Volendamy 0-2 NEC Nijmegen [0-0] H2H
F20/10 21:15 Gzira Unitedr y 1-2 Balzan FC y [0-0] H2H
F20/10 21:15 Banik Ostravay 1-1 Sigma Olomouc r y [0-0] H2H
F20/10 21:15 Cambrian Clydachy 5-1 Ton Pentre r y [2-1] H2H
F20/10 21:30 Llanelliy 2-2 Port Talbot [1-1] H2H
F20/10 21:30 Belgium (w) 3-2 Romania (w) y [2-1] H2H
F20/10 21:30 Gornik Zabrzey 3-3 Korona Kielce y [3-1] H2H
F20/10 21:30 Schalke 04y 2-0 FSV Mainz 05 [1-0] H2H
F20/10 21:30 Deportivo Riestra 2-1 Mitre SdE r [2-1] H2H
F20/10 21:30 FC Wacker Innsbrucky 1-1 SV Ried r y [0-0] H2H
F20/10 21:45 Al-Ahed 0-0 Al-Ansar (LIB) y [0-0] H2H
F20/10 21:45 Saint Etienney 0-1 Montpellier y [0-1] H2H
F20/10 21:45 Padovay 1-0 Bassano y [1-0] H2H
F20/10 21:45 Napoli Futsal 3-1 Bologna Futsal [2-0] H2H
F20/10 21:45 Bangor Celticy 0-1 Leixlip United [0-0] H2H
F20/10 21:45 Dundalk 0-1 Bohemians y [0-1] H2H
F20/10 22:00 Bariy 4-2 Cittadella y [1-1] H2H
F20/10 22:00 Osasunar y 2-2 Barcelona B y [1-2] H2H
F20/10 22:00 France (w) 1-0 England (w) y [0-0] H2H
F20/10 22:00 Ards FCy 2-1 Warrenpoint Town y [0-1] H2H
F20/10 22:15 SP Libertas 2-1 Tre Fiori [0-0] H2H
F20/10 22:15 Entai Ravi Tucciy 1-0 Fiorentino [1-0] H2H
F20/10 22:30 Estorily 0-3 Boavista FC y [0-2] H2H

R Refresh