18 November 20:31 (Africa/Lagos)

Volleyball Live Scores

R Refresh |

AFRICA: African Championship
13:00 Chad 0-3 Rwanda
13:00 Rwanda 0-3 Algeria
14:00 Ghana 3-0 Kenya
14:00 Algeria 3-0 Chad
14:00 Niger 0-3 D.R. Congo
14:00 Cameroon 3-0 Nigeria
15:00 Algeria 3-0 Botswana
15:00 Libya 3-2 Ghana
15:00 Ghana 0-3 Tunisia
16:00 Niger 0-3 Egypt
16:00 Botswana 0-3 Rwanda
16:00 Nigeria 1-3 Morocco
17:00 Cameroon - Nigeria
17:00 Tunisia 3-0 Kenya
17:00 Chad 0-3 Botswana
18:00 Libya 2-3 Tunisia
18:00 Morocco 1-3 Cameroon
18:00 Kenya 3-2 Libya
19:00 D.R. Congo - Egypt
AFRICA: African Championship - 13th-14th places
14:00 Niger 0-3 Nigeria
AFRICA: African Championship - 5th-8th places
13:00 Libya 3-0 D.R. Congo
15:00 Libya 2-3 Rwanda
15:00 Rwanda 2-3 Morocco
17:00 Morocco 3-1 D.R. Congo
AFRICA: African Championship - 9th-14th places
12:00 Chad 2-3 Botswana
14:00 Kenya 0-3 Ghana
15:00 Niger 1-3 Chad
16:00 Chad 0-3 Kenya
17:00 Nigeria 2-3 Kenya
18:00 Botswana 0-3 Ghana
AFRICA: African Championship - Play Offs
14:00 Algeria 3-0 D.R. Congo
16:00 Tunisia 3-0 Morocco
17:00 Cameroon 3-1 Algeria
18:00 Cameroon 3-2 Libya
19:00 Tunisia 3-2 Algeria
20:00 Egypt 3-0 Rwanda
20:15 Egypt 0-3 Tunisia
21:00 Cameroon 0-3 Egypt
AFRICA: African Championship Women
13:00 Botswana W 2-3 Algeria W
15:00 Senegal W 3-1 D.R. Congo W
15:00 Nigeria W 1-3 Tunisia W
15:00 Kenya W 3-0 D.R. Congo W
15:00 Egypt W 3-0 Botswana W
15:00 Tunisia W 3-0 D.R. Congo W
17:00 Kenya W 3-0 Nigeria W
17:00 Senegal W 0-3 Kenya W
17:00 Tunisia W 1-3 Senegal W
17:00 D.R. Congo W 0-3 Nigeria W
17:00 Nigeria W 0-3 Senegal W
19:00 Algeria W 0-3 Egypt W
19:00 Cameroon W 3-1 Algeria W
19:00 Kenya W 3-0 Tunisia W
19:00 Egypt W 1-3 Cameroon W
20:00 Cameroon W 3-0 Botswana W
AFRICA: African Championship Women - 5th-8th places
13:00 Algeria W 3-1 Nigeria W
13:00 Nigeria W 3-0 Botswana W
15:00 Tunisia W 3-0 Botswana W
15:00 Algeria W 1-3 Tunisia W
AFRICA: African Championship Women - Play Offs
17:00 Kenya W 3-0 Egypt W
17:00 Senegal W 0-3 Egypt W
19:00 Cameroon W 3-0 Senegal W
19:00 Cameroon W 3-0 Kenya W
AFRICA: Olympic Games - Qualification
14:00 Cameroon 3-0 D.R. Congo
14:00 D.R. Congo 3-1 Nigeria
14:00 Algeria 3-0 D.R. Congo
16:00 Tunisia 3-0 Congo
16:00 Egypt 3-1 Congo
16:00 Nigeria 0-3 Cameroon
18:00 Algeria 3-0 Nigeria
18:00 Cameroon 0-3 Algeria
18:00 Egypt 3-0 Tunisia
AFRICA: Olympic Games - Qualification - 5th-6th places
14:00 Congo 3-0 D.R. Congo
AFRICA: Olympic Games - Qualification - Play Offs
16:00 Egypt 3-0 Cameroon
16:00 Cameroon 2-3 Algeria
18:00 Algeria 2-3 Tunisia
18:00 Egypt 3-2 Tunisia
AFRICA: Olympic Games Women - Qualification
13:00 Uganda W 0-3 Egypt W
14:00 Uganda W 0-3 Algeria W
14:00 Botswana W 3-2 Uganda W
15:00 Algeria W 3-0 Botswana W
16:00 Egypt W 3-0 Botswana W
16:00 Algeria W 3-1 Egypt W
18:00 Cameroon W 3-2 Tunisia W
18:00 Tunisia W - Kenya W
18:00 Kenya W 3-1 Cameroon W
AFRICA: Olympic Games Women - Qualification - 5th-6th places
14:00 Tunisia W 2-3 Botswana W
AFRICA: Olympic Games Women - Qualification - Play Offs
16:00 Kenya W 2-3 Egypt W
16:00 Kenya W 3-0 Algeria W
18:00 Algeria W 0-3 Cameroon W
18:00 Egypt W 2-3 Cameroon W
ARGENTINA: Copa ACLAV
00:00 Lomas 3-1 Pilar
00:00 Lomas 3-0 Ciudad
00:00 Lomas 0-3 UNTREF
00:00 Obras Pocito 3-2 Monteros
00:00 Obras Pocito 3-0 Libertad Burgi
00:00 Monteros 0-3 Libertad Burgi
00:00 UNTREF 3-1 River Plate
01:00 Obras Pocito 3-1 Gigantes del Su
01:00 UPCN 2-3 Obras Pocito
01:00 Lomas 2-3 Moron
01:00 Personal Boliva 3-0 UNTREF
01:00 Obras Pocito 3-1 Gigantes del Su
01:00 River Plate 0-3 UVT San Juan
01:00 Libertad Burgi 3-2 Personal Boliva
01:00 PSM Voley - Ciudad
01:30 Personal Boliva 3-0 PSM Voley
01:30 Personal Boliva 3-0 Jesus Maria
01:30 Personal Boliva 3-0 UNTREF
01:30 Personal Boliva 2-3 Jesus Maria
01:30 Personal Boliva 3-0 PSM Voley
02:00 Lomas 3-1 La Union de For
02:00 UPCN 3-0 Gigantes del Su
02:00 Lomas 3-1 River Plate
02:00 UPCN 0-3 Gigantes del Su
02:00 UPCN 0-3 Obras Pocito
02:00 Ciudad 3-0 River Plate
02:00 UPCN 3-1 Libertad Burgi
02:00 Ciudad 3-2 UNTREF
02:00 UPCN 3-0 Monteros
02:00 Ciudad 3-0 Lomas
02:00 UPCN 3-0 Obras Pocito
02:00 River Plate 3-0 Monteros
02:00 Libertad Burgi 3-1 UNTREF
02:00 Monteros 2-3 River Plate
02:30 Personal Boliva 3-0 PSM Voley
02:30 Gigantes del Su 3-1 PSM Voley
02:30 Personal Boliva 3-0 Gigantes del Su
03:00 Ciudad 1-3 Pilar
21:30 Ciudad 1-3 La Union de For
21:30 La Union de For 3-0 Pilar
22:00 Moron 3-0 River Plate
22:00 Jesus Maria 3-0 PSM Voley
22:30 Moron 0-3 Ciudad
22:30 UNTREF 1-3 PSM Voley
22:30 Jesus Maria 1-3 UNTREF
23:00 UNTREF 2-3 Jesus Maria
23:00 UNTREF 0-3 PSM Voley
23:00 PSM Voley 3-2 Jesus Maria
23:00 Ciudad 3-0 River Plate
23:00 Lomas 3-0 Ciudad
23:00 Lomas 3-0 River Plate
23:00 UNTREF 0-3 Libertad Burgi
ARGENTINA: Copa ACLAV - Play Offs
00:00 Personal Boliva 0-3 UPCN
01:00 Obras Pocito 1-3 UPCN
01:00 Personal Boliva 2-3 Lomas
01:00 Lomas 3-0 Jesus Maria
02:00 Personal Boliva 0-3 UPCN
02:00 Libertad Burgi 1-3 Ciudad
02:00 UPCN 2-3 Ciudad
22:00 Personal Boliva 3-2 Lomas
22:00 Obras Pocito 1-3 Jesus Maria
22:00 Obras Pocito - Personal Boliva
22:00 Personal Boliva 1-3 Obras Pocito
22:30 Lomas 3-2 Obras Pocito
23:00 Personal Boliva 3-0 Libertad Burgi
23:00 Libertad Burgi 0-3 Personal Boliva
ARGENTINA: Copa Master
00:00 Gigantes del Su 2-3 UNTREF
00:00 PSM Voley 1-3 Ciudad
00:30 Gigantes del Su 0-3 Ciudad
02:00 UPCN 3-2 UNTREF
02:00 Personal Boliva 0-3 UPCN
02:00 Lomas 0-3 UPCN
02:00 Libertad Burgi 3-0 PSM Voley
02:00 Ciudad 0-3 UNTREF
02:30 Libertad Burgi 3-1 UNTREF
03:00 Personal Boliva 3-0 UNTREF
03:00 Ciudad 2-3 Personal Boliva
03:00 Lomas 2-3 UPCN
23:00 Personal Boliva 1-3 Lomas
23:30 Lomas 3-0 Obras Pocito
ARGENTINA: Serie A1
00:00 Lomas 3-1 Jesus Maria
00:00 Lomas 3-2 La Union de For
00:00 Lomas 3-0 Ciudad
00:00 Lomas 3-0 UPCN
00:00 Lomas - Gigantes del Su
00:00 River Plate 1-3 Gigantes del Su
00:00 Lomas 3-0 Jesus Maria
00:00 River Plate 1-3 Jesus Maria
00:00 River Plate 0-3 Lomas
00:00 Lomas 2-3 River Plate
00:00 Lomas 3-1 Personal Boliva
00:00 River Plate 0-3 Personal Boliva
00:00 Lomas 1-3 Ciudad
00:00 River Plate 0-3 Ciudad
00:00 Lomas 3-1 Ciudad
00:00 Gigantes del Su 3-1 Monteros
00:00 Ciudad 3-2 Libertad Burgi
00:00 Gigantes del Su 3-1 UPCN
00:00 River Plate 0-3 Gigantes del Su
00:00 River Plate 0-3 Personal Boliva
00:00 Lomas 3-0 PSM Voley
00:00 Ciudad 3-0 Gigantes del Su
00:00 Ciudad 1-3 River Plate
00:00 Lomas 0-3 UPCN
00:00 Gigantes del Su 1-3 PSM Voley
00:00 Lomas 3-2 Monteros
00:00 Ciudad 3-1 Obras Pocito
00:30 UNTREF 3-1 PSM Voley
00:30 UNTREF 0-3 La Union de For
00:30 Ciudad 0-3 Personal Boliva
00:30 UNTREF 3-2 Gigantes del Su
00:30 UNTREF 1-3 Personal Boliva
00:30 Ciudad 3-2 Lomas
00:30 Ciudad 3-1 UNTREF
00:30 Personal Boliva 3-1 PSM Voley
00:30 Ciudad 3-1 Pilar
00:30 Ciudad 3-1 Jesus Maria
00:30 Ciudad 0-3 PSM Voley
00:30 UNTREF 3-2 Pilar
00:30 UNTREF 3-1 Ciudad
00:30 Ciudad 0-3 La Union de For
00:30 UNTREF 1-3 Obras Pocito
00:30 UNTREF 0-3 UPCN
00:30 Ciudad 0-3 UPCN
00:30 UNTREF 0-3 River Plate
00:30 Personal Boliva 3-0 River Plate
00:30 UNTREF 0-3 Lomas
00:30 UNTREF 3-1 PSM Voley
00:30 UNTREF 0-3 Jesus Maria
00:30 Gigantes del Su 3-1 Personal Boliva
00:30 Gigantes del Su 3-2 UNTREF
00:30 Gigantes del Su 0-3 UPCN
00:30 Gigantes del Su 0-3 Obras Pocito
00:30 UNTREF 1-3 Moron
00:30 UNTREF 0-3 Personal Boliva
00:30 UNTREF 0-3 Obras Pocito
00:30 Personal Boliva 2-3 Obras Pocito
00:30 PSM Voley 0-3 Gigantes del Su
00:30 UNTREF 2-3 Gigantes del Su
00:30 Ciudad 3-0 PSM Voley
00:30 UNTREF 0-3 Libertad Burgi
00:30 UNTREF 3-0 PSM Voley
00:30 Ciudad 3-0 Personal Boliva
00:30 UNTREF 0-3 Personal Boliva
00:30 Ciudad 3-0 UNTREF
00:30 UNTREF 3-2 Ciudad
00:30 Ciudad 1-3 Lomas
00:30 UNTREF 2-3 Lomas
00:30 UNTREF 3-0 Monteros
00:30 UNTREF 2-3 Obras Pocito
00:30 UNTREF 0-3 UPCN
00:30 UNTREF 0-3 Libertad Burgi
00:30 UNTREF 3-0 PSM Voley
00:45 Lomas 3-0 Personal Boliva
01:00 Obras Pocito 2-3 Ciudad
01:00 Jesus Maria 0-3 Ciudad
01:00 Jesus Maria 2-3 Pilar
01:00 Pilar 1-3 Personal Boliva
01:00 Obras Pocito 3-0 UNTREF
01:00 Pilar 1-3 Gigantes del Su
01:00 Obras Pocito 2-3 Lomas
01:00 Ciudad 3-0 Gigantes del Su
01:00 Jesus Maria 0-3 UPCN
01:00 Jesus Maria 2-3 Obras Pocito
01:00 Obras Pocito 3-0 La Union de For
01:00 Pilar 3-1 UNTREF
01:00 Pilar 0-3 Lomas
01:00 Jesus Maria 3-0 PSM Voley
01:00 Pilar 0-3 Ciudad
01:00 Pilar 3-1 Jesus Maria
01:00 Jesus Maria 0-3 La Union de For
01:00 Obras Pocito 3-1 Personal Boliva
01:00 Jesus Maria 0-3 Personal Boliva
01:00 Lomas 2-3 UPCN
01:00 Jesus Maria 0-3 Gigantes del Su
01:00 Pilar 0-3 La Union de For
01:00 Obras Pocito 3-0 Jesus Maria
01:00 Obras Pocito 3-1 PSM Voley
01:00 La Union de For 3-0 UNTREF
01:00 Jesus Maria 3-2 Lomas
01:00 Pilar 0-3 Obras Pocito
01:00 Ciudad 2-3 Obras Pocito
01:00 Jesus Maria 3-2 UNTREF
01:00 La Union de For 0-3 Gigantes del Su
01:00 Pilar 0-3 UPCN
01:00 PSM Voley 1-3 Lomas
01:00 Ciudad 3-0 Gigantes del Su
01:00 Personal Boliva 3-0 Jesus Maria
01:00 Moron 0-3 Gigantes del Su
01:00 Obras Pocito 3-1 UNTREF
01:00 Moron 0-3 River Plate
01:00 River Plate 3-1 PSM Voley
01:00 UNTREF 0-3 Ciudad
01:00 Ciudad 3-1 Moron
01:00 UPCN 3-0 Obras Pocito
01:00 Moron 1-3 Ciudad
01:00 River Plate 3-0 UNTREF
01:00 Obras Pocito 3-1 PSM Voley
01:00 River Plate 0-3 Moron
01:00 UPCN 2-3 Lomas
01:00 Libertad Burgi 2-3 Obras Pocito
01:00 Personal Boliva 3-1 Monteros
01:00 Libertad Burgi 3-1 UPCN
01:00 Monteros 1-3 Ciudad
01:00 Libertad Burgi 1-3 Personal Boliva
01:00 Gigantes del Su 0-3 Obras Pocito
01:00 Personal Boliva 1-3 UPCN
01:00 PSM Voley 3-2 Monteros
01:00 Libertad Burgi 0-3 Monteros
01:00 Obras Pocito 3-2 UNTREF
01:00 River Plate 0-3 Libertad Burgi
01:00 River Plate 3-0 PSM Voley
01:00 UNTREF 0-3 Gigantes del Su
01:00 Libertad Burgi 3-1 PSM Voley
01:00 PSM Voley 2-3 Libertad Burgi
01:00 Monteros 3-1 UNTREF
01:00 Libertad Burgi 2-3 Gigantes del Su
01:00 Obras Pocito 3-1 River Plate
01:00 Gigantes del Su 3-0 Libertad Burgi
01:00 River Plate 2-3 Obras Pocito
01:00 River Plate 1-3 UPCN
01:00 Libertad Burgi 3-2 UNTREF
01:00 Libertad Burgi 3-1 Ciudad
01:00 River Plate 0-3 Monteros
01:00 Ciudad 1-3 UPCN
01:00 Gigantes del Su 3-0 River Plate
01:00 Gigantes del Su 3-1 Lomas
01:00 Gigantes del Su 3-0 UNTREF
01:00 Libertad Burgi 3-2 River Plate
01:00 UPCN 3-0 Gigantes del Su
01:00 Monteros 1-3 Obras Pocito
01:00 Libertad Burgi 3-1 Ciudad
01:00 Monteros 3-2 UPCN
01:00 Libertad Burgi 0-3 Personal Boliva
01:30 Personal Boliva 3-2 La Union de For
01:30 Gigantes del Su 3-0 La Union de For
01:30 Gigantes del Su 1-3 Obras Pocito
01:30 PSM Voley 1-3 Pilar
01:30 Gigantes del Su 0-3 UPCN
01:30 Personal Boliva 3-0 Obras Pocito
01:30 PSM Voley 1-3 Ciudad
01:30 La Union de For 3-1 Jesus Maria
01:30 La Union de For 3-1 PSM Voley
01:30 La Union de For 3-2 Ciudad
01:30 PSM Voley 3-2 Obras Pocito
01:30 La Union de For 3-1 Pilar
01:30 PSM Voley 2-3 UPCN
01:30 Gigantes del Su 3-0 PSM Voley
01:30 Personal Boliva 3-0 Jesus Maria
01:30 Gigantes del Su 3-1 Jesus Maria
01:30 Personal Boliva 3-1 Gigantes del Su
01:30 Gigantes del Su 1-3 Personal Boliva
01:30 PSM Voley 3-0 Jesus Maria
01:30 Gigantes del Su 0-3 Lomas
01:30 La Union de For 3-0 UPCN
01:30 Gigantes del Su 3-2 UNTREF
01:30 La Union de For 0-3 Obras Pocito
01:30 Personal Boliva 1-3 Lomas
01:30 PSM Voley 1-3 La Union de For
01:30 PSM Voley 3-2 Gigantes del Su
01:30 PSM Voley 0-3 Personal Boliva
01:30 Gigantes del Su 3-1 Pilar
01:30 La Union de For 1-3 Lomas
01:30 Personal Boliva 3-0 Ciudad
01:30 Personal Boliva 3-0 Pilar
01:30 Gigantes del Su 3-2 Ciudad
01:30 La Union de For 2-3 Personal Boliva
01:30 PSM Voley 1-3 UNTREF
01:30 Gigantes del Su 3-1 Jesus Maria
01:30 Personal Boliva 3-1 Lomas
01:30 Gigantes del Su 3-1 PSM Voley
01:30 Personal Boliva 3-0 PSM Voley
01:30 Jesus Maria 3-1 Moron
01:30 PSM Voley 1-3 Ciudad
01:30 Jesus Maria 1-3 Obras Pocito
01:30 PSM Voley 1-3 UPCN
01:30 Jesus Maria 0-3 UPCN
01:30 Moron 1-3 Lomas
01:30 PSM Voley 0-3 Obras Pocito
01:30 Personal Boliva 3-0 Moron
01:30 Personal Boliva 3-0 Ciudad
01:30 Jesus Maria 3-0 PSM Voley
01:30 Personal Boliva 3-0 UNTREF
01:30 PSM Voley 3-1 Jesus Maria
01:30 Moron 1-3 UNTREF
01:30 PSM Voley 3-2 River Plate
01:30 Jesus Maria 3-0 River Plate
01:30 Moron 1-3 Personal Boliva
01:30 PSM Voley 3-2 Lomas
01:30 Jesus Maria 3-1 Gigantes del Su
01:30 Personal Boliva 3-0 UPCN
01:30 Moron 3-1 PSM Voley
01:30 Personal Boliva 3-0 Gigantes del Su
01:30 Moron 3-0 Jesus Maria
01:30 Gigantes del Su 0-3 Lomas
01:30 Jesus Maria 0-3 Personal Boliva
01:30 Moron 3-0 Obras Pocito
01:30 PSM Voley 1-3 UNTREF
01:30 Gigantes del Su 3-0 River Plate
01:30 Jesus Maria 3-2 UNTREF
01:30 Moron 0-3 UPCN
01:30 PSM Voley 2-3 Personal Boliva
01:30 PSM Voley 1-3 UPCN
01:30 PSM Voley 2-3 Obras Pocito
01:30 PSM Voley 3-2 Personal Boliva
01:30 Personal Boliva 3-1 Obras Pocito
01:30 Personal Boliva 3-1 Gigantes del Su
01:30 PSM Voley 1-3 Gigantes del Su
01:30 Personal Boliva 3-0 Libertad Burgi
01:30 PSM Voley 3-1 Ciudad
01:30 PSM Voley 2-3 UNTREF
01:30 Personal Boliva 3-1 Lomas
01:30 Personal Boliva 3-0 River Plate
01:30 Personal Boliva 3-2 Ciudad
01:30 PSM Voley 1-3 Lomas
01:30 Gigantes del Su 0-3 Ciudad
01:30 Obras Pocito 3-2 Monteros
01:30 Personal Boliva 3-0 UNTREF
01:30 PSM Voley 0-3 River Plate
01:30 Personal Boliva 3-1 Ciudad
01:30 Monteros 1-3 UNTREF
01:55 Ciudad 3-2 Monteros
02:00 UPCN 3-2 Ciudad
02:00 UPCN 3-0 Pilar
02:00 Personal Boliva 0-3 UPCN
02:00 UPCN 3-0 Lomas
02:00 UPCN 3-0 UNTREF
02:00 Lomas 3-1 Personal Boliva
02:00 UPCN 3-0 La Union de For
02:00 UPCN 3-1 Obras Pocito
02:00 UNTREF 0-3 Lomas
02:00 Pilar 0-3 PSM Voley
02:00 Personal Boliva 3-0 UNTREF
02:00 UPCN 3-2 Obras Pocito
02:00 UPCN 3-1 Personal Boliva
02:00 UPCN 3-1 Gigantes del Su
02:00 Obras Pocito 2-3 Gigantes del Su
02:00 UPCN 3-2 Jesus Maria
02:00 UPCN 3-2 PSM Voley
02:00 Obras Pocito 3-2 Ciudad
02:00 Obras Pocito 3-1 Moron
02:00 UPCN 2-3 Ciudad
02:00 UPCN 2-3 Moron
02:00 UPCN 3-0 UNTREF
02:00 Obras Pocito 0-3 Personal Boliva
02:00 Obras Pocito 1-3 UPCN
02:00 Jesus Maria 1-3 Lomas
02:00 UPCN 3-0 Gigantes del Su
02:00 Obras Pocito 0-3 Gigantes del Su
02:00 UPCN 3-2 Jesus Maria
02:00 UPCN 3-0 PSM Voley
02:00 Obras Pocito 2-3 Jesus Maria
02:00 Gigantes del Su 3-2 Moron
02:00 UPCN 3-0 River Plate
02:00 Obras Pocito 3-1 Lomas
02:00 Obras Pocito 3-0 River Plate
02:00 Monteros 0-3 Lomas
02:00 Monteros 3-0 River Plate
02:00 UPCN 1-3 Ciudad
02:00 UPCN 3-0 UNTREF
02:00 Obras Pocito 1-3 Ciudad
02:00 Monteros 0-3 UPCN
02:00 Monteros 3-0 Obras Pocito
02:00 Lomas 3-0 River Plate
02:00 UPCN 3-2 Obras Pocito
02:00 Obras Pocito 0-3 UPCN
02:00 UPCN 3-1 Lomas
02:00 Obras Pocito 0-3 Lomas
02:00 Gigantes del Su 2-3 Personal Boliva
02:00 Monteros 0-3 Personal Boliva
02:00 UNTREF 1-3 River Plate
02:00 UPCN 3-1 PSM Voley
02:00 UPCN 1-3 Libertad Burgi
02:00 Monteros 3-1 Gigantes del Su
02:00 Obras Pocito 3-1 PSM Voley
02:00 Obras Pocito 3-0 Libertad Burgi
02:00 Personal Boliva 3-1 PSM Voley
02:00 UPCN 0-3 Personal Boliva
02:00 UPCN 3-2 Gigantes del Su
02:00 Monteros 3-0 PSM Voley
02:00 Monteros 3-0 Libertad Burgi
02:00 UPCN 3-1 Monteros
02:00 Obras Pocito 3-2 Gigantes del Su
03:00 Gigantes del Su 3-2 Ciudad
15:00 Obras Pocito 3-2 Gigantes del Su
15:00 Libertad Burgi 2-3 Lomas
15:30 Obras Pocito 3-2 Personal Boliva
16:00 Lomas 1-3 Obras Pocito
21:00 UNTREF 0-3 Jesus Maria
21:00 River Plate 0-3 UPCN
21:00 River Plate 0-3 Ciudad
22:00 River Plate 3-0 Obras Pocito
22:00 Lomas 3-0 Moron
22:00 River Plate 1-3 UNTREF
22:00 River Plate - PSM Voley
22:00 River Plate 3-1 Libertad Burgi
22:30 Ciudad 3-2 Lomas
22:30 PSM Voley 0-3 Personal Boliva
22:30 PSM Voley 1-3 Ciudad
23:00 Lomas 3-2 PSM Voley
23:00 Obras Pocito 3-0 Pilar
23:00 Lomas 3-2 Gigantes del Su
23:00 Lomas 3-1 UNTREF
23:00 Lomas 3-0 Pilar
23:00 Lomas 3-1 Obras Pocito
23:00 Ciudad 1-3 River Plate
23:00 Lomas 3-0 PSM Voley
23:00 Ciudad 0-3 Personal Boliva
23:00 Ciudad 3-0 UNTREF
23:00 Lomas 3-0 UNTREF
23:00 Ciudad 3-1 Jesus Maria
23:00 Ciudad 3-0 PSM Voley
23:00 Ciudad 3-0 UPCN
23:00 Ciudad 3-1 Obras Pocito
23:00 Lomas 3-2 UNTREF
23:00 Lomas 3-2 Gigantes del Su
23:00 Lomas 3-0 Libertad Burgi
23:00 River Plate 0-3 Lomas
23:00 Lomas 2-3 Obras Pocito
23:30 UNTREF 0-3 UPCN
23:30 UPCN 3-0 River Plate
ARGENTINA: Serie A1 - Play Offs
00:00 Lomas 3-1 Ciudad
00:00 Obras Pocito 3-0 La Union de For
00:00 Lomas 1-3 Personal Boliva
00:00 UPCN 3-2 Personal Boliva
00:00 Ciudad 3-1 Gigantes del Su
00:00 Lomas 0-3 UPCN
00:30 Ciudad 0-3 Lomas
00:30 Personal Boliva 3-0 UPCN
00:30 Ciudad 3-1 Jesus Maria
00:30 Ciudad 2-3 UPCN
01:00 PSM Voley 2-3 UPCN
01:00 UPCN 3-0 Obras Pocito
01:00 Obras Pocito 0-3 UPCN
01:00 Jesus Maria 0-3 Ciudad
01:00 River Plate 0-3 Personal Boliva
01:00 Gigantes del Su 0-3 Ciudad
01:00 Libertad Burgi 1-3 UPCN
01:00 Obras Pocito 3-2 Lomas
01:00 UPCN 0-3 Lomas
01:00 Ciudad 0-3 Personal Boliva
01:30 Personal Boliva 3-0 Gigantes del Su
01:30 Gigantes del Su 0-3 Personal Boliva
01:30 La Union de For 0-3 Obras Pocito
01:30 Personal Boliva 3-0 Lomas
01:30 Personal Boliva 3-0 River Plate
01:30 Personal Boliva 3-2 River Plate
01:30 Gigantes del Su 1-3 Lomas
01:30 Personal Boliva 3-1 Monteros
01:30 Personal Boliva 2-3 Monteros
01:30 Personal Boliva 0-3 Ciudad
02:00 UPCN 3-1 PSM Voley
02:00 UPCN 3-0 Obras Pocito
02:00 UPCN 3-1 Personal Boliva
02:00 UPCN 3-0 Obras Pocito
02:00 UPCN 3-1 Obras Pocito
02:00 Obras Pocito 2-3 UPCN
02:00 Personal Boliva - UPCN
02:00 Personal Boliva 3-0 UPCN
02:00 UPCN 3-0 Libertad Burgi
02:00 Monteros 2-3 Personal Boliva
02:00 Obras Pocito 0-3 Lomas
02:00 Ciudad 2-3 Personal Boliva
02:30 Personal Boliva 0-3 Lomas
03:00 Personal Boliva 3-2 UPCN
03:00 UPCN 3-0 Ciudad
03:00 Personal Boliva 0-3 UPCN
16:00 Personal Boliva 3-1 UPCN
16:00 UPCN 3-0 Personal Boliva
22:00 Lomas 0-3 Personal Boliva
23:00 UPCN 3-2 Personal Boliva
23:00 Lomas 3-0 Gigantes del Su
23:00 Lomas 3-2 Obras Pocito
23:00 UPCN 3-0 Libertad Burgi
ASIA: Asian Championship
06:30 Chinese Taipei 3-0 Pakistan
06:30 Indonesia 3-1 Saudi Arabia
06:30 Australia 3-2 Thailand
06:30 Iraq 0-3 Chinese Taipei
06:30 Kazakhstan 3-0 Saudi Arabia
06:30 Pakistan 3-1 Iraq
09:00 China 3-0 Thailand
09:00 Iran 3-0 Iraq
09:00 Iran 3-0 Pakistan
09:00 Saudi Arabia 0-3 Qatar
09:00 Iran 3-0 Chinese Taipei
09:00 Thailand 3-1 Hong Kong
11:30 Australia 3-0 Hong Kong
11:30 Qatar 2-3 Kazakhstan
11:30 Hong Kong 0-3 China
11:30 Indonesia 2-3 Kazakhstan
11:30 Australia 3-0 China
11:30 Indonesia 3-2 Qatar
14:00 Japan 3-0 Sri Lanka
14:00 South Korea 3-0 Vietnam
14:00 Japan 3-0 Vietnam
14:00 Sri Lanka 0-3 South Korea
14:00 Japan 2-3 South Korea
14:00 Vietnam 3-2 Sri Lanka
ASIA: Asian Championship - 13th-16th places
06:30 Sri Lanka 3-0 Hong Kong
06:30 Hong Kong 0-3 Saudi Arabia
08:45 Sri Lanka 1-3 Iraq
09:00 Iraq 3-0 Saudi Arabia
ASIA: Asian Championship - 5th-8th places
06:30 China 3-0 Chinese Taipei
06:30 Chinese Taipei 3-2 Australia
09:00 Iran 3-2 Australia
09:00 Iran 3-1 China
ASIA: Asian Championship - 9th-12th places
11:30 Qatar 3-2 Pakistan
11:30 Pakistan 1-3 Thailand
14:00 Thailand 2-3 Vietnam
14:00 Qatar 3-1 Vietnam
ASIA: Asian Championship - Losers stage
06:30 Qatar 2-3 Sri Lanka
06:30 Qatar 3-1 Vietnam
09:00 Pakistan 3-2 Hong Kong
09:00 Pakistan 0-3 Thailand
11:30 Saudi Arabia 3-1 Sri Lanka
12:00 Vietnam 3-1 Saudi Arabia
14:00 Iraq 3-1 Hong Kong
15:00 Thailand 3-1 Iraq
ASIA: Asian Championship - Play Offs
06:30 Chinese Taipei 0-3 Kazakhstan
09:00 Japan 3-0 Australia
11:30 South Korea 3-0 China
11:30 South Korea 2-3 Kazakhstan
11:30 South Korea 3-0 Indonesia
14:00 Iran 2-3 Indonesia
14:00 Indonesia 0-3 Japan
14:00 Kazakhstan 1-3 Japan
ASIA: Asian Championship - Winners stage
06:30 Australia 1-3 Chinese Taipei
06:30 China 1-3 Chinese Taipei
09:00 Iran 0-3 China
09:00 Iran 3-1 Australia
11:30 Kazakhstan 0-3 Japan
11:30 Kazakhstan 1-3 South Korea
14:00 South Korea 3-1 Indonesia
14:00 Indonesia 0-3 Japan
ASIA: Asian Championship U18
11:00 Hong Kong U18 1-3 Australia U18
11:00 South Korea U18 3-1 Japan U18
11:00 Sri Lanka U18 3-1 Hong Kong U18
11:00 Thailand U18 3-0 Chinese Taipei
13:30 Japan U18 3-0 China U18
13:30 Australia U18 0-3 Sri Lanka U18
16:00 Iran U18 3-1 Thailand U18
16:00 Chinese Taipei 3-0 Iran U18
16:00 China U18 0-3 South Korea U18
ASIA: Asian Championship U18 - 11th-14th places
11:00 New Zealand U18 1-3 Oman U18
13:30 New Zealand U18 1-3 Pakistan U18
13:30 Pakistan U18 3-1 Kazakhstan U18
16:00 Oman U18 1-3 Kazakhstan U18
ASIA: Asian Championship U18 - 15th-17th places
07:30 Qatar U18 0-3 Turkmenistan U1
11:00 Qatar U18 - Hong Kong U18
11:00 Turkmenistan U1 3-2 Hong Kong U18
advertisement 3-0
ASIA: Asian Championship U18 - 5th-10th places
07:30 Malaysia U18 2-3 Australia U18
07:30 Thailand U18 3-0 Australia U18
07:30 India U18 3-0 Australia U18
11:00 India U18 1-3 China U18
11:00 China U18 2-3 Thailand U18
13:30 China U18 3-0 Sri Lanka U18
ASIA: Asian Championship U18 - 9th-10th places
16:00 Sri Lanka U18 3-1 Malaysia U18
ASIA: Asian Championship U18 - Play Offs
11:00 India U18 - Malaysia U18
11:00 Australia U18 3-0 Turkmenistan U1
11:00 South Korea U18 3-0 Pakistan U18
11:00 Thailand U18 3-0 Malaysia U18
11:00 Thailand U18 0-3 Chinese Taipei
13:30 Hong Kong U18 - Turkmenistan U1
13:30 Kazakhstan U18 3-0 New Zealand U18
13:30 Australia U18 - Qatar U18
13:30 Sri Lanka U18 3-0 Qatar U18
13:30 Chinese Taipei - Sri Lanka U18
13:30 Japan U18 3-0 Kazakhstan U18
13:30 Chinese Taipei 3-0 Australia U18
13:30 South Korea U18 3-0 Chinese Taipei
13:30 Chinese Taipei 1-3 Iran U18
16:00 Oman U18 1-3 Pakistan U18
16:00 Hong Kong U18 2-3 Malaysia U18
16:00 China U18 2-3 India U18
16:00 Iran U18 - Australia U18
16:00 Iran U18 3-0 Sri Lanka U18
16:00 India U18 0-3 Iran U18
16:00 Japan U18 3-1 Iran U18
16:00 South Korea U18 1-3 Japan U18
ASIA: Asian Championship U19 Women
07:30 Iran U19 W 2-3 Australia U19 W
07:30 Macau U19 W 0-3 Hong Kong U19 W
07:30 Australia U19 W 2-3 Hong Kong U19 W
07:30 Iran U19 W 3-0 Macau U19 W
10:00 Sri Lanka U19 W - Malaysia U19 W
10:00 Japan U19 W 3-0 Thailand U19 W
10:00 Malaysia U19 W 3-0 Sri Lanka U19 W
10:00 Sri Lanka U19 W 1-3 New Zealand U19
10:00 China U19 W 2-3 Thailand U19 W
12:30 Chinese Taipei 3-0 Kazakhstan U19
12:30 South Korea U19 3-0 India U19 W
12:30 Chinese Taipei 3-0 India U19 W
12:30 South Korea U19 3-2 Kazakhstan U19
15:00 Vietnam U19 W 1-3 China U19 W
15:00 Vietnam U19 W 0-3 Japan U19 W
ASIA: Asian Championship U19 Women - 13th-15th places
07:30 Macau U19 W 0-3 Malaysia U19 W
10:00 Sri Lanka U19 W 0-3 Malaysia U19 W
ASIA: Asian Championship U19 Women - 5th-8th places
07:30 Kazakhstan U19 1-3 South Korea U19
10:00 Iran U19 W 2-3 Vietnam U19 W
10:00 Vietnam U19 W 0-3 South Korea U19
15:00 Iran U19 W - Kazakhstan U19
15:00 Kazakhstan U19 3-1 Iran U19 W
ASIA: Asian Championship U19 Women - 9th-15th places
07:30 Australia U19 W 3-0 Sri Lanka U19 W
10:00 Macau U19 W 0-3 New Zealand U19
10:00 India U19 W 3-2 Hong Kong U19 W
12:30 Hong Kong U19 W 3-0 Malaysia U19 W
12:30 India U19 W 2-3 New Zealand U19
12:30 New Zealand U19 3-0 Australia U19 W
15:00 Australia U19 W 3-2 Hong Kong U19 W
ASIA: Asian Championship U19 Women - Play Offs
07:30 China U19 W 3-0 Malaysia U19 W
07:30 Kazakhstan U19 3-1 Australia U19 W
10:00 South Korea U19 3-0 Hong Kong U19 W
10:00 Thailand U19 W 3-0 Sri Lanka U19 W
10:00 Thailand U19 W 3-0 Kazakhstan U19
12:30 Chinese Taipei 3-0 Macau U19 W
12:30 India U19 W 0-3 Iran U19 W
12:30 China U19 W 3-0 South Korea U19
12:30 Thailand U19 W 2-3 China U19 W
12:30 Chinese Taipei 1-3 Thailand U19 W
15:00 Vietnam U19 W 3-0 New Zealand U19
15:00 Japan U19 W 3-0 Iran U19 W
15:00 Vietnam U19 W 1-3 Chinese Taipei
15:00 Japan U19 W 3-0 Chinese Taipei
15:00 Japan U19 W - China U19 W
15:00 China U19 W 0-3 Japan U19 W
ASIA: Asian Championship U20
10:30 Chinese Taipei 3-0 Saudi Arabia U2
10:30 India U20 3-0 Uzbekistan U20
10:30 Macau U20 3-0 Maldives U20
10:30 Pakistan U20 1-3 Chinese Taipei
10:30 Japan U20 3-0 Turkmenistan U2
10:30 Uzbekistan U20 0-3 New Zealand U20
13:00 Maldives U20 0-3 Malaysia U20
13:00 Thailand U20 0-3 Japan U20
13:00 New Zealand U20 0-3 India U20
13:00 South Korea U20 3-2 China U20
13:00 Hong Kong U20 3-1 United Arab Emi
13:00 Iran U20 3-0 South Korea U20
15:30 China U20 0-3 Iran U20
15:30 Jordan U20 1-3 Hong Kong U20
15:30 Australia U20 1-3 Sri Lanka U20
15:30 Turkmenistan U2 2-3 Thailand U20
15:30 Iraq U20 3-1 Qatar U20
15:30 Malaysia U20 2-3 Macau U20
18:00 Bahrain U20 3-0 Iraq U20
18:00 Sri Lanka U20 3-1 Kazakhstan U20
18:00 Qatar U20 0-3 Bahrain U20
18:00 United Arab Emi 0-3 Jordan U20
18:00 Kazakhstan U20 0-3 Australia U20
18:00 Saudi Arabia U2 3-0 Pakistan U20
ASIA: Asian Championship U20 - 13th-16th places
10:30 India U20 0-3 Japan U20
10:30 Pakistan U20 3-0 Saudi Arabia U2
15:30 India U20 3-1 Saudi Arabia U2
18:00 Japan U20 3-0 Pakistan U20
ASIA: Asian Championship U20 - 17th-20th places
09:00 Hong Kong U20 3-0 Jordan U20
11:30 United Arab Emi 1-3 New Zealand U20
13:00 Jordan U20 2-3 New Zealand U20
15:30 Hong Kong U20 2-3 United Arab Emi
advertisement 0-3
ASIA: Asian Championship U20 - 21th-24th places
08:00 Malaysia U20 1-3 Macau U20
Set 3 Maldives U20 0-2 Macau U20
ASIA: Asian Championship U20 - 5th-8th places
10:30 Kazakhstan U20 0-3 Chinese Taipei
10:30 Kazakhstan U20 0-3 Australia U20
13:00 Australia U20 0-3 China U20
13:00 Chinese Taipei 1-3 China U20
ASIA: Asian Championship U20 - 9th-12th places
10:30 Turkmenistan U2 1-3 Bahrain U20
13:00 Qatar U20 1-3 Sri Lanka U20
14:00 Qatar U20 0-3 Turkmenistan U2
16:30 Sri Lanka U20 0-3 Bahrain U20
ASIA: Asian Championship U20 - Play Offs
10:30 Chinese Taipei 3-0 New Zealand U20
10:30 Iran U20 3-0 India U20
10:30 South Korea U20 3-1 Pakistan U20
13:00 Hong Kong U20 1-3 India U20
13:00 Pakistan U20 3-0 Jordan U20
13:00 China U20 3-0 Saudi Arabia U2
13:00 Turkmenistan U2 0-3 Iraq U20
13:00 Iran U20 3-0 Kazakhstan U20
15:30 Iraq U20 3-0 Macau U20
15:30 Saudi Arabia U2 3-1 United Arab Emi
15:30 Japan U20 2-3 Chinese Taipei
15:30 Thailand U20 3-0 Qatar U20
15:30 Chinese Taipei 0-3 Thailand U20
15:30 Iran U20 3-1 Thailand U20
15:30 Thailand U20 3-1 Iraq U20
18:00 Bahrain U20 3-1 Malaysia U20
18:00 Kazakhstan U20 3-0 Maldives U20
18:00 Australia U20 3-2 Bahrain U20
18:00 Sri Lanka U20 1-3 Kazakhstan U20
18:00 China U20 2-3 Iraq U20
18:00 South Korea U20 3-0 Australia U20
18:00 South Korea U20 3-0 Iraq U20
18:00 Iran U20 3-0 South Korea U20
ASIA: Asian Championship Women
06:30 Chinese Taipei 3-1 Iran W
06:30 South Korea W 3-0 New Zealand W
06:30 China W 0-3 Japan W
06:30 Maldives W 0-3 Chinese Taipei
06:30 Iran W 3-0 Maldives W
06:30 South Korea W 3-1 Vietnam W
09:00 Japan W 3-0 Australia W
09:00 Thailand W 3-0 Maldives W
09:00 South Korea W 3-0 Sri Lanka W
09:00 Thailand W 3-0 Iran W
09:00 Australia W 0-3 China W
09:00 Thailand W 3-0 Chinese Taipei
11:30 Kazakhstan W 3-0 Hong Kong W
11:30 New Zealand W 0-3 Vietnam W
11:30 Philippines W 0-3 Kazakhstan W
11:30 Sri Lanka W 1-3 New Zealand W
12:00 Hong Kong W 0-3 Philippines W
12:00 Vietnam W 3-0 Sri Lanka W
ASIA: Asian Championship Women - 13th-14th places
04:00 Sri Lanka W 3-0 Maldives W
ASIA: Asian Championship Women - 5th-8th places
04:00 Vietnam W 3-2 Kazakhstan W
04:00 Kazakhstan W 3-2 Philippines W
06:30 Chinese Taipei 3-0 Philippines W
06:30 Vietnam W 3-0 Chinese Taipei
ASIA: Asian Championship Women - 9th-12th places
04:00 Hong Kong W 3-0 New Zealand W
06:30 Hong Kong W 1-3 Iran W
06:30 Iran W 3-2 Australia W
09:00 Australia W 3-0 New Zealand W
ASIA: Asian Championship Women - Losers stage
04:00 Hong Kong W 2-3 Sri Lanka W
04:00 Australia W 3-1 Iran W
06:30 Australia W 3-0 Maldives W
06:30 Hong Kong W 3-0 New Zealand W
ASIA: Asian Championship Women - Play Offs
04:00 Kazakhstan W 0-3 China W
06:30 South Korea W 3-0 Chinese Taipei
09:00 Japan W 3-0 Vietnam W
09:00 Japan W 3-0 China W
09:00 China W 0-3 South Korea W
11:30 Thailand W 3-0 Philippines W
11:30 South Korea W 0-3 Thailand W
11:30 Japan W 3-2 Thailand W
ASIA: Asian Championship Women - Winners stage
04:00 Kazakhstan W 3-1 Vietnam W
04:00 China W 3-2 Chinese Taipei
06:30 Japan W 3-0 Chinese Taipei
06:30 Kazakhstan W 0-3 South Korea W
09:00 Thailand W 3-2 China W
09:00 Japan W 3-1 Thailand W
11:30 South Korea W 3-0 Philippines W
11:30 Philippines W 3-1 Vietnam W
ASIA: Asian Cup
06:30 Iran 3-1 Australia
06:30 South Korea 3-0 Australia
06:30 Iran 3-0 South Korea
07:00 Japan 2-3 South Korea
07:30 Kazakhstan 3-1 Japan
07:30 Vietnam 2-3 Thailand
09:00 Japan 2-3 South Korea
09:00 Japan 0-3 Iran
09:00 Australia 0-3 Japan
09:30 Qatar 3-0 Vietnam
10:00 Thailand 0-3 Qatar
10:00 South Korea 0-3 Kazakhstan
11:30 Thailand 2-3 Chinese Taipei
11:30 Thailand 0-3 China
11:30 Kazakhstan 3-1 Thailand
12:30 Australia 1-3 Iran
12:30 Chinese Taipei 3-0 Australia
13:00 Iran 3-1 Chinese Taipei
14:00 China 3-0 Kazakhstan
14:00 Chinese Taipei 2-3 Kazakhstan
15:30 China 3-2 Chinese Taipei
ASIA: Asian Cup - 5th-8th places
05:00 Australia 3-1 Kazakhstan
05:00 Kazakhstan 3-1 South Korea
06:30 Thailand 1-3 Kazakhstan
06:30 Thailand 3-0 South Korea
07:30 South Korea 3-0 Australia
07:30 Thailand 3-1 South Korea
07:30 Australia 2-3 Thailand
09:00 Australia 3-1 South Korea
09:00 Kazakhstan 3-0 Australia
10:00 Vietnam 2-3 Thailand
ASIA: Asian Cup - Play Offs
05:00 Iran 3-0 Vietnam
06:30 China 3-0 Australia
07:30 Japan 3-1 Australia
09:00 South Korea 0-3 Chinese Taipei
10:00 South Korea 0-3 Qatar
10:00 Qatar 3-1 Japan
10:00 Japan 3-2 Chinese Taipei
11:30 Kazakhstan 1-3 Japan
11:30 Iran 3-2 Japan
11:30 Japan 3-1 Chinese Taipei
12:30 Chinese Taipei 3-2 Thailand
12:30 Kazakhstan 1-3 Chinese Taipei
12:30 Chinese Taipei 0-3 Iran
12:30 Qatar 3-2 Iran
14:00 Iran 3-1 Thailand
14:00 China 3-0 Chinese Taipei
14:00 Iran 3-1 China
ASIA: Asian Cup Women
06:00 Kazakhstan W 2-3 Iran W
06:00 Chinese Taipei 0-3 China W
06:00 Iran W 3-0 Australia W
07:00 Kazakhstan W 1-3 Japan W
07:00 Kazakhstan W 3-0 South Korea W
07:00 South Korea W 0-3 Japan W
08:30 China W 3-0 Vietnam W
08:30 Australia W 3-2 Kazakhstan W
08:30 Vietnam W 3-2 Chinese Taipei
09:30 Chinese Taipei 2-3 Thailand W
09:30 Iran W 0-3 Chinese Taipei
09:30 Thailand W 3-0 Iran W
11:00 Australia W 3-2 Philippines W
11:00 Philippines W 2-3 Iran W
11:00 Kazakhstan W 1-3 Philippines W
12:00 South Korea W 0-3 China W
13:00 Japan W 2-3 China W
13:00 China W 2-3 Kazakhstan W
13:30 Japan W 1-3 South Korea W
13:30 Thailand W 3-1 Japan W
13:30 South Korea W 0-3 Thailand W
15:30 Iran W 2-3 Vietnam W
15:30 Vietnam W 0-3 Thailand W
15:30 Chinese Taipei 2-3 Vietnam W
ASIA: Asian Cup Women - 5th-8th places
04:00 Kazakhstan W 0-3 Vietnam W
06:00 Iran W 3-1 Australia W
06:00 Australia W 3-1 Iran W
07:00 South Korea W 0-3 Chinese Taipei
07:00 Iran W 1-3 Chinese Taipei
08:30 Philippines W 1-3 South Korea W
08:30 Vietnam W 3-0 Australia W
08:30 Vietnam W 3-0 South Korea W
09:30 Iran W 3-1 Vietnam W
09:30 Vietnam W 3-2 South Korea W
13:30 South Korea W 3-1 Iran W
ASIA: Asian Cup Women - 9th-10th places
11:00 Kazakhstan W 2-3 Philippines W
ASIA: Asian Cup Women - Play Offs
06:00 Japan W 3-1 Vietnam W
07:00 Japan W 3-1 Iran W
08:30 South Korea W 1-3 Chinese Taipei
09:30 China W 3-0 Chinese Taipei
11:00 China W 3-0 Iran W
11:00 Chinese Taipei 1-3 Japan W
11:00 Thailand W 3-0 Chinese Taipei
13:00 Thailand W 3-0 South Korea W
13:00 Thailand W 2-3 China W
13:00 Japan W 0-3 Thailand W
13:30 Thailand W 3-0 Australia W
13:30 Thailand W 2-3 China W
13:30 China W 3-0 Japan W
15:30 Vietnam W 0-3 Kazakhstan W
15:30 Japan W 1-3 Kazakhstan W
15:30 Kazakhstan W 0-3 China W
ASIA: Asian Games
05:00 Maldives 0-3 India
05:00 Sri Lanka 1-3 China
ASIA: Asian Games - 13th-20th places
05:00 Sri Lanka 3-1 Maldives
05:00 Mongolia - Kazakhstan
05:00 Mongolia - Kazakhstan WO
07:30 Hong Kong 1-3 Vietnam
07:30 Nepal 3-1 Mongolia
11:30 Kazakhstan 2-3 Kyrgyzstan
11:30 Sri Lanka 3-1 Nepal
12:00 Nepal 3-0 Kyrgyzstan
14:00 Maldives 0-3 Hong Kong
14:00 Vietnam 3-0 Kyrgyzstan
14:30 Sri Lanka 3-0 Vietnam
ASIA: Asian Games - 7th-12th places
05:00 Thailand 3-1 Myanmar
05:00 Saudi Arabia 0-3 Thailand
07:30 India 1-3 Pakistan
07:30 China 2-3 Pakistan
07:30 Myanmar 3-2 India
09:30 Saudi Arabia 0-3 China
11:30 Thailand 3-1 Pakistan
ASIA: Asian Games - Play Offs
05:00 South Korea 3-0 Pakistan
05:00 Chinese Taipei 3-1 Qatar
07:30 Japan 3-1 India
11:30 Iran 3-0 China
11:30 Thailand 2-3 Indonesia
11:30 Indonesia 0-3 South Korea
11:30 Chinese Taipei 2-3 South Korea
14:00 Qatar 3-0 Myanmar
14:00 Saudi Arabia 1-3 Chinese Taipei
14:00 Japan 2-3 Qatar
14:00 Iran 3-0 Qatar
14:00 Indonesia 2-3 Japan
14:00 South Korea 0-3 Iran
ASIA: Asian Games - Preliminary
04:00 Mongolia 0-3 Iran
04:00 Myanmar 2-3 Japan
05:00 China 2-3 Vietnam
05:00 Saudi Arabia 3-1 Kyrgyzstan
07:30 Pakistan 3-0 Mongolia
07:30 Thailand 3-1 Sri Lanka
07:30 Japan 3-2 Kazakhstan
07:30 Nepal 0-3 Chinese Taipei
11:30 India 3-0 Hong Kong
11:30 Kazakhstan 1-3 Myanmar
11:30 China 3-2 Thailand
11:30 Iran 3-0 Pakistan
11:30 Vietnam 0-3 Sri Lanka
11:30 Kyrgyzstan 0-3 Indonesia
11:30 South Korea 3-0 Nepal
14:00 Chinese Taipei 2-3 South Korea
14:00 Qatar 3-0 Maldives
14:00 India 0-3 Qatar
14:00 Indonesia 1-3 Saudi Arabia
14:00 Hong Kong 3-0 Maldives
14:00 Qatar 3-0 Hong Kong
14:00 Thailand 3-1 Vietnam
ASIA: Asian Games Women
05:00 China W 3-0 Vietnam W
05:00 India W 0-3 Vietnam W
05:00 Kazakhstan W 3-0 India W
05:00 Japan W 3-0 Hong Kong W
07:30 Philippines W 0-3 Thailand W
07:30 South Korea W 3-1 Kazakhstan W
07:30 Hong Kong W 0-3 Philippines W
07:30 Vietnam W 2-3 Chinese Taipei
07:30 Vietnam W 0-3 South Korea W
07:30 China W 3-0 India W
11:30 Chinese Taipei 1-3 Kazakhstan W
11:30 South Korea W 3-0 India W
11:30 China W 3-0 Chinese Taipei
11:30 Philippines W 0-3 Japan W
11:30 South Korea W 0-3 China W
11:30 Kazakhstan W 0-3 China W
11:30 Thailand W 3-0 Hong Kong W
11:30 Indonesia W 1-3 Thailand W
11:30 Kazakhstan W 2-3 Vietnam W
14:00 Japan W 3-0 Indonesia W
14:00 Hong Kong W 1-3 Indonesia W
14:00 Thailand W 3-0 Japan W
14:00 India W 2-3 Chinese Taipei
14:00 Indonesia W 3-1 Philippines W
14:00 Chinese Taipei 0-3 South Korea W
ASIA: Asian Games Women - 5th-8th places
04:00 Vietnam W 3-1 Indonesia W
05:00 Indonesia W 3-1 Philippines W
07:30 Vietnam W 1-3 Kazakhstan W
09:30 Philippines W 2-3 Kazakhstan W
ASIA: Asian Games Women - 9th-11th places
04:00 Chinese Taipei 3-0 India W
11:30 Hong Kong W 0-3 India W
ASIA: Asian Games Women - Play Offs
05:00 Thailand W 3-0 Vietnam W
07:30 Japan W 3-0 Kazakhstan W
07:30 South Korea W 3-1 Japan W
11:30 Indonesia W 0-3 South Korea W
11:30 Thailand W 0-3 China W
12:00 Thailand W 3-1 South Korea W
14:00 Philippines W 0-3 China W
14:30 China W 3-0 Japan W
ASIA: Southeast Asian Games
09:00 Myanmar 0-3 Thailand
09:00 Indonesia 3-0 East Timor
11:00 Philippines 0-3 Vietnam
11:00 Thailand 3-0 Cambodia
11:00 Vietnam 3-0 East Timor
11:00 Indonesia 3-0 Vietnam
11:00 Cambodia 0-3 Myanmar
13:00 Malaysia 3-0 Cambodia
13:00 Myanmar 3-2 Malaysia
13:00 Philippines 1-3 Indonesia
13:00 Malaysia 0-3 Thailand
13:00 East Timor 0-3 Philippines
ASIA: Southeast Asian Games - Play Offs
07:00 Vietnam 3-1 Myanmar
09:00 Thailand 3-2 Vietnam
11:00 Indonesia 3-2 Myanmar
13:00 Thailand 3-1 Indonesia
ASIA: Southeast Asian Games Women
06:00 Thailand W 3-0 Indonesia W
06:00 Myanmar W 0-3 Thailand W
06:00 Indonesia W 3-0 Myanmar W
08:00 Malaysia W 0-3 Vietnam W
08:00 Philippines W 3-0 Malaysia W
08:00 Vietnam W 3-0 Philippines W
ASIA: Southeast Asian Games Women - Play Offs
04:00 Thailand W 3-0 Philippines W
04:00 Philippines W 1-3 Vietnam W
06:00 Indonesia W 3-2 Vietnam W
10:00 Thailand W 3-0 Indonesia W
AUSTRALIA: AVL
00:00 Sydney Warriors 0-3 Queensland
00:00 CBR Cobras - UTSSU 2
00:30 Adelaide Storm 3-1 Victoria
01:00 UTSSU 0-3 Queensland
01:00 University Blue 3-1 Adelaide Storm
01:00 University Blue 2-3 WA Hornets
01:00 Sydney Warriors 1-3 Canberra Centre
01:00 Canberra Centre 1-3 UTSSU
01:00 Sydney Warriors 0-3 Canberra Centre
01:00 University Blue 0-3 Adelaide Storm
01:00 CBR Cobras - Queensland Bucc
01:30 UTSSU 2 2-3 CBR Cobras
01:30 Queensland Bucc - CBR Cobras
02:00 UTSSU 0-3 Canberra Heat
02:00 Canberra Heat 3-0 Oceania Orcas
02:00 Canberra Heat 3-0 UTSSU
02:00 Queensland 3-0 Oceania Orcas
02:00 Canberra Heat 1-3 Queensland
02:00 University Blue - Adelaide Storm
02:00 University Blue - Victoria
02:00 Canberra Heat 3-0 UTSSU
02:00 UTSSU 0-3 Queensland
02:00 Canberra Heat 3-0 Sydney Warriors
02:00 Canberra Heat 3-0 UTSSU
02:00 Canberra Heat 3-0 Sydney Warriors
02:00 UTSSU 3-0 Canberra Centre
02:00 Sydney Warriors 0-3 Canberra Heat
02:00 Queensland - Canberra Centre
02:00 Canberra Centre 3-0 Sydney Warriors
02:30 UTSSU 2 - Queensland Bucc
03:00 UTSSU 3-1 Oceania Orcas
03:00 University Blue - Victoria
03:00 Queensland 3-0 UTSSU
03:00 Queensland 3-0 Canberra Centre
03:00 Canberra Heat 0-3 Queensland
03:00 Queensland 3-0 Sydney Warriors
03:00 Victoria 0-3 Adelaide Storm
03:00 Adelaide Storm 3-2 University Blue
03:00 University Blue - Victoria
03:00 UTSSU 1-3 Canberra Heat
03:00 Adelaide Storm 3-1 University Blue
03:00 Victoria 2-3 Adelaide Storm
03:00 Queensland 3-2 Canberra Heat
03:00 Canberra Heat 0-3 Queensland
03:00 Victoria 3-1 WA Hornets
03:00 Canberra Heat 3-1 Queensland Pira
03:30 Adelaide Storm 3-0 University Blue
03:30 University Blue 2-3 WA Hornets
03:30 Sydney Warriors 0-3 Queensland
04:00 Queensland 3-1 Canberra Heat
04:00 Queensland 3-0 UTSSU
04:00 UTSSU 1-3 Canberra Heat
04:00 Victoria 0-3 University Blue
04:00 Adelaide Storm 3-1 WA Hornets
04:00 Adelaide Storm 0-3 Victoria
04:00 Victoria 3-0 WA Hornets
04:00 Queensland 3-0 UTSSU
04:00 Victoria 3-0 University Blue
04:00 Adelaide Storm 1-3 WA Hornets
04:00 Sydney Warriors 0-3 UTSSU
04:00 Adelaide Storm - WA Hornets
04:00 UTSSU 3-1 Sydney Warriors
04:00 Canberra Heat - UTSSU
04:30 Adelaide Storm 3-1 WA Hornets
04:30 WA Hornets - Victoria
04:45 WA Hornets 0-3 University Blue
05:00 Victoria 3-1 WA Hornets
05:00 Victoria 1-3 Adelaide Storm
05:00 Canberra Heat 3-0 Canberra Centre
05:00 Canberra Centre 3-0 Sydney Warriors
05:00 WA Hornets - Adelaide Storm
05:00 WA Hornets - Adelaide Storm
05:00 WA Hornets 3-2 University Blue
05:30 UTSSU 0-3 Canberra Heat
06:00 Oceania Orcas 0-3 Queensland
06:00 WA Hornets 3-1 University Blue
06:00 WA Hornets 3-2 Adelaide Storm
06:00 Sydney Warriors 0-3 Canberra Heat
06:00 WA Hornets 3-0 Victoria
06:00 Canberra Centre 3-1 UTSSU
06:00 WA Hornets 3-1 Victoria
06:00 Queensland Pira - Canberra Heat
06:30 UTSSU - Queensland Pira
07:00 Sydney Warriors 0-3 UTSSU
08:00 Victoria 3-1 University Blue
08:00 UTSSU - Sydney Warriors
08:00 University Blue 3-2 WA Hornets
08:30 Oceania Orcas - Canberra Heat
09:00 Queensland 0-3 Canberra Heat
09:00 Canberra Centre 1-3 Canberra Heat
09:00 Canberra Centre 1-3 Canberra Heat
09:00 Canberra Heat 3-1 Canberra Centre
09:00 Canberra Heat 3-0 Canberra Centre
09:30 UTSSU - Canberra Centre
10:00 Canberra Centre - Queensland
10:00 Canberra Centre 0-3 Canberra Heat
10:00 Canberra Centre 0-3 Canberra Heat
23:00 Oceania Orcas - UTSSU
AUSTRALIA: AVL - Play Offs
00:00 Adelaide Storm 0-3 Canberra Heat
00:00 WA Hornets 3-1 Canberra Heat
02:00 Queensland 3-1 WA Hornets
02:00 Queensland 3-1 Adelaide Storm
02:30 Canberra Heat 3-0 Queensland
03:30 WA Hornets 0-3 Queensland
04:00 Adelaide Storm 0-3 Canberra Heat
05:00 Canberra Heat 0-3 Queensland
06:00 Queensland - Victoria
23:30 Adelaide Storm 1-3 Victoria
23:30 Canberra Heat 3-1 Adelaide Storm
AUSTRALIA: AVL Women
00:00 Canberra Heat W 3-2 Oceania Orcas W
00:00 UTSSU W 3-0 Oceania Orcas W
00:00 Canberra Heat W 3-1 UTSSU W
00:00 Canberra Heat W 0-3 Queensland W
00:00 Canberra Heat W - Queensland W
00:00 Uni Blues W - Victoria W
00:00 UTSSU W 0-3 Queensland W
00:00 Uni Blues W - VVA Vultures W
00:00 UTSSU W - Canberra Heat W
00:30 Adelaide Storm 1-3 Victoria W
01:00 Uni Blues W 3-0 Victoria W
01:00 Queensland W 3-1 UTSSU W
01:00 Victoria W 3-0 Adelaide Storm
01:00 Adelaide Storm 0-3 Uni Blues W
01:00 Adelaide Storm 0-3 Uni Blues W
01:00 VVA Vultures W 3-2 Adelaide Storm
01:00 Queensland W 3-2 Canberra Heat W
01:00 Canberra Heat W 1-3 Queensland W
01:00 Uni Blues W 3-0 Adelaide Storm
01:00 VVA Vultures W 1-3 WA Pearls W
01:00 Canberra Heat W - Queensland Pira
01:00 Canberra Heat W - UTSSU W
01:30 Adelaide Storm 0-3 Uni Blues W
01:30 Uni Blues W 3-0 WA Pearls W
02:00 Queensland W 3-1 Canberra Heat W
02:00 Queensland W 1-3 UTSSU W
02:00 UTSSU W - Canberra Heat W
02:00 Victoria W 0-3 Uni Blues W
02:00 Adelaide Storm 0-3 WA Pearls W
02:00 Adelaide Storm 1-3 Victoria W
02:00 Victoria W 2-3 WA Pearls W
02:00 WA Pearls W - Adelaide Storm
02:00 Queensland W - UTSSU W
02:00 VVA Vultures W 0-3 Uni Blues W
02:00 Adelaide Storm 0-3 WA Pearls W
02:00 Adelaide Storm 3-1 VVA Vultures W
02:00 UTSSU W 1-3 Sydney Amazons
02:30 Adelaide Storm 1-3 WA Pearls W
02:30 WA Pearls W - Victoria W
02:45 WA Pearls W 0-3 Uni Blues W
03:00 Oceania Orcas W - Canberra Heat W
03:00 Victoria W 3-2 WA Pearls W
03:00 Uni Blues W 3-0 Adelaide Storm
03:00 Uni Blues W 3-0 WA Pearls W
03:00 Victoria W 3-1 Adelaide Storm
03:00 Queensland W 3-2 Canberra Heat W
03:00 Centre of Excel 2-3 Sydney Amazons
03:00 WA Pearls W 3-0 Adelaide Storm
03:00 Centre of Excel 3-1 UTSSU W
03:00 WA Pearls W 3-0 Uni Blues W
03:00 Sydney Amazons 3-2 Centre of Excel
04:00 Oceania Orcas W 0-3 Queensland W
04:00 UTSSU W 3-1 Canberra Heat W
04:00 WA Pearls W 0-3 Uni Blues W
04:00 WA Pearls W - Adelaide Storm
04:00 UTSSU W - Queensland W
04:00 Queensland W 2-3 Oceania Orcas W
04:00 Uni Blues W - Adelaide Storm
04:00 Canberra Heat W - Sydney Amazons
04:00 Sydney Amazons 3-0 Canberra Heat W
04:00 WA Pearls W 3-0 Victoria W
04:00 Canberra Heat W 3-2 Sydney Amazons
04:00 Canberra Heat W 0-3 UTSSU W
04:00 Canberra Heat W 1-3 Sydney Amazons
04:00 UTSSU W 2-3 Centre of Excel
04:00 Sydney Amazons 0-3 Canberra Heat W
04:00 Queensland W - Centre of Excel
04:00 WA Pearls W 3-1 VVA Vultures W
04:00 Queensland Pira - Canberra Heat W
04:30 UTSSU W - Queensland Pira
05:00 Sydney Amazons 3-0 UTSSU W
05:00 Queensland W 3-0 UTSSU W
05:30 Sydney Amazons 3-1 Queensland W
06:00 Victoria W - Uni Blues W
06:00 UTSSU W 2-3 Sydney Amazons
06:00 Canberra Heat W 3-2 UTSSU W
06:00 Sydney Amazons 3-2 Queensland W
06:00 Sydney Amazons 3-0 UTSSU W
07:30 UTSSU W - Canberra Heat W
08:00 Queensland W 3-0 Sydney Amazons
08:00 Uni Blues W 3-2 WA Pearls W
09:00 Canberra Heat W 2-3 Centre of Excel
09:00 Canberra Heat W 1-3 Centre of Excel
10:00 Centre of Excel 3-0 Canberra Heat W
11:00 Centre of Excel 0-3 Canberra Heat W
21:00 Oceania Orcas W - UTSSU W
23:30 UTSSU 2 W - Queensland Bucc
AUSTRALIA: AVL Women - Play Offs
00:00 Uni Blues W 3-2 Sydney Amazons
01:30 Sydney Amazons 2-3 Queensland W
02:00 Queensland W 3-0 WA Pearls W
03:30 Uni Blues W 3-0 Queensland W
04:00 Uni Blues W 3-0 Canberra Heat W
04:00 Uni Blues W 3-0 Sydney Amazons
06:00 UTSSU W 3-2 Victoria W
06:00 Queensland W 1-3 WA Pearls W
07:00 Uni Blues W 3-2 UTSSU W
07:00 Uni Blues W 3-0 WA Pearls W
23:30 Sydney Amazons 3-0 WA Pearls W
AUSTRIA: 2. Bundesliga
11:00 Voitsberg 3-1 VC Mils
12:00 VC Mils 3-1 Voitsberg
12:00 VC Mils - UVC Graz 2
13:00 UVC Graz 2 2-3 Ried
13:00 Langenlebarn 3-1 UVC Graz 2
13:00 Steyr 3-1 VC Mils
13:00 Voitsberg 2-3 Ried
13:00 SV Salzburg 3-1 Wolfurt
13:00 Roadrunners/Per 3-1 Liebenau
13:30 Hausmannstatten 2-3 SV Salzburg
13:30 Volleyballakade 0-3 hotVolleys
13:30 hotVolleys 3-1 Voitsberg
14:00 VC Mils 1-3 Langenlebarn
14:00 Ried 3-0 UVC Graz 2
14:00 Ried 3-1 Steyr
14:00 hotVolleys 3-0 Liebenau
14:00 VC Mils 3-0 Steyr
14:00 St. Polten - Wolfurt
14:00 VC Mils 3-1 Niederosterreic
14:00 Steyr 3-0 Tirol Innsbruck
14:30 Liebenau 0-3 Tirol Innsbruck
14:30 Liebenau 0-3 St. Polten
14:30 Niederosterreic 0-3 Tirol Innsbruck
14:30 SG SVS Sokol 2-3 hotVolleys
15:00 UVC Graz 2 2-3 Steyr
15:00 UVC Graz 2 2-3 Langenlebarn
15:00 UVC Graz 2 0-3 Steyr
15:00 Steyr 3-1 Hausmannstatten
15:00 hotVolleys 2-3 Hausmannstatten
15:00 Tirol Innsbruck 3-0 Wr. Neustadt
15:00 Wr. Neustadt 3-1 Tirol Innsbruck
15:00 Tirol Innsbruck 3-0 Wr. Neustadt
15:00 Tirol Innsbruck 1-3 Liebenau
15:00 Tirol Innsbruck 3-0 SK Posojilnica
15:00 Tirol Innsbruck 3-0 SV Salzburg
15:30 Langenlebarn 3-0 VC Mils
15:30 Langenlebarn 3-0 Voitsberg
15:30 Roadrunners/Per 3-1 UVC Graz 2
15:30 TSV Hartberg 3-0 Hausmannstatten
15:30 UVC Graz 2 3-2 Wr. Neustadt
15:30 hotVolleys 3-1 SK Posojilnica
16:00 Steyr 3-1 Voitsberg
16:00 Ried 3-1 Langenlebarn
16:00 Tirol Innsbruck 3-2 Liebenau
16:00 SV Salzburg 0-3 Wr. Neustadt
16:00 UVC Graz 2 1-3 SV Salzburg
16:00 SV Salzburg 1-3 Liebenau
16:00 SK Posojilnica 1-3 Tirol Innsbruck
16:00 Tirol Innsbruck 3-0 Hausmannstatten
16:00 SK Posojilnica 2-3 St. Polten
16:00 Hausmannstatten 3-2 hotVolleys
16:00 Liebenau 3-2 Tirol Innsbruck
16:00 SK Posojilnica 3-0 Steyr
16:00 Wr. Neustadt 3-0 St. Polten
16:00 Volleyballakade 3-0 SK Posojilnica
16:00 SK Posojilnica 1-3 Voitsberg
16:00 SG SVS Sokol 3-0 SK Posojilnica
16:00 UVC Graz 2 2-3 hotVolleys
16:00 St. Polten 3-2 VC Mils
16:00 Enns 3-1 Wolfurt
16:00 Roadrunners/Per 0-3 SG SVS Sokol
16:00 TSV Hartberg - Volleyballakade
16:00 Wr. Neustadt 2-3 Hausmannstatten
16:00 Niederosterreic 1-3 SV Salzburg
16:00 Wr. Neustadt 3-0 Volleyballakade
16:00 SK Posojilnica 1-3 TSV Hartberg
16:00 Volleyballakade 1-3 Hausmannstatten
16:00 Tirol Innsbruck 3-0 Oberndorf
16:30 Liebenau 0-3 hotVolleys
16:30 Steyr 3-1 Wr. Neustadt
16:30 SV Salzburg 3-0 Hausmannstatten
16:30 Tirol Innsbruck 3-0 UVC Graz 2
16:30 Hausmannstatten 3-0 SK Posojilnica
17:00 UVC Graz 2 3-2 Tirol Innsbruck
17:00 hotVolleys 0-3 Wr. Neustadt
17:00 Roadrunners/Per 3-0 Volleyballakade
17:00 SK Posojilnica 2-3 Roadrunners/Per
17:00 St. Polten 0-3 Tirol Innsbruck
17:30 Hausmannstatten 3-2 Liebenau
17:30 UVC Graz 2 3-0 SK Posojilnica
18:00 Steyr 0-3 Ried
18:00 Ried 3-1 Voitsberg
18:00 hotVolleys 3-2 Liebenau
18:00 Hausmannstatten 1-3 Steyr
18:00 Wr. Neustadt 3-1 hotVolleys
18:00 Steyr 3-0 Wr. Neustadt
18:00 St. Polten 3-0 SK Posojilnica
18:00 Wr. Neustadt 0-3 Steyr
18:00 SK Posojilnica 1-3 hotVolleys
18:00 Steyr 3-0 SK Posojilnica
18:00 hotVolleys 3-1 Wr. Neustadt
18:00 Steyr 3-1 Hausmannstatten
18:00 St. Polten 3-1 Liebenau
18:00 Liebenau - hotVolleys
18:00 hotVolleys 3-0 SK Posojilnica
18:00 Wr. Neustadt 1-3 Liebenau
18:00 hotVolleys 2-3 TSV Hartberg
18:00 Wr. Neustadt 0-3 Roadrunners/Per
18:00 Enns 1-3 St. Polten
18:00 Wr. Neustadt 3-1 TSV Hartberg
18:00 TSV Hartberg 0-3 SG SVS Sokol
18:00 Oberndorf 3-0 VC Mils
18:00 UVC Graz 2 3-2 Voitsberg
18:00 TSV Hartberg 0-3 Liebenau
18:00 Steyr - St. Polten
18:00 Wolfurt 2-3 VC Mils
18:00 Wr. Neustadt 2-3 SG SVS Sokol
18:30 Voitsberg 3-0 Langenlebarn
18:30 Voitsberg 2-3 Steyr
18:30 TSV Hartberg 2-3 Roadrunners/Per
18:30 SK Posojilnica 0-3 Liebenau
18:30 UVC Graz 2 0-3 Hausmannstatten
18:30 Niederosterreic 0-3 Wolfurt
18:30 Voitsberg 2-3 TSV Hartberg
18:30 Niederosterreic 3-0 Enns
18:30 Volleyballakade - Voitsberg
19:00 UVC Graz 2 3-0 VC Mils
19:00 VC Mils 2-3 Steyr
19:00 SV Salzburg 3-2 UVC Graz 2
19:00 Wr. Neustadt 3-2 hotVolleys
19:00 Liebenau 3-2 SV Salzburg
19:00 hotVolleys 3-1 UVC Graz 2
19:00 Steyr 3-0 Liebenau
19:00 Tirol Innsbruck 3-1 Hausmannstatten
19:00 Wr. Neustadt 3-2 Steyr
19:00 Steyr - UVC Graz 2
19:00 UVC Graz 2 1-3 hotVolleys
19:00 Wr. Neustadt 3-0 SV Salzburg
19:00 St. Polten 3-2 Wr. Neustadt
19:00 Hausmannstatten - Tirol Innsbruck
19:00 Steyr 3-0 Wr. Neustadt
19:00 St. Polten 2-3 Hausmannstatten
19:00 Wr. Neustadt 3-2 Tirol Innsbruck
19:00 Voitsberg 0-3 SG SVS Sokol
19:00 Enns 2-3 VC Mils
19:00 Oberndorf 0-3 Enns
19:00 Steyr 0-3 Niederosterreic
19:00 St. Polten 3-0 Oberndorf
19:00 SV Salzburg 3-2 VC Mils
19:00 Enns 1-3 Tirol Innsbruck
19:00 Oberndorf 2-3 Wolfurt
19:00 VC Mils 2-3 SV Salzburg
19:00 Voitsberg 0-3 Wr. Neustadt
19:30 Hausmannstatten 0-3 hotVolleys
19:30 Liebenau 3-2 Steyr
19:30 Hausmannstatten 3-0 St. Polten
19:30 Liebenau 1-3 Steyr
19:30 hotVolleys 1-3 Hausmannstatten
19:30 hotVolleys 3-0 Hausmannstatten
19:30 Liebenau 3-1 Volleyballakade
19:30 hotVolleys 1-3 Wr. Neustadt
19:30 Liebenau 3-1 SG SVS Sokol
19:30 SV Salzburg - Steyr
19:30 Liebenau 3-0 hotVolleys
19:45 SG SVS Sokol 3-1 UVC Graz 2
19:45 Roadrunners/Per 3-0 Hausmannstatten
20:00 Steyr 3-1 Liebenau
20:00 Hausmannstatten 3-2 SG SVS Sokol
20:00 Enns 3-2 Steyr
20:15 Hausmannstatten 0-3 Tirol Innsbruck
20:15 Hausmannstatten - Steyr
20:30 Langenlebarn 0-3 Ried
20:30 Steyr 3-1 UVC Graz 2
20:30 Voitsberg 1-3 Liebenau
20:30 Tirol Innsbruck - Steyr
20:30 TSV Hartberg 2-3 UVC Graz 2
advertisement Brunnenbau W 3-0 Bisamberg W
advertisement Bisamberg W 0-3 SG SVS Post W
advertisement Brunnenbau W 3-0 Salzburg W
advertisement SG SVS Post W 3-0 Hartberg W
AUSTRIA: 2. Bundesliga East
11:00 BSM Graz 3-0 Niederosterreic
12:00 BSM Graz 3-2 Bisamberg
13:30 Niederosterreic 2-3 Steyr
14:30 Bisamberg - St. Polten
14:30 Bisamberg 1-3 Steyr
15:00 Niederosterreic 3-0 Sudstadt/Percht
15:00 Niederosterreic 2-3 Langenlebarn
15:00 Bisamberg 3-1 BSM Graz
15:00 BSM Graz 2-3 Steyr
15:00 St. Polten 3-1 Bisamberg
15:30 BSM Graz 3-1 TSV Hartberg
16:00 Niederosterreic 0-3 BSM Graz
16:00 Niederosterreic 3-0 TSV Hartberg
16:30 Langenlebarn 3-1 St. Polten
16:30 BSM Graz 3-0 St. Polten
16:30 Langenlebarn 3-1 Bisamberg
16:30 Langenlebarn 2-3 Niederosterreic
16:30 Langenlebarn 1-3 Steyr
17:00 BSM Graz 0-3 Langenlebarn
17:30 BSM Graz 3-0 Sudstadt/Percht
18:30 Sudstadt/Percht 0-3 Steyr
18:30 Sudstadt/Percht 0-3 Bisamberg
18:30 Steyr 0-3 Langenlebarn
18:30 Niederosterreic 3-0 Bisamberg
18:30 Sudstadt/Percht 0-3 Niederosterreic
18:30 Sudstadt/Percht 0-3 TSV Hartberg
18:30 Sudstadt/Percht 1-3 St. Polten
19:00 Steyr 3-0 St. Polten
19:00 St. Polten 3-2 TSV Hartberg
19:00 Steyr 3-0 BSM Graz
19:00 St. Polten 3-2 Sudstadt/Percht
19:00 Steyr 3-0 TSV Hartberg
19:00 Sudstadt/Percht 0-3 Langenlebarn
19:00 St. Polten 1-3 Niederosterreic
19:00 St. Polten 0-3 Steyr
19:00 Steyr 3-0 Sudstadt/Percht
19:00 St. Polten 2-3 Langenlebarn
19:00 TSV Hartberg 2-3 BSM Graz
19:00 St. Polten 0-3 BSM Graz
19:00 Langenlebarn 3-0 TSV Hartberg
19:00 Niederosterreic 3-1 St. Polten
19:00 Steyr 3-0 Bisamberg
19:00 Sudstadt/Percht 1-3 BSM Graz
19:30 Bisamberg 3-0 TSV Hartberg
19:30 Langenlebarn 3-1 BSM Graz
19:30 Langenlebarn 3-1 Sudstadt/Percht
20:00 Bisamberg 1-3 Langenlebarn
20:00 Bisamberg 3-0 Sudstadt/Percht
20:00 Bisamberg 3-1 Niederosterreic
20:30 TSV Hartberg 0-3 Bisamberg
20:30 TSV Hartberg - Sudstadt/Percht
20:30 TSV Hartberg 1-3 Niederosterreic
20:30 TSV Hartberg 1-3 Langenlebarn
20:30 TSV Hartberg 3-0 St. Polten
20:30 Steyr 3-0 Niederosterreic
20:30 TSV Hartberg 0-3 Steyr
AUSTRIA: 2. Bundesliga East - Relegation
13:00 Bisamberg 2-3 TSV Hartberg
15:00 Sudstadt/Percht 1-3 Niederosterreic
15:00 Sudstadt/Percht 1-3 St. Valentin
15:00 St. Valentin 1-3 Wr. Neustadt
15:00 St. Valentin 3-0 Sudstadt/Percht
16:00 Niederosterreic 3-1 St. Valentin
16:00 Wr. Neustadt 3-0 Sudstadt/Percht
16:00 TSV Hartberg 3-1 St. Valentin
16:00 Wr. Neustadt 3-2 Niederosterreic
16:00 Niederosterreic 2-3 St. Polten
16:00 Wr. Neustadt 3-2 Bisamberg
16:00 Niederosterreic 2-3 Sudstadt/Percht
16:30 TSV Hartberg 2-3 Niederosterreic
17:00 St. Valentin 3-0 TSV Hartberg
17:30 Bisamberg 3-2 St. Polten
18:00 Niederosterreic 1-3 Bisamberg
18:00 Wr. Neustadt 3-1 St. Polten
18:30 Sudstadt/Percht 0-3 TSV Hartberg
18:30 St. Valentin 2-3 Bisamberg
18:30 St. Polten 3-2 St. Valentin
18:30 Bisamberg 3-1 Sudstadt/Percht
18:30 Niederosterreic 3-0 TSV Hartberg
18:30 St. Valentin 2-3 St. Polten
18:30 Sudstadt/Percht 0-3 Wr. Neustadt
18:30 St. Polten 3-1 TSV Hartberg
18:30 Sudstadt/Percht 3-0 Bisamberg
19:00 St. Polten - Niederosterreic
19:00 St. Polten 3-1 Wr. Neustadt
19:00 Wr. Neustadt 3-0 St. Valentin
19:00 St. Polten 3-1 Sudstadt/Percht
19:00 St. Polten 1-3 Bisamberg
19:00 St. Valentin 0-3 Niederosterreic
19:00 Niederosterreic 3-2 Wr. Neustadt
19:00 Bisamberg 3-0 Niederosterreic
19:00 St. Polten 3-0 Sudstadt/Percht
19:00 Wr. Neustadt 0-3 TSV Hartberg
19:30 Bisamberg 1-3 Wr. Neustadt
19:30 Bisamberg 0-3 St. Valentin
20:00 TSV Hartberg 2-3 St. Polten
20:00 TSV Hartberg 0-3 Wr. Neustadt
20:00 TSV Hartberg 3-1 Sudstadt/Percht
20:00 TSV Hartberg 0-3 Bisamberg
AUSTRIA: 2. Bundesliga East Women
11:00 Linz 1-3 Steg 2 W
12:00 SG SVS X 3-0 volley W
12:30 SG SVS X 3-2 volley W
13:00 UVC Mank W 0-3 Bisamberg W
14:00 SG SVS X 3-0 volley W
14:00 Union West Wien 3-0 Union ADM Linz
14:00 SG SVS X 3-0 volley W
15:00 SG SVS X 3-0 volley W
15:00 Union ADM Linz 3-2 Linz
15:00 SG SVS X 3-0 volley W
15:00 SG SVS X 2-3 volley W
15:00 Union West Wien 3-1 UVC Mank W
16:00 UVC Mank W 1-3 Union ADM Linz
16:00 Sudstadt W 3-1 SG SVS hotVolle
16:00 Sudstadt W 2-3 Bisamberg W
16:00 Union West Wien 3-0 Sudstadt W
16:00 Sudstadt W 3-1 Linz
16:00 Union West Wien 0-3 SG SVS hotVolle
16:00 Sudstadt W 0-3 SG SVS X
16:00 Union West Wien 3-0 Bisamberg W
16:00 Sudstadt W 1-3 Union West Wien
16:00 Sudstadt W 3-2 Union ADM Linz
16:30 SG SVS hotVolle 1-3 Union West Wien
16:30 SG SVS hotVolle 3-1 Union ADM Linz
16:30 Linz 0-3 Steg 2 W
16:30 Linz 1-3 Steg 2 W
16:30 Linz 2-3 Steg 2 W
16:30 SG SVS hotVolle 2-3 Bisamberg W
16:30 Union ADM Linz 1-3 SG SVS X
16:30 UVC Mank W 2-3 Sudstadt W
17:00 Union West Wien 0-3 SG SVS X
17:00 Linz 0-3 Steg 2 W
17:00 Union West Wien 3-0 Linz
18:00 Union ADM Linz 3-1 Bisamberg W
18:00 SG SVS hotVolle 3-2 UVC Mank W
18:00 SG SVS hotVolle 0-3 SG SVS X
18:00 Union ADM Linz 1-3 Sudstadt W
18:00 Union ADM Linz 2-3 UVC Mank W
18:00 SG SVS hotVolle 3-0 Sudstadt W
18:00 SG SVS hotVolle 3-0 Linz
18:00 Union ADM Linz 3-2 Union West Wien
18:00 Union ADM Linz 0-3 SG SVS hotVolle
18:30 UVC Mank W 0-3 SG SVS X
18:30 Sudstadt W 1-3 UVC Mank W
18:30 UVC Mank W 2-3 SG SVS hotVolle
19:00 UVC Mank W 3-2 Linz
19:00 UVC Mank W 3-2 Union West Wien
19:00 Linz 3-0 Steg 2 W
19:30 Bisamberg W 0-3 Union West Wien
19:30 Bisamberg W 1-3 UVC Mank W
19:30 Bisamberg W 1-3 SG SVS hotVolle
19:30 Bisamberg W 1-3 SG SVS X
19:30 Bisamberg W 1-3 Union ADM Linz
19:30 Bisamberg W 3-1 Sudstadt W
19:30 Bisamberg W 2-3 Linz
AUSTRIA: 2. Bundesliga East Women - Second stage
11:00 UVC Mank W 3-2 SG SVS X
14:00 SG SVS X 3-1 volley W
15:00 UVC Mank W 2-3 Pregarten W
15:00 SG SVS X 1-3 volley W
16:00 SG SVS hotVolle 3-0 Linz
16:30 Linz 3-2 Steg 2 W
16:30 Linz 3-2 Steg 2 W
16:30 Bisamberg W 0-3 SG SVS hotVolle
16:30 Pregarten W 2-3 SG SVS X
16:30 Union ADM Linz 0-3 Linz
16:30 UVC Mank W 3-0 Sudstadt W
17:00 SG SVS hotVolle 3-0 Bisamberg W
17:00 SG SVS hotVolle 3-0 Union ADM Linz
17:00 Sudstadt W 1-3 Pregarten W
18:00 Union ADM Linz 3-0 Bisamberg W
18:00 Bisamberg W 3-0 Linz
18:00 Union ADM Linz 3-1 SG SVS hotVolle
18:00 Bisamberg W 2-3 Union ADM Linz
18:00 Linz 3-0 Steg 2 W
18:30 Pregarten W 2-3 UVC Mank W
18:30 Pregarten W 2-3 Sudstadt W
18:30 Sudstadt W 3-2 UVC Mank W
18:30 SG SVS X 3-0 volley W
20:30 Sudstadt W 0-3 SG SVS X
AUSTRIA: 2. Bundesliga East Women - Third stage
15:00 UVC Mank W 3-1 Bisamberg W
16:00 Sudstadt W 1-3 Union ADM Linz
16:30 Union ADM Linz 3-1 Sudstadt W
18:00 Bisamberg W 3-2 UVC Mank W
18:30 SG SVS X 1-3 volley W
19:30 Pregarten W 1-3 Linz
19:30 Linz - Steg 2 W
19:30 Linz 3-0 Steg 2 W
20:30 SG SVS X 1-3 volley W
AUSTRIA: 2. Bundesliga Nord
11:00 Wolfurt 0-3 hotVolleys
11:00 SV Salzburg 3-0 TI
11:00 SV Salzburg 3-1 St. Polten
11:30 Niederosterreic 3-0 Enns
13:00 TI 3-1 volley
13:00 TI 3-1 volley
13:00 Oberndorf 0-3 hotVolleys
14:00 Tirol Innsbruck 3-0 Niederosterreic
14:00 Langenlebarn 1-3 Steyr
14:00 Tirol Innsbruck 3-0 St. Polten
14:00 Langenlebarn 3-2 Tirol Innsbruck
14:00 hotVolleys 3-1 Steyr
14:00 St. Polten 1-3 Langenlebarn
14:00 SV Salzburg 3-0 Niederosterreic
14:00 Tirol Innsbruck 3-0 Oberndorf
14:00 hotVolleys 0-3 Tirol Innsbruck
14:00 Wolfurt 1-3 Niederosterreic
14:00 Enns 3-0 Wolfurt
14:00 hotVolleys 3-0 Steyr
14:00 Wolfurt - Steyr
14:30 hotVolleys 1-3 SV Salzburg
14:30 hotVolleys 2-3 Niederosterreic
14:30 hotVolleys 3-1 St. Valentin
14:30 hotVolleys 1-3 Wolfurt
14:30 TI 1-3 volley
15:00 Tirol Innsbruck 3-0 St. Valentin
15:00 Oberndorf 1-3 Langenlebarn
15:00 Tirol Innsbruck 3-1 hotVolleys
15:00 SV Salzburg 3-2 St. Valentin
15:00 Tirol Innsbruck 3-1 SV Salzburg
15:00 Tirol Innsbruck 3-0 Niederosterreic
15:00 SV Salzburg 3-1 Wolfurt
15:00 Tirol Innsbruck 3-0 Oberndorf
15:00 Tirol Innsbruck 3-0 Enns
15:00 Tirol Innsbruck 1-3 hotVolleys
15:00 TI 1-3 volley
15:30 Niederosterreic 3-0 Langenlebarn
15:30 hotVolleys 3-1 Langenlebarn
15:30 hotVolleys 0-3 TI
15:30 hotVolleys 3-1 SV Salzburg
15:30 hotVolleys 3-1 Niederosterreic
15:30 hotVolleys 1-3 Oberndorf
16:00 Oberndorf 3-0 St. Polten
16:00 SV Salzburg 3-0 Langenlebarn
16:00 Oberndorf 3-0 Niederosterreic
16:00 Niederosterreic 2-3 SV Salzburg
16:00 Steyr 0-3 Tirol Innsbruck
16:00 St. Polten 1-3 Oberndorf
16:00 Oberndorf 2-3 Steyr
16:00 SV Salzburg 1-3 Steyr
16:00 SV Salzburg 0-3 hotVolleys
16:00 Niederosterreic 3-1 hotVolleys
16:00 Wolfurt - TI
16:00 Enns 3-0 Tirol Innsbruck
16:00 Niederosterreic 3-0 Oberndorf
16:00 Steyr 3-1 TI
16:00 Tirol Innsbruck 3-2 St. Polten
16:30 Niederosterreic 3-1 hotVolleys
16:30 Niederosterreic 1-3 Steyr
16:30 Tirol Innsbruck 3-2 Langenlebarn
16:30 hotVolleys 3-0 St. Polten
16:30 Niederosterreic 3-0 St. Polten
16:30 Niederosterreic 3-1 Tirol Innsbruck
16:30 Niederosterreic 3-0 St. Polten
17:00 St. Valentin 3-1 Niederosterreic
17:00 Langenlebarn 3-0 St. Valentin
17:00 Niederosterreic 1-3 St. Valentin
17:00 St. Polten 3-2 TI
17:00 St. Polten 3-1 SV Salzburg
17:00 Niederosterreic 3-0 TI
17:00 St. Polten 1-3 Tirol Innsbruck
17:00 Oberndorf 3-2 Niederosterreic
17:00 St. Polten 3-1 Oberndorf
17:30 SV Salzburg 3-0 Tirol Innsbruck
17:30 SV Salzburg 3-0 Niederosterreic
17:30 SV Salzburg 3-1 Steyr
17:30 SV Salzburg 3-2 hotVolleys
18:00 hotVolleys 3-0 Oberndorf
18:00 St. Valentin 2-3 Langenlebarn
18:00 St. Valentin 3-0 SV Salzburg
18:00 St. Valentin 1-3 hotVolleys
18:00 St. Polten 3-2 St. Valentin
18:00 Oberndorf 1-3 St. Valentin
18:00 Tirol Innsbruck 1-3 Steyr
18:00 Oberndorf 1-3 Tirol Innsbruck
18:00 Niederosterreic 3-0 Tirol Innsbruck
18:00 St. Valentin 3-0 St. Polten
18:00 St. Valentin 1-3 Steyr
18:00 St. Valentin 1-3 Oberndorf
18:00 Oberndorf 3-2 SV Salzburg
18:00 Oberndorf 3-0 Wolfurt
18:00 Tirol Innsbruck 2-3 Steyr
18:00 Oberndorf 2-3 Enns
18:00 Steyr 3-1 SV Salzburg
18:00 Niederosterreic 0-3 Steyr
18:00 Oberndorf 0-3 St. Polten
18:00 SV Salzburg 3-0 Enns
18:00 Oberndorf 0-3 Steyr
18:00 Oberndorf 1-3 Tirol Innsbruck
18:00 Niederosterreic 3-0 Wolfurt
18:00 Steyr 3-1 Niederosterreic
18:30 Steyr 3-1 St. Valentin
19:00 St. Polten 0-3 Steyr
19:00 Steyr 0-3 Langenlebarn
19:00 Steyr 0-3 Oberndorf
19:00 St. Polten 2-3 Niederosterreic
19:00 SV Salzburg 1-3 Tirol Innsbruck
19:00 SV Salzburg 3-0 St. Polten
19:00 Steyr 3-1 SV Salzburg
19:00 Steyr 3-2 hotVolleys
19:00 Oberndorf 0-3 hotVolleys
19:00 Steyr 3-0 St. Polten
19:00 Niederosterreic - Oberndorf
19:00 St. Polten 3-2 SV Salzburg
19:00 St. Polten 3-2 hotVolleys
19:00 Enns 0-3 SV Salzburg
19:00 Steyr 3-0 Oberndorf
19:00 St. Polten 0-3 Wolfurt
19:00 Enns 1-3 hotVolleys
19:00 St. Polten 1-3 Steyr
19:00 St. Polten 3-1 Niederosterreic
19:00 Steyr 3-0 hotVolleys
19:00 Wolfurt 1-3 Enns
19:00 Steyr 3-0 Enns
19:00 St. Polten 3-2 hotVolleys
19:00 Wolfurt 1-3 St. Polten
19:00 hotVolleys 3-2 Enns
19:00 Steyr 2-3 St. Polten
19:00 Enns 1-3 Oberndorf
19:00 St. Polten 3-1 Enns
19:00 Enns 0-3 Steyr
19:00 hotVolleys 3-0 St. Polten
19:00 Niederosterreic 3-2 SV Salzburg
19:00 Oberndorf 3-0 TI
19:00 Tirol Innsbruck 3-0 Wolfurt
19:30 Langenlebarn 1-3 St. Polten
19:30 Langenlebarn 2-3 SV Salzburg
19:30 Langenlebarn 3-1 Oberndorf
19:30 hotVolleys 3-1 Tirol Innsbruck
19:30 Langenlebarn 3-1 Niederosterreic
19:30 Steyr 3-1 Niederosterreic
19:30 Steyr 3-0 Wolfurt
19:30 Enns 3-1 TI
20:00 SV Salzburg 3-0 Oberndorf
20:00 St. Polten 0-3 Tirol Innsbruck
20:00 St. Valentin 1-3 Tirol Innsbruck
20:00 Oberndorf 3-0 SV Salzburg
20:00 TI - volley
20:00 Enns 1-3 St. Polten
20:00 TI 3-2 volley
20:00 TI 0-3 volley
20:00 Wolfurt 0-3 Oberndorf
20:00 Enns 0-3 Niederosterreic
20:00 Steyr 3-1 Tirol Innsbruck
20:00 Tirol Innsbruck - SV Salzburg
20:00 Wolfurt 3-2 SV Salzburg
20:30 Tirol Innsbruck 3-0 TI
20:30 Wolfurt - Tirol Innsbruck
20:30 SV Salzburg 2-3 Oberndorf
20:30 TI 0-3 volley
AUSTRIA: 2. Bundesliga Nord - Losers stage
11:00 St. Polten 3-0 Oberndorf
14:00 Langenlebarn 3-1 St. Valentin
15:00 Oberndorf 0-3 St. Valentin
15:00 Oberndorf 2-3 Langenlebarn
15:00 Langenlebarn 1-3 Oberndorf
16:00 Niederosterreic 3-1 Oberndorf
16:00 Niederosterreic 3-1 St. Valentin
16:00 Oberndorf - Niederosterreic
16:30 St. Polten 1-3 Niederosterreic
17:00 Oberndorf 3-0 TI
17:00 Enns 3-1 TI
17:00 Oberndorf - Niederosterreic
18:00 Niederosterreic 2-3 St. Polten
18:00 St. Valentin 1-3 Niederosterreic
18:00 St. Valentin 1-3 Langenlebarn
18:00 St. Valentin 0-3 St. Polten
18:00 Niederosterreic 3-0 Langenlebarn
18:00 St. Valentin 0-3 Oberndorf
18:00 St. Polten 3-2 Langenlebarn
18:00 Enns - TI
18:30 Niederosterreic 3-2 Enns
18:30 SV Salzburg 1-3 Enns
18:30 Niederosterreic 2-3 TI
19:00 Oberndorf 2-3 St. Polten
19:00 Oberndorf 1-3 Niederosterreic
19:00 St. Polten 3-0 St. Valentin
19:00 Niederosterreic - Enns
19:00 SV Salzburg 3-0 Wolfurt
19:00 Enns - Wolfurt
19:00 Oberndorf 3-1 Enns
19:00 TI 1-3 volley
19:00 Wolfurt 3-1 Niederosterreic
19:30 Langenlebarn 1-3 Niederosterreic
19:30 Langenlebarn 2-3 St. Polten
20:00 Wolfurt 3-1 Oberndorf
20:00 TI 3-2 volley
20:30 Niederosterreic 1-3 SV Salzburg
20:30 SV Salzburg 3-2 Oberndorf
AUSTRIA: 2. Bundesliga Nord Women
11:00 UVC Mank W 0-3 VC Mils W
11:00 SU inzingvolley 2-3 Oberndorf W
11:00 Dornbirn W 3-1 SG TI
11:00 Dornbirn W 3-1 UVC Mank W
11:00 UVC Mank W 2-3 Dornbirn W
11:30 Tirol Innsbruck 3-2 Union West Wien
11:30 VC Mils W 0-3 Seekirchen W
12:00 Bisamberg W 3-1 Dornbirn W
12:00 Bisamberg W 3-1 Tirol Innsbruck
12:00 Dornbirn W 3-1 UVC Mank W
12:00 SG TI 0-3 Volley 2 W
12:15 Union West Wien 3-0 Dornbirn W
12:30 Tirol Innsbruck 0-3 SG SVS hotVolle
12:30 Tirol Innsbruck 3-0 UVC Mank W
12:30 Dornbirn W - Bisamberg W
13:00 Dornbirn W 3-0 SG SVS hotVolle
13:00 Dornbirn W 2-3 UVF EWS Melk W
13:00 UVC Mank W 0-3 SU inzingvolley
13:00 SG TI 1-3 Volley 2 W
13:00 Dornbirn W 2-3 SU inzingvolley
13:00 Dornbirn W 1-3 SG SVS hotVolle
13:00 Seekirchen W 3-2 Dornbirn W
13:00 Dornbirn W 1-3 Bisamberg W
13:30 Seekirchen W 2-3 UVF EWS Melk W
14:00 Dornbirn W 3-1 VC Mils W
14:00 Union West Wien 3-1 Bisamberg W
14:00 SG SVS hotVolle 3-1 Dornbirn W
14:00 UVF EWS Melk W 0-3 Dornbirn W
14:00 UVF EWS Melk W 3-2 Seekirchen W
14:00 Tirol Innsbruck 2-3 Bisamberg W
14:00 UVF EWS Melk W 1-3 Tirol Innsbruck
14:00 Seekirchen W 0-3 UVC Mank W
14:00 SG SVS hotVolle 3-0 VC Mils W
14:00 Seekirchen W 0-3 Union West Wien
14:00 SG SVS hotVolle 3-1 Oberndorf W
14:00 UVC Mank W 1-3 SU inzingvolley
14:00 Seekirchen W 3-0 Bisamberg W
14:00 UVC Mank W 3-2 SG SVS hotVolle
14:15 Union West Wien 3-0 UVC Mank W
14:30 VC Mils W 2-3 Union West Wien
14:30 Dornbirn W 3-0 Seekirchen W
14:30 Union West Wien 3-1 Seekirchen W
15:00 Seekirchen W 2-3 SU inzingvolley
15:00 UVC Mank W 2-3 Union West Wien
15:00 UVC Mank W 2-3 Tirol Innsbruck
15:00 SG SVS hotVolle 1-3 UVF EWS Melk W
15:00 Seekirchen W 3-2 Bisamberg W
15:00 UVC Mank W 3-2 SG SVS hotVolle
15:00 Seekirchen W 3-0 SG SVS hotVolle
15:00 Bisamberg W 3-0 VC Mils W
15:00 Oberndorf W 3-0 Dornbirn W
15:00 UVC Mank W 1-3 SG TI
15:00 Oberndorf W 0-3 UVC Mank W
15:00 Oberndorf W 0-3 Bisamberg W
15:00 SG TI 0-3 Volley 2 W
15:00 Oberndorf W 3-1 Union West Wien
15:00 SG TI 3-1 Volley 2 W
15:00 SG TI 3-0 Volley 2 W
15:00 Dornbirn W 3-1 Oberndorf W
15:00 Oberndorf W 0-3 SU inzingvolley
15:00 Oberndorf W 1-3 SG SVS hotVolle
15:00 Oberndorf W 3-1 VC Mils W
15:00 SU inzingvolley 3-2 UVC Mank W
15:00 SG TI 3-2 Volley 2 W
15:30 Tirol Innsbruck 3-0 SU inzingvolley
15:30 Union West Wien 0-3 Seekirchen W
15:30 Tirol Innsbruck 3-1 Seekirchen W
15:30 Union West Wien 1-3 SG SVS hotVolle
15:30 Union West Wien 2-3 SU inzingvolley
15:30 VC Mils W 2-3 UVC Mank W
15:30 VC Mils W 3-0 Oberndorf W
15:30 VC Mils W 0-3 SG SVS hotVolle
15:30 VC Mils W 3-0 SG TI
15:30 Seekirchen W 1-3 SG SVS hotVolle
15:30 Union West Wien 3-0 Oberndorf W
16:00 Union West Wien 1-3 UVF EWS Melk W
16:00 Seekirchen W 3-1 Dornbirn W
16:00 SU inzingvolley 3-0 SG SVS hotVolle
16:00 Dornbirn W 3-0 SU inzingvolley
16:00 Bisamberg W 3-1 SU inzingvolley
16:00 SU inzingvolley 3-0 Union West Wien
16:00 Dornbirn W 3-0 Tirol Innsbruck
16:00 SU inzingvolley 2-3 UVF EWS Melk W
16:00 SU inzingvolley 3-1 UVC Mank W
16:00 Dornbirn W 3-0 Seekirchen W
16:00 SU inzingvolley 1-3 Bisamberg W
16:00 Bisamberg W 3-0 Seekirchen W
16:00 Bisamberg W 3-0 VC Mils W
16:00 Bisamberg W 3-0 Dornbirn W
16:00 SU inzingvolley 3-0 Bisamberg W
16:00 SU inzingvolley 3-0 Union West Wien
16:00 UVC Mank W 3-0 Bisamberg W
16:00 UVC Mank W 3-0 Oberndorf W
16:00 SU inzingvolley - SG SVS hotVolle
16:15 Union West Wien 3-2 VC Mils W
16:30 VC Mils W 0-3 SG SVS hotVolle
16:30 VC Mils W 3-2 Union West Wien
16:30 VC Mils W 1-3 Bisamberg W
16:30 VC Mils W 3-0 UVC Mank W
16:30 VC Mils W 0-3 Dornbirn W
16:30 Union West Wien 3-0 Tirol Innsbruck
16:30 Union West Wien 3-1 VC Mils W
16:30 VC Mils W 3-2 UVF EWS Melk W
16:30 VC Mils W 3-2 Tirol Innsbruck
16:30 Tirol Innsbruck 3-0 UVF EWS Melk W
16:30 Bisamberg W 1-3 UVC Mank W
16:30 Tirol Innsbruck 3-0 Dornbirn W
16:30 Union West Wien 0-3 SU inzingvolley
16:30 UVF EWS Melk W 3-1 SG SVS hotVolle
16:30 VC Mils W 3-1 Seekirchen W
16:30 Union West Wien 2-3 SG TI
16:30 Union West Wien 3-2 SG SVS hotVolle
16:30 Union West Wien 1-3 UVC Mank W
16:30 Bisamberg W 3-1 Oberndorf W
16:30 Seekirchen W 0-3 SG TI
16:30 Union West Wien 1-3 Bisamberg W
16:30 Bisamberg W 0-3 SU inzingvolley
16:30 Oberndorf W 3-0 SG TI
16:30 SG SVS hotVolle 3-0 Seekirchen W
16:30 UVC Mank W 2-3 Union West Wien
16:30 VC Mils W 3-2 Dornbirn W
17:00 Bisamberg W 3-0 Seekirchen W
17:00 SG SVS hotVolle 0-3 Seekirchen W
17:00 SG SVS hotVolle 1-3 Union West Wien
17:00 SG SVS hotVolle 3-0 Tirol Innsbruck
17:00 UVC Mank W 3-0 Bisamberg W
17:00 SG SVS hotVolle 3-1 Bisamberg W
17:00 SG SVS hotVolle 1-3 SU inzingvolley
17:00 Dornbirn W 0-3 Union West Wien
17:00 SG SVS hotVolle 3-1 Bisamberg W
17:00 Oberndorf W 2-3 Seekirchen W
17:00 SG SVS hotVolle 3-0 SG TI
17:00 Bisamberg W 3-2 UVC Mank W
17:00 SG TI 3-1 Volley 2 W
17:00 SG SVS hotVolle 3-0 SU inzingvolley
17:00 SG SVS hotVolle 1-3 VC Mils W
17:00 SG SVS hotVolle 3-0 Union West Wien
17:00 SG SVS hotVolle 1-3 Dornbirn W
17:30 SG TI 0-3 Volley 2 W
18:00 UVF EWS Melk W 3-2 Bisamberg W
18:00 Bisamberg W - SG SVS hotVolle
18:00 Tirol Innsbruck 3-0 VC Mils W
18:00 UVF EWS Melk W 3-2 UVC Mank W
18:00 Seekirchen W 3-1 VC Mils W
18:00 Bisamberg W 3-0 Union West Wien
18:00 UVF EWS Melk W 3-1 Union West Wien
18:00 Bisamberg W 3-0 UVF EWS Melk W
18:00 SU inzingvolley 3-0 Seekirchen W
18:00 Seekirchen W 2-3 Union West Wien
18:00 SU inzingvolley 3-0 Dornbirn W
18:00 UVF EWS Melk W 2-3 VC Mils W
18:00 Dornbirn W 3-1 Union West Wien
18:00 Seekirchen W 1-3 VC Mils W
18:00 UVC Mank W 3-0 Seekirchen W
18:00 Bisamberg W 2-3 Union West Wien
18:00 SU inzingvolley 3-1 Seekirchen W
18:00 Dornbirn W 3-2 VC Mils W
18:00 Seekirchen W 0-3 Oberndorf W
18:00 Bisamberg W 3-1 SG SVS hotVolle
18:00 SU inzingvolley 3-1 Dornbirn W
18:00 Seekirchen W 3-0 SU inzingvolley
18:00 Seekirchen W - UVC Mank W
18:30 Bisamberg W 3-1 SG TI
19:00 UVC Mank W 1-3 Seekirchen W
19:00 SG SVS hotVolle - UVC Mank W
19:00 UVC Mank W - Dornbirn W
19:00 VC Mils W 0-3 SU inzingvolley
19:00 UVF EWS Melk W 3-0 SU inzingvolley
19:00 Union West Wien 0-3 Dornbirn W
19:00 UVC Mank W 3-0 UVF EWS Melk W
19:00 SG SVS hotVolle 3-1 UVC Mank W
20:00 VC Mils W 1-3 SU inzingvolley
20:00 SU inzingvolley 3-0 SG TI
20:00 SU inzingvolley - VC Mils W
20:00 SU inzingvolley - VC Mils W
20:15 SU inzingvolley 3-0 VC Mils W
20:15 SU inzingvolley 3-0 Tirol Innsbruck
20:30 Seekirchen W 0-3 Tirol Innsbruck
AUSTRIA: 2. Bundesliga Nord Women - Losers stage
11:00 VC Mils W 3-0 UVF EWS Melk W
11:00 UVC Mank W 3-1 VC Mils W
12:00 UVC Mank W 3-1 Dornbirn W
12:00 Dornbirn W 3-1 UVC Mank W
13:00 UVF EWS Melk W 2-3 Tirol Innsbruck
13:00 Dornbirn W 2-3 Oberndorf W
13:30 Seekirchen W 1-3 VC Mils W
13:30 Tirol Innsbruck 3-1 Dornbirn W
13:30 UVC Mank W 3-0 UVF EWS Melk W
14:00 Seekirchen W 3-1 UVC Mank W
14:00 UVF EWS Melk W 3-1 Seekirchen W
14:00 Dornbirn W 3-1 SG TI
14:30 Dornbirn W 3-0 UVF EWS Melk W
15:30 VC Mils W 1-3 Dornbirn W
15:30 VC Mils W 1-3 Seekirchen W
16:00 VC Mils W 3-1 UVC Mank W
16:00 Dornbirn W 3-1 Seekirchen W
16:30 Dornbirn W 3-1 Seekirchen W
16:30 Tirol Innsbruck 3-0 Seekirchen W
16:30 Tirol Innsbruck 3-0 UVC Mank W
16:30 UVC Mank W 0-3 Tirol Innsbruck
16:30 Seekirchen W 3-2 VC Mils W
16:30 Seekirchen W 3-1 SG SVS hotVolle
16:30 VC Mils W 2-3 SG TI
16:30 Seekirchen W 0-3 Oberndorf W
16:30 SG TI 1-3 Volley 2 W
16:30 VC Mils W 1-3 Dornbirn W
17:00 Tirol Innsbruck 3-1 UVF EWS Melk W
17:00 Oberndorf W 3-0 SG TI
17:00 SG SVS hotVolle 3-2 VC Mils W
17:30 SG TI 3-2 Volley 2 W
18:00 UVC Mank W 0-3 Seekirchen W
18:00 Dornbirn W 3-0 VC Mils W
18:00 Seekirchen W 3-1 UVF EWS Melk W
18:00 UVF EWS Melk W 0-3 Dornbirn W
18:00 Seekirchen W 0-3 Dornbirn W
18:00 UVF EWS Melk W 3-2 VC Mils W
18:00 SG SVS hotVolle 0-3 Oberndorf W
18:00 SG SVS hotVolle 3-0 Dornbirn W
19:00 UVF EWS Melk W - UVC Mank W
19:00 Oberndorf W 3-0 VC Mils W
19:30 Seekirchen W 1-3 Tirol Innsbruck
20:30 Tirol Innsbruck - VC Mils W
20:30 VC Mils W - Tirol Innsbruck
20:30 Dornbirn W - Tirol Innsbruck
AUSTRIA: 2. Bundesliga South
12:00 UVC Graz 2 2-3 Liebenau
12:00 Roadrunners/Per 0-3 Liebenau
12:00 Gratwein 3-0 Voitsberg
12:00 Gratwein 0-3 Liebenau
12:00 UVC Graz 2 3-0 BSM Graz
12:00 Gratwein 0-3 UVC Graz 2
12:30 UVC Graz 2 3-2 VBK Klagenfurt
12:30 BSM Graz 0-3 Voitsberg
12:30 BSM Graz 2-3 Gratwein
12:30 BSM Graz 0-3 Liebenau
13:00 UVC Graz 2 0-3 SK Posojilnica
13:00 Roadrunners/Per 3-1 Voitsberg
13:30 Feldbach 0-3 Liebenau
13:30 Roadrunners/Per - TSV Hartberg
14:00 Liebenau 3-1 BSM Graz
14:00 Liebenau 1-3 Hausmannstatten
14:00 Liebenau 3-0 Weiz 2
14:00 Liebenau 3-2 UVC Graz 2
14:00 Gratwein 2-3 Hausmannstatten
14:00 Liebenau 3-0 BSM Graz
14:00 Weiz 2 - Roadrunners/Per
14:30 Feldbach 0-3 UVC Graz 2
14:30 UVC Graz 2 3-0 VBK Klagenfurt
14:30 UVC Graz 2 3-0 Furstenfeld
14:30 Liebenau 2-3 Wr. Neustadt
15:00 Hausmannstatten 3-0 Liebenau
15:00 UVC Graz 2 3-1 Weiz 2
15:00 Feldbach 0-3 Voitsberg
15:00 UVC Graz 2 3-1 Weiz 2
15:00 BSM Graz 0-3 Hausmannstatten
15:00 BSM Graz 0-3 Wr. Neustadt
15:00 Weiz 2 3-0 SK Posojilnica
15:00 Weiz 2 1-3 Voitsberg
15:00 BSM Graz 0-3 Liebenau
15:00 BSM Graz 3-2 Wr. Neustadt
15:00 Weiz 2 3-0 TSV Hartberg
15:00 BSM Graz 0-3 Roadrunners/Per
15:00 BSM Graz 0-3 Hausmannstatten
15:00 BSM Graz 0-3 Voitsberg
15:00 SK Posojilnica 3-0 BSM Graz
15:30 VBK Klagenfurt 1-3 UVC Graz 2
15:30 Roadrunners/Per 3-0 Weiz 2
15:30 Roadrunners/Per 3-1 UVC Graz 2
16:00 Feldbach 0-3 Weiz 2
16:00 SK Posojilnica 3-1 Hausmannstatten
16:00 SK Posojilnica 3-0 Feldbach
16:00 Weiz 2 3-0 VBK Klagenfurt
16:00 Weiz 2 3-1 Feldbach
16:00 Weiz 2 3-0 TSV Hartberg
16:00 SK Posojilnica 3-2 Hausmannstatten
16:00 SK Posojilnica 3-2 Weiz 2
16:00 Weiz 2 1-3 Wr. Neustadt
16:00 SK Posojilnica 3-1 UVC Graz 2
16:00 SK Posojilnica 1-3 Wr. Neustadt
16:00 SK Posojilnica 3-1 Voitsberg
16:00 Weiz 2 1-3 UVC Graz 2
16:00 Wr. Neustadt 3-1 Weiz 2
16:00 SK Posojilnica 3-1 Liebenau
16:00 Wr. Neustadt - Voitsberg
16:00 UVC Graz 2 3-0 Wr. Neustadt
16:00 Weiz 2 2-3 Gratwein
16:00 TSV Hartberg 3-2 Voitsberg
16:00 Weiz 2 0-3 Wr. Neustadt
16:00 SK Posojilnica 3-1 Roadrunners/Per
16:00 UVC Graz 2 2-3 Hausmannstatten
16:00 Voitsberg 2-3 Wr. Neustadt
16:00 Weiz 2 3-2 SK Posojilnica
16:00 SK Posojilnica 2-3 Voitsberg
16:00 Weiz 2 0-3 Hausmannstatten
16:00 BSM Graz 3-2 Weiz 2
16:00 Hausmannstatten 3-1 Wr. Neustadt
16:00 TSV Hartberg 3-0 Gratwein
16:00 UVC Graz 2 1-3 Roadrunners/Per
16:00 Voitsberg 0-3 Liebenau
16:30 VBK Klagenfurt 0-3 Liebenau
16:30 VBK Klagenfurt 0-3 Voitsberg
16:30 UVC Graz 2 1-3 Wr. Neustadt
16:30 VBK Klagenfurt 1-3 Weiz 2
16:30 VBK Klagenfurt 0-3 Wr. Neustadt
16:30 TSV Hartberg 3-0 Furstenfeld
16:30 Liebenau 3-1 Furstenfeld
16:30 SK Posojilnica 3-0 BSM Graz
16:30 TSV Hartberg 3-0 Hausmannstatten
16:30 UVC Graz 2 3-2 Voitsberg
16:30 Weiz 2 3-0 VBK Klagenfurt
16:30 TSV Hartberg 0-3 Roadrunners/Per
16:30 UVC Graz 2 3-0 Liebenau
16:30 TSV Hartberg 2-3 Hausmannstatten
16:30 Roadrunners/Per 2-3 Gratwein
16:30 Hausmannstatten 1-3 Liebenau
16:30 TSV Hartberg 3-1 UVC Graz 2
16:30 TSV Hartberg 3-1 Liebenau
17:00 Hausmannstatten 3-0 Feldbach
17:00 Furstenfeld 0-3 Wr. Neustadt
17:00 Hausmannstatten 1-3 Liebenau
17:00 Hausmannstatten 3-0 Furstenfeld
17:00 Furstenfeld 3-0 VBK Klagenfurt
17:00 Wr. Neustadt 3-0 TSV Hartberg
17:00 BSM Graz 3-2 UVC Graz 2
17:00 Furstenfeld 3-0 BSM Graz
17:00 Hausmannstatten 3-0 Voitsberg
17:00 Hausmannstatten 0-3 Voitsberg
17:00 Liebenau 3-1 Gratwein
17:00 SK Posojilnica 2-3 Weiz 2
17:00 SK Posojilnica 3-0 UVC Graz 2
17:00 Liebenau 3-1 UVC Graz 2
17:00 Liebenau 3-1 SK Posojilnica
17:00 SK Posojilnica 3-0 Hausmannstatten
17:00 Wr. Neustadt 1-3 UVC Graz 2
17:00 SK Posojilnica 0-3 TSV Hartberg
17:30 UVC Graz 2 3-0 Feldbach
17:30 Feldbach 0-3 SK Posojilnica
17:30 Feldbach 3-1 VBK Klagenfurt
17:30 Hausmannstatten 1-3 SK Posojilnica
17:30 UVC Graz 2 3-1 Gratwein
17:30 Hausmannstatten 3-0 Gratwein
17:30 Hausmannstatten 3-0 BSM Graz
18:00 Liebenau 3-1 Feldbach
18:00 Weiz 2 0-3 UVC Graz 2
18:00 Weiz 2 3-1 SK Posojilnica
18:00 UVC Graz 2 3-1 Liebenau
18:00 SK Posojilnica 0-3 Voitsberg
18:00 SK Posojilnica 3-0 VBK Klagenfurt
18:00 SK Posojilnica 1-3 Liebenau
18:00 SK Posojilnica 1-3 UVC Graz 2
18:00 Weiz 2 3-0 Liebenau
18:00 Liebenau 3-0 VBK Klagenfurt
18:00 SK Posojilnica 3-2 Weiz 2
18:00 SK Posojilnica 3-0 Furstenfeld
18:00 TSV Hartberg 1-3 VBK Klagenfurt
18:00 UVC Graz 2 3-1 Hausmannstatten
18:00 Voitsberg 3-1 SK Posojilnica
18:00 UVC Graz 2 3-1 TSV Hartberg
18:00 Furstenfeld 0-3 Voitsberg
18:00 TSV Hartberg 3-0 SK Posojilnica
18:00 Furstenfeld 3-0 TSV Hartberg
18:00 TSV Hartberg 0-3 Voitsberg
18:00 Furstenfeld 1-3 Liebenau
18:00 Furstenfeld 0-3 SK Posojilnica
18:00 Wr. Neustadt 3-0 Furstenfeld
18:00 Voitsberg 2-3 Wr. Neustadt
18:00 SK Posojilnica 3-0 VBK Klagenfurt
18:00 Furstenfeld 0-3 Hausmannstatten
18:00 SK Posojilnica 3-1 TSV Hartberg
18:00 Furstenfeld 0-3 Weiz 2
18:00 SK Posojilnica 3-1 Liebenau
18:00 UVC Graz 2 3-0 BSM Graz
18:00 Furstenfeld 2-3 UVC Graz 2
18:00 SK Posojilnica 3-0 Gratwein
18:00 Roadrunners/Per 3-0 SK Posojilnica
18:00 UVC Graz 2 0-3 Weiz 2
18:00 SK Posojilnica 3-1 Wr. Neustadt
18:00 Hausmannstatten 1-3 Weiz 2
18:00 TSV Hartberg 0-3 SK Posojilnica
18:00 Gratwein 0-3 SK Posojilnica
18:00 Weiz 2 3-2 Voitsberg
18:00 Liebenau 3-1 Roadrunners/Per
18:00 Roadrunners/Per 3-0 BSM Graz
18:30 Voitsberg 3-0 Hausmannstatten
18:30 Voitsberg 1-3 UVC Graz 2
18:30 Liebenau 1-3 Weiz 2
18:30 Voitsberg 3-0 VBK Klagenfurt
18:30 Voitsberg 3-1 Liebenau
18:30 VBK Klagenfurt 0-3 UVC Graz 2
18:30 Voitsberg 3-0 Feldbach
18:30 Voitsberg 3-2 Weiz 2
18:30 Voitsberg 3-1 BSM Graz
18:30 Voitsberg 0-3 Hausmannstatten
18:30 BSM Graz 3-1 SK Posojilnica
18:30 Voitsberg 3-1 Liebenau
18:30 VBK Klagenfurt 1-3 Liebenau
18:30 BSM Graz 3-1 VBK Klagenfurt
18:30 Voitsberg 3-0 TSV Hartberg
18:30 Roadrunners/Per 3-1 Wr. Neustadt
18:30 Roadrunners/Per 1-3 TSV Hartberg
18:30 TSV Hartberg 3-1 Wr. Neustadt
19:00 VBK Klagenfurt 2-3 SK Posojilnica
19:00 VBK Klagenfurt 1-3 Weiz 2
19:00 UVC Graz 2 3-0 Hausmannstatten
19:00 Liebenau 0-3 Hausmannstatten
19:00 Liebenau 0-3 UVC Graz 2
19:00 VBK Klagenfurt 0-3 Feldbach
19:00 Voitsberg 1-3 SK Posojilnica
19:00 Weiz 2 2-3 Hausmannstatten
19:00 Wr. Neustadt 3-0 BSM Graz
19:00 Liebenau 3-0 VBK Klagenfurt
19:00 Wr. Neustadt 3-0 Voitsberg
19:00 VBK Klagenfurt 2-3 SK Posojilnica
19:00 Weiz 2 1-3 Liebenau
19:00 Wr. Neustadt 3-0 VBK Klagenfurt
19:00 Liebenau 3-1 Voitsberg
19:00 VBK Klagenfurt 0-3 Voitsberg
19:00 Weiz 2 0-3 Furstenfeld
19:00 TSV Hartberg 2-3 BSM Graz
19:00 Voitsberg 1-3 Weiz 2
19:00 Wr. Neustadt 3-0 Liebenau
19:00 Voitsberg - UVC Graz 2
19:00 VBK Klagenfurt 0-3 TSV Hartberg
19:00 TSV Hartberg 1-3 Weiz 2
19:00 Wr. Neustadt 1-3 Hausmannstatten
19:00 TSV Hartberg 1-3 UVC Graz 2
19:00 Hausmannstatten 3-0 BSM Graz
19:00 Voitsberg 3-1 Furstenfeld
19:00 TSV Hartberg 1-3 Liebenau
19:00 VBK Klagenfurt 3-1 Furstenfeld
19:00 TSV Hartberg 2-3 Wr. Neustadt
19:00 Voitsberg 3-0 VBK Klagenfurt
19:00 Wr. Neustadt 3-2 UVC Graz 2
19:00 VBK Klagenfurt 0-3 Hausmannstatten
19:00 Wr. Neustadt 3-0 SK Posojilnica
19:00 BSM Graz 0-3 TSV Hartberg
19:00 Wr. Neustadt 3-1 Weiz 2
19:00 Voitsberg 3-0 Weiz 2
19:00 Gratwein 3-0 Roadrunners/Per
19:00 Voitsberg 3-1 BSM Graz
19:00 BSM Graz 3-0 UVC Graz 2
19:00 TSV Hartberg 2-0 BSM Graz
19:00 BSM Graz 0-3 SK Posojilnica
19:00 Voitsberg - UVC Graz 2
19:00 Wr. Neustadt 3-2 TSV Hartberg
19:00 Gratwein 3-2 BSM Graz
19:00 UVC Graz 2 3-0 TSV Hartberg
19:00 Voitsberg 3-0 SK Posojilnica
19:00 Wr. Neustadt 3-0 Gratwein
19:00 Voitsberg 1-3 Roadrunners/Per
19:00 Wr. Neustadt 0-3 Liebenau
19:00 Gratwein 3-0 TSV Hartberg
19:00 Wr. Neustadt - Hausmannstatten
19:00 Voitsberg 1-3 Hausmannstatten
19:00 Weiz 2 1-3 UVC Graz 2
19:00 TSV Hartberg - Weiz 2
19:00 Gratwein 3-2 Weiz 2
19:00 Roadrunners/Per 3-2 Hausmannstatten
19:00 UVC Graz 2 3-1 Voitsberg
19:00 Voitsberg 2-3 TSV Hartberg
19:00 Wr. Neustadt - SK Posojilnica
19:00 BSM Graz 0-3 TSV Hartberg
19:00 Gratwein 1-3 Wr. Neustadt
19:00 Voitsberg 3-0 Gratwein
19:00 Wr. Neustadt - Roadrunners/Per
19:00 Wr. Neustadt 0-3 BSM Graz
19:30 Hausmannstatten 3-0 VBK Klagenfurt
19:30 Liebenau 3-1 SK Posojilnica
19:30 Hausmannstatten 3-2 Weiz 2
19:30 Hausmannstatten 3-1 SK Posojilnica
19:30 Liebenau 2-3 Voitsberg
19:30 Hausmannstatten 1-3 UVC Graz 2
19:30 Hausmannstatten 0-3 Wr. Neustadt
19:30 Liebenau 3-0 TSV Hartberg
19:30 BSM Graz 3-2 Weiz 2
19:30 Liebenau 3-1 SK Posojilnica
19:30 Hausmannstatten 3-0 VBK Klagenfurt
19:30 Hausmannstatten - TSV Hartberg
19:30 VBK Klagenfurt 3-0 BSM Graz
19:30 Hausmannstatten 0-3 UVC Graz 2
19:30 UVC Graz 2 1-3 SK Posojilnica
19:30 Liebenau 1-3 Wr. Neustadt
19:30 Hausmannstatten 3-0 Weiz 2
19:30 Liebenau 3-0 TSV Hartberg
19:30 Hausmannstatten 3-0 Roadrunners/Per
19:30 Liebenau 3-2 Hausmannstatten
19:30 Liebenau - Voitsberg
19:30 Hausmannstatten 3-2 TSV Hartberg
19:30 Liebenau 3-0 Weiz 2
20:00 UVC Graz 2 1-3 Voitsberg
20:00 VBK Klagenfurt 1-3 Hausmannstatten
20:00 Feldbach 0-3 Hausmannstatten
20:00 BSM Graz 3-2 Furstenfeld
20:00 Weiz 2 1-3 Hausmannstatten
20:00 Hausmannstatten 3-1 UVC Graz 2
20:00 UVC Graz 2 - SK Posojilnica
20:15 Hausmannstatten 0-3 Voitsberg
20:15 Hausmannstatten 3-0 SK Posojilnica
20:30 Weiz 2 3-0 Voitsberg
20:30 Weiz 2 3-1 BSM Graz
20:30 Weiz 2 3-2 Liebenau
20:30 Weiz 2 3-0 BSM Graz
AUSTRIA: 2. Bundesliga South - Losers stage
12:30 Gratwein 0-3 Roadrunners/Per
14:00 Roadrunners/Per 3-1 Weiz 2
16:00 VBK Klagenfurt 3-0 TSV Hartberg
16:00 SK Posojilnica 3-0 Voitsberg
16:00 TSV Hartberg 2-3 Weiz 2
16:00 Furstenfeld 3-2 Weiz 2
16:00 SK Posojilnica - TSV Hartberg
16:00 TSV Hartberg 3-1 VBK Klagenfurt
16:00 Weiz 2 3-1 TSV Hartberg
16:00 Weiz 2 3-1 Gratwein
16:30 VBK Klagenfurt 0-3 Weiz 2
16:30 VBK Klagenfurt 3-0 Voitsberg
16:30 SK Posojilnica 3-1 VBK Klagenfurt
16:30 TSV Hartberg 3-0 Voitsberg
16:30 Weiz 2 2-3 Furstenfeld
16:30 TSV Hartberg 3-2 Weiz 2
16:30 UVC Graz 2 3-0 Roadrunners/Per
17:00 Furstenfeld 3-0 SK Posojilnica
17:00 Furstenfeld 1-3 TSV Hartberg
18:00 Furstenfeld 0-3 Voitsberg
18:00 TSV Hartberg 3-1 SK Posojilnica
18:00 SK Posojilnica 3-2 Weiz 2
18:00 Voitsberg 3-0 VBK Klagenfurt
18:00 Weiz 2 3-2 Voitsberg
18:00 Furstenfeld 3-2 VBK Klagenfurt
18:00 Voitsberg 3-1 TSV Hartberg
18:00 Voitsberg 3-0 Furstenfeld
18:00 Weiz 2 2-3 SK Posojilnica
18:00 SK Posojilnica 3-2 Furstenfeld
18:00 VBK Klagenfurt 3-0 Furstenfeld
18:00 Voitsberg 1-3 SK Posojilnica
18:00 TSV Hartberg 0-3 UVC Graz 2
18:00 Voitsberg 3-0 Weiz 2
18:00 UVC Graz 2 3-1 Gratwein
18:00 UVC Graz 2 3-0 Voitsberg
19:00 VBK Klagenfurt 0-3 SK Posojilnica
19:00 UVC Graz 2 - Gratwein
19:00 TSV Hartberg - Voitsberg
19:00 Voitsberg 3-1 Gratwein
19:00 Gratwein 1-3 TSV Hartberg
19:00 Roadrunners/Per 3-0 Voitsberg
19:00 Weiz 2 0-3 UVC Graz 2
19:30 Roadrunners/Per 2-3 TSV Hartberg
20:00 TSV Hartberg 3-1 Furstenfeld
20:00 Weiz 2 3-1 VBK Klagenfurt
20:00 Voitsberg - Weiz 2
AUSTRIA: 2. Bundesliga South - Relegation
14:00 Liebenau 3-1 Weiz 2
16:00 SK Posojilnica 3-2 Hausmannstatten
16:00 Furstenfeld 3-0 Feldbach
16:00 Furstenfeld 3-2 Hausmannstatten
16:00 Weiz 2 3-0 Furstenfeld
16:30 Feldbach 3-2 VBK Klagenfurt
17:00 Hausmannstatten 3-1 VBK Klagenfurt
17:00 SK Posojilnica 3-1 Weiz 2
17:00 VBK Klagenfurt 1-3 Liebenau
17:00 SK Posojilnica 3-2 Furstenfeld
17:00 Hausmannstatten 3-0 Feldbach
17:00 Weiz 2 3-1 SK Posojilnica
17:00 VBK Klagenfurt 0-3 Hausmannstatten
17:00 SK Posojilnica 3-0 Liebenau
17:00 Liebenau 3-0 VBK Klagenfurt
17:00 SK Posojilnica 3-0 Feldbach
17:30 Liebenau 2-3 Furstenfeld
18:00 VBK Klagenfurt 0-3 Weiz 2
18:00 Weiz 2 3-1 VBK Klagenfurt
18:00 Furstenfeld 3-1 VBK Klagenfurt
18:00 Weiz 2 3-2 Hausmannstatten
18:00 Weiz 2 3-0 Liebenau
18:30 Furstenfeld 0-3 Weiz 2
18:30 Liebenau 0-3 Feldbach
18:30 Feldbach 0-3 SK Posojilnica
18:30 Furstenfeld 3-1 Liebenau
18:30 Feldbach 1-3 Furstenfeld
19:00 VBK Klagenfurt 3-0 Furstenfeld
19:00 VBK Klagenfurt 0-3 Feldbach
19:30 Hausmannstatten 3-2 Weiz 2
19:30 Liebenau 1-3 SK Posojilnica
19:30 Hausmannstatten 3-1 Furstenfeld
19:30 Hausmannstatten 3-2 SK Posojilnica
20:00 Feldbach 2-3 Hausmannstatten
20:00 VBK Klagenfurt 0-3 SK Posojilnica
20:00 Weiz 2 3-2 Feldbach
20:00 Feldbach 0-3 Liebenau
20:00 Furstenfeld 1-3 SK Posojilnica
20:00 Feldbach 0-3 Weiz 2
20:00 Liebenau 0-3 Hausmannstatten
20:00 SK Posojilnica 0-3 VBK Klagenfurt
20:15 Hausmannstatten 3-2 Liebenau
AUSTRIA: 2. Bundesliga South Women
11:00 ATSE Graz W 0-3 Feldbach W
11:00 SSV Graz W 1-3 Jennersdorf W
12:00 SSV Graz W 2-3 ATSE Graz W
12:00 SSV Graz W 3-1 Sudstadt W
12:30 UVC Graz 2 W 2-3 SSV Graz W
12:30 UVC Graz 2 W 3-2 Krottendorf W
12:30 UVC Graz 2 W 0-3 ATSE Graz W
13:00 UVC Graz 2 W 3-2 ATSE Graz W
13:30 Feldbach W 3-0 Leibnitz W
13:30 VBK Klagenfurt 3-1 Jennersdorf W
13:30 UVC Graz 2 W 3-0 VBK Klagenfurt
13:30 VBK Klagenfurt 2-3 UVC Graz 2 W
13:30 Bruckl W 3-2 SSV Graz W
13:30 Jennersdorf W 1-3 UVC Graz 2 W
13:30 Krottendorf W 3-1 VBK Klagenfurt
13:30 Sudstadt W 1-3 ATSE Graz W
13:30 Wildcats 2 W 3-2 Villach W
14:00 VBK Klagenfurt 3-0 Leibnitz W
14:00 VBK Klagenfurt 3-0 Villach W
14:00 VBK Klagenfurt 3-1 Sudstadt W
14:00 SSV Graz W 1-3 ATSE Graz W
14:00 ATSE Graz W 2-3 Krottendorf W
14:00 Sudstadt W 3-0 VBK Klagenfurt
14:00 VBK Klagenfurt 3-1 SSV Graz W
14:00 VBK Klagenfurt 0-3 Bruckl W
14:00 SSV Graz W 3-1 VBK Klagenfurt
14:30 ATSE Graz W 3-1 Wildcats 2 W
14:30 ATSE Graz W 3-2 Sudstadt W
15:00 UVC Graz 2 W 2-3 ATSE Graz W
15:00 Leibnitz W 3-1 ATSE Graz W
15:00 UVC Graz 2 W 1-3 Wildcats 2 W
15:00 Feldbach W 3-0 VBK Klagenfurt
15:00 UVC Graz 2 W 3-1 Villach W
15:00 UVC Graz 2 W 3-0 VBK Klagenfurt
15:00 UVC Graz 2 W 1-3 Feldbach W
15:00 UVC Graz 2 W 3-2 SSV Graz W
15:00 VBK Klagenfurt 2-3 Sudstadt W
15:00 UVC Graz 2 W 1-3 VBK Klagenfurt
15:00 Krottendorf W 3-2 UVC Graz 2 W
15:00 UVC Graz 2 W 3-0 Bruckl W
15:00 ATSE Graz W 3-0 VBK Klagenfurt
15:00 UVC Graz 2 W 1-3 Jennersdorf W
15:00 ATSE Graz W 3-0 Villach W
15:00 UVC Graz 2 W 1-3 Sudstadt W
15:00 UVC Graz 2 W - Bruckl W
15:00 ATSE Graz W 3-1 Krottendorf W
15:30 SSV Graz W 3-0 Wildcats 2 W
15:30 Krottendorf W 3-0 Sudstadt W
15:30 VBK Klagenfurt 3-2 Villach W
15:30 VBK Klagenfurt 3-0 SSV Graz W
16:00 Villach W 3-1 Wildcats 2 W
16:00 Wildcats 2 W 0-3 VBK Klagenfurt
16:00 SSV Graz W 2-3 UVC Graz 2 W
16:00 Villach W 1-3 VBK Klagenfurt
16:00 Wildcats 2 W 0-3 Feldbach W
16:00 VBK Klagenfurt 1-3 SSV Graz W
16:00 Wildcats 2 W 0-3 SSV Graz W
16:00 ATSE Graz W 3-2 SSV Graz W
16:00 Wildcats 2 W 3-0 Leibnitz W
16:00 Feldbach W 3-0 ATSE Graz W
16:00 Wildcats 2 W 3-1 Villach W
16:00 Wildcats 2 W 2-3 UVC Graz 2 W
16:00 Krottendorf W 1-3 VBK Klagenfurt
16:00 Krottendorf W 3-1 Bruckl W
16:00 Krottendorf W 1-3 VBK Klagenfurt
16:00 ATSE Graz W 0-3 Jennersdorf W
16:00 Bruckl W 3-2 Sudstadt W
16:00 Bruckl W 3-0 Jennersdorf W
16:00 Bruckl W 3-1 Krottendorf W
16:00 Jennersdorf W 3-0 Wildcats 2 W
16:00 Sudstadt W 3-2 Villach W
16:00 Bruckl W 3-0 VBK Klagenfurt
16:00 UVC Graz 2 W 0-3 SSV Graz W
16:00 Bruckl W 3-1 UVC Graz 2 W
16:00 Sudstadt W 1-3 Bruckl W
16:00 VBK Klagenfurt 3-1 ATSE Graz W
16:00 UVC Graz 2 W 2-3 Wildcats 2 W
16:00 Bruckl W 3-0 Wildcats 2 W
16:00 Jennersdorf W 3-1 Bruckl W
16:00 VBK Klagenfurt 0-3 Sudstadt W
16:00 Wildcats 2 W 2-3 SSV Graz W
16:00 Villach W 1-3 Sudstadt W
16:00 Bruckl W 3-0 ATSE Graz W
16:00 VBK Klagenfurt 1-3 Bruckl W
16:00 Villach W 0-3 SSV Graz W
16:00 Wildcats 2 W 0-3 Jennersdorf W
16:00 Bruckl W 3-0 Villach W
16:00 VBK Klagenfurt 1-3 Jennersdorf W
16:00 Jennersdorf W 3-0 Krottendorf W
16:00 Sudstadt W - Wildcats 2 W
16:00 VBK Klagenfurt 3-1 Wildcats 2 W
16:00 Villach W 3-1 Jennersdorf W
16:30 SSV Graz W 3-0 Villach W
16:30 Leibnitz W 3-0 Wildcats 2 W
16:30 SSV Graz W 3-0 ATSE Graz W
16:30 VBK Klagenfurt 1-3 Feldbach W
16:30 Villach W 0-3 UVC Graz 2 W
16:30 Krottendorf W 3-0 Villach W
16:30 Wildcats 2 W 0-3 UVC Graz 2 W
16:30 Krottendorf W 3-2 SSV Graz W
16:30 Wildcats 2 W 3-0 Bruckl W
16:30 Krottendorf W 1-3 Jennersdorf W
16:30 Wildcats 2 W 3-1 Sudstadt W
16:30 Jennersdorf W 3-0 VBK Klagenfurt
16:30 Krottendorf W - Sudstadt W
16:30 Krottendorf W 3-0 ATSE Graz W
16:30 Wildcats 2 W 0-3 VBK Klagenfurt
16:30 Krottendorf W 0-3 UVC Graz 2 W
16:30 UVC Graz 2 W 3-0 Villach W
16:30 Krottendorf W 3-0 Wildcats 2 W
16:30 Wildcats 2 W 2-3 ATSE Graz W
17:00 Leibnitz W 0-3 SSV Graz W
17:00 Leibnitz W 3-1 Villach W
17:00 SSV Graz W 1-3 Feldbach W
17:00 ATSE Graz W 3-0 Wildcats 2 W
17:00 Leibnitz W 1-3 UVC Graz 2 W
17:00 ATSE Graz W 3-0 UVC Graz 2 W
17:00 Feldbach W 3-0 SSV Graz W
17:00 Leibnitz W 0-3 Feldbach W
17:00 SSV Graz W 3-1 VBK Klagenfurt
17:00 ATSE Graz W 3-0 VBK Klagenfurt
17:00 Jennersdorf W 2-3 VBK Klagenfurt
17:00 ATSE Graz W 3-1 VBK Klagenfurt
17:00 Jennersdorf W 3-1 SSV Graz W
17:00 ATSE Graz W 1-3 Sudstadt W
17:00 Jennersdorf W - Krottendorf W
17:00 ATSE Graz W 3-1 VBK Klagenfurt
17:00 SSV Graz W 0-3 Krottendorf W
17:00 Jennersdorf W 1-3 UVC Graz 2 W
17:00 SSV Graz W 2-3 Sudstadt W
17:00 VBK Klagenfurt 3-1 Krottendorf W
17:00 ATSE Graz W 0-3 SSV Graz W
17:00 VBK Klagenfurt 3-1 Jennersdorf W
17:00 SSV Graz W 3-1 Wildcats 2 W
17:00 ATSE Graz W 3-1 Bruckl W
17:00 SSV Graz W 3-0 Villach W
17:00 SSV Graz W 3-1 Bruckl W
17:00 VBK Klagenfurt 0-3 Krottendorf W
17:00 SSV Graz W - UVC Graz 2 W
17:30 Leibnitz W 3-1 VBK Klagenfurt
17:30 Feldbach W 3-0 Wildcats 2 W
17:30 Feldbach W 3-0 Villach W
17:30 Sudstadt W 3-1 SSV Graz W
17:30 Sudstadt W - Bruckl W
17:30 Sudstadt W 2-3 VBK Klagenfurt
17:30 Sudstadt W 3-0 VBK Klagenfurt
17:30 Sudstadt W 1-3 UVC Graz 2 W
17:30 Sudstadt W 3-0 SSV Graz W
17:30 Sudstadt W 1-3 Jennersdorf W
17:30 Sudstadt W 0-3 Krottendorf W
18:00 Villach W 1-3 SSV Graz W
18:00 ATSE Graz W 0-3 Villach W
18:00 Villach W 1-3 Feldbach W
18:00 SSV Graz W 3-1 Leibnitz W
18:00 Villach W 1-3 Leibnitz W
18:00 ATSE Graz W 2-3 Leibnitz W
18:00 Villach W 2-3 ATSE Graz W
18:00 UVC Graz 2 W 3-0 Leibnitz W
18:00 Villach W 0-3 ATSE Graz W
18:00 ATSE Graz W 1-3 UVC Graz 2 W
18:00 Villach W 3-0 Bruckl W
18:00 Villach W 3-1 Krottendorf W
18:00 ATSE Graz W 3-0 SSV Graz W
18:00 ATSE Graz W - Jennersdorf W
18:30 VBK Klagenfurt 3-0 UVC Graz 2 W
18:30 Wildcats 2 W 3-1 ATSE Graz W
18:30 Bruckl W 2-3 VBK Klagenfurt
18:30 Bruckl W 3-0 VBK Klagenfurt
18:30 Bruckl W 2-3 ATSE Graz W
18:30 Bruckl W - Jennersdorf W
18:30 Bruckl W 0-3 SSV Graz W
18:30 Bruckl W 1-3 Krottendorf W
18:30 Jennersdorf W 3-1 SSV Graz W
18:30 Jennersdorf W 3-0 Sudstadt W
18:30 UVC Graz 2 W 1-3 VBK Klagenfurt
18:30 Jennersdorf W 3-1 ATSE Graz W
18:30 Wildcats 2 W 1-3 Krottendorf W
18:30 Jennersdorf W 3-1 Villach W
18:30 Krottendorf W 3-0 Bruckl W
19:00 VBK Klagenfurt 3-0 ATSE Graz W
19:00 Jennersdorf W 0-3 Sudstadt W
19:00 VBK Klagenfurt 3-0 VBK Klagenfurt
19:00 Krottendorf W 3-0 Sudstadt W
19:00 SSV Graz W 0-3 UVC Graz 2 W
19:00 VBK Klagenfurt 1-3 Bruckl W
19:00 VBK Klagenfurt 3-0 ATSE Graz W
19:00 Villach W 3-1 UVC Graz 2 W
19:00 Villach W 3-0 Wildcats 2 W
19:00 Villach W 3-2 VBK Klagenfurt
19:30 VBK Klagenfurt - Wildcats 2 W
19:30 UVC Graz 2 W 0-3 Jennersdorf W
19:30 VBK Klagenfurt - SSV Graz W
20:00 Feldbach W 3-2 UVC Graz 2 W
20:00 SSV Graz W - Krottendorf W
20:30 Sudstadt W 3-1 UVC Graz 2 W
AUSTRIA: 2. Bundesliga South Women - First stage
12:30 UVC Graz 2 W 3-0 Sudstadt W
13:30 ATSE Graz W 2-3 UVC Graz 2 W
14:00 Sudstadt W 0-3 Jennersdorf W
15:00 SSV Graz W 3-1 VBK Klagenfurt
15:00 Krottendorf W 2-3 SSV Graz W
15:30 Krottendorf W 3-2 ATSE Graz W
15:30 Krottendorf W 2-3 Jennersdorf W
16:00 VBK Klagenfurt 3-1 VBK Klagenfurt
16:30 VBK Klagenfurt 1-3 Krottendorf W
17:00 SSV Graz W 2-3 Jennersdorf W
17:00 ATSE Graz W 3-0 Bruckl W
17:00 Jennersdorf W 2-3 VBK Klagenfurt
17:00 Jennersdorf W - Bruckl W
17:00 SSV Graz W 3-1 VBK Klagenfurt
17:00 Jennersdorf W 3-2 ATSE Graz W
17:00 SSV Graz W 2-3 Bruckl W
17:30 UVC Graz 2 W 1-3 Krottendorf W
17:30 Sudstadt W 3-1 ATSE Graz W
18:00 VBK Klagenfurt 3-1 UVC Graz 2 W
18:30 Bruckl W 2-3 Sudstadt W
18:30 Bruckl W 3-0 UVC Graz 2 W
19:30 VBK Klagenfurt 1-3 ATSE Graz W
19:30 VBK Klagenfurt 3-0 UVC Graz 2 W
AUSTRIA: 2. Bundesliga South Women - Losers stage
12:30 UVC Graz 2 W - Bruckl W
14:00 VBK Klagenfurt 3-1 Bruckl W
15:00 UVC Graz 2 W 3-0 VBK Klagenfurt
15:00 Jennersdorf W 3-0 UVC Graz 2 W
15:00 Jennersdorf W 3-0 Villach W
15:00 VBK Klagenfurt 0-3 Jennersdorf W
15:00 Jennersdorf W 2-3 UVC Graz 2 W
16:00 Bruckl W 3-1 Jennersdorf W
16:00 Bruckl W 2-3 VBK Klagenfurt
16:00 Jennersdorf W 3-0 VBK Klagenfurt
16:00 Bruckl W 3-1 UVC Graz 2 W
16:00 Bruckl W 0-3 VBK Klagenfurt
16:00 Wildcats 2 W 1-3 Krottendorf W
16:30 VBK Klagenfurt 0-3 UVC Graz 2 W
16:30 Krottendorf W 3-0 Villach W
16:30 UVC Graz 2 W 3-1 Krottendorf W
16:30 Villach W 3-1 VBK Klagenfurt
16:30 Wildcats 2 W 3-1 Jennersdorf W
17:00 VBK Klagenfurt 3-0 Bruckl W
17:00 VBK Klagenfurt 3-1 VBK Klagenfurt
18:00 Jennersdorf W - VBK Klagenfurt
18:00 VBK Klagenfurt 3-2 Jennersdorf W
18:00 Jennersdorf W - Bruckl W
18:00 UVC Graz 2 W - Wildcats 2 W
18:00 Villach W - UVC Graz 2 W
18:00 VBK Klagenfurt 3-0 Wildcats 2 W
18:30 VBK Klagenfurt 0-3 VBK Klagenfurt
18:30 VBK Klagenfurt - UVC Graz 2 W
18:30 Krottendorf W 3-0 VBK Klagenfurt
18:30 Krottendorf W 3-0 VBK Klagenfurt
19:00 UVC Graz 2 W 0-3 Jennersdorf W
19:00 UVC Graz 2 W 1-3 VBK Klagenfurt
19:00 VBK Klagenfurt - Jennersdorf W
19:00 Krottendorf W - Jennersdorf W
19:00 Wildcats 2 W 3-0 Villach W
19:30 VBK Klagenfurt 3-0 UVC Graz 2 W
AUSTRIA: 2. Bundesliga South Women - Second stage
11:00 Jennersdorf W 1-3 VBK Klagenfurt
11:00 Leibnitz W 0-3 Wildcats 2 W
11:00 ATSE Graz W 1-3 UVC Graz 2 W
11:00 Krottendorf W 0-3 Wildcats 2 W
11:00 Leibnitz W 0-3 Krottendorf W
14:00 UVC Graz 2 W 3-1 Jennersdorf W
14:00 VBK Klagenfurt 3-1 ATSE Graz W
14:00 Jennersdorf W 2-3 ATSE Graz W
14:00 Jennersdorf W 2-3 UVC Graz 2 W
15:00 SSV Graz W 3-0 Leibnitz W
15:00 UVC Graz 2 W 3-0 ATSE Graz W
15:00 Leibnitz W 0-3 SSV Graz W
15:00 UVC Graz 2 W 3-2 Villach W
15:00 VBK Klagenfurt 3-0 Jennersdorf W
15:30 Krottendorf W 3-1 Leibnitz W
15:30 Krottendorf W 0-3 Bruckl W
16:00 Villach W 1-3 UVC Graz 2 W
16:00 SSV Graz W 3-0 Wildcats 2 W
16:00 Villach W 0-3 VBK Klagenfurt
16:00 Wildcats 2 W 3-0 Bruckl W
16:00 Jennersdorf W 3-0 Villach W
16:00 Wildcats 2 W - Leibnitz W
16:00 Krottendorf W 3-0 SSV Graz W
16:00 UVC Graz 2 W 0-3 VBK Klagenfurt
16:00 Villach W 2-3 ATSE Graz W
16:30 Bruckl W 3-2 Krottendorf W
16:30 Bruckl W 3-1 Leibnitz W
16:30 Bruckl W 1-3 SSV Graz W
16:30 Bruckl W 3-1 Wildcats 2 W
16:30 SSV Graz W 2-3 Krottendorf W
17:00 SSV Graz W 3-1 Bruckl W
17:00 Leibnitz W 3-0 Bruckl W
18:00 Villach W 0-3 Jennersdorf W
18:30 ATSE Graz W - VBK Klagenfurt
19:00 VBK Klagenfurt 0-3 Villach W
19:30 Wildcats 2 W 3-0 Krottendorf W
19:30 VBK Klagenfurt 0-3 UVC Graz 2 W
19:30 ATSE Graz W 3-1 Jennersdorf W
20:00 ATSE Graz W 3-0 Villach W
20:30 Wildcats 2 W 0-3 SSV Graz W
AUSTRIA: 2. Bundesliga South Women - Third stage
11:00 ATSE Graz W 3-0 Krottendorf W
11:30 UVC Graz 2 W 1-3 SSV Graz W
13:00 SSV Graz W 3-2 UVC Graz 2 W
14:00 Villach W 3-0 Leibnitz W
15:00 Krottendorf W 3-0 ATSE Graz W
15:00 Leibnitz W 3-2 Villach W
16:30 Bruckl W 3-0 Jennersdorf W
19:00 Wildcats 2 W 3-2 VBK Klagenfurt
19:30 Jennersdorf W - Bruckl W
AUSTRIA: 2. Bundesliga West
11:00 VC Mils 1-3 Ried
14:00 Tirol Innsbruck 3-1 SV Salzburg
14:00 Wolfurt 1-3 VC Mils
14:30 Tirol Innsbruck 1-3 Ried
15:00 VC Mils 3-0 SV Salzburg
15:00 SV Salzburg 0-3 Wolfurt
16:00 VC Mils 3-1 Wolfurt
16:00 Ried 3-1 Wolfurt
16:00 Tirol Innsbruck 3-2 VC Mils
16:00 Ried 3-2 Tirol Innsbruck
16:00 Tirol Innsbruck 3-0 Wolfurt
16:30 SV Salzburg 0-3 Tirol Innsbruck
16:30 SV Salzburg 0-3 Ried
16:30 Wolfurt 2-3 Tirol Innsbruck
16:30 SV Salzburg 0-3 VC Mils
18:00 Ried 3-0 VC Mils
18:00 Ried 3-0 SV Salzburg
19:00 Wolfurt 3-0 SV Salzburg
19:00 VC Mils 3-0 Tirol Innsbruck
19:00 Wolfurt 2-3 Ried
AUSTRIA: 2. Bundesliga West - Relegation
14:00 Tirol Innsbruck 3-0 Oberndorf
14:00 Wolfurt 1-3 SV Salzburg
15:00 SV Salzburg 2-3 Wolfurt
16:30 Oberndorf 3-2 Tirol Innsbruck
16:30 SV Salzburg 0-3 Oberndorf
17:30 SV Salzburg 0-3 Tirol Innsbruck
18:00 Oberndorf 3-0 SV Salzburg
19:00 Wolfurt 3-0 Oberndorf
19:00 Oberndorf 2-3 Wolfurt
19:00 Tirol Innsbruck 3-1 SV Salzburg
20:30 Tirol Innsbruck - Wolfurt
20:30 Wolfurt 0-3 Tirol Innsbruck
AUSTRIA: 2. Bundesliga West Women
13:30 SG TI 3-1 Volley 2 W
14:00 Oberndorf W 2-3 Seekirchen W
15:00 Dornbirn W 2-3 VC Mils W
15:30 SG TI 3-2 Volley 2 W
15:30 SG TI 3-2 Volley 2 W
16:00 Seekirchen W 1-3 VC Mils W
16:00 Seekirchen W 2-3 Oberndorf W
16:30 Dornbirn W 3-0 Oberndorf W
16:30 Dornbirn W 3-1 Seekirchen W
16:30 SG TI 3-1 Volley 2 W
16:30 VC Mils W 1-3 SU inzingvolley
17:00 VC Mils W 3-0 Oberndorf W
17:00 Oberndorf W 3-0 Dornbirn W
17:00 VC Mils W 3-1 SG TI
17:00 VC Mils W 3-0 Seekirchen W
17:00 Oberndorf W 2-3 VC Mils W
18:00 VC Mils W 3-0 Dornbirn W
18:00 Dornbirn W 3-0 SG TI
18:00 Oberndorf W 3-2 SU inzingvolley
18:00 Oberndorf W 1-3 SG TI
19:00 Seekirchen W 3-2 SU inzingvolley
19:00 Dornbirn W 3-2 SU inzingvolley
19:00 SU inzingvolley 3-1 Seekirchen W
19:00 SU inzingvolley 3-1 Oberndorf W
19:00 Seekirchen W 1-3 SG TI
19:00 SU inzingvolley 3-0 Dornbirn W
20:00 Seekirchen W 0-3 Dornbirn W
20:00 SU inzingvolley 3-0 SG TI
20:00 VC Mils W 1-3 SU inzingvolley
20:30 SG TI 0-3 Volley 2 W
AUSTRIA: 2. Bundesliga West Women - Placement Group
12:00 SG TI 2-3 Volley 2 W
14:00 Dornbirn W 3-1 Seekirchen W
14:00 Dornbirn W 3-2 Oberndorf W
14:30 Oberndorf W 3-0 Dornbirn W
15:30 SG TI 0-3 Volley 2 W
15:30 SG TI 3-0 Volley 2 W
16:00 Dornbirn W 1-3 SG TI
16:00 Seekirchen W 0-3 SG TI
16:30 Oberndorf W 3-2 SG TI
16:30 SU inzingvolley 3-0 Seekirchen W
17:00 Oberndorf W 2-3 Seekirchen W
17:00 Seekirchen W 1-3 Dornbirn W
18:00 Dornbirn W 3-1 SU inzingvolley
18:00 SU inzingvolley 0-3 Dornbirn W
18:00 Seekirchen W 3-1 SU inzingvolley
18:30 SU inzingvolley 1-3 SG TI
19:00 SU inzingvolley 3-1 Oberndorf W
19:00 Oberndorf W 3-1 SU inzingvolley
20:00 Seekirchen W 3-1 Oberndorf W
AUSTRIA: 2. Bundesliga Women
11:00 SSV Graz W 1-3 Villach W
11:00 SSV Graz W 1-3 Hausmannstatten
12:00 ATSE Graz W 0-3 SU inzingvolley
12:00 SSV Graz W 3-1 Bisamberg W
12:00 SSV Graz W 1-3 Union West Wien
13:00 UVC Mank W 3-1 ATSE Graz W
13:00 ATSE Graz W 3-1 Bruckl W
13:30 ATSE Graz W 3-1 Union West Wien
13:30 SSV Graz W 2-3 SU inzingvolley
13:30 Sudstadt W 2-3 Bisamberg W
13:30 UVC Mank W 3-1 Bruckl W
13:30 UVC Graz 2 W 3-1 Villach W
14:00 SU inzingvolley 0-3 Sudstadt W
14:00 SU inzingvolley 3-0 Sudstadt W
14:00 Hausmannstatten 2-3 Liebenau W
14:15 Union West Wien 3-0 Krottendorf W
14:30 Villach W 3-1 Krottendorf W
15:00 Krottendorf W 0-3 Union West Wien
15:00 Krottendorf W 3-1 SU inzingvolley
15:00 Krottendorf W 2-3 SG SVS hotVolle
15:00 Krottendorf W 3-0 Bisamberg W
15:00 SU inzingvolley 0-3 ATSE Graz W
15:00 SU inzingvolley 2-3 SSV Graz W
15:00 ATSE Graz W 3-0 UVC Graz 2 W
15:00 Purgstall W 1-3 Dornbirn W
15:00 Oberndorf W 2-3 SU Inzingvolley
15:00 UVC Graz 2 W 2-3 Krottendorf W
15:00 Linz-Steg 2 W 1-3 Oberndorf W
15:30 Union West Wien 3-0 SSV Graz W
15:30 Union West Wien 3-0 Bruckl W
15:30 Linz-Steg 2 W 0-3 Seekirchen W
15:30 Zhemchuzhina W 3-0 Kommunalnik Gro
15:30 Linz-Steg 2 W 1-3 Purgstall W
16:00 SU inzingvolley 2-3 ATSE Graz W
16:00 Sudstadt W 3-1 SU inzingvolley
16:00 Bruckl W 2-3 Bisamberg W
16:00 Sudstadt W - SU inzingvolley
16:00 Bruckl W 0-3 Union West Wien
16:00 Bruckl W 3-0 UVC Mank W
16:00 Bisamberg W 2-3 Bruckl W
16:00 Krottendorf W 0-3 Bruckl W
16:00 Linz-Steg 2 W 1-3 SG SVS hotVolle
16:00 Oberndorf W 1-3 Seekirchen W
16:00 Purgstall W 2-3 SU Inzingvolley
16:00 Krottendorf W 0-3 Liebenau W
16:00 UVC Mank W 3-1 Linz-Steg 2 W
16:00 Liebenau W 1-3 Bruckl W
16:00 Jennersdorf W 3-1 VBK Klagenfurt
16:00 UVC Graz 2 W 1-3 Hausmannstatten
16:00 Energia 3-0 RGUOR
16:00 VBK Klagenfurt - SSV Graz W
16:00 Krottendorf W 2-3 VBK Klagenfurt
16:00 SG SVS hotVolle 1-3 SG TI-Volley W
16:00 Oberndorf W 3-0 Dornbirn W
16:00 Wildcats 2 W 3-1 VBK Klagenfurt
16:00 Dornbirn W 3-1 SU Inzingvolley
16:30 SSV Graz W - SU inzingvolley
16:30 Union West Wien 2-3 ATSE Graz W
16:30 Bisamberg W 0-3 ATSE Graz W
16:30 Bisamberg W 3-0 Sudstadt W
16:30 Bisamberg W 1-3 SSV Graz W
16:30 Wildcats 2 W 3-0 Krottendorf W
16:30 SG TI-Volley W 3-1 Oberndorf W
16:30 SG TI-Volley W 2-3 Linz-Steg 2 W
17:00 SG SVS hotVolle 3-1 Krottendorf W
17:00 Bisamberg W 0-3 Krottendorf W
17:00 ATSE Graz W 1-3 Bisamberg W
17:00 Sudstadt W 2-3 SG SVS hotVolle
17:00 Sudstadt W 2-3 Union West Wien
17:00 ATSE Graz W 2-3 Union West Wien
17:00 SSV Graz W 2-3 SG SVS hotVolle
17:00 SSV Graz W 2-3 Bisamberg W
17:00 Union West Wien 3-1 ATSE Graz W
17:00 Union West Wien 2-3 SSV Graz W
17:00 Liebenau W 3-0 SSV Graz W
17:00 Dornbirn W 0-3 SG TI-Volley W
17:00 Wildcats 2 W 3-2 Liebenau W
17:00 Wildcats 2 W 1-3 ATSE Graz W
17:00 Jennersdorf W 3-0 SSV Graz W
17:00 Bruckl W 2-3 UVC Graz 2 W
17:00 Jennersdorf W 3-2 Bruckl W
17:00 UVC Mank W 3-1 Purgstall W
17:30 SU inzingvolley - SSV Graz W
17:30 Sudstadt W 0-3 Union West Wien
17:30 VBK Klagenfurt 1-3 Liebenau W
18:00 Bisamberg W 3-0 SSV Graz W
18:00 ATSE Graz W - SG SVS hotVolle
18:00 Bisamberg W - Sudstadt W
18:00 SG SVS hotVolle - ATSE Graz W
18:00 UVC Mank W 0-3 Sudstadt W
18:00 Jennersdorf W 3-0 Liebenau W
18:00 VBK Klagenfurt 0-3 ATSE Graz W
18:00 Villach W 1-3 Hausmannstatten
18:00 Villach W 3-2 VBK Klagenfurt
18:00 Bruckl W 3-0 Wildcats 2 W
18:00 Jennersdorf W 2-3 ATSE Graz W
18:00 Seekirchen W 3-2 Dornbirn W
18:00 Villach W 3-0 Jennersdorf W
18:00 Hausmannstatten 3-0 Wildcats 2 W
18:00 Bruckl W 3-1 Villach W
18:00 Villach W 3-0 Wildcats 2 W
18:00 SG TI-Volley W 3-2 UVC Mank W
18:00 SU Inzingvolley 3-1 Seekirchen W
18:00 Seekirchen W 3-1 SG TI-Volley W
18:15 Union West Wien 3-0 Sudstadt W
18:30 Sudstadt W 1-3 UVC Mank W
18:30 SSV Graz W - Wildcats 2 W
18:30 Krottendorf W 0-3 ATSE Graz W
18:30 Jennersdorf W 2-3 Hausmannstatten
18:30 Mapid Minsk 1-3 Zapadnij Bug
19:00 SG SVS hotVolle 3-0 SSV Graz W
19:00 Bisamberg W 3-0 ATSE Graz W
19:00 SG SVS hotVolle 3-0 Sudstadt W
19:00 SSV Graz W 3-1 Union West Wien
19:00 SU inzingvolley 3-2 Krottendorf W
19:00 ATSE Graz W - UVC Mank W
19:00 ATSE Graz W 0-3 Bisamberg W
19:00 RGUOR W - Minsk 2 W
19:30 UVC Mank W 0-3 SSV Graz W
19:30 Bruckl W 0-3 SU inzingvolley
19:30 SSV Graz W 3-0 UVC Mank W
19:30 ATSE Graz W 0-3 SU inzingvolley
19:30 ATSE Graz W 3-1 SSV Graz W
19:30 SSV Graz W - UVC Graz 2 W
19:30 SSV Graz W 0-3 UVC Graz 2 W
19:30 VBK Klagenfurt 3-2 SSV Graz W
19:45 Union West Wien 3-0 Sudstadt W
20:00 SU inzingvolley - Bruckl W
20:00 Hausmannstatten 3-0 Bruckl W
20:30 Sudstadt W - Bisamberg W
advertisement Bgu Bate Boriso 3-0 RGUOR
advertisement SG TI-Volley W 0-3 Wildcats W
AUSTRIA: Austria Cup
10:00 UVC Graz 3-0 Roadrunners/Per
11:00 St. Valentin 2-3 hotVolleys
11:30 St. Polten 3-2 SG SVS Sokol
12:00 Tirol Innsbruck 0-3 Ried
12:30 hotVolleys 3-2 Langenlebarn
13:00 Oberndorf 1-3 Steyr
13:00 VC Mils 3-0 Ried
13:30 Liebenau 3-2 Langenlebarn
14:00 Wolfurt 0-3 VC Mils
14:00 hotVolleys 3-0 Niederosterreic
14:00 Steyr 3-1 Enns
14:00 Liebenau 3-1 SK Posojilnica
14:00 Gratwein 0-3 Tirol Innsbruck
14:30 Wien 3-1 Waldviertel
14:30 WAT Tigers Spor 3-2 Tirol Innsbruck
14:30 WAT Tigers Spor 1-3 Weiz
15:00 Voitsberg 0-3 Steyr
15:00 Wien 2-3 Enns
15:00 UVC Graz 3-2 VBK Klagenfurt
15:00 Wr. Neustadt 1-3 Weiz
15:30 SG Salzburg 3-2 SK Posojilnica
15:30 Niederosterreic 3-0 TI
15:30 VC Mils 0-3 Ried
16:00 Ried 2-3 VBK Klagenfurt
16:00 Weiz 2-3 Niederosterreic
16:00 Steyr 2-3 SK Posojilnica
16:00 VC Mils 1-3 Enns
16:00 Tirol Innsbruck 1-3 Oberndorf
16:00 Weiz 3-2 UVC Graz
16:00 Hausmannstatten 0-3 Niederosterreic
16:00 Weiz 3-1 VBK Klagenfurt
16:00 Liebenau 3-2 Steyr
16:00 VBK Klagenfurt 3-0 Leopoldst
16:00 Voitsberg 2-3 Ried
16:00 Waldviertel 1-3 VC Mils
16:00 Niederosterreic 3-0 SK Posojilnica
16:00 Wolfurt 0-3 VC Mils
16:00 Wr. Neustadt 3-2 Enns
16:00 Niederosterreic 3-0 VBK Klagenfurt
16:30 VBK Klagenfurt 2-3 Niederosterreic
16:30 Ried 2-3 Weiz
17:00 Hausmannstatten 1-3 Enns
17:00 Furstenfeld 0-3 Hausmannstatten
17:00 Leopoldst 0-3 Niederosterreic
17:00 St. Polten 2-3 Langenlebarn
17:00 Wien - Wr. Neustadt
17:00 Roadrunners/Per 3-2 Wr. Neustadt
17:00 SK Posojilnica 3-1 Hausmannstatten
17:00 hotVolleys 1-3 Niederosterreic
17:00 SG Salzburg 0-3 Ried
17:00 Roadrunners/Per 2-3 Niederosterreic
17:00 TSV Hartberg 1-3 St. Polten
17:30 Hausmannstatten 0-3 TSV Hartberg
17:30 Liebenau 1-3 UVC Graz
17:30 Steyr 0-3 UVC Graz
18:00 Liebenau 1-3 UVC Graz
18:00 Enns 0-3 Niederosterreic
18:00 SV Salzburg 0-3 Ried
18:00 TSV Hartberg 1-3 SK Posojilnica
18:00 SG Salzburg 3-0 Enns
18:00 Liebenau 0-3 hotVolleys
18:00 Oberndorf 0-3 Tirol Innsbruck
18:00 Ried 3-0 SV Salzburg
18:00 ATSC Klagenfurt 2-3 Gratwein
18:00 Steyr 1-3 Weiz
18:00 Weiz 2-3 UVC Graz
18:00 VBK Klagenfurt 3-0 SK Posojilnica
18:00 Oberndorf 0-3 VBK Klagenfurt
18:30 Voitsberg 0-3 VBK Klagenfurt
18:30 Wr. Neustadt 2-3 Liebenau
18:30 St. Polten 3-1 Waldviertel
19:00 Weiz 3-0 TSV Hartberg
19:00 Wolfurt 0-3 VC Mils
19:00 Weiz 3-1 Tirol Innsbruck
19:00 Oberndorf 3-0 SV Salzburg
19:00 Voitsberg 1-3 TSV Hartberg
20:00 Niederosterreic 3-0 St. Polten
20:15 Niederosterreic 3-0 UVC Graz
20:20 hotVolleys 3-0 Weiz
20:25 Niederosterreic 3-1 UVC Graz
20:30 SK Posojilnica 2-3 UVC Graz
20:30 Weiz 3-1 SG Salzburg
20:30 VC Mils 0-3 Niederosterreic
advertisement SSV Graz W - Krottendorf W
AUSTRIA: Austria Cup Women
11:00 Brunnenbau W 3-0 Dornbirn W
11:00 SG TI 3-0 Volley W
11:30 VC Mils W 1-3 Dornbirn W
12:30 UVC Graz W 3-1 VC Tirol W
12:30 UVC Graz W 0-3 Krottendorf W
13:00 UVC Graz W 3-2 Wildcats W
13:00 Seekirchen W - SG Eisenerz/Tro
13:00 SG Eisenerz/Tro 3-1 Wildcats W
13:00 Brunnenbau W 0-3 SG SVS Post W
13:30 VC Tirol W - UVC Graz W
13:30 ATSE Graz W 2-3 Linz
13:30 Bruckl W 0-3 SG SVS Post W
14:00 Grafenstein W 0-3 UVC Graz W
14:00 SG SVS hotVolle 0-3 SG SVS Post W
14:00 Seekirchen W 1-3 VC Tirol W
14:30 SSV Graz W 1-3 Wolfsberg W
14:30 Roadrunners W 0-3 SG SVS Post W
15:00 Oberndorf W 0-3 UVC Graz W
15:00 VC Mils W 1-3 SG Eisenerz/Tro
15:00 Jennersdorf W 3-2 Krottendorf W
15:00 UVC Mank W 0-3 Brunnenbau W
15:00 Sudstadt W 1-3 SG SVS hotVolle
15:00 ATSE Graz W 3-0 Kelag Klagenfur
15:00 SG TI 3-0 Volley W
15:00 Hausmannstatten 3-0 Krottendorf W
15:00 Liebenau W 2-3 ATSE Graz W
15:00 SU Inzingvolley 3-0 Salzburg W
15:00 UVC Mank W 0-3 Linz-Steg W
15:00 VC Tirol W 2-3 SG Eisenerz/Tro
15:00 Dornbirn W 0-3 SG SVS Post W
15:00 SG SVS hotVolle 1-3 Wildcats W
15:15 Dornbirn W 0-3 SG SVS Post W
15:30 UVC Mank W 0-3 Linz
15:30 SG Eisenerz/Tro 1-3 SG SVS Post W
15:30 Salzburg W 0-3 VC Tirol W
15:30 SG SVS Post W 0-3 UVC Graz W
15:30 UVC Graz W 3-1 Kelag Klagenfur
15:30 VBK Klagenfurt 0-3 Wildcats W
16:00 Brunnenbau W 0-3 SG SVS Post W
16:00 SG Schuberth Me 0-3 Wildcats W
16:00 Union West Wien 0-3 Linz
16:00 Bruckl W 3-0 Bisamberg W
16:00 Bruckl W 0-3 Krottendorf W
16:00 SG SVS Post W 0-3 Union West Wien
16:00 SSV Graz W 3-0 SG SVS Post W
16:00 Oberndorf W 1-3 Dornbirn W
16:00 Purgstall W 2-3 Bisamberg W
16:00 Villach W 0-3 SG Eisenerz/Tro
16:00 ATSE Graz W 0-3 Brunnenbau W
16:00 Bruckl W 1-3 Bisamberg W
16:00 Brunnenbau W 3-0 Bisamberg W
16:30 VC Tirol W 3-2 Hartberg W
16:30 Wolfsberg W 1-3 Bruckl W
17:00 Linz 1-3 Steg W
17:00 Jennersdorf W 1-3 SG Eisenerz/Tro
17:00 SG TI 3-0 Volley W
17:00 Hartberg W 0-3 Linz-Steg W
17:00 SG SVS Post W - Linz-Steg W
17:25 UVC Graz W - SG SVS Post W
17:30 Thalgau W 0-3 Wildcats W
17:30 Brunnenbau W 3-2 Linz
17:30 Hausmannstatten 0-3 UVC Graz W
17:45 UVC Graz W 2-3 SG SVS Post W
17:45 SG Eisenerz/Tro 0-3 UVC Graz W
18:00 SSV Graz W 0-3 Brunnenbau W
18:00 Bisamberg W 3-0 UVF EWS Melk W
18:00 Dornbirn W 3-0 SG TI
18:00 Seekirchen W 3-2 SU inzingvolley
18:00 VBK Klagenfurt 1-3 Hartberg W
18:00 Brunnenbau W 0-3 UVC Graz W
18:00 Thalgau W 0-3 Wildcats W
18:00 Hartberg W 1-3 Wildcats W
18:00 Linz 2-3 Steg W
18:00 Bisamberg W 0-3 SG SVS Post W
18:00 Grafenstein W 0-3 Wolfsberg W
18:00 Seekirchen W 1-3 VC Tirol W
18:00 SU inzingvolley 0-3 Salzburg W
18:00 UVC Mank W 0-3 Union West Wien
18:00 ATSE Graz W 3-0 Jennersdorf W
18:00 Villach W 0-3 UVC Graz W
18:00 Karnten W 3-2 Krottendorf W
18:00 Salzburg W 0-3 SG Eisenerz/Tro
18:00 Kelag Klagenfur - Salzburg W
18:00 SU Inzingvolley - SG TI-Volley W
18:00 Bgu Bate Boriso - Legion Obuhovo
18:30 Sudstadt W 0-3 SG Schuberth Me
18:30 Sudstadt W 0-3 Hartberg W
18:30 Jennersdorf W - UVC Graz W
19:30 ATSE Graz W 3-2 SSV Graz W
19:30 Jennersdorf W 3-2 VC Tirol W
19:30 VBK Klagenfurt 0-3 Kelag Klagenfur
20:00 Thalgau W 3-0 VC Mils W
20:00 SG Eisenerz/Tro - Hartberg W
20:00 Hartberg W 0-3 SG Eisenerz/Tro
AUSTRIA: AVL
11:00 SG Salzburg 3-2 hotVolleys
11:30 SG Salzburg 3-2 VBK Klagenfurt
13:00 Weiz 0-3 SK Posojilnica
14:00 VBK Klagenfurt 3-1 SG Salzburg
14:00 VBK Klagenfurt 0-3 Niederosterreic
14:00 Weiz 2-3 SG Salzburg
14:00 Ried 0-3 Weiz
14:00 Niederosterreic 3-0 Ried
14:00 Weiz 2-3 VBK Klagenfurt
15:00 SG Salzburg 0-3 Weiz
15:00 SG Salzburg 2-3 Ried
15:00 UVC Graz 3-1 Waldviertel
16:00 SG Salzburg 0-3 Waldviertel
16:00 Weiz 0-3 UVC Graz
16:00 Niederosterreic 3-1 UVC Graz
16:00 Ried 0-3 Tirol Innsbruck
16:00 VBK Klagenfurt 2-3 Ried
16:00 Ried 0-3 VBK Klagenfurt
16:00 Weiz 3-0 Ried
16:00 Weiz 1-3 Niederosterreic
16:00 Ried 3-1 Weiz
16:00 Ried 1-3 UVC Graz
16:00 VBK Klagenfurt 0-3 Waldviertel
16:00 Weiz 0-3 Waldviertel
16:00 Ried 1-3 UVC Graz
16:30 VBK Klagenfurt 3-1 hotVolleys
16:30 SG Salzburg 0-3 SK Posojilnica
16:30 VBK Klagenfurt 0-3 Waldviertel
16:30 VBK Klagenfurt 2-3 UVC Graz
16:30 hotVolleys 1-3 Enns
16:30 Tirol Innsbruck 3-0 Niederosterreic
16:30 UVC Graz 0-3 SK Posojilnica
16:30 VBK Klagenfurt 3-2 Weiz
16:30 Waldviertel 3-0 SG Salzburg
16:30 VBK Klagenfurt 3-1 SG Salzburg
16:30 UVC Graz - Enns
16:30 VBK Klagenfurt 2-3 Niederosterreic
16:30 VBK Klagenfurt 3-1 Enns
16:30 Weiz 1-3 Ried
17:00 Enns 0-3 SK Posojilnica
17:00 Tirol Innsbruck 3-0 SG Salzburg
17:00 Waldviertel 3-0 VBK Klagenfurt
17:00 Tirol Innsbruck 3-1 Niederosterreic
17:00 Enns 0-3 UVC Graz
17:00 Niederosterreic 3-2 Waldviertel
17:00 Niederosterreic 1-3 Ried
17:30 hotVolleys 0-3 Tirol Innsbruck
17:30 hotVolleys 0-3 UVC Graz
17:30 hotVolleys 0-3 Niederosterreic
17:30 hotVolleys 0-3 Weiz
17:30 UVC Graz 3-0 SG Salzburg
17:30 hotVolleys 0-3 VBK Klagenfurt
17:30 Tirol Innsbruck 3-0 hotVolleys
17:30 hotVolleys 0-3 Waldviertel
17:30 Tirol Innsbruck 3-0 Ried
17:30 UVC Graz 3-2 Ried
17:30 UVC Graz 1-3 VBK Klagenfurt
17:30 Tirol Innsbruck 3-0 Enns
17:30 Weiz 3-1 VBK Klagenfurt
17:30 UVC Graz 3-0 Ried
17:30 UVC Graz 3-1 VBK Klagenfurt
18:00 Niederosterreic 0-3 UVC Graz
18:00 Niederosterreic 0-3 SK Posojilnica
18:00 Enns 3-0 hotVolleys
18:00 Niederosterreic 0-3 Tirol Innsbruck
18:00 VBK Klagenfurt 0-3 Tirol Innsbruck
18:00 SG Salzburg 0-3 Tirol Innsbruck
18:00 Niederosterreic 3-0 Ried
18:00 Ried 0-3 Waldviertel
18:00 Ried 3-0 Enns
18:00 Ried 0-3 SK Posojilnica
18:00 Waldviertel 0-3 Tirol Innsbruck
18:00 Niederosterreic 3-0 SG Salzburg
18:00 VBK Klagenfurt 0-3 Waldviertel
18:00 VBK Klagenfurt 0-3 UVC Graz
18:00 VBK Klagenfurt 3-1 Ried
18:00 VBK Klagenfurt 0-3 Niederosterreic
18:00 VBK Klagenfurt 0-3 Weiz
18:00 Ried 1-3 Niederosterreic
18:00 Ried 1-3 SK Posojilnica
18:00 Ried 2-3 VBK Klagenfurt
18:00 Ried 0-3 Waldviertel
18:00 Ried 0-3 SK Posojilnica
18:00 VBK Klagenfurt 1-3 Niederosterreic
18:00 VBK Klagenfurt 0-3 UVC Graz
18:00 Ried 1-3 VBK Klagenfurt
18:00 Ried 3-0 Weiz
18:00 VBK Klagenfurt 3-1 Ried
18:00 VBK Klagenfurt 0-3 UVC Graz
18:00 VBK Klagenfurt 0-3 Niederosterreic
18:00 Niederosterreic - SK Posojilnica
18:00 VBK Klagenfurt 3-0 Ried
18:00 VBK Klagenfurt 0-3 SK Posojilnica
18:30 Enns 3-0 Ried
18:30 VBK Klagenfurt 3-1 UVC Graz
18:30 Niederosterreic 3-0 UVC Graz
19:00 SG Salzburg 0-3 Niederosterreic
19:00 SK Posojilnica 3-0 hotVolleys
19:00 Tirol Innsbruck 3-0 VBK Klagenfurt
19:00 Waldviertel 3-0 Weiz
19:00 Tirol Innsbruck 3-0 Weiz
19:00 Waldviertel 3-0 hotVolleys
19:00 Tirol Innsbruck 3-0 Waldviertel
19:00 SK Posojilnica 3-0 Waldviertel
19:00 Enns 3-0 Weiz
19:00 Niederosterreic 3-0 VBK Klagenfurt
19:00 Waldviertel 2-3 UVC Graz
19:00 SK Posojilnica 3-0 UVC Graz
19:00 Weiz 3-2 VBK Klagenfurt
19:00 Tirol Innsbruck 3-0 Enns
19:00 VBK Klagenfurt 0-3 SK Posojilnica
19:00 SK Posojilnica 3-0 SG Salzburg
19:00 UVC Graz 3-2 Niederosterreic
19:00 Waldviertel 0-3 Enns
19:00 SK Posojilnica 3-0 VBK Klagenfurt
19:00 Waldviertel 3-1 Niederosterreic
19:00 Weiz 3-0 hotVolleys
19:00 hotVolleys 0-3 SK Posojilnica
19:00 Niederosterreic 3-0 SG Salzburg
19:00 SK Posojilnica 3-0 Niederosterreic
19:00 Waldviertel 3-0 VBK Klagenfurt
19:00 SK Posojilnica 3-0 Enns
19:00 Waldviertel 1-3 Tirol Innsbruck
19:00 Tirol Innsbruck 3-0 UVC Graz
19:00 Waldviertel 0-3 SK Posojilnica
19:00 Enns 1-3 Tirol Innsbruck
19:00 Niederosterreic 3-0 hotVolleys
19:00 SK Posojilnica 3-0 Weiz
19:00 Niederosterreic 3-0 VBK Klagenfurt
19:00 SG Salzburg 0-3 Tirol Innsbruck
19:00 SK Posojilnica 3-0 Enns
19:00 Waldviertel 2-3 UVC Graz
19:00 Niederosterreic 3-0 Weiz
19:00 SG Salzburg 2-3 Enns
19:00 SK Posojilnica 3-0 Waldviertel
19:00 SK Posojilnica 3-0 Niederosterreic
19:00 Niederosterreic 0-3 Waldviertel
19:00 Tirol Innsbruck 3-0 VBK Klagenfurt
19:00 SG Salzburg 0-3 SK Posojilnica
19:00 SK Posojilnica 3-1 Ried
19:00 SG Salzburg 0-3 Waldviertel
19:00 Enns 3-0 VBK Klagenfurt
19:00 UVC Graz 0-3 SK Posojilnica
19:00 Waldviertel 3-0 Enns
19:00 VBK Klagenfurt 0-3 SK Posojilnica
19:00 Enns 0-3 SK Posojilnica
19:00 Tirol Innsbruck 3-0 SG Salzburg
19:00 Waldviertel 3-0 Weiz
19:00 SK Posojilnica 3-0 Weiz
19:00 Enns 0-3 SG Salzburg
19:00 Niederosterreic 0-3 SK Posojilnica
19:00 Tirol Innsbruck 3-1 Waldviertel
19:00 Tirol Innsbruck 3-0 UVC Graz
19:00 Ried 0-3 UVC Graz
19:00 SK Posojilnica 3-0 SG Salzburg
19:00 VBK Klagenfurt 0-3 Tirol Innsbruck
19:00 Waldviertel 3-0 Niederosterreic
19:00 Enns 0-3 Tirol Innsbruck
19:00 Enns - UVC Graz
19:00 Ried 1-3 Niederosterreic
19:00 SK Posojilnica 3-0 UVC Graz
19:00 Waldviertel 3-0 SG Salzburg
19:00 Weiz 0-3 Tirol Innsbruck
19:00 Enns 1-3 Waldviertel
19:00 VBK Klagenfurt 3-1 Weiz
19:00 Niederosterreic 0-3 Tirol Innsbruck
19:00 SG Salzburg 0-3 UVC Graz
19:00 SK Posojilnica 3-0 VBK Klagenfurt
19:00 Waldviertel 3-0 Ried
19:00 Weiz 3-1 Enns
19:00 UVC Graz 3-0 Niederosterreic
19:00 Niederosterreic 3-1 Waldviertel
19:00 SK Posojilnica 3-0 VBK Klagenfurt
19:00 Niederosterreic 3-0 Weiz
19:00 Waldviertel 3-2 SK Posojilnica
19:00 SK Posojilnica 3-0 Niederosterreic
19:00 SK Posojilnica 3-0 UVC Graz
19:00 SK Posojilnica 3-0 Ried
19:00 Weiz 2-3 UVC Graz
19:00 Waldviertel 3-0 UVC Graz
19:00 Waldviertel 3-0 Ried
19:00 Waldviertel 3-0 VBK Klagenfurt
19:00 SK Posojilnica 3-0 Waldviertel
19:00 Waldviertel 3-0 Niederosterreic
19:00 Niederosterreic 3-0 VBK Klagenfurt
19:00 SK Posojilnica 3-0 Weiz
19:00 UVC Graz 3-1 Niederosterreic
19:00 Waldviertel 1-3 SK Posojilnica
19:00 Niederosterreic 3-0 Ried
19:00 SK Posojilnica 3-1 UVC Graz
19:00 Niederosterreic 3-0 Weiz
19:00 Waldviertel 3-1 Weiz
19:00 SK Posojilnica 3-1 Niederosterreic
19:00 Weiz 1-3 Niederosterreic
19:00 Waldviertel 3-0 UVC Graz
19:00 Niederosterreic 3-0 UVC Graz
19:00 Waldviertel 3-0 Ried
19:00 SK Posojilnica 3-0 VBK Klagenfurt
19:00 Waldviertel 3-0 VBK Klagenfurt
19:00 SK Posojilnica 3-1 Waldviertel
19:00 UVC Graz - Weiz
19:00 SK Posojilnica 3-0 Ried
19:00 Niederosterreic 1-3 SK Posojilnica
19:00 Ried 1-3 Waldviertel
19:00 Waldviertel 3-0 Niederosterreic
19:00 Niederosterreic 3-0 VBK Klagenfurt
19:00 SK Posojilnica 3-0 Weiz
19:00 UVC Graz 0-3 Waldviertel
19:00 SK Posojilnica 3-1 Waldviertel
19:00 SK Posojilnica 3-0 Niederosterreic
19:00 Weiz 0-3 Waldviertel
19:00 Waldviertel 3-0 VBK Klagenfurt
19:00 Weiz 1-3 SK Posojilnica
19:00 Waldviertel 3-0 Ried
19:00 Weiz 2-3 UVC Graz
19:00 Niederosterreic 0-3 Waldviertel
19:00 Weiz 2-3 VBK Klagenfurt
19:00 Niederosterreic 2-3 SK Posojilnica
19:00 Niederosterreic 3-0 Weiz
19:00 SK Posojilnica 3-1 UVC Graz
19:30 Weiz 0-3 Tirol Innsbruck
19:30 Weiz 1-3 UVC Graz
19:30 Niederosterreic 2-3 Enns
19:30 Weiz 0-3 Niederosterreic
19:30 Weiz 0-3 SK Posojilnica
19:30 Enns 1-3 UVC Graz
19:30 Weiz 3-0 SG Salzburg
19:30 Niederosterreic 3-0 Weiz
19:30 hotVolleys 3-0 SG Salzburg
19:30 Weiz 0-3 Waldviertel
19:30 Weiz 3-1 VBK Klagenfurt
19:30 Enns 0-3 Weiz
19:30 SG Salzburg 2-3 Weiz
19:30 Weiz 3-0 Ried
19:30 Ried 0-3 SG Salzburg
19:30 Enns 0-3 Niederosterreic
19:30 SG Salzburg 1-3 Niederosterreic
19:30 Weiz 0-3 SK Posojilnica
19:30 VBK Klagenfurt 0-3 SK Posojilnica
19:30 VBK Klagenfurt 3-1 Ried
19:30 VBK Klagenfurt 2-3 Weiz
19:45 VBK Klagenfurt 0-3 SK Posojilnica
20:00 UVC Graz 0-3 Enns
20:00 UVC Graz 3-0 VBK Klagenfurt
20:00 VBK Klagenfurt 2-3 Enns
20:00 UVC Graz 0-3 Tirol Innsbruck
20:00 UVC Graz 3-0 hotVolleys
20:00 SG Salzburg 1-3 VBK Klagenfurt
20:00 SG Salzburg 0-3 UVC Graz
20:00 Enns 3-0 VBK Klagenfurt
20:00 UVC Graz 3-2 Waldviertel
20:00 UVC Graz 1-3 Tirol Innsbruck
20:00 Tirol Innsbruck 3-0 Weiz
20:00 UVC Graz 3-1 SG Salzburg
20:00 UVC Graz 2-3 Waldviertel
20:00 VBK Klagenfurt 0-3 Waldviertel
20:00 UVC Graz 1-3 Niederosterreic
20:00 Waldviertel 3-1 Weiz
20:00 UVC Graz 0-3 SK Posojilnica
20:00 UVC Graz 3-0 Ried
20:00 UVC Graz 3-1 Weiz
20:00 Weiz 1-3 Waldviertel
20:00 UVC Graz 3-0 Waldviertel
20:00 UVC Graz 3-2 VBK Klagenfurt
20:00 Weiz 0-3 SK Posojilnica
20:00 Weiz 1-3 Ried
20:00 Ried 0-3 Niederosterreic
20:00 UVC Graz 1-3 SK Posojilnica
20:00 UVC Graz 3-0 Weiz
20:00 UVC Graz 0-3 SK Posojilnica
20:00 UVC Graz 3-2 Niederosterreic
20:00 UVC Graz 3-0 Waldviertel
20:00 VBK Klagenfurt 1-3 Waldviertel
20:20 Niederosterreic 1-3 Waldviertel
20:20 SK Posojilnica 1-3 Tirol Innsbruck
20:20 UVC Graz 3-1 Weiz
20:20 Tirol Innsbruck 3-2 SK Posojilnica
20:20 Enns 3-2 Niederosterreic
20:20 Niederosterreic 3-0 Enns
20:20 SK Posojilnica 1-3 Tirol Innsbruck
20:20 Waldviertel 0-3 SK Posojilnica
20:20 UVC Graz 3-0 Weiz
20:20 Tirol Innsbruck 3-2 SK Posojilnica
20:30 Enns 0-3 Waldviertel
20:30 Enns 3-0 SG Salzburg
20:30 Weiz 0-3 Waldviertel
20:30 SG Salzburg 1-3 Enns
20:30 Weiz 3-2 Enns
20:30 Weiz 0-3 Niederosterreic
20:30 Weiz 0-3 UVC Graz
20:30 Weiz 3-1 Niederosterreic
AUSTRIA: AVL - 5th-6th places
14:00 Weiz 1-3 VBK Klagenfurt
15:00 Niederosterreic 3-0 VBK Klagenfurt
15:30 VBK Klagenfurt 3-1 Niederosterreic
16:00 VBK Klagenfurt 3-0 Weiz
19:00 Enns 2-3 UVC Graz
19:30 UVC Graz 3-1 Enns
AUSTRIA: AVL - Play Offs
16:30 UVC Graz 3-1 Waldviertel
17:00 SK Posojilnica 0-3 Tirol Innsbruck
17:30 UVC Graz 3-1 Niederosterreic
17:30 Tirol Innsbruck 3-1 Waldviertel
17:30 UVC Graz - Niederosterreic
18:00 Tirol Innsbruck 3-0 Waldviertel
18:00 Niederosterreic 1-3 UVC Graz
19:00 Waldviertel 3-1 Enns
19:00 Enns 3-2 Waldviertel
19:00 Niederosterreic 3-0 UVC Graz
19:00 Waldviertel 3-0 Enns
19:00 SK Posojilnica 3-0 Niederosterreic
19:00 Niederosterreic 0-3 SK Posojilnica
19:00 Waldviertel 1-3 Tirol Innsbruck
19:00 Tirol Innsbruck 3-0 Waldviertel
19:00 Waldviertel 3-1 Niederosterreic
19:00 Niederosterreic 3-1 UVC Graz
19:00 VBK Klagenfurt 1-3 Waldviertel
19:00 Waldviertel 3-0 VBK Klagenfurt
19:00 SK Posojilnica 3-0 UVC Graz
19:00 Tirol Innsbruck 3-0 Waldviertel
19:00 Waldviertel 0-3 Tirol Innsbruck
19:00 Waldviertel 2-3 UVC Graz
19:00 SK Posojilnica 3-0 UVC Graz
19:00 Niederosterreic 1-3 Waldviertel
19:00 SK Posojilnica 3-0 UVC Graz
19:00 Waldviertel 0-3 Niederosterreic
19:00 Niederosterreic 1-3 Waldviertel
19:00 Niederosterreic 3-2 UVC Graz
19:30 Niederosterreic 1-3 Waldviertel
19:30 UVC Graz 0-3 SK Posojilnica
19:30 Waldviertel 3-0 Niederosterreic
20:00 UVC Graz 2-3 Niederosterreic
20:00 SK Posojilnica - UVC Graz
20:00 UVC Graz 1-3 SK Posojilnica
20:20 SK Posojilnica 3-0 Niederosterreic
20:20 Tirol Innsbruck 0-3 SK Posojilnica
20:20 SK Posojilnica 0-3 Tirol Innsbruck
20:20 Tirol Innsbruck 3-1 SK Posojilnica
20:20 SK Posojilnica 3-2 Tirol Innsbruck
20:20 Tirol Innsbruck 3-0 SK Posojilnica
20:20 Waldviertel 3-2 VBK Klagenfurt
20:20 UVC Graz - Niederosterreic
20:20 SK Posojilnica 1-3 Tirol Innsbruck
20:20 Tirol Innsbruck 3-1 SK Posojilnica
20:20 SK Posojilnica 3-2 Tirol Innsbruck
20:20 Tirol Innsbruck 3-0 SK Posojilnica
20:20 SK Posojilnica 0-3 Tirol Innsbruck
20:25 SK Posojilnica 3-1 Waldviertel
20:25 Waldviertel 1-3 SK Posojilnica
20:25 Waldviertel 0-3 SK Posojilnica
20:25 SK Posojilnica 3-2 Waldviertel
AUSTRIA: AVL - Play Out
11:00 Enns 3-0 SG Salzburg
13:00 Weiz 3-1 SG Salzburg
16:30 hotVolleys 3-1 SG Salzburg
16:30 VBK Klagenfurt 3-2 hotVolleys
17:30 VBK Klagenfurt 3-2 Weiz
18:00 Ried 2-3 Weiz
18:30 Ried 3-0 Enns
19:00 SG Salzburg 1-3 Enns
19:00 Ried 3-1 SG Salzburg
19:00 Enns 2-3 Ried
19:30 hotVolleys 2-3 Weiz
19:30 Weiz 3-1 Enns
20:00 VBK Klagenfurt 2-3 SG Salzburg
20:00 Weiz 3-1 Ried
20:00 SG Salzburg 3-2 Weiz
20:00 Enns 0-3 Weiz
20:00 SG Salzburg 0-3 Ried
20:30 SG Salzburg 0-3 Weiz
20:30 SG Salzburg 3-0 hotVolleys
20:30 Weiz 3-1 VBK Klagenfurt
AUSTRIA: AVL - Relegation
11:00 hotVolleys 3-1 Ried
15:00 Weiz 3-0 Wr. Neustadt
16:00 Ried 3-0 hotVolleys
16:00 Ried 3-1 hotVolleys
16:00 Ried 3-0 Steyr
18:00 Steyr 1-3 SG Salzburg
19:00 SG Salzburg 3-2 Steyr
20:00 Steyr 1-3 Ried
20:00 Wr. Neustadt 0-3 Weiz
AUSTRIA: AVL Women
12:00 SG SVS Post W 3-0 Linz
13:00 Brunnenbau W 0-3 Linz
13:00 VC Tirol W 3-0 Hartberg W
13:30 Linz 3-1 Steg W
13:30 SG SVS Post W 3-0 Salzburg W
13:30 SG SVS Post W 1-3 Salzburg W
14:00 Brunnenbau W 2-3 SG SVS Post W
14:00 SG Schuberth Me 3-2 Salzburg W
14:00 SG SVS Post W 3-0 SG TI
14:00 SG SVS Post W 3-0 SG TI
14:00 Brunnenbau W 3-1 VC Tirol W
14:00 Hartberg W 0-3 Brunnenbau W
14:30 SG SVS Post W 3-0 SG TI
14:30 SG SVS Post W 3-0 Hartberg W
15:00 UVC Graz W 3-2 VC Tirol W
15:00 SG SVS Post W 3-0 VC Tirol W
15:00 SG SVS Post W 3-2 Linz
15:00 VC Tirol W 2-3 UVC Graz W
15:00 Hartberg W 1-3 VC Tirol W
15:00 SG TI 0-3 Volley W
15:00 Hartberg W 0-3 VC Tirol W
15:00 SG TI 0-3 Volley W
15:00 Hartberg W 0-3 VC Tirol W
15:00 VC Tirol W 3-1 SG Eisenerz/Tro
15:00 VC Tirol W 3-0 Hartberg W
15:30 VC Tirol W 3-2 Hartberg W
15:30 SG SVS Post W 3-1 Salzburg W
16:00 Wildcats W 0-3 SG SVS Post W
16:00 Brunnenbau W 1-3 SG Schuberth Me
16:00 SG SVS Post W 2-3 Brunnenbau W
16:00 SG TI 1-3 Volley W
16:00 SG Eisenerz/Tro 1-3 Wildcats W
16:00 Brunnenbau W 2-3 Wildcats W
16:00 Brunnenbau W 0-3 UVC Graz W
16:00 Brunnenbau W 1-3 VC Tirol W
16:00 UVC Graz W 3-0 Brunnenbau W
16:00 UVC Graz W 3-0 SG TI
16:00 VC Tirol W 3-1 Brunnenbau W
16:00 Kelag Klagenfur 2-3 Brunnenbau W
16:00 SG TI 2-3 Volley W
16:00 Linz 3-0 Steg W
16:00 Linz 0-3 Steg W
16:00 Hartberg W 3-0 Brunnenbau W
16:00 Salzburg W 3-0 Bisamberg W
16:30 SG TI 3-0 Volley W
17:00 SG Eisenerz/Tro 3-1 SG Schuberth Me
17:00 Hartberg W 0-3 UVC Graz W
17:00 Hartberg W 1-3 SG Eisenerz/Tro
17:00 Linz 3-0 Steg W
17:00 SG TI 0-3 Volley W
17:00 Wildcats W 3-0 SG Eisenerz/Tro
17:00 Wildcats W 0-3 SG TI
17:00 SG SVS Post W 3-1 Hartberg W
17:00 SG TI 1-3 Volley W
17:00 Wildcats W 1-3 Brunnenbau W
17:00 Linz 3-1 Steg W
17:00 Wildcats W 3-2 Salzburg W
17:00 SG Eisenerz/Tro 3-2 Brunnenbau W
17:00 Linz 0-3 Steg W
17:00 SG Eisenerz/Tro 0-3 SG SVS Post W
17:00 SG Eisenerz/Tro 1-3 Brunnenbau W
17:00 SG Eisenerz/Tro 3-2 SG TI
17:00 SG TI 0-3 Volley W
17:00 Bisamberg W 2-3 Hartberg W
17:00 Bisamberg W 1-3 VC Tirol W
17:00 Linz-Steg W 3-0 Wildcats W
17:00 Bisamberg W 0-3 Wildcats W
17:30 UVC Graz W 3-0 Brunnenbau W
17:30 UVC Graz W 3-1 Hartberg W
17:30 UVC Graz W 3-0 SG Schuberth Me
17:30 UVC Graz W 2-3 Salzburg W
17:30 UVC Graz W 3-1 SG TI
17:30 UVC Graz W 3-0 SG TI
17:30 UVC Graz W 1-3 VC Tirol W
17:30 Salzburg W 3-0 Hartberg W
17:30 UVC Graz W 3-0 Wildcats W
17:30 SG Eisenerz/Tro 3-2 Salzburg W
17:30 UVC Graz W 3-0 Salzburg W
17:30 Brunnenbau W 1-3 SG Eisenerz/Tro
17:30 Brunnenbau W 3-2 Salzburg W
17:30 Brunnenbau W 2-3 Hartberg W
17:30 Brunnenbau W 3-0 Linz
17:30 UVC Graz W 1-3 Salzburg W
17:30 SG TI 1-3 Volley W
17:30 UVC Graz W 2-3 SG SVS Post W
17:30 Brunnenbau W 0-3 UVC Graz W
17:30 Brunnenbau W 3-2 Kelag Klagenfur
17:30 UVC Graz W 3-2 Linz
17:30 SG TI 0-3 Volley W
17:30 UVC Graz W 2-3 VC Tirol W
17:30 Brunnenbau W 0-3 SG SVS Post W
17:30 Brunnenbau W 3-0 Wildcats W
17:30 UVC Graz W 3-0 Wildcats W
17:30 Salzburg W 0-3 Linz-Steg W
17:30 UVC Graz W 3-1 Bisamberg W
17:30 VC Tirol W 1-3 Linz-Steg W
17:45 Wildcats W 3-0 Salzburg W
17:45 UVC Graz W 1-3 SG SVS Post W
17:45 VC Tirol W 3-1 SG TI
17:45 Brunnenbau W 1-3 Linz
17:45 SG SVS Post W 3-0 Brunnenbau W
17:50 UVC Graz W 3-2 Linz
17:50 SG TI 3-2 Volley W
18:00 Hartberg W 2-3 Linz
18:00 SG TI 3-2 Volley W
18:00 SG Eisenerz/Tro 0-3 Hartberg W
18:00 Hartberg W 1-3 SG TI
18:00 Salzburg W 3-0 SG Schuberth Me
18:00 SG TI 3-0 Volley W
18:00 VC Tirol W 3-1 SG Eisenerz/Tro
18:00 VC Tirol W 3-0 Hartberg W
18:00 VC Tirol W 3-0 SG Schuberth Me
18:00 Hartberg W 3-0 Brunnenbau W
18:00 SG TI 3-2 Volley W
18:00 Linz 3-1 Steg W
18:00 Salzburg W 3-0 Hartberg W
18:00 SG TI 3-2 Volley W
18:00 VC Tirol W 0-3 Salzburg W
18:00 SG TI 3-0 Volley W
18:00 Hartberg W 3-0 SG Schuberth Me
18:00 VC Tirol W 1-3 SG SVS Post W
18:00 SG TI 1-3 Volley W
18:00 VC Tirol W 3-2 Wildcats W
18:00 Wildcats W 2-3 UVC Graz W
18:00 VC Tirol W 3-0 Brunnenbau W
18:00 Salzburg W 3-2 VC Tirol W
18:00 Salzburg W 3-2 SG Eisenerz/Tro
18:00 VC Tirol W 1-3 SG SVS Post W
18:00 SG SVS Post W 3-1 Wildcats W
18:00 SG TI 3-1 Volley W
18:00 Salzburg W 3-0 UVC Graz W
18:00 Wildcats W 3-0 Linz
18:00 Wildcats W 0-3 VC Tirol W
18:00 SG TI 2-3 Volley W
18:00 VC Tirol W 3-0 SG Eisenerz/Tro
18:00 SG Eisenerz/Tro 2-3 Wildcats W
18:00 VC Tirol W 2-3 Salzburg W
18:00 SG TI 0-3 Volley W
18:00 SG SVS Post W 3-1 VC Tirol W
18:00 Hartberg W 0-3 Wildcats W
18:00 VC Tirol W 0-3 Linz
18:00 SG SVS Post W 0-3 UVC Graz W
18:00 Salzburg W 0-3 SG SVS Post W
18:00 SG SVS Post W 3-1 Kelag Klagenfur
18:00 Salzburg W 3-0 SG Eisenerz/Tro
18:00 VC Tirol W 0-3 SG TI
18:00 SG Eisenerz/Tro 0-3 VC Tirol W
18:00 VC Tirol W 2-3 UVC Graz W
18:00 SG SVS Post W 0-3 Linz
18:00 Kelag Klagenfur 3-0 Salzburg W
18:00 Salzburg W 3-0 Hartberg W
18:00 Salzburg W 3-1 Brunnenbau W
18:00 VC Tirol W 3-0 Kelag Klagenfur
18:00 SG SVS Post W 3-0 SG Eisenerz/Tro
18:00 SG Eisenerz/Tro 1-3 Linz
18:00 VC Tirol W 3-0 SG Eisenerz/Tro
18:00 UVC Graz W 3-0 SG Eisenerz/Tro
18:00 SG Eisenerz/Tro 3-0 Hartberg W
18:00 SG SVS Post W 1-3 Brunnenbau W
18:00 VC Tirol W 3-2 UVC Graz W
18:00 Hartberg W 0-3 Linz-Steg W
18:00 Wildcats W 0-3 SG SVS Post W
18:00 Seekirchen W 3-0 SG SVS hotVolle
18:00 Hartberg W 0-3 Salzburg W
18:00 Salzburg W 3-0 VC Tirol W
18:00 SG Eisenerz/Tro 0-3 UVC Graz W
18:00 Wildcats W 2-3 SG Eisenerz/Tro
18:00 VC Tirol W 0-3 Brunnenbau W
18:30 SG Schuberth Me 2-3 Brunnenbau W
18:30 Wildcats W 3-1 VC Tirol W
18:30 SG Schuberth Me 0-3 Linz
18:30 Wildcats W 3-1 UVC Graz W
18:30 SG Schuberth Me 0-3 Hartberg W
18:30 Wildcats W 3-0 SG Eisenerz/Tro
18:30 Wildcats W 3-2 SG TI
18:30 SG Schuberth Me 0-3 Wildcats W
18:30 SG Schuberth Me 1-3 SG Eisenerz/Tro
18:30 Wildcats W 3-1 Brunnenbau W
18:30 SG Eisenerz/Tro 3-2 Brunnenbau W
18:30 SG Schuberth Me 2-3 SG TI
18:30 Wildcats W 3-1 Linz
18:30 SG Schuberth Me 0-3 VC Tirol W
18:30 Wildcats W 3-1 SG Schuberth Me
18:30 Linz 3-0 Steg W
18:30 SG Eisenerz/Tro 0-3 VC Tirol W
18:30 Linz 3-0 Steg W
18:30 Hartberg W 0-3 Linz
18:30 Linz 3-1 Steg W
18:30 Brunnenbau W 3-1 Salzburg W
18:30 Brunnenbau W 3-1 Hartberg W
18:30 Linz 0-3 Steg W
18:30 Brunnenbau W 1-3 SG TI
18:30 Brunnenbau W 3-0 SG SVS Post W
18:30 Linz 1-3 Steg W
18:30 Brunnenbau W 3-2 SG Eisenerz/Tro
18:30 Linz 3-1 Steg W
18:30 Linz 0-3 Steg W
18:30 Hartberg W 0-3 Kelag Klagenfur
18:30 Linz 3-0 Steg W
18:30 Hartberg W 3-1 SG SVS Post W
18:30 Linz 3-1 Steg W
18:30 Brunnenbau W 0-3 SG SVS Post W
18:30 SG TI 1-3 Volley W
18:30 Linz 3-0 Steg W
18:30 Linz-Steg W 3-0 SG SVS Post W
18:30 SG SVS Post W 3-1 UVC Graz W
18:30 Linz-Steg W 1-3 UVC Graz W
18:30 SG SVS Post W 3-1 SG Eisenerz/Tro
18:30 VBK Klagenfurt 0-3 Bruckl W
18:30 Liebenau W 0-3 Villach W
18:30 Purgstall W - SG SVS hotVolle
18:30 SU Inzingvolley 3-1 UVC Mank W
18:30 Linz-Steg W 3-0 SG Eisenerz/Tro
19:00 SG SVS Post W 3-0 UVC Graz W
19:00 VC Tirol W 1-3 Brunnenbau W
19:00 Brunnenbau W 0-3 Wildcats W
19:00 Linz 2-3 Steg W
19:00 SG SVS Post W 3-0 SG Eisenerz/Tro
19:00 Hartberg W 2-3 SG SVS Post W
19:00 Linz 3-2 Steg W
19:00 Brunnenbau W 1-3 Salzburg W
19:00 Brunnenbau W 3-0 SG Eisenerz/Tro
19:00 SG Eisenerz/Tro 1-3 Salzburg W
19:00 Brunnenbau W 1-3 VC Tirol W
19:00 Linz 3-0 Steg W
19:00 SG Eisenerz/Tro 2-3 SG TI
19:00 Linz 3-1 Steg W
19:00 Brunnenbau W 1-3 UVC Graz W
19:00 Linz 3-0 Steg W
19:00 SG Eisenerz/Tro 1-3 SG SVS Post W
19:00 SG Eisenerz/Tro 3-2 VC Tirol W
19:00 Salzburg W 3-0 Brunnenbau W
19:00 Brunnenbau W 0-3 SG TI
19:00 Linz 3-1 Steg W
19:00 Brunnenbau W 3-0 Hartberg W
19:00 Hartberg W 1-3 Salzburg W
19:00 SG Eisenerz/Tro 1-3 Linz
19:00 SG Schuberth Me 3-0 UVC Graz W
19:00 SG SVS Post W 3-2 Wildcats W
19:00 SG TI 3-1 Volley W
19:00 Hartberg W 0-3 UVC Graz W
19:00 Hartberg W 3-0 SG TI
19:00 Salzburg W 1-3 SG SVS Post W
19:00 Hartberg W 0-3 SG SVS Post W
19:00 Salzburg W 2-3 SG TI
19:00 SG SVS Post W 3-0 UVC Graz W
19:00 Hartberg W 1-3 SG Eisenerz/Tro
19:00 Salzburg W 1-3 Brunnenbau W
19:00 SG TI 3-1 Volley W
19:00 SG Eisenerz/Tro 3-0 SG TI
19:00 Hartberg W 3-1 Salzburg W
19:00 Linz 3-0 Steg W
19:00 SG SVS Post W 0-3 SG Eisenerz/Tro
19:00 SG TI 3-2 Volley W
19:00 VC Tirol W 0-3 UVC Graz W
19:00 Hartberg W 3-2 Salzburg W
19:00 Kelag Klagenfur 0-3 UVC Graz W
19:00 Hartberg W 3-2 Linz
19:00 Kelag Klagenfur 1-3 VC Tirol W
19:00 Kelag Klagenfur 1-3 Linz
19:00 SG Eisenerz/Tro - UVC Graz W
19:00 SG SVS Post W - VC Tirol W
19:00 Kelag Klagenfur 3-0 SG TI
19:00 Hartberg W 1-3 SG Eisenerz/Tro
19:00 SG Eisenerz/Tro - Kelag Klagenfur
19:00 SG Eisenerz/Tro 0-3 Salzburg W
19:00 SG SVS Post W 3-0 Hartberg W
19:00 Kelag Klagenfur 3-2 SG SVS Post W
19:00 Hartberg W 3-0 SG TI
19:00 VC Tirol W 3-1 SG SVS Post W
19:00 Brunnenbau W 3-0 SG TI
19:00 Hartberg W 0-3 UVC Graz W
19:00 Kelag Klagenfur 3-0 SG Eisenerz/Tro
19:00 Linz 1-3 Steg W
19:00 VC Tirol W 3-0 Salzburg W
19:00 Hartberg W 0-3 SG Eisenerz/Tro
19:00 SG Eisenerz/Tro 0-3 Salzburg W
19:00 Wildcats W 0-3 VC Tirol W
19:00 Hausmannstatten 2-3 ATSE Graz W
19:00 Krottendorf W 1-3 Jennersdorf W
19:00 Salzburg W 3-2 SG SVS Post W
19:30 Salzburg W 3-1 VC Tirol W
19:30 Salzburg W 3-0 UVC Graz W
19:30 Hartberg W 1-3 Wildcats W
19:30 SG Eisenerz/Tro 1-3 UVC Graz W
19:30 VC Tirol W 1-3 SG TI
19:30 Salzburg W 1-3 Linz
19:30 Salzburg W 3-2 SG SVS Post W
19:30 Salzburg W 3-1 Wildcats W
19:30 Wildcats W 3-0 Hartberg W
19:30 UVC Graz W 3-0 SG Eisenerz/Tro
19:30 Salzburg W 3-1 SG Eisenerz/Tro
19:30 VC Tirol W 3-0 SG TI
19:30 SG Eisenerz/Tro 2-3 SG SVS Post W
19:30 SG Eisenerz/Tro 3-0 Linz
19:30 Wildcats W 3-0 Hartberg W
19:30 Salzburg W 1-3 Wildcats W
19:30 Linz 0-3 Steg W
19:30 Bisamberg W 0-3 Linz-Steg W
20:00 VC Tirol W 3-2 Linz
20:00 Linz 3-1 Steg W
20:00 SG Schuberth Me 0-3 SG SVS Post W
20:00 UVC Graz W 0-3 Linz
20:00 UVC Graz W 3-0 Wildcats W
20:00 VC Tirol W 1-3 Wildcats W
20:00 SG Eisenerz/Tro 1-3 UVC Graz W
20:00 UVC Graz W 3-2 SG SVS Post W
20:00 SG Eisenerz/Tro 3-1 Hartberg W
20:00 UVC Graz W 3-2 Hartberg W
20:00 UVC Graz W 3-1 SG Eisenerz/Tro
20:00 Hartberg W 2-3 Brunnenbau W
20:00 Salzburg W 3-1 Kelag Klagenfur
20:00 UVC Graz W 3-0 Brunnenbau W
20:00 Salzburg W 3-2 VC Tirol W
20:00 UVC Graz W - Hartberg W
20:00 Salzburg W 3-0 SG TI
20:00 SG TI 0-3 Volley W
20:00 Salzburg W 1-3 UVC Graz W
20:00 Salzburg W 0-3 Linz
20:00 Salzburg W 3-0 Wildcats W
20:00 UVC Graz W 1-3 Brunnenbau W
20:00 SG Eisenerz/Tro 0-3 Brunnenbau W
20:30 Salzburg W 3-0 SG TI
20:30 Salzburg W 1-3 Linz
20:30 VC Tirol W 0-3 Linz
20:30 Hartberg W 0-3 UVC Graz W
advertisement VBK Klagenfurt 0-3 UVC Graz 2 W
advertisement UVC Graz 2 W 1-3 Jennersdorf W
advertisement UVC Mank W 2-3 Seekirchen W
advertisement ATSE Graz W 3-1 Liebenau W
advertisement UVC Graz 2 W 3-2 Wildcats 2 W
AUSTRIA: AVL Women - 5th-6th places
18:00 VC Tirol W 0-3 SG Eisenerz/Tro
18:00 Brunnenbau W 3-2 VC Tirol W
18:00 VC Tirol W 0-3 Brunnenbau W
18:30 SG Eisenerz/Tro 3-0 VC Tirol W
AUSTRIA: AVL Women - 5th-8th places
17:30 SG TI 0-3 Volley W
18:00 Salzburg W 3-0 Brunnenbau W
18:00 Linz 1-3 Steg W
18:00 SG TI 3-0 Volley W
18:00 Salzburg W 3-1 SG TI
19:00 Linz 2-3 Steg W
19:30 Brunnenbau W 1-3 Salzburg W
19:30 Salzburg W 3-1 SG TI
AUSTRIA: AVL Women - Play Offs
11:00 SG SVS Post W 3-0 VC Tirol W
11:00 SG SVS Post W 3-0 Wildcats W
11:15 VC Tirol W 1-3 Wildcats W
16:30 SG SVS Post W 3-0 Brunnenbau W
16:30 Wildcats W 3-2 UVC Graz W
17:00 Wildcats W 0-3 VC Tirol W
17:00 Wildcats W 3-2 VC Tirol W
17:00 Linz 3-1 Steg W
17:00 UVC Graz W 3-1 Wildcats W
17:30 UVC Graz W 3-1 Salzburg W
17:30 SG SVS Post W 3-1 UVC Graz W
17:30 SG SVS Post W 3-0 VC Tirol W
17:30 UVC Graz W 2-3 SG Eisenerz/Tro
17:30 UVC Graz W 0-3 Linz
17:30 Wildcats W 0-3 SG SVS Post W
17:40 Kelag Klagenfur 3-2 UVC Graz W
18:00 VC Tirol W 0-3 Linz
18:00 Wildcats W 3-0 VC Tirol W
18:00 Wildcats W 2-3 UVC Graz W
18:00 SG Eisenerz/Tro 1-3 UVC Graz W
18:00 SG SVS Post W 3-0 Linz
18:00 SG SVS Post W 3-0 Linz
18:00 VC Tirol W - SG SVS Post W
18:00 SG SVS Post W 3-2 Linz
18:30 Wildcats W 3-0 SG TI
18:30 Linz 0-3 Steg W
18:30 Brunnenbau W 1-3 Linz
18:30 Linz 3-2 Steg W
18:30 Linz 2-3 Steg W
19:00 Linz 1-3 Steg W
19:00 Brunnenbau W 1-3 SG SVS Post W
19:00 UVC Graz W 0-3 SG SVS Post W
19:00 SG SVS Post W 3-1 VC Tirol W
19:00 Kelag Klagenfur 3-0 Linz
19:00 UVC Graz W 3-2 SG SVS Post W
19:00 Linz 2-3 Steg W
19:00 SG SVS Post W 3-0 UVC Graz W
19:00 UVC Graz W 3-1 SG SVS Post W
19:00 Linz 3-1 Steg W
19:30 Salzburg W 3-2 UVC Graz W
19:30 Salzburg W 0-3 UVC Graz W
20:00 SG TI 3-0 Volley W
20:00 VC Tirol W 3-1 Wildcats W
20:00 VC Tirol W 3-1 SG SVS Post W
20:00 UVC Graz W 3-1 Wildcats W
20:00 UVC Graz W 3-0 SG Eisenerz/Tro
20:25 UVC Graz W 3-2 Kelag Klagenfur
20:25 UVC Graz W 3-2 Kelag Klagenfur
20:25 Kelag Klagenfur 3-1 UVC Graz W
20:25 UVC Graz W 3-1 Kelag Klagenfur
AUSTRIA: AVL Women - Play Out
16:00 Brunnenbau W 3-2 Hartberg W
17:00 SG TI 3-0 Volley W
17:00 SG Eisenerz/Tro 0-3 SG TI
17:00 Hartberg W 0-3 SG TI
17:00 SG Eisenerz/Tro 3-1 Salzburg W
17:30 Brunnenbau W 3-0 SG TI
17:30 Brunnenbau W 1-3 Salzburg W
17:30 SG TI 3-0 Volley W
18:00 SG TI 3-2 Volley W
18:00 SG TI 2-3 Volley W
18:00 SG TI 1-3 Volley W
18:00 Hartberg W 3-1 Salzburg W
18:00 Salzburg W 0-3 SG TI
18:00 Salzburg W 3-0 Hartberg W
18:30 Hartberg W - Salzburg W
18:30 Hartberg W - SG TI
19:00 Hartberg W 1-3 SG Eisenerz/Tro
19:00 SG TI 1-3 Volley W
19:30 Salzburg W - Brunnenbau W
19:30 Salzburg W - Hartberg W
19:30 Hartberg W 3-0 Brunnenbau W
19:30 Salzburg W 1-3 SG TI
20:00 Salzburg W 0-3 SG Eisenerz/Tro
20:15 SG Eisenerz/Tro 3-0 Hartberg W
AUSTRIA: AVL Women - Relegation
14:00 Feldbach W 0-3 SG Eisenerz/Tro
14:00 SG Schuberth Me 3-0 SG Eisenerz/Tro
14:15 Union West Wien - SG Eisenerz/Tro
15:00 ATSE Graz W 1-3 SG TI
15:15 Union West Wien 0-3 Brunnenbau W
16:00 VC Mils W 0-3 Union West Wien
16:00 Hartberg W 3-1 Union West Wien
16:00 SG TI 3-0 Volley W
16:30 VC Mils W 0-3 Hartberg W
16:30 Bisamberg W 1-3 Hartberg W
17:00 VC Mils W 3-1 Feldbach W
17:00 Brunnenbau W 3-0 Union West Wien
17:30 Hartberg W 3-0 Feldbach W
18:00 SG TI 3-0 Volley W
18:30 SG Schuberth Me 3-0 Union West Wien
18:30 SG Schuberth Me 3-0 VC Mils W
18:30 Feldbach W 3-1 SG Schuberth Me
19:00 SG Eisenerz/Tro 2-3 Hartberg W
19:00 Feldbach W 3-1 Union West Wien
19:00 Hartberg W 3-0 SG Schuberth Me
19:00 SG Eisenerz/Tro 3-2 VC Mils W
20:00 Hartberg W 3-0 Bisamberg W
20:30 SU inzingvolley 3-2 SG TI
20:30 SU inzingvolley 1-3 SG TI
AZERBAIJAN: Super League Women
09:00 Azerrail Baku W 3-1 Tbilisi W
09:00 Lokomotiv Baku 3-1 Tbilisi W
09:00 Tbilisi W 0-3 Azeryol Baku W
09:00 Tbilisi W 2-3 Azerrail Baku W
11:00 Azeryol Baku W 3-0 Genclik W
11:00 Azerrail Baku W 3-0 Tbilisi W
11:00 Azeryol Baku W 3-0 Lokomotiv Baku
11:00 FVA W 1-3 Lokomotiv Baku
12:00 Tbilisi W 0-3 Azerbaijan U18
12:00 Azerrail Baku W 3-0 Tbilisi W
12:00 Telecom Baku W 3-0 Tbilisi W
12:00 FVA W 0-3 Azerrail Baku W
12:00 Absheron W 1-3 Azerrail Baku W
12:00 FVA W 0-3 Azerrail Baku W
12:00 Absheron W 3-0 FVA W
12:00 FVA W 3-0 Lokomotiv Baku
12:00 Absheron W 3-0 Lokomotiv Baku
12:00 Azerrail Baku W 3-0 Lokomotiv Baku
12:30 Telecom Baku W - Azeryol Baku W
13:00 Azeryol Baku W - Azerbaijan U18
13:00 Azeryol Baku W 3-0 Genclik W
13:00 Azeryol Baku W 1-3 Telecom Baku W
13:00 Telecom Baku W - Genclik W
13:00 Lokomotiv Baku 3-0 Genclik W
13:00 Azerrail Baku W 3-0 Genclik W
13:00 Telecom Baku W 3-0 Genclik W
13:00 Telecom Baku W - Genclik W
13:00 Azeryol Baku W 3-0 Tbilisi W
13:00 Genclik W - Tbilisi W
13:00 Tbilisi W 0-3 Lokomotiv Baku
13:00 Azerrail Baku W 3-0 Genclik W
13:00 Genclik W - Azeryol Baku W
13:00 Genclik W 3-2 Azeryol Baku W
13:00 Genclik W 0-3 Azerrail Baku W
13:00 Lokomotiv Baku 3-0 Genclik W
13:00 Tbilisi W 0-3 Telecom Baku W
13:00 Tbilisi W 0-3 Lokomotiv Baku
13:00 Tbilisi W 0-3 Azerrail Baku W
13:00 Azeryol Baku W - Genclik W
13:00 Azerrail Baku W - Genclik W
13:00 Azeryol Baku W 2-3 Telecom Baku W
13:00 Azerrail Baku W - Genclik W
13:00 Azeryol Baku W - Genclik W
13:00 Azerrail Baku W 3-0 Genclik W
13:00 Tbilisi W 0-3 Azeryol Baku W
13:00 Lokomotiv Baku 3-0 Tbilisi W
13:00 Telecom Baku W - Genclik W
13:00 Telecom Baku W 3-0 Tbilisi W
13:00 Genclik W - Tbilisi W
13:00 Azeryol Baku W - Tbilisi W
13:00 Azeryol Baku W - Genclik W
13:00 Azeryol Baku W 3-0 Genclik W
13:00 Genclik W 0-3 Lokomotiv Baku
13:00 Azeryol Baku W - Genclik W
13:00 Genclik W - Azerrail Baku W
13:00 Tbilisi W - Azeryol Baku W
13:00 Tbilisi W 0-3 Azerrail Baku W
13:00 Azeryol Baku W 3-0 Tbilisi W
13:00 Tbilisi W 1-3 Genclik W
13:00 Tbilisi W 0-3 Lokomotiv Baku
13:00 Telecom Baku W 3-1 Azeryol Baku W
13:00 Lokomotiv Baku 2-3 Azeryol Baku W
13:00 Azeryol Baku W - Telecom Baku W
13:00 Lokomotiv Baku 0-3 Azeryol Baku W
13:00 Lokomotiv Baku 0-3 Azeryol Baku W
13:00 Azeryol Baku W 3-0 Telecom Baku W
13:00 Lokomotiv Baku - FVA W
13:00 Lokomotiv Baku 0-3 FVA W
13:00 Absheron W 3-0 Lokomotiv Baku
13:00 Azerrail Baku W 3-0 Lokomotiv Baku
13:00 Azerrail Baku W 1-3 Absheron W
14:00 Telecom Baku W 1-3 Azerrail Baku W
14:00 Telecom Baku W 3-2 Lokomotiv Baku
14:00 Azerrail Baku W 3-0 Telecom Baku W
14:00 Telecom Baku W 3-1 Azeryol Baku W
14:00 Telecom Baku W 3-0 Genclik W
14:00 Azerrail Baku W 3-2 Azeryol Baku W
14:00 Lokomotiv Baku 3-0 Telecom Baku W
14:00 Lokomotiv Baku 2-3 Azeryol Baku W
14:00 Azeryol Baku W 0-3 Azerrail Baku W
14:00 Telecom Baku W 2-3 Lokomotiv Baku
14:00 Tbilisi W 0-3 Telecom Baku W
14:00 Telecom Baku W 1-3 Azeryol Baku W
14:00 Azeryol Baku W 2-3 Azerrail Baku W
14:00 Telecom Baku W 3-0 Lokomotiv Baku
14:00 Azeryol Baku W 3-0 Tbilisi W
14:00 Telecom Baku W 3-0 Tbilisi W
14:00 Azerrail Baku W - Tbilisi W
14:00 Azeryol Baku W 3-0 Lokomotiv Baku
14:00 Telecom Baku W 3-2 Azerrail Baku W
14:00 Azerrail Baku W 3-0 Azeryol Baku W
14:00 Lokomotiv Baku 1-3 Telecom Baku W
14:00 Tbilisi W - Lokomotiv Baku
14:00 Tbilisi W - Azeryol Baku W
14:00 Tbilisi W 0-3 Telecom Baku W
14:00 Tbilisi W - Azerrail Baku W
14:00 Tbilisi W 0-3 Azeryol Baku W
14:00 Azeryol Baku W 0-3 Azerrail Baku W
14:00 Telecom Baku W 3-0 Lokomotiv Baku
14:00 Azeryol Baku W 3-0 Tbilisi W
14:00 Telecom Baku W 0-3 Tbilisi W
14:00 Azerrail Baku W 3-1 Lokomotiv Baku
14:00 Telecom Baku W 2-3 Azerrail Baku W
14:00 Tbilisi W 0-3 Telecom Baku W
14:00 Lokomotiv Baku 0-3 Telecom Baku W
14:00 Lokomotiv Baku 0-3 Abseron W
14:00 Lokomotiv Baku - AVF W
14:00 Lokomotiv Baku 0-3 FVA W
14:00 Absheron W 3-0 Lokomotiv Baku
14:00 Lokomotiv Baku 0-3 Azerrail Baku W
14:00 Azerrail Baku W 3-1 FVA W
14:00 FVA W 3-2 Absheron W
14:30 Lokomotiv Baku 1-3 Telecom Baku W
15:00 Azerrail Baku W 0-3 Lokomotiv Baku
15:00 Azerrail Baku W 3-0 Lokomotiv Baku
15:00 Azerrail Baku W 3-0 Telecom Baku W
15:00 Azeryol Baku W 2-3 Lokomotiv Baku
15:00 Lokomotiv Baku 3-2 Azerrail Baku W
15:00 Azerrail Baku W - Telecom Baku W
15:00 Lokomotiv Baku - Azerrail Baku W
15:00 Azerrail Baku W 2-3 Telecom Baku W
15:00 Lokomotiv Baku 0-3 Azerrail Baku W
15:00 Azerrail Baku W 3-0 Absheron W
15:00 Absheron W - Azerrail Baku W
15:00 Absheron W 1-3 Azerrail Baku W
15:00 FVA W 0-3 Azerrail Baku W
15:00 Absheron W 3-1 FVA W
15:30 Azerrail Baku W 3-0 Lokomotiv Baku
15:30 Azerrail Baku W - Lokomotiv Baku
16:00 Lokomotiv Baku 3-1 Azeryol Baku W
16:00 Azerrail Baku W 2-3 Azeryol Baku W
16:00 Azeryol Baku W 3-0 Lokomotiv Baku
16:00 Lokomotiv Baku 0-3 Azerrail Baku W
16:00 Telecom Baku W 3-1 Azerrail Baku W
16:00 Tbilisi W 0-3 Lokomotiv Baku
16:00 Azerrail Baku W 3-0 Azeryol Baku W
16:30 Azerrail Baku W 1-3 Azeryol Baku W
AZERBAIJAN: Super League Women - Play Offs
14:00 Lokomotiv Baku 3-0 Azeryol Baku W
14:00 Lokomotiv Baku 3-2 Azeryol Baku W
14:00 Azeryol Baku W 0-3 Lokomotiv Baku
15:00 Azeryol Baku W 3-2 Azerrail Baku W
16:00 Azerrail Baku W 3-1 Azeryol Baku W
16:00 Azerrail Baku W 3-0 Azeryol Baku W
16:00 Azerrail Baku W 3-1 Telecom Baku W
16:00 Azerrail Baku W 3-2 Telecom Baku W
16:00 Telecom Baku W 3-1 Azerrail Baku W
17:00 Telecom Baku W 3-2 Lokomotiv Baku
BELARUS: Championship Women
10:00 Gomel W - Zhemchuzhina W
10:00 Mogilev W 0-3 Pribuzhe W
10:00 Pribuzhe W 3-0 Gomel W
10:00 Baranovichi A. 0-3 Neman Grodno W
10:00 Baranovichi A. 1-3 Zhemchuzhina W
10:00 Mogilev W 0-3 Baranovichi A.
10:00 Zhemchuzhina W - Mogilev W
10:00 Mogilev W 1-3 Minsk W
10:00 Neman Grodno W 0-3 Zhemchuzhina W
10:00 Baranovichi A. 3-2 Pribuzhe W
10:00 Zhemchuzhina W 2-3 Gomel W
10:00 Kommunalnik Gro 0-3 Zhemchuzhina W
10:00 Mogilev W 0-3 Minsk W
10:00 Lokomotiv Pribu 0-3 Minsk W
10:00 Zhemchuzhina W 3-1 Minsk 2 W
10:00 Kommunalnik Gro 3-0 Minsk W
10:00 Mogilev W 0-3 Kommunalnik Gro
10:00 Mogilev W 1-3 Zhemchuzhina W
10:00 Minsk W - Kommunalnik Gro
10:00 Mogilev W 0-3 Lokomotiv Pribu
10:00 Kommunalnik Gro 2-3 Minsk 2 W
10:00 Minsk W 3-1 Lokomotiv Pribu
11:00 Gomel W - Minsk W
11:00 Neman Grodno W 1-3 Pribuzhe W
11:00 Minsk W - Zhemchuzhina W
11:00 Neman Grodno W 3-2 Mogilev W
11:00 Zhemchuzhina W - Pribuzhe W
11:00 Pribuzhe W 1-3 Minsk W
11:00 Minsk W - Baranovichi A.
11:00 Minsk W - Neman Grodno W
11:00 Pribuzhe W - Mogilev W
11:00 Kommunalnik Gro 3-0 Mogilev W
11:00 Zhemchuzhina W 2-3 Lokomotiv Pribu
11:00 Minsk 2 W 0-3 Lokomotiv Pribu
11:00 Minsk 2 W 3-2 Kommunalnik Gro
11:00 Zhemchuzhina W 2-3 Mogilev W
11:00 Lokomotiv Pribu 3-2 Mogilev W
11:00 Minsk W 3-1 Zhemchuzhina W
11:00 Mogilev W 3-2 Minsk 2 W
11:00 Lokomotiv Pribu 3-0 Kommunalnik Gro
11:00 Lokomotiv Pribu 0-3 Zhemchuzhina W
11:00 Minsk 2 W 0-3 Minsk W
11:00 Zhemchuzhina W 0-3 Kommunalnik Gro
11:00 Lokomotiv Pribu 3-0 Minsk 2 W
11:00 Minsk W 3-0 Mogilev W
11:00 Minsk 2 W 3-1 Zhemchuzhina W
12:00 Gomel W 2-3 Baranovichi A.
12:30 Neman Grodno W - Minsk W
13:30 Mogilev W - Baranovichi A.
14:00 Kommunalnik Gro 0-3 Lokomotiv Pribu
14:00 Minsk 2 W 0-3 Mogilev W
14:00 Zhemchuzhina W 0-3 Minsk W
15:00 Gomel W - Neman Grodno W
15:30 Mogilev W - Gomel W
16:00 Minsk W - Mogilev W
16:00 Minsk W 3-0 Minsk 2 W
BELARUS: Championship Women - Final Group
10:00 Lokomotiv Pribu 2-3 Minsk W
10:00 Lokomotiv Pribu 1-3 Minsk W
10:00 Zhemchuzhina W 3-1 Baranovichi A.
12:30 Zhemchuzhina W 3-0 Baranovichi A.
12:30 Zhemchuzhina W 3-0 Baranovichi A.
13:00 Lokomotiv Pribu 3-0 Minsk W
13:00 Minsk W 3-0 Lokomotiv Pribu
13:30 Zhemchuzhina W 3-0 Lokomotiv Pribu
14:30 Lokomotiv Pribu 2-3 Zhemchuzhina W
14:30 Minsk W - Zhemchuzhina W
15:00 Zhemchuzhina W 0-3 Baranovichi A.
15:00 Zhemchuzhina W 3-0 Lokomotiv Pribu
15:00 Minsk W - Zhemchuzhina W
15:00 Lokomotiv Pribu 3-0 Baranovichi A.
16:00 Lokomotiv Pribu 0-3 Zhemchuzhina W
16:00 Baranovichi A. 3-0 Lokomotiv Pribu
16:30 Minsk W 3-0 Baranovichi A.
17:00 Minsk W - Baranovichi A.
17:00 Baranovichi A. 1-3 Lokomotiv Pribu
17:00 Minsk W 3-0 Baranovichi A.
17:00 Baranovichi A. - Lokomotiv Pribu
17:30 Minsk W - Zhemchuzhina W
18:00 Minsk W 3-1 Baranovichi A.
18:00 Minsk W 3-0 Zhemchuzhina W
BELARUS: Championship Women - First stage
09:00 Minsk 2 W 0-3 Zhemchuzhina W
10:00 Zhemchuzhina W 3-1 Mogilev W
10:00 Baranovichi A. 0-3 Zhemchuzhina W
10:00 Mogilev W 0-3 Kommunalnik Gro
10:00 Kommunalnik Gro 3-0 Baranovichi A.
10:00 Kommunalnik Gro 1-3 Zhemchuzhina W
10:00 Baranovichi A. 3-0 Mogilev W
10:00 Baranovichi A. 1-3 Minsk W
10:00 Zhemchuzhina W 3-0 Baranovichi A.
10:00 Kommunalnik Gro 3-0 Mogilev W
10:00 Zhemchuzhina W 3-0 Lokomotiv Pribu
10:00 Mogilev W 3-2 Kommunalnik Gro
10:30 Mogilev W 2-3 Zhemchuzhina W
11:00 Zhemchuzhina W 2-3 Kommunalnik Gro
11:00 Baranovichi A. 3-0 Lokomotiv Pribu
11:00 Mogilev W 0-3 Baranovichi A.
11:00 Kommunalnik Gro 0-3 Lokomotiv Pribu
11:00 Lokomotiv Pribu 0-3 Minsk W
11:00 Minsk W 0-3 Zhemchuzhina W
11:00 Lokomotiv Pribu 3-2 Mogilev W
11:00 Minsk W 1-3 Baranovichi A.
11:00 Lokomotiv Pribu 1-3 Baranovichi A.
11:00 Mogilev W 0-3 Minsk W
11:00 Lokomotiv Pribu 0-3 Kommunalnik Gro
11:00 Mogilev W 3-1 Zhemchuzhina W
11:00 Minsk W 2-3 Lokomotiv Pribu
11:00 Zhemchuzhina W 0-3 Minsk W
11:00 Baranovichi A. 1-3 Kommunalnik Gro
11:00 Mogilev W 1-3 Lokomotiv Pribu
11:00 Minsk W 3-0 Kommunalnik Gro
11:00 Lokomotiv Pribu 2-3 Mogilev W
12:00 Kommunalnik Gro - Minsk W
12:00 Lokomotiv Pribu - Zhemchuzhina W
12:00 Lokomotiv Pribu - Kommunalnik Gro
12:00 Waremme 3-0 Guibertin
12:00 Lendelede W 3-1 Michelbeke W
13:30 Mogilev W - Minsk 2 W
13:30 Marek Dupnitsa 3-2 Balkanstroy Pir
17:00 Kommunalnik Gro 1-3 Mogilev W
17:00 Lokomotiv Pribu 3-0 RGUOR W
17:00 Zhemchuzhina W 3-1 Minsk 2 W
17:00 Rijeka 3-0 Sisak
17:00 Zoersel W 3-1 Asterix Avo W
17:00 Maaseik 3-0 Achel
17:00 Minsk 2 W - Lokomotiv Pribu
17:00 Achel 0-3 Roeselare
17:00 Haasrode Leuven 1-3 Zoersel
17:00 Haasrode Leuven 1-3 Prefaxis Menen
17:00 Jaraco W 1-3 Tongeren W
17:30 Neftohimic Burg 0-3 Dobrudja
BELARUS: Championship Women - Play Offs
09:00 Minsk W 3-0 Lokomotiv Pribu
10:00 Gomel W - Lokomotiv Pribu
10:00 Mogilev W - Zhemchuzhina W
10:00 Neman Grodno W - Baranovichi A.
11:00 Pribuzhe COR W 3-2 Minsk W
11:00 Kommunalnik Gro 3-1 Baranovichi A.
11:00 Minsk W 3-1 Zhemchuzhina W
11:00 Lokomotiv Pribu 3-0 Kommunalnik Gro
11:00 Minsk W 3-0 Zhemchuzhina W
11:00 Zhemchuzhina W 3-0 Kommunalnik Gro
14:00 Zhemchuzhina W 3-1 Mogilev W
14:00 Zhemchuzhina W - Minsk W
14:00 Lokomotiv Pribu 0-3 Minsk W
15:00 Gomel W - BGPU W
15:00 Mogilev W - Druzhba W
15:00 Lokomotiv Pribu 3-0 Gomel W
15:00 Zhemchuzhina W 1-3 Minsk W
15:00 Kommunalnik Gro - Lokomotiv Pribu
16:00 Baranovichi A. 3-0 Neman Grodno W
16:00 Baranovichi A. 0-3 Kommunalnik Gro
16:00 Kommunalnik Gro - Zhemchuzhina W
BELARUS: Championship Women - Second stage
09:30 Mogilev W 3-2 Kommunalnik Gro
10:00 Kommunalnik Gro 3-1 Mogilev W
10:00 Zhemchuzhina W 2-3 Lokomotiv Pribu
11:00 Minsk 2 W 0-3 Lokomotiv Pribu
11:00 Mogilev W 2-3 Kommunalnik Gro
12:00 Lokomotiv Pribu 3-1 Zhemchuzhina W
14:00 Minsk 2 W 3-0 Zhemchuzhina W
14:00 Minsk W 3-1 Mogilev W
14:00 Lokomotiv Pribu 3-0 Minsk 2 W
15:00 Minsk 2 W 0-3 Zhemchuzhina W
15:00 Zhemchuzhina W - Lokomotiv Pribu
15:00 Minsk W 3-0 Kommunalnik Gro
15:30 Mogilev W 0-3 Minsk W
15:30 Minsk W 3-1 Kommunalnik Gro
advertisement 2-3
BELARUS: Championship Women - Winners stage
10:00 Baranovichi A. - Zhemchuzhina W
10:00 Baranovichi A. 2-3 Zhemchuzhina W
10:00 Kommunalnik Gro 3-0 Minsk W
10:00 Zhemchuzhina W 1-3 Baranovichi A.
12:00 Minsk W - Kommunalnik Gro
12:00 Minsk W 3-1 Kommunalnik Gro
12:00 Zhemchuzhina W 3-0 Baranovichi A.
12:00 Kommunalnik Gro 1-3 Minsk W
14:00 Minsk W 3-0 Baranovichi A.
14:00 Baranovichi A. 3-2 Kommunalnik Gro
14:00 Minsk W 0-3 Baranovichi A.
14:00 Kommunalnik Gro 1-3 Baranovichi A.
14:00 Minsk W 3-1 Baranovichi A.
14:00 Baranovichi A. 3-1 Kommunalnik Gro
14:30 Zhemchuzhina W - Kommunalnik Gro
14:30 Kommunalnik Gro - Baranovichi A.
16:00 Zhemchuzhina W - Kommunalnik Gro
16:00 Zhemchuzhina W 1-3 Minsk W
16:00 Kommunalnik Gro 0-3 Zhemchuzhina W
16:00 Zhemchuzhina W 3-0 Minsk W
16:00 Zhemchuzhina W 3-1 Kommunalnik Gro
16:00 Minsk W 2-3 Zhemchuzhina W
17:00 Minsk W - Baranovichi A.
17:00 Minsk W - Zhemchuzhina W
BELARUS: Division A
08:30 Mogilev 0-3 Mapid Minsk
09:00 Mapid Minsk 3-0 Marco Vitebsk
09:00 Stroitel Minsk 3-0 Mapid Minsk
09:00 Mapid Minsk 3-0 Mogilev
09:00 Mapid Minsk 0-3 Stroitel Minsk
09:00 Mapid Minsk 1-3 Stroitel Minsk
10:00 Mapid Minsk 0-3 Soligorsk
10:00 Bgu Bate Boriso 3-0 Marco Vitebsk
10:00 Stroitel Minsk - Mapid Minsk
10:00 Mogilev 0-3 Zapadnij Bug
10:00 Stroitel Minsk 3-2 Soligorsk
10:00 Mogilev 0-3 Stroitel Minsk
10:00 Soligorsk - Mapid Minsk
10:00 Zapadnij Bug 3-0 Mapid Minsk
10:00 Marco Vitebsk 1-3 Zapadnij Bug
10:00 Soligorsk 1-3 Mogilev
10:00 Soligorsk 3-0 Legion Obuhovo
10:00 Mapid Minsk 1-3 Bgu Bate Boriso
10:00 Zapadnij Bug 3-0 Soligorsk
10:00 Mapid Minsk 0-3 Soligorsk
10:00 Marco Vitebsk 0-3 Bgu Bate Boriso
10:00 Soligorsk 3-2 Marco Vitebsk
10:00 Marco Vitebsk 3-1 Legion Obuhovo
10:00 Stroitel Minsk 0-3 Soligorsk
10:00 Mapid Minsk 0-3 Zapadnij Bug
10:00 Stroitel Minsk 3-1 Zapadnij Bug
10:00 Marco Vitebsk 3-0 Mapid Minsk
10:00 Marco Vitebsk 3-0 Mogilev
10:00 Stroitel Minsk 3-0 Marco Vitebsk
10:00 Soligorsk 3-0 Zapadnij Bug
10:00 Mogilev 3-1 Marco Vitebsk
10:00 Soligorsk - Legion Obuhovo
10:00 Stroitel Minsk 3-1 Bgu Bate Boriso
10:00 Bgu Bate Boriso 3-2 Mogilev
10:00 Marco Vitebsk 1-3 Zapadnij Bug
10:00 Soligorsk 3-0 Marco Vitebsk
10:00 Stroitel Minsk - Mapid Minsk
10:00 Bgu Bate Boriso 1-3 Legion Obuhovo
10:00 Mapid Minsk 0-3 Bgu Bate Boriso
10:00 Marco Vitebsk 3-0 Stroitel Minsk
10:00 Soligorsk 3-0 Zapadnij Bug
10:00 Mapid Minsk 0-3 Soligorsk
10:00 Mapid Minsk 0-3 Legion Obuhovo
10:00 Marco Vitebsk 3-1 Bgu Bate Boriso
10:00 Bgu Bate Boriso 1-3 Zapadnij Bug
10:00 Mapid Minsk 3-1 Mogilev
10:00 Soligorsk 3-2 Stroitel Minsk
10:00 Stroitel Minsk 3-0 Legion Obuhovo
10:00 Soligorsk 3-0 Mapid Minsk
10:00 Marco Vitebsk 0-3 Soligorsk
10:00 Zapadnij Bug 3-1 Mogilev
10:00 Soligorsk 3-1 Bgu Bate Boriso
10:00 RGUOR 1-3 Legion Obuhovo
10:00 Soligorsk 1-3 Stroitel Minsk
10:00 Energia 3-2 Bgu Bate Boriso
10:00 Mapid Minsk 0-3 Energia
10:00 Soligorsk 3-0 Marco Vitebsk
10:00 Zapadnij Bug 0-3 Stroitel Minsk
11:00 Marco Vitebsk - Zapadnij Bug
11:00 Stroitel Minsk 3-0 Mogilev
11:00 Mapid Minsk 3-0 Mogilev
11:00 Mapid Minsk 3-0 Marco Vitebsk
11:00 Bgu Bate Boriso 3-0 Zapadnij Bug
11:00 Stroitel Minsk 3-1 Legion Obuhovo
11:00 Legion Obuhovo 3-0 Mapid Minsk
11:00 Marco Vitebsk - Mogilev
11:00 Zapadnij Bug - Stroitel Minsk
11:00 Mapid Minsk 2-3 Zapadnij Bug
11:00 Marco Vitebsk 1-3 Legion Obuhovo
11:00 Legion Obuhovo - Mogilev
11:00 Zapadnij Bug - Marco Vitebsk
11:00 Bgu Bate Boriso 3-1 Stroitel Minsk
11:00 Mapid Minsk - Bgu Bate Boriso
11:00 Legion Obuhovo 3-1 Zapadnij Bug
11:00 Marco Vitebsk - Soligorsk
11:00 Bgu Bate Boriso 0-3 Marco Vitebsk
11:00 Mapid Minsk 0-3 Legion Obuhovo
11:00 Bgu Bate Boriso 3-1 Mogilev
11:00 Legion Obuhovo 3-0 Marco Vitebsk
11:00 Bgu Bate Boriso 1-3 Soligorsk
11:00 Zapadnij Bug 0-3 Stroitel Minsk
11:00 Legion Obuhovo 0-3 Bgu Bate Boriso
11:00 Bgu Bate Boriso 1-3 Zapadnij Bug
11:00 Legion Obuhovo 0-3 Mogilev
11:00 Marco Vitebsk 1-3 Stroitel Minsk
11:00 Mogilev 0-3 Stroitel Minsk
11:00 Zapadnij Bug 3-0 Legion Obuhovo
11:00 Bgu Bate Boriso 3-0 Stroitel Minsk
11:00 Legion Obuhovo 1-3 Mapid Minsk
11:00 Zapadnij Bug 0-3 Mogilev
11:00 Mogilev 3-0 Bgu Bate Boriso
11:00 Legion Obuhovo 0-3 Stroitel Minsk
11:00 Zapadnij Bug 0-3 Marco Vitebsk
11:00 Bgu Bate Boriso 3-0 Legion Obuhovo
11:00 Mogilev 0-3 Soligorsk
11:00 Legion Obuhovo 1-3 Soligorsk
11:00 Zapadnij Bug - Bgu Bate Boriso
11:00 Bgu Bate Boriso 3-0 Mapid Minsk
11:00 Stroitel Minsk 2-3 Zapadnij Bug
11:00 Soligorsk 2-3 Mogilev
11:00 Zapadnij Bug 3-2 Mapid Minsk
11:00 Legion Obuhovo - Stroitel Minsk
11:00 Legion Obuhovo 3-0 Mogilev
11:00 Zapadnij Bug 0-3 Stroitel Minsk
11:00 Legion Obuhovo 0-3 Marco Vitebsk
11:00 Zapadnij Bug 1-3 Marco Vitebsk
11:00 Legion Obuhovo - Bgu Bate Boriso
11:00 Soligorsk 3-0 RGUOR
11:00 Stroitel Minsk 3-0 Mapid Minsk
11:00 Energia 3-0 Zapadnij Bug
11:00 Mogilev 2-3 Mapid Minsk
11:00 RGUOR 3-1 Marco Vitebsk
11:00 Soligorsk - Legion Obuhovo
11:00 Stroitel Minsk 3-0 Bgu Bate Boriso
11:00 Legion Obuhovo 3-1 Mogilev
11:00 Mapid Minsk 0-3 Soligorsk
11:00 Marco Vitebsk 1-3 Stroitel Minsk
11:00 RGUOR 3-1 Mogilev
11:30 Mogilev 1-3 Bgu Bate Boriso
11:30 RGUOR W - Lokomotiv Pribu
12:00 Stroitel Minsk - Bgu Bate Boriso
12:00 Mogilev - Legion Obuhovo
12:00 Zapadnij Bug - Legion Obuhovo
12:00 Soligorsk - Legion Obuhovo
12:00 Legion Obuhovo - Bgu Bate Boriso
12:00 Marco Vitebsk 1-3 Stroitel Minsk
12:00 Zapadnij Bug 0-3 Soligorsk
12:00 Soligorsk - Bgu Bate Boriso
12:00 Mogilev 0-3 Bgu Bate Boriso
12:00 Soligorsk 3-1 Mapid Minsk
12:00 Legion Obuhovo 3-0 Zapadnij Bug
12:00 Marco Vitebsk 3-2 Soligorsk
12:00 Mogilev 0-3 Marco Vitebsk
12:00 Bgu Bate Boriso 3-0 Marco Vitebsk
12:00 Legion Obuhovo 3-1 Mapid Minsk
12:00 Mogilev 0-3 Soligorsk
12:00 Energia 3-0 Mogilev
12:00 Legion Obuhovo 3-0 Zapadnij Bug
12:00 Marco Vitebsk 1-3 Bgu Bate Boriso
12:00 Zapadnij Bug 2-3 Bgu Bate Boriso
12:00 Mogilev 1-3 Marco Vitebsk
12:30 Mogilev 1-3 Zapadnij Bug
13:00 Soligorsk 3-0 Marco Vitebsk
13:00 Stroitel Minsk - Mogilev
13:00 Mogilev 0-3 Zapadnij Bug
13:00 Mogilev 0-3 Legion Obuhovo
13:00 Guibertin 1-3 Lindemans Aalst
13:00 Kommunalnik Gro 3-0 RGUOR W
13:30 Mogilev 0-3 Soligorsk
14:00 Mapid Minsk 0-3 Soligorsk
14:00 Marco Vitebsk - Mapid Minsk
14:00 Soligorsk - Bgu Bate Boriso
14:00 Stroitel Minsk - Mogilev
14:00 Zapadnij Bug - Legion Obuhovo
14:00 Bgu Bate Boriso 0-3 Stroitel Minsk
14:00 Mapid Minsk 2-3 Zapadnij Bug
14:00 Marco Vitebsk 3-1 Mogilev
14:00 Legion Obuhovo - Soligorsk
14:00 Bgu Bate Boriso 3-0 Mapid Minsk
14:00 Mogilev 0-3 Legion Obuhovo
14:00 Soligorsk 3-0 Zapadnij Bug
14:00 Stroitel Minsk 3-0 Marco Vitebsk
14:30 Stroitel Minsk - Bgu Bate Boriso
15:30 Soligorsk 3-1 Bgu Bate Boriso
16:00 Bgu Bate Boriso 3-0 Soligorsk
16:00 Mapid Minsk 3-0 Marco Vitebsk
16:30 Soligorsk 3-1 Stroitel Minsk
17:00 Bgu Bate Boriso - Mapid Minsk
17:00 Stroitel Minsk - Legion Obuhovo
17:00 Stroitel Minsk 3-1 Legion Obuhovo
17:00 Legion Obuhovo 0-3 Zapadnij Bug
17:00 Energia 3-0 Marco Vitebsk
17:00 Legion Obuhovo 1-3 Stroitel Minsk
17:00 Mapid Minsk 2-3 RGUOR
17:00 Soligorsk 3-0 Zapadnij Bug
17:00 Legion Obuhovo 3-0 Mapid Minsk
17:00 Soligorsk 3-0 Mogilev
17:00 Stroitel Minsk 3-0 Energia
17:00 Zapadnij Bug 1-3 Marco Vitebsk
17:00 Achel 3-2 Guibertin
17:00 Waremme 1-3 Haasrode Leuven
17:00 Achel 3-1 Waremme
18:30 Mogilev 3-2 Stroitel Minsk
advertisement Usti 3-0 Benatky
advertisement Zhemchuzhina W - RGUOR W
BELARUS: Division A - 5th-6th places
11:00 Mapid Minsk 1-3 Marco Vitebsk
17:00 Marco Vitebsk - Mapid Minsk
BELARUS: Division A - Final Group
10:00 Bgu Bate Boriso 3-1 Legion Obuhovo
12:00 Bgu Bate Boriso 3-0 Soligorsk
12:00 Soligorsk 3-0 Stroitel Minsk
12:00 Soligorsk 3-1 Stroitel Minsk
12:30 Stroitel Minsk 3-0 Soligorsk
14:30 Legion Obuhovo 0-3 Stroitel Minsk
14:30 Bgu Bate Boriso 2-3 Legion Obuhovo
14:30 Bgu Bate Boriso 3-1 Legion Obuhovo
15:00 Bgu Bate Boriso 3-0 Legion Obuhovo
15:00 Soligorsk - Legion Obuhovo
15:00 Bgu Bate Boriso 3-0 Soligorsk
15:00 Stroitel Minsk - Bgu Bate Boriso
15:00 Stroitel Minsk 3-0 Legion Obuhovo
15:00 Legion Obuhovo 0-3 Soligorsk
15:00 Bgu Bate Boriso 3-1 Soligorsk
15:00 Soligorsk 3-1 Legion Obuhovo
17:30 Stroitel Minsk 3-2 Soligorsk
17:30 Bgu Bate Boriso - Stroitel Minsk
17:30 Stroitel Minsk - Legion Obuhovo
17:30 Legion Obuhovo - Soligorsk
17:30 Bgu Bate Boriso - Soligorsk
17:30 Stroitel Minsk 0-3 Bgu Bate Boriso
17:30 Stroitel Minsk - Legion Obuhovo
17:30 Stroitel Minsk - Bgu Bate Boriso
BELARUS: Division A - Play Offs
11:00 Marco Vitebsk - Vzlet
11:00 Soligorsk 3-0 Bgu Bate Boriso
11:00 Soligorsk 3-1 Stroitel Minsk
11:00 Stroitel Minsk - Soligorsk
12:00 Mapid Minsk 0-3 Legion Obuhovo
12:00 Stroitel Minsk 3-2 Legion Obuhovo
12:00 Bgu Bate Boriso 3-0 Soligorsk
12:00 Bgu Bate Boriso 3-0 Legion Obuhovo
13:00 Marco Vitebsk 0-3 Bgu Bate Boriso
14:00 OSDYUSHOR - Mapid Minsk
14:00 Zapadnij Bug 3-0 RGUOR
14:00 COR Zhlobin 0-3 Stroitel Minsk
14:00 Soligorsk 3-0 Stroitel Minsk
15:00 Vzlet 0-3 Marco Vitebsk
15:00 RGUOR 1-3 Zapadnij Bug
15:00 Mapid Minsk - OSDYUSHOR
15:00 Mogilev - COR Zhlobin
15:00 Bgu Bate Boriso 3-0 Marco Vitebsk
15:00 Stroitel Minsk 3-0 COR Zhlobin
15:30 Soligorsk 3-0 Zapadnij Bug
16:00 COR Zhlobin - Mogilev
16:00 Zapadnij Bug 0-3 Soligorsk
16:00 Legion Obuhovo 1-3 Mapid Minsk
16:30 Soligorsk 3-2 Stroitel Minsk
17:00 Soligorsk - Bgu Bate Boriso
17:00 Stroitel Minsk - Legion Obuhovo
17:00 Legion Obuhovo 1-3 Bgu Bate Boriso
17:00 Stroitel Minsk 1-3 Soligorsk
BELARUS: Division A - Relegation
09:00 RGUOR 1-3 Zapadnij Bug
09:00 Vzlet 3-0 Grodno
10:00 Zapadnij Bug 3-0 Mogilev
11:00 RGUOR 2 1-3 Vzlet
11:00 Mogilev 3-1 Atlant Postavy
11:00 RGUOR 2 2-3 Vzlet
12:00 RGUOR 3-1 Atlant Postavy
12:30 Grodno 0-3 Vzlet
13:30 Zapadnij Bug 3-0 Atlant Postavy
14:00 RGUOR 2 3-2 Grodno
15:00 Zapadnij Bug 3-1 Atlant Postavy
15:00 Zapadnij Bug - RGUOR
16:00 Grodno 1-3 RGUOR 2
16:00 Atlant Postavy - RGUOR
17:00 RGUOR 3-0 Mogilev
17:00 Mogilev - Atlant Postavy
17:30 Mogilev - RGUOR
18:00 Zapadnij Bug - Mogilev
BELARUS: Division A - Winners stage
10:00 Bgu Bate Boriso 0-3 Marco Vitebsk
10:00 Legion Obuhovo 2-3 Soligorsk
10:00 Soligorsk 3-0 Mapid Minsk
10:00 Legion Obuhovo 3-2 Marco Vitebsk
11:00 Bgu Bate Boriso 0-3 Stroitel Minsk
11:00 Mapid Minsk 0-3 Soligorsk
11:00 Bgu Bate Boriso 3-0 Stroitel Minsk
11:00 Zapadnij Bug 3-1 Bgu Bate Boriso
11:00 Soligorsk 3-0 Legion Obuhovo
11:00 Stroitel Minsk 2-3 Zapadnij Bug
15:00 Bgu Bate Boriso 3-1 Marco Vitebsk
15:00 Legion Obuhovo 1-3 Mapid Minsk
15:00 Soligorsk 3-1 Legion Obuhovo
15:00 Stroitel Minsk 1-3 Marco Vitebsk
15:00 Stroitel Minsk - Bgu Bate Boriso
15:30 Soligorsk 3-1 Legion Obuhovo
15:30 Legion Obuhovo - Mapid Minsk
16:00 Legion Obuhovo 3-0 Mapid Minsk
16:00 Marco Vitebsk 0-3 Stroitel Minsk
16:00 Bgu Bate Boriso 3-0 Stroitel Minsk
16:00 Mapid Minsk 0-3 Soligorsk
16:00 Stroitel Minsk 3-0 Marco Vitebsk
16:00 Marco Vitebsk 1-3 Bgu Bate Boriso
16:00 Marco Vitebsk - Soligorsk
16:00 Zapadnij Bug - Stroitel Minsk
16:00 Soligorsk 0-3 Legion Obuhovo
16:30 Soligorsk 3-0 Marco Vitebsk
16:30 Stroitel Minsk - Bgu Bate Boriso
16:30 Legion Obuhovo - Marco Vitebsk
17:30 Bgu Bate Boriso - Zapadnij Bug
BELGIUM: Belgian Cup
20:30 VDK G. 0-3 Prefaxis Menen
20:30 Haasrode Leuven 0-3 Maaseik
20:30 Waremme 0-3 Lindemans Aalst
20:30 Prefaxis Menen 3-1 VDK G.
20:30 Lindemans Aalst 3-0 Waremme
20:30 Maaseik 3-1 Haasrode Leuven
20:30 Roeselare 3-0 Optima Lendeled
21:00 Optima Lendeled 0-3 Roeselare
BELGIUM: Belgian Cup Women
16:15 Oostende W 3-1 Gent W
20:00 Aubel W 0-3 Michelbeke W
20:30 Antwerp W 3-0 Oudegem W
BELGIUM: Ere Divisie Women
14:00 Barbar W - Tongeren W
14:00 Barbar W 0-3 Asterix Avo W
14:30 Antwerp W 3-0 Tongeren W
15:00 Antwerp W 1-3 Charleroi W
15:00 Antwerp W 3-2 Oostende W
15:00 Antwerp W 0-3 Gent W
16:00 Oudegem W 3-2 Gent W
16:00 Oudegem W 3-0 Barbar W
16:00 Oudegem W 1-3 Tongeren W
16:00 Oudegem W 1-3 Kieldrecht W
16:00 Oudegem W 0-3 VC Mosan Yvoir
16:00 Oudegem W 3-1 Jaraco W
16:00 Oudegem W 1-3 Charleroi W
16:00 Oudegem W 2-3 Zoersel W
16:00 Oudegem W 3-1 Michelbeke W
16:00 Oudegem W 1-3 Oostende W
16:00 Oudegem W 1-3 Gent W
17:00 Barbar W - Charleroi W
17:00 Barbar W 3-2 Oostende W
17:00 Barbar W 2-3 Oudegem W
17:00 Barbar W 2-3 Gent W
17:00 Barbar W 1-3 Zoersel W
17:00 Barbar W 3-1 Michelbeke W
17:00 Tongeren W 2-3 Charleroi W
17:00 Antwerp W 0-3 Barbar W
17:00 VC Mosan Yvoir 3-0 Michelbeke W
17:00 VC Mosan Yvoir 0-3 Oostende W
17:00 Barbar W 2-3 Charleroi W
17:00 Tongeren W 3-0 Gent W
17:00 VC Mosan Yvoir 0-3 Jaraco W
17:00 Tongeren W - Kieldrecht W
17:00 Tongeren W 3-0 Asterix Avo W
17:00 VC Mosan Yvoir 0-3 Zoersel W
17:00 Barbar W 3-0 Antwerp W
17:00 Tongeren W 0-3 Oudegem W
17:00 Antwerp W 1-3 Zoersel W
17:00 VC Mosan Yvoir 1-3 Tongeren W
17:00 Antwerp W 0-3 Michelbeke W
17:00 VC Mosan Yvoir 0-3 Asterix Avo W
17:00 Antwerp W 3-0 Jaraco W
17:00 VC Mosan Yvoir 1-3 Oudegem W
17:30 Michelbeke W 3-0 Kivola Riemst W
17:30 Michelbeke W 0-3 Zoersel W
17:30 Michelbeke W 1-3 Kieldrecht W
17:30 Tongeren W 3-0 Michelbeke W
17:30 Michelbeke W 3-2 Barbar W
17:30 Michelbeke W 2-3 Charleroi W
17:30 Michelbeke W 1-3 Jaraco W
17:30 Michelbeke W 1-3 Oudegem W
17:30 Zoersel W 3-0 Jaraco W
17:30 Michelbeke W 0-3 Antwerp W
17:30 Michelbeke W 3-1 Tongeren W
17:30 Michelbeke W 3-2 Charleroi W
17:30 Michelbeke W 3-0 VC Mosan Yvoir
17:30 Michelbeke W 0-3 Gent W
17:30 Michelbeke W 2-3 Asterix Avo W
17:30 Michelbeke W - Zoersel W
18:00 Oudegem W 3-0 Kivola Riemst W
18:00 Oostende W 3-0 Michelbeke W
18:00 Oudegem W 3-2 Charleroi W
18:00 Oudegem W 0-3 Zoersel W
18:00 Oudegem W 3-0 Oostende W
18:00 Oudegem W 3-0 Michelbeke W
18:00 Zoersel W 0-3 Oudegem W
18:00 Barbar W 3-0 Gent W
18:00 Barbar W 0-3 Oostende W
18:00 Barbar W 0-3 Michelbeke W
18:00 Barbar W 3-0 Jaraco W
18:00 Oudegem W 3-1 Antwerp W
18:30 VC Mosan Yvoir 3-0 Charleroi W
18:30 VC Mosan Yvoir - Barbar W
18:30 VC Mosan Yvoir 1-3 Gent W
19:00 Kieldrecht W 3-0 Oostende W
19:00 Barbar W 3-0 Zoersel W
19:00 Barbar W 2-3 Tongeren W
19:00 Barbar W 3-1 Oudegem W
19:30 Kieldrecht W 3-0 Gent W
19:30 Oostende W - Antwerp W
19:30 Oostende W 3-2 Michelbeke W
20:00 Barbar W 3-2 Tongeren W
20:00 Barbar W 1-3 Kieldrecht W
20:00 Jaraco W 0-3 Tongeren W
20:00 Barbar W 0-3 VC Mosan Yvoir
20:00 Jaraco W 3-1 Kieldrecht W
20:00 Gent W 3-1 Zoersel W
20:00 Zoersel W 3-0 Antwerp W
20:00 Jaraco W 3-0 Barbar W
20:00 Barbar W 3-0 VC Mosan Yvoir
20:00 Jaraco W - Antwerp W
20:00 Jaraco W 3-2 Gent W
20:00 Gent W 3-1 VC Mosan Yvoir
20:00 Jaraco W - Michelbeke W
20:00 Jaraco W - Oostende W
20:00 Jaraco W 3-0 Zoersel W
20:00 Jaraco W 3-1 VC Mosan Yvoir
20:00 Jaraco W 3-1 Oudegem W
20:00 Jaraco W 3-0 Charleroi W
20:30 Gent W 3-1 Oudegem W
20:30 Tongeren W 1-3 Zoersel W
20:30 Kivola Riemst W 0-3 Gent W
20:30 Charleroi W 3-0 Michelbeke W
20:30 Oostende W 3-2 Tongeren W
20:30 Oudegem W 0-3 Kieldrecht W
20:30 Zoersel W 3-0 Barbar W
20:30 Gent W 3-0 Charleroi W
20:30 Tongeren W 0-3 Kieldrecht W
20:30 Charleroi W 3-0 Kivola Riemst W
20:30 Kieldrecht W 3-0 Barbar W
20:30 Tongeren W 3-0 Oudegem W
20:30 Zoersel W 0-3 Gent W
20:30 Gent W 3-0 Oostende W
20:30 Kivola Riemst W 0-3 Zoersel W
20:30 Kieldrecht W 0-3 Gent W
20:30 Oostende W 3-0 Kivola Riemst W
20:30 Zoersel W 0-3 Charleroi W
20:30 Charleroi W 3-0 Oostende W
20:30 Gent W 2-3 Tongeren W
20:30 Kivola Riemst W 0-3 Kieldrecht W
20:30 Kieldrecht W 3-2 Charleroi W
20:30 Oostende W 1-3 Zoersel W
20:30 Tongeren W 3-0 Kivola Riemst W
20:30 Michelbeke W 1-3 Oudegem W
20:30 Gent W 3-0 Michelbeke W
20:30 Kivola Riemst W 1-3 Barbar W
20:30 Tongeren W 3-2 Charleroi W
20:30 Zoersel W 0-3 Kieldrecht W
20:30 Charleroi W 3-1 Barbar W
20:30 Kivola Riemst W 3-1 Michelbeke W
20:30 Oostende W 0-3 Kieldrecht W
20:30 Zoersel W 0-3 Tongeren W
20:30 Gent W 3-0 Kivola Riemst W
20:30 Kieldrecht W 3-2 Oudegem W
20:30 Tongeren W 3-2 Oostende W
20:30 Charleroi W 2-3 Gent W
20:30 Kieldrecht W 3-0 Tongeren W
20:30 Kivola Riemst W 1-3 Oudegem W
20:30 Oostende W 1-3 Barbar W
20:30 Zoersel W 3-0 Michelbeke W
20:30 Gent W 3-0 Zoersel W
20:30 Michelbeke W 0-3 Oostende W
20:30 Oudegem W 1-3 Tongeren W
20:30 Kivola Riemst W 0-3 Charleroi W
20:30 Charleroi W 3-1 Oudegem W
20:30 Kieldrecht W 3-0 Michelbeke W
20:30 Oostende W 0-3 Gent W
20:30 Tongeren W 3-1 Barbar W
20:30 Zoersel W 3-2 Kivola Riemst W
20:30 Michelbeke W - Tongeren W
20:30 Michelbeke W 2-3 Tongeren W
20:30 Oudegem W 3-0 Barbar W
20:30 Charleroi W 3-2 Zoersel W
20:30 Gent W 3-2 Kieldrecht W
20:30 Kivola Riemst W 3-1 Oostende W
20:30 Kieldrecht W 3-0 Kivola Riemst W
20:30 Oostende W 2-3 Charleroi W
20:30 Tongeren W 0-3 Gent W
20:30 Zoersel W 1-3 Oudegem W
20:30 Charleroi W 0-3 Kieldrecht W
20:30 Gent W 3-0 Barbar W
20:30 Kivola Riemst W 0-3 Tongeren W
20:30 Zoersel W 3-1 Oostende W
20:30 Barbar W 1-3 Kivola Riemst W
20:30 Charleroi W 3-1 Tongeren W
20:30 Kieldrecht W 3-0 Zoersel W
20:30 Michelbeke W 0-3 Gent W
20:30 Oostende W 0-3 Oudegem W
20:30 Antwerp W 3-0 Kieldrecht W
20:30 Charleroi W 3-2 Michelbeke W
20:30 Gent W 3-0 Oostende W
20:30 Zoersel W 3-0 VC Mosan Yvoir
20:30 Charleroi W 0-3 Oostende W
20:30 Kieldrecht W 3-0 Charleroi W
20:30 Oostende W 3-0 Jaraco W
20:30 Tongeren W 2-3 VC Mosan Yvoir
20:30 Charleroi W 3-0 Zoersel W
20:30 Gent W 0-3 Michelbeke W
20:30 Kieldrecht W 0-3 VC Mosan Yvoir
20:30 Oostende W 3-0 Oudegem W
20:30 Gent W 3-2 Oudegem W
20:30 Kieldrecht W 3-2 Michelbeke W
20:30 Zoersel W 0-3 Tongeren W
20:30 Michelbeke W - Oostende W
20:30 Charleroi W - Gent W
20:30 Gent W 0-3 Antwerp W
20:30 Oostende W 2-3 Asterix Avo W
20:30 Zoersel W 1-3 Michelbeke W
20:30 Antwerp W 3-0 Oudegem W
20:30 Charleroi W 3-1 Jaraco W
20:30 Oostende W 3-1 Zoersel W
20:30 Tongeren W 0-3 Oostende W
20:30 Zoersel W 0-3 Asterix Avo W
20:30 Asterix Avo W 3-0 Barbar W
20:30 Asterix Avo W 3-0 Antwerp W
20:30 Oostende W 3-0 Gent W
20:30 Tongeren W 3-1 Jaraco W
20:30 Charleroi W 0-3 Tongeren W
20:30 Gent W 3-0 Asterix Avo W
20:30 Asterix Avo W 3-1 Jaraco W
20:30 Oostende W 0-3 Charleroi W
20:30 Zoersel W 3-2 Gent W
20:30 Charleroi W 0-3 Asterix Avo W
20:30 Gent W 3-0 Barbar W
20:30 Asterix Avo W 3-0 Oudegem W
20:30 Oostende W 3-0 VC Mosan Yvoir
20:30 Tongeren W 3-2 Antwerp W
20:30 Zoersel W 0-3 Charleroi W
20:30 VC Mosan Yvoir 3-1 Antwerp W
20:30 Charleroi W 3-2 Barbar W
20:30 Gent W 1-3 Tongeren W
20:30 Charleroi W 3-1 Antwerp W
20:30 Oostende W 3-2 Barbar W
20:30 Tongeren W 3-1 Zoersel W
20:30 Asterix Avo W 3-1 Tongeren W
20:30 Gent W 3-1 Charleroi W
20:30 Zoersel W 3-0 Barbar W
20:30 Asterix Avo W 3-0 Oostende W
20:30 Charleroi W 3-0 VC Mosan Yvoir
20:30 Tongeren W 3-0 Barbar W
20:30 Tongeren W 1-3 Michelbeke W
20:30 Zoersel W 3-1 Oostende W
20:30 Antwerp W 3-0 VC Mosan Yvoir
20:30 Asterix Avo W 3-2 Zoersel W
20:30 Charleroi W 3-0 Oudegem W
20:30 Gent W 3-1 Jaraco W
20:30 Michelbeke W 3-0 Barbar W
20:30 Oostende W 3-1 Tongeren W
BELGIUM: Ere Divisie Women - 7th-10th places
14:00 Barbar W 1-3 Michelbeke W
17:00 Tongeren W 3-0 Barbar W
17:30 Michelbeke W 3-0 Barbar W
20:30 Tongeren W 0-3 Antwerp W
20:30 Antwerp W 0-3 Tongeren W
20:30 Michelbeke W 3-0 Antwerp W
20:30 Antwerp W 1-3 Michelbeke W
20:30 Barbar W 2-3 Tongeren W
BELGIUM: Ere Divisie Women - Losers stage
17:00 Barbar W 3-0 Tongeren W
17:00 Barbar W 3-2 Oostende W
20:00 Tongeren W 3-0 Barbar W
20:30 Tongeren W 3-1 Oostende W
20:30 Zoersel W 3-0 Barbar W
20:30 Oostende W 1-3 Barbar W
20:30 Zoersel W - Tongeren W
20:30 Oostende W - Zoersel W
20:30 Zoersel W 3-1 Oostende W
20:30 Tongeren W 0-3 Zoersel W
20:30 Barbar W 3-0 Zoersel W
20:30 Oostende W 3-1 Tongeren W
BELGIUM: Ere Divisie Women - Placement Play Offs
14:30 Oostende W 3-0 Charleroi W
15:00 Barbar W 1-2 Charleroi W
15:30 Zoersel W 3-1 Gent W
15:30 Gent W 0-3 Charleroi W
16:00 Charleroi W 3-0 Barbar W
18:00 Oostende W 3-0 Michelbeke W
18:00 Gent W 1-3 Zoersel W
20:00 Charleroi W 3-2 Oostende W
20:30 Antwerp W - Gent W
20:30 Gent W 1-2 Antwerp W
20:30 Michelbeke W 3-1 Oostende W
20:30 Tongeren W 3-1 Zoersel W
20:30 Oostende W 3-1 Zoersel W
20:30 Zoersel W 2-3 Oostende W
BELGIUM: Ere Divisie Women - Play Offs
16:00 Kieldrecht W 3-0 Gent W
18:00 Oudegem W 3-0 Asterix Avo W
20:00 Gent W 3-0 Kieldrecht W
20:30 Asterix Avo W 2-3 Oudegem W
20:30 Oudegem W 3-2 Asterix Avo W
20:30 Asterix Avo W 3-0 Oudegem W
20:30 Asterix Avo W 3-2 Oudegem W
advertisement 3-1
BELGIUM: Ere Divisie Women - Play Out
17:30 Michelbeke W 3-0 Kivola Riemst W
20:30 Kivola Riemst W 3-0 Michelbeke W
BELGIUM: Ere Divisie Women - Winners stage
16:00 Charleroi W 3-1 Oudegem W
18:00 Oudegem W 1-3 Gent W
20:30 Charleroi W 3-0 Gent W
20:30 Kieldrecht W 3-1 Oudegem W
20:30 Gent W 0-3 Kieldrecht W
20:30 Oudegem W 2-3 Charleroi W
20:30 Kieldrecht W 3-0 Charleroi W
20:30 Gent W 3-1 Oudegem W
20:30 Charleroi W 0-3 Kieldrecht W
20:30 Kieldrecht W 3-1 Gent W
20:30 Gent W 2-3 Charleroi W
20:30 Oudegem W 3-2 Kieldrecht W
BELGIUM: Ethias League
15:00 Waremme 0-3 Precura Antwerp
15:00 Waremme 1-3 Asse
15:00 Waremme 3-2 Zoersel
15:00 Waremme 0-3 Prefaxis Menen
15:00 Waremme 0-3 Maaseik
15:00 Waremme 2-3 VDK G.
15:00 Precura Antwerp