18 October 21:02 (Africa/Lagos)

Volleyball Live Scores

R Refresh |

ARGENTINA: Copa ACLAV
00:00 Lomas - UNTREF
00:00 Obras Pocito - Monteros
AUSTRALIA: AVL
10:00 Canberra Centre 0-3 Canberra Heat
AUSTRIA: AVL
19:00 SK Posojilnica 3-0 Niederosterreic
BELGIUM: Liga A Women
20:30 Michelbeke W - Oostende W
20:30 Charleroi W - Zoersel W
20:30 Antwerp W - Gent W
20:30 Tongeren W - Jaraco W
BRAZIL: Superliga Women
00:00 Minas W 0-3 Sao Caetano W
00:15 Valinhos W 0-3 Praia Clube W
01:30 Sesi W 0-3 SESC
23:30 Barueri W 1-3 Osasco W
23:30 Pinheiros W 3-1 Volei Bauru W
advertisement 0-3
EUROPE: Champions League - Qualification
17:00 Ferizaj 3-0 Groningen/Lycur
17:45 Omonia 3-2 Bijelo Polje
18:00 M. Tel Aviv 0-3 Soligorsk
19:30 Mladost Brcko 3-1 ACH Ljubljana
GERMANY: 1. Bundesliga
19:30 BR Volleys 1-3 Herrsching
GERMANY: 1. Bundesliga Women
19:00 Vilsbiburg W 3-2 SC Schweriner W
IRAN: Super League
12:30 Saipa Alborz 3-1 Matin Varamin
13:30 Shahrdari Tabri 1-3 Iranians Dome
14:30 Kashan 2-3 Ardakan Arman
14:30 Shahrdari Sari 3-1 Shahrdari Urmia
15:00 Sarmayeh Bank 3-0 Paykan
16:30 Kalleh Mazandar 3-0 Shams
ISRAEL: Premier League
18:00 H. Kfar Saba 3-0 M. Hod Hasharon
ITALY: Coppa Italia A1
20:30 Lube Civitanova 3-0 Ravenna
20:30 Perugia 3-0 Padova
20:30 Trentino - Monza
ITALY: Serie A2 Women
20:30 Zambelli Orviet 3-0 Caserta W
20:30 Trentino W - Chieri Torino W
20:30 Soverato W - Mondovi W
20:30 Sorelle Ramonda - Olbia W
20:30 S. Bernardo Cun - Brescia W
20:30 Ravenna W - Barricalla Coll
20:30 Givova Baroniss - Marignano W
POLAND: PlusLiga
17:00 GKS Katowice 3-0 Bedzin
18:00 Bydgoszcz 3-0 Kielce
18:00 Czarni Radom 2-3 Bielsko
18:00 Jastrzebski 3-2 Gdansk
18:00 Olsztyn 1-1 Belchatow
Set 3 Cuprum 3-0 Kedzierzyn
ROMANIA: Divizia A1
15:30 Steaua Bucurest 3-0 Stiinta Baia Ma
16:00 CSM Bucuresti 2-3 CNE Baia Mare
17:00 Arcada Galati 3-1 Ploiesti
17:00 Craiova 3-2 Dinamo Bucurest
17:00 Unirea Dej 3-0 U. Cluj
17:00 Zalau 1-3 Timisoara
SLOVAKIA: Extraliga
17:00 Svidnik 3-1 Kosice
17:00 Trencin 3-0 Stara Lubovna
18:00 Prievidza 1-3 Presov
18:30 Myjava 3-0 Nitra
SLOVAKIA: Extraliga Women
17:00 Slavia Bratisla 3-1 Presov W
18:00 BVK Bratislava 3-1 Spisska Nova Ve
18:00 Pezinok W 0-3 COP Nitra W
18:00 UCM Trnava W 1-3 UKF Nitra W
19:00 Nove Mesto nad - Kezmarok W
SLOVENIA: 1. DOL
20:00 Crnuce - Hoce
SLOVENIA: 1. DOL Women
20:00 Calcit Kamnik W 3-0 Vital Ljubljana
SOUTH KOREA: Volleyball League
12:00 KB Stars 2-3 Hyundai Skywalk
SOUTH KOREA: Volleyball League Women
10:00 IBK W 3-0 Hyundai E&C Hil
SWEDEN: Elitserien Women
19:00 Gislaved W 0-3 Svedala W
19:00 Lunds VK W - Engelholm W
19:00 Orebro W 3-0 Degerfors W
TURKEY: Division 1 Women
13:00 Besiktas W 0-3 Ilbank W
16:00 Beylikduzu W 2-3 Eczacibasi W
16:00 Canakkale W 3-0 Seramiksan W
16:30 Galatasaray W 1-3 Nilufer Bld. W

R Refresh