14 December 10:40 (Africa/Lagos)

American football Live Scores

R Refresh |

AUSTRIA: AFL
16:00 Danube Dragons 21-16 Raiders Tirol
15:00 Vikings Vienna 21-14 Graz Giants
17:00 Steelsharks Tra 36-39 Ljubljana Silve
18:00 Raiders Tirol 47-21 Danube Dragons
15:00 Modling Rangers 28-35 Bratislava Mona
14:00 Bratislava Mona 7-64 Vikings Vienna
15:00 Graz Giants 36-0 Modling Rangers
15:00 Danube Dragons 61-28 Steelsharks Tra
15:00 Ljubljana Silve 17-55 Raiders Tirol
14:00 Bratislava Mona 12-38 Danube Dragons
15:00 Vikings Vienna 21-24 Ljubljana Silve
15:00 Raiders Tirol 49-28 Modling Rangers
15:00 Graz Giants 47-28 Steelsharks Tra
15:00 Raiders Tirol 55-13 Vikings Vienna
15:00 Ljubljana Silve 42-20 Bratislava Mona
15:00 Modling Rangers 31-41 Danube Dragons
17:00 Steelsharks Tra 14-42 Graz Giants
15:00 Vikings Vienna 25-20 Modling Rangers
15:00 Danube Dragons 30-27 Bratislava Mona
15:00 Graz Giants 35-27 Ljubljana Silve
17:00 Steelsharks Tra 40-70 Raiders Tirol
15:00 Graz Giants 34-21 Danube Dragons
15:00 Modling Rangers 54-24 Ljubljana Silve
14:00 Bratislava Mona 36-28 Steelsharks Tra
15:00 Vikings Vienna 35-28 Raiders Tirol
15:00 Ljubljana Silve 31-28 Danube Dragons
15:00 Modling Rangers 36-34 Graz Giants
14:00 Bratislava Mona 7-24 Graz Giants
15:00 Danube Dragons - Raiders Tirol
15:00 Ljubljana Silve 33-63 Vikings Vienna
17:00 Steelsharks Tra 40-56 Modling Rangers
14:00 Danube Dragons 7-42 Vikings Vienna
15:00 Bratislava Mona 14-49 Modling Rangers
15:00 Ljubljana Silve 49-27 Steelsharks Tra
15:00 Raiders Tirol 41-14 Graz Giants
15:00 Danube Dragons 23-12 Ljubljana Silve
14:30 Graz Giants 32-45 Vikings Vienna
15:00 Steelsharks Tra 47-15 Bratislava Mona
15:00 Modling Rangers 14-49 Raiders Tirol
15:00 Vikings Vienna 68-14 Steelsharks Tra
16:00 Raiders Tirol - Bratislava Mona
15:00 Vikings Vienna 62-22 Danube Dragons
15:00 Cineplexx Blue 64-63ot Steelsharks Tra
16:00 Ljubljana Silve 20-23 JCL Giants Graz
16:00 AFC Rangers 16-55 Swarco Raiders
15:00 Cineplexx Blue 28-56 Ljubljana Silve
15:00 JCL Giants Graz 7-27 Vikings Vienna
16:15 Swarco Raiders 45-19 Danube Dragons
17:00 Steelsharks Tra 6-56 AFC Rangers
15:00 Vikings Vienna 69-22 Steelsharks Tra
15:00 JCL Giants Graz 34-27 Danube Dragons
16:00 Ljubljana Silve 49-0 AFC Rangers
16:15 Swarco Raiders 70-14 Cineplexx Blue
15:00 Danube Dragons 61-10 Cineplexx Blue
16:00 AFC Rangers 27-61 Vikings Vienna
17:00 Steelsharks Tra 27-61 Ljubljana Silve
17:30 Swarco Raiders 56-49 JCL Giants Graz
15:00 Cineplexx Blue 0-48 AFC Rangers
15:00 Ljubljana Silve 62-34 Steelsharks Tra
15:00 Danube Dragons 33-52 JCL Giants Graz
18:00 Vikings Vienna 31-14 Swarco Raiders
15:00 Vikings Vienna 48-35 Ljubljana Silve
15:00 JCL Giants Graz 14-31 Swarco Raiders
16:00 AFC Rangers 42-48 Danube Dragons
17:00 Steelsharks Tra 26-21 Cineplexx Blue
17:00 Cineplexx Blue 0-58 Vikings Vienna
15:00 Swarco Raiders 58-13 AFC Rangers
15:00 JCL Giants Graz 34-6 Steelsharks Tra
16:00 Danube Dragons 27-28 Ljubljana Silve
15:00 Vikings Vienna 69-0 Cineplexx Blue
15:00 Ljubljana Silve 27-61 Swarco Raiders
16:00 AFC Rangers 12-22 JCL Giants Graz
17:00 Steelsharks Tra 20-54 Danube Dragons
14:00 JCL Giants Graz 26-31 Ljubljana Silve
15:00 Swarco Raiders 33-27 Vikings Vienna
15:00 AFC Rangers 62-20 Cineplexx Blue
15:00 Danube Dragons 37-0 Steelsharks Tra
15:00 Cineplexx Blue 6-42 JCL Giants Graz
15:00 Ljubljana Silve 14-49 Vikings Vienna
18:00 Steelsharks Tra - Swarco Raiders
16:00 Danube Dragons - AFC Rangers
15:00 JCL Giants Graz 35-14 Cineplexx Blue
16:00 AFC Rangers 11-33 Danube Dragons
16:00 Prague Black Pa 27-41 Ljubljana Silve
18:00 Swarco Raiders 49-7 Vikings Vienna
15:00 Vikings Vienna 13-14 JCL Giants Graz
15:00 Danube Dragons 20-41 Swarco Raiders
15:15 Cineplexx Blue 31-28 Prague Black Pa
16:00 Ljubljana Silve 35-34 AFC Rangers
15:00 Swarco Raiders 45-14 Ljubljana Silve
17:45 Vikings Vienna 21-16 Danube Dragons
15:30 JCL Giants Graz 35-28 AFC Rangers
18:00 Prague Black Pa 42-41 Cineplexx Blue
15:00 Cineplexx Blue 14-51 Swarco Raiders
16:00 Danube Dragons 23-22 Prague Black Pa
15:00 JCL Giants Graz 23-6 Ljubljana Silve
16:00 AFC Rangers 37-49 Vikings Vienna
15:00 Vikings Vienna 7-30 Swarco Raiders
15:00 Cineplexx Blue 14-37 JCL Giants Graz
15:00 Ljubljana Silve 24-23 Danube Dragons
16:00 AFC Rangers 49-42 Prague Black Pa
15:00 Ljubljana Silve 40-12 Cineplexx Blue
15:15 JCL Giants Graz 22-21 Swarco Raiders
16:00 Prague Black Pa 0-49 Vikings Vienna
16:00 Danube Dragons 51-36 AFC Rangers
15:00 Danube Dragons 13-34 JCL Giants Graz
15:00 Vikings Vienna 28-16 Cineplexx Blue
15:00 Swarco Raiders 37-0 Prague Black Pa
15:15 AFC Rangers 50-49 Ljubljana Silve
15:00 Cineplexx Blue 33-48 AFC Rangers
15:15 Swarco Raiders 31-0 JCL Giants Graz
16:00 Prague Black Pa 27-14 Danube Dragons
14:00 Ljubljana Silve 14-25 Vikings Vienna
15:00 Cineplexx Blue 30-25 Danube Dragons
15:00 Swarco Raiders 74-0 AFC Rangers
15:00 Vikings Vienna 16-7 Ljubljana Silve
14:00 JCL Giants Graz 19-9 Prague Black Pa
AUSTRIA: AFL - Play Offs
19:00 Raiders Tirol 51-48 Vikings Vienna
15:00 Vikings Vienna 35-21 Graz Giants
19:00 Raiders Tirol 49-21 Danube Dragons
12:00 Danube Dragons 21-18 Modling Rangers
14:00 Graz Giants 28-21 Ljubljana Silve
19:30 Vikings Vienna 45-26 Swarco Raiders
15:00 Vikings Vienna 21-18 Danube Dragons
19:00 Swarco Raiders 45-27 Ljubljana Silve
16:00 Ljubljana Silve 49-20 AFC Rangers
16:00 JCL Giants Graz 21-28 Danube Dragons
19:00 Swarco Raiders 51-7 JCL Giants Graz
15:00 JCL Giants Graz 7-3 Vikings Vienna
18:00 Swarco Raiders 63-30 Ljubljana Silve
15:00 Vikings Vienna 30-13 Danube Dragons
16:00 Ljubljana Silve 65-18 AFC Rangers
BRAZIL: BFA
20:00 Timbo Rex 42-17 Coritiba Crocod
20:00 Galo Futebol Am - Vasco da Gama P
20:00 Corinthians Ste - Minas Locomotiv
19:30 Botafogo Reptil - Sao Paulo Storm
15:00 Flamengo Impera - Tritoes
19:00 Parana HP - Timbo Rex
01:00 Cuiaba Arsenal 21-12 Leoes de Juda
23:00 Sorriso Hornets 7-30 Tubaroes do Cer
19:00 Jaragua Breaker - Sao Jose Istepo
19:00 Juventude - Santa Maria Sol
15:00 Portuguesa FA 20-44 Galo Futebol Am
19:00 Ceara Cacadores 34-7 Natal Scorpions
19:00 Joao Pessoa Esp 57-0 Cavalaria 2 de
19:30 Timbo Rex 64-0 Sao Jose Istepo
20:00 Bulls Potiguare 46-39 Ufersa Petrolei
14:00 Leoes de Juda - Sorriso Hornets
19:00 Parana HP - Jaragua Breaker
16:00 Brasilia Templa 0-49 Cuiaba Arsenal
19:00 Minas Locomotiv 24-30 Tritoes
20:30 Tubaroes do Cer 62-0 CG Predadores
19:00 Juventude 0-50 Coritiba Crocod
19:00 Botafogo Reptil 22-18 Vasco da Gama P
19:00 Tropa Campina 0-65 Recife Mariners
20:00 Corinthians Ste 6-14 Flamengo Impera
19:00 Sao Jose Istepo 0-14 Parana HP
19:00 Recife Mariners 23-19 Ceara Cacadores
19:30 Jaragua Breaker 7-0 Juventude
20:00 Ufersa Petrolei 7-47 Joao Pessoa Esp
20:00 Natal Scorpions 17-0 Tropa Campina
14:00 CG Predadores 9-14 Leoes de Juda
15:00 Tritoes 40-6 Corinthians Ste
23:00 Sorriso Hornets 65-0 Brasilia Templa
22:00 Galo Futebol Am 65-0 Sao Paulo Storm
22:00 Cavalaria 2 de 28-60 Bulls Potiguare
19:00 Flamengo Impera - Botafogo Reptil
19:00 Coritiba Crocod - Santa Maria Sol
19:00 Vasco da Gama P - Portuguesa FA
20:00 Natal Scorpions - Bulls Potiguare
19:30 Timbo Rex - Coritiba Crocod
19:00 Leoes de Juda - Tubaroes do Cer
19:00 Ceara Cacadores - Ufersa Petrolei
19:00 Santa Maria Sol 3-0 Jaragua Breaker
19:00 Brasilia Templa 6-33 CG Predadores
19:00 Juventude 0-38 Parana HP
19:00 Tropa Campina 0-63 Joao Pessoa Esp
19:00 Recife Mariners 49-12 Cavalaria 2 de
19:30 Vasco da Gama P - Flamengo Impera
19:30 Portuguesa FA - Sao Paulo Storm
15:00 Botafogo Reptil - Corinthians Ste
22:00 Galo Futebol Am - Minas Locomotiv
19:00 Coritiba Crocod 27-6 Jaragua Breaker
19:00 Sao Jose Istepo 30-0 Juventude
19:00 CG Predadores 7-13 Cuiaba Arsenal
20:00 Ufersa Petrolei 14-6 Natal Scorpions
20:00 Bulls Potiguare 49-53 Ceara Cacadores
19:00 Joao Pessoa Esp 49-26 Recife Mariners
19:00 Tubaroes do Cer 62-0 Brasilia Templa
19:00 Santa Maria Sol 14-24 Timbo Rex
22:00 Cavalaria 2 de 48-6 Tropa Campina
00:30 Corinthians Ste 10-36 Portuguesa FA
19:00 Sao Paulo Storm - Vasco da Gama P
19:00 Tritoes - Botafogo Reptil
19:00 Flamengo Impera 0-49 Minas Locomotiv
19:00 Jaragua Breaker 10-49 Timbo Rex
19:00 Sao Jose Istepo 7-14 Coritiba Crocod
19:00 Recife Mariners 42-0 Ufersa Petrolei
20:00 Tropa Campina 22-55 Bulls Potiguare
21:00 Ceara Cacadores 14-17 Joao Pessoa Esp

R Refresh