21 August 05:48 (Africa/Lagos)
Dear user! If you see a lot of unnecessary advertising, your browser is infected with a virus. Please, click on this link and delete the virus following our instruction.

Hockey Live Scores

R Refresh | x

Error: No Team Found
EUROPE: Spengler Cup (Davos)
15:05 Mountfield HK 4-3 Yekaterinburg
15:00 Lugano 7-4 Yekaterinburg
20:15 Davos 1-5 Yekaterinburg
20:15 Yekaterinburg 1-2 Canada
EUROPE: Spengler Cup (Davos) - Play Offs
20:15 Davos 3-2 Yekaterinburg
20:15 Lugano 3-0 Yekaterinburg
20:15 Yekaterinburg 3-1 Adler Mannheim
RUSSIA: KHL
15:00 HC Yugra 3-2 Yekaterinburg
15:00 Yekaterinburg 5-2 Tractor Chelyab
14:30 Barys Astana 4-5pen Yekaterinburg
11:30 Sibir Novosibir 4-3 Yekaterinburg
15:00 Yekaterinburg 0-1 Barys Astana
15:00 Yekaterinburg 4-3ot Sibir Novosibir
17:30 Podolsk 1-0 Yekaterinburg
17:30 CSKA Moscow 1-3 Yekaterinburg
12:30 Tractor Chelyab 0-5 Yekaterinburg
13:00 Yekaterinburg 3-1 Din. Minsk
13:00 Yekaterinburg 2-3 Lokomotiv Yaros
15:00 Yekaterinburg 1-2 Dyn. Moscow
15:00 Yekaterinburg 1-5 SKA St. Petersb
17:30 Slovan Bratisla 4-5pen Yekaterinburg
17:30 Jokerit 1-2 Yekaterinburg
15:00 Yekaterinburg 0-5 HC Yugra
13:00 Yekaterinburg 3-2ot Avangard Omsk
15:00 HC Yugra 5-3 Yekaterinburg
14:00 Avangard Omsk 4-3ot Yekaterinburg
15:00 Yekaterinburg 3-2pen Cherepovets
15:00 Yekaterinburg 0-2 Sp. Moscow
13:00 Yekaterinburg 1-4 Nizhny Novgorod
15:00 Yekaterinburg 3-2 Dinamo Riga
17:30 Sp. Moscow 1-3 Yekaterinburg
16:00 Dinamo Riga 3-4ot Yekaterinburg
17:00 Cherepovets 1-4 Yekaterinburg
17:00 Nizhny Novgorod 3-2pen Yekaterinburg
13:00 Yekaterinburg 0-4 Metallurg Magni
15:00 Yekaterinburg 4-1 Tractor Chelyab
15:00 Yekaterinburg 0-1 Lada
18:30 Sochi 2-3 Yekaterinburg
18:30 Bars Kazan 1-2 Yekaterinburg
16:00 Niznekamsk 2-1ot Yekaterinburg
16:00 Salavat Ufa 7-1 Yekaterinburg
16:00 Yekaterinburg 3-1 HC Yugra
14:00 Yekaterinburg 1-2pen CSKA Moscow
16:00 Yekaterinburg 0-4 Slovan Bratisla
16:00 Yekaterinburg 3-8 Podolsk
14:00 Yekaterinburg 2-1 Jokerit
11:30 Amur Khabarovsk 3-2ot Yekaterinburg
11:30 Vladivostok 1-2pen Yekaterinburg
11:30 Kunlun 2-1 Yekaterinburg
16:00 Yekaterinburg 2-1ot Niznekamsk
14:00 Yekaterinburg 4-3 Salavat Ufa
16:00 Yekaterinburg 1-3 Sochi
16:00 Dyn. Moscow 2-1 Yekaterinburg
18:30 Din. Minsk 3-2 Yekaterinburg
18:30 SKA St. Petersb 1-0 Yekaterinburg
18:00 Lokomotiv Yaros 3-0 Yekaterinburg
16:00 Yekaterinburg 3-5 Amur Khabarovsk
16:00 Yekaterinburg 3-2 Bars Kazan
14:00 Yekaterinburg 1-2ot Vladivostok
16:00 Yekaterinburg 1-2 Kunlun
13:30 Tractor Chelyab 4-5 Yekaterinburg
17:00 Lada 5-1 Yekaterinburg
16:00 Metallurg Magni 2-5 Yekaterinburg
13:00 Yekaterinburg 3-2 Sibir Novosibir
15:00 Yekaterinburg 2-1ot Avangard Omsk
15:00 Yekaterinburg 2-3ot Metallurg Novok
13:00 Yekaterinburg 3-5 Jokerit
15:00 Yekaterinburg 1-3 Dinamo Riga
15:00 Yekaterinburg 1-2pen Din. Minsk
16:00 Dinamo Riga 3-2pen Yekaterinburg
17:30 Jokerit 2-3 Yekaterinburg
17:30 Din. Minsk 3-4ot Yekaterinburg
15:00 Yekaterinburg 0-3 HC Yugra
15:00 Tractor Chelyab 0-3 Yekaterinburg
19:00 Medvescak Zagre 4-1 Yekaterinburg
19:00 Slovan Bratisla - Yekaterinburg
13:00 Yekaterinburg 3-2 Sp. Moscow
13:00 Yekaterinburg 0-4 Nizhny Novgorod
13:00 Yekaterinburg 3-0 Sochi
10:30 Vladivostok 3-2pen Yekaterinburg
10:30 Kunlun 2-1 Yekaterinburg
10:30 Amur Khabarovsk - Yekaterinburg
12:30 HC Yugra 6-2 Yekaterinburg
15:00 Yekaterinburg 2-1 Barys Astana
15:00 Dyn. Moscow 2-1pen Yekaterinburg
17:00 Lokomotiv Yaros 2-3pen Yekaterinburg
17:30 Podolsk 2-3 Yekaterinburg
15:00 Yekaterinburg 3-2pen Vladivostok
13:00 Yekaterinburg 1-4 Kunlun
15:00 Yekaterinburg 4-3ot Amur Khabarovsk
15:00 Cherepovets 4-2 Yekaterinburg
17:30 SKA St. Petersb 2-1 Yekaterinburg
17:30 CSKA Moscow 3-4pen Yekaterinburg
12:00 Barys Astana 4-5pen Yekaterinburg
15:00 Yekaterinburg 2-1ot Medvescak Zagre
15:00 Yekaterinburg 0-3 Slovan Bratisla
16:00 Bars Kazan 1-3 Yekaterinburg
17:00 Lada 4-1 Yekaterinburg
18:00 Niznekamsk 3-1 Yekaterinburg
14:00 Yekaterinburg 3-2pen Podolsk
16:00 Yekaterinburg 2-4 Dyn. Moscow
16:00 Yekaterinburg 1-0 Lokomotiv Yaros
13:30 Tractor Chelyab 2-3ot Yekaterinburg
16:00 Salavat Ufa 0-2 Yekaterinburg
16:00 Metallurg Magni 5-1 Yekaterinburg
16:00 Yekaterinburg 1-3 Niznekamsk
16:00 Yekaterinburg 1-2 Lada
16:00 Yekaterinburg 2-4 Bars Kazan
18:30 Sp. Moscow 1-0 Yekaterinburg
18:00 Nizhny Novgorod 3-0 Yekaterinburg
16:00 Sochi 1-4 Yekaterinburg
16:00 Yekaterinburg 5-1 Cherepovets
16:00 Yekaterinburg 3-2pen SKA St. Petersb
16:00 Yekaterinburg 1-2ot CSKA Moscow
16:00 Yekaterinburg 2-1 Barys Astana
13:00 Barys Astana 3-0 Yekaterinburg
16:00 Yekaterinburg 2-3 HC Yugra
16:00 Yekaterinburg 4-3pen Salavat Ufa
16:00 Yekaterinburg 1-2ot Tractor Chelyab
16:00 Yekaterinburg 2-0 Metallurg Magni
12:00 Metallurg Novok 2-5 Yekaterinburg
15:00 Avangard Omsk 3-1 Yekaterinburg
14:30 Sibir Novosibir 3-5 Yekaterinburg
15:00 Yekaterinburg 2-3pen Metallurg Magni
15:00 Yekaterinburg 3-0 HC Yugra
17:30 Sp. Moscow 2-4 Yekaterinburg
17:30 SKA St. Petersb 2-3pen Yekaterinburg
17:00 Niznekamsk 3-4pen Yekaterinburg
12:30 HC Yugra 1-2pen Yekaterinburg
15:00 Yekaterinburg 3-2ot Salavat Ufa
15:00 Metallurg Magni 6-2 Yekaterinburg
15:00 Yekaterinburg 1-0 Niznekamsk
15:00 Yekaterinburg 6-3 Metallurg Magni
16:00 Lada 0-2 Yekaterinburg
17:00 Bars Kazan 1-2 Yekaterinburg
15:00 Yekaterinburg 1-2pen CSKA Moscow
12:30 Yekaterinburg 0-2 Cherepovets
12:00 Avangard Omsk 3-0 Yekaterinburg
14:30 Barys Astana 4-3 Yekaterinburg
15:00 HC Yugra 3-2 Yekaterinburg
13:00 Metallurg Novok 2-3 Yekaterinburg
14:30 Sibir Novosibir 4-2 Yekaterinburg
08:00 Vladivostok 3-2 Yekaterinburg
10:30 Amur Khabarovsk 2-1 Yekaterinburg
15:00 Yekaterinburg 4-3 Slovan Bratisla
12:30 Yekaterinburg 0-1 Medvescak Zagre
15:00 Yekaterinburg 1-4 Dyn. Moscow
15:00 Yekaterinburg 3-2 Podolsk
15:00 Yekaterinburg 3-1 HC Yugra
15:00 Sochi 5-6ot Yekaterinburg
17:00 Lokomotiv Yaros 7-4 Yekaterinburg
15:00 Yekaterinburg 2-3pen Dinamo Riga
12:30 Yekaterinburg 3-4pen Jokerit
15:00 Yekaterinburg 0-4 Niznekamsk
15:00 Yekaterinburg 5-2 Tractor Chelyab
18:30 Dinamo Riga 5-4ot Yekaterinburg
17:30 Jokerit 4-1 Yekaterinburg
13:30 Yekaterinburg 2-3ot Sp. Moscow
16:00 Yekaterinburg 4-2 SKA St. Petersb
19:00 Slovan Bratisla 4-3pen Yekaterinburg
17:30 Medvescak Zagre 2-3pen Yekaterinburg
18:30 Podolsk 1-2pen Yekaterinburg
18:30 Dyn. Moscow 1-0 Yekaterinburg
13:30 Yekaterinburg 2-0 Amur Khabarovsk
16:00 Yekaterinburg 1-3 Vladivostok
16:00 Yekaterinburg 2-1 Metallurg Novok
RUSSIA: KHL - Play Offs
15:00 Metallurg Magni 2-1 Yekaterinburg
13:00 Yekaterinburg 2-1 Metallurg Magni
13:00 Metallurg Magni 0-2 Yekaterinburg
15:00 Yekaterinburg 3-2 Metallurg Magni
15:00 Yekaterinburg 2-5 Metallurg Magni
15:00 Metallurg Magni 4-2 Yekaterinburg
12:30 Yekaterinburg 3-1 Metallurg Magni
15:00 Metallurg Magni 2-0 Yekaterinburg

R Refresh