25 June 21:03 (Europe/Moscow)

Yesterday Scores

Live | Today | Yesterday | Not Started | Finished

Live Alternative link

Order by: Time / League

R Refresh |
- NEW: Free Android Games

F24/06 00:10 Rubio nur y 1-3 Deportivo Capiata y [0-1] H2H
F24/06 00:15 CRB ALy 2-1 SC Paysandu Para y [0-1] H2H
F24/06 00:30 Central FC 5-0 Point Fortin [2-0] H2H

F24/06 01:30 Boa Esporte Clubey 2-1 ABC RN y [1-1] H2H
F24/06 01:35 Detroit Cityy 2-1 Kalamazoo y [1-0] H2H
F24/06 02:30 Liga de Lojay 4-1 Manta FC r y [3-0] H2H
F24/06 02:30 Luverdensey 0-3 America MG y [0-2] H2H
F24/06 02:30 Criciumay 2-1 Parana PR r y [1-0] H2H
F24/06 03:05 Houston Dynamoy 1-1 FC Dallas y [1-0] H2H
F24/06 04:00 TSSy 0-1 Victoria Highlanders y [0-0] H2H
F24/06 04:00 Waitakere Cityy 3-4 Western AFC y [1-2] H2H
F24/06 04:00 Cashmere Technicaly 7-0 Nomads y [2-0] H2H


F24/06 06:30 Valentiney 2-1 Lambton Jarvis y [0-1] H2H
F24/06 07:00 Box Hill (w)y 1-3 Alamein (w) [1-1] H2H
F24/06 07:00 Perth Glory FC U20 2-4 Pires U20 [1-2] H2H

F24/06 07:30 FC Bulleen Lionsy 2-1 Hume City y [0-0] H2H
F24/06 08:00 Yangpyeong 0-2 Hwaseong FC [0-1] H2H
F24/06 08:35 Launceston City 1-5 South Hobart [0-2] H2H
F24/06 09:00 Joondalup Unitedy 2-0 Balcatta FC r y [1-0] H2H
F24/06 09:00 Lijiang FeiHu FCy 4-4 Wuhan ZALL [1-2] H2H
F24/06 09:00 Subiaco AFCy 1-0 Stirling Lions y [0-0] H2H
F24/06 09:00 INAC (w)y 2-1 IGA Kunoichi (w) [0-0] H2H
F24/06 09:00 Perth Glory (Youth) 1-2 Perth SC [0-2] H2H

F24/06 09:00 Cockburn Cityy 2-2 Armadale SC [0-0] H2H
F24/06 09:00 ECU Joondalupy 0-1 Floreat Athena r [0-1] H2H
F24/06 09:00 Bayswater Cityy 1-0 Sorrento F.C. [1-0] H2H
F24/06 09:00 CCM Academyy 2-2 Northern Tigers y [0-0] H2H
F24/06 09:00 Bendigo 0-3 Sunshine Georgies [0-1] H2H
F24/06 09:30 Liaoning FCy 1-2 Tianjin QuanJian y [0-2] H2H
F24/06 09:30 Yanbiany 0-2 Shanghai Shenhua y [0-1] H2H

F24/06 10:00 Slavia Praha 2-1 Viktoria Zizkov y [1-1] H2H
F24/06 10:00 Mlada Boleslav 1-2 Varnsdorf y [0-1] H2H
F24/06 10:00 Sigma Olomouc 2-2 Opava [1-2] H2H
F24/06 10:05 North Starr 1-2 Southside Eagles y [0-0] H2H
F24/06 10:10 North Pine Unitedy 3-0 The Gap y [1-0] H2H
F24/06 10:10 Tandaza FCr y 2-2 Zetech University y [1-0] H2H
F24/06 10:20 Nagacorpy 14-0 Svay Rieng FC y [8-0] H2H
F24/06 10:30 Pardubice 2-0 Slovan LiberecU21 [2-0] H2H
F24/06 11:00 Synot Slovacko 3-0 Zlate Moravce y [2-0] H2H
F24/06 11:00 SWQ Thundery 0-3 Gold Coast City y [0-1] H2H
F24/06 11:00 Sport Podbrezova 1-2 Nitra [1-2] H2H
F24/06 11:00 MFK Karvina 1-3 Banik Ostrava y [1-2] H2H
F24/06 11:00 Mezokovesd-Zsory 4-1 Gyirmot SE [1-0] H2H
F24/06 11:00 GKS Katowicey 1-4 Odra Opole y [1-1] H2H
F24/06 11:00 Jeju Unitedy 3-0 Pohang Steelers y [1-0] H2H
F24/06 11:00 Phayao FCy 1-0 Kamphaeng Phet y [0-0] H2H
F24/06 12:00 Thanh Hoay 3-2 SHB Da Nang y [1-1] H2H
F24/06 12:00 Sanna Khanh Hoar y 0-3 Quang Nam y [0-2] H2H
F24/06 12:00 Bucheon FC 1995y 0-1 Suwon City y [0-1] H2H
F24/06 12:00 Gyeongnam FCy 1-1 Seongnam FC y [0-1] H2H
F24/06 12:00 Al-Ahlyy 0-2 Kenpoly FC y [0-0] H2H
F24/06 12:30 Dong Tam Long Any 2-3 CLB TPHCM y [1-1] H2H
F24/06 12:30 Benfica de Macauy 2-0 Kei Lun y [0-0] H2H
F24/06 13:00 Friggy 1-0 Ready y [0-0] H2H
F24/06 13:00 Sai Gon FC 2-1 Can Tho y [0-0] H2H
F24/06 13:00 Piast Gliwice 0-3 GKS Tychy [0-1] H2H
F24/06 13:00 Ceres FCy 3-1 Kaya FC y [1-0] H2H
F24/06 13:00 Randers FCy 3-0 Skive IK [2-0] H2H
F24/06 13:00 Pors Grenland 5-2 Sandnes B y [1-2] H2H
F24/06 13:00 Solar y 0-2 Halsen y [0-1] H2H
F24/06 13:05 Midtjylland 1-0 Aalborg y [0-0] H2H
F24/06 13:30 T T Hanoir 2-0 XM Hai Phong FC y [2-0] H2H
F24/06 14:00 Vejle U21 0-2 Helsingor U21 y [0-2] H2H
F24/06 14:00 Nakhon Pathom FCy 1-0 Rayong FC y [0-0] H2H
F24/06 14:00 Adama Cityy 2-1 Fasil Kenema [2-1] H2H
F24/06 14:00 Bangkoky 1-2 Chainat FC y [0-1] H2H
F24/06 14:00 Brattvagy 4-0 Brann 2 [2-0] H2H
F24/06 14:00 Naivas FCy 0-1 Kakamega y [0-0] H2H
F24/06 14:00 Ullern FCy 4-0 Holmen r y [2-0] H2H
F24/06 14:00 Volyn 3-3 Karpaty Youth y [2-3] H2H
F24/06 14:00 Roa (w)y 4-0 Sandviken (w) y [1-0] H2H
F24/06 14:15 Timsalesy 0-3 SoNy Sugar y [0-2] H2H
F24/06 14:15 Stjordals Blink 3-3 Junkeren [3-0] H2H
F24/06 14:30 Lai Chiy 1-3 Windsor Arch Ka I [0-1] H2H
F24/06 14:30 SC Genemuiden 3-0 HZVV [1-0] H2H
F24/06 14:30 AS Etoa Mekiy 1-2 Fovu de Baham y [0-1] H2H
F24/06 15:00 Lorenskog 1-1 Skedsmo [0-1] H2H
F24/06 15:00 Fordey 0-1 Spjelkavik y [0-0] H2H
F24/06 15:00 Grand Bodo (w) 1-1 Kolbotn (w) [1-1] H2H
F24/06 15:00 IF Floyay 2-3 Mjolner y [0-2] H2H
F24/06 15:00 Traffy 2-0 Verdal [0-0] H2H
F24/06 15:00 Klepp (w)y 2-2 Stabaek (w) [2-1] H2H
F24/06 15:00 Ordabasyy 0-2 FC Kairat Almaty y [0-2] H2H
F24/06 15:00 Crusaders 1-0 Bala Town [0-0] H2H
F24/06 15:00 FC Krasnodary 4-0 SKA Rostov r y [2-0] H2H
F24/06 15:00 Dolgiye Prudy 0-4 FK Ruan Tosno r y [0-0] H2H
F24/06 15:00 Chemnitzer 2-0 FK Banik Sokolov [0-0] H2H
F24/06 15:00 Chicken Inny 0-0 Ngezi Platinum y [0-0] H2H
F24/06 15:00 Bray Wanderers U19y 1-3 UCD U19 y [0-3] H2H
F24/06 15:00 Sisaket FCy 0-0 Bangkok Glass y [0-0] H2H
F24/06 15:00 Coleraine 1-0 Derry City [0-0] H2H
F24/06 15:00 FC Platinum 1-0 Tsholotsho FC y [1-0] H2H
F24/06 15:00 KAMAZ Naberezhnye Chy 1-1 Tyumen y [0-0] H2H
F24/06 15:00 FK Trakai II 2-1 Stumbras II [1-1] H2H
F24/06 15:05 Rentistasr y 2-3 Central Espanol y [1-1] H2H
F24/06 15:30 Obod Tashkent 1-4 Pakhtakor [0-1] H2H
F24/06 15:30 Vitkovice 1-1 Frydek-Mistek [1-1] H2H
F24/06 16:00 Skeid Oslo 1-2 Follo y [0-1] H2H
F24/06 16:00 Smorgon FC 2-2 Torpedo-MAZ Minsk [1-0] H2H
F24/06 16:00 FK Orshay 3-1 FK Lida y [3-0] H2H
F24/06 16:00 Fjolniry 1-1 Valur Reykjavik y [1-0] H2H
F24/06 16:00 Leiknir F 3-2 Throttur Reykjavik [3-2] H2H
F24/06 16:00 Keflaviky 1-0 Thor Akureyri y [0-0] H2H
F24/06 16:00 Madla ILr y 1-4 Floy [1-3] H2H
F24/06 16:00 Fakelr y 2-0 FC Energomash Belgor y [0-0] H2H
F24/06 16:00 Kjelsasr y 3-2 Nybergsund IL Trysil y [2-1] H2H
F24/06 16:00 Sverresborgy 3-1 Kolstad y [2-0] H2H
F24/06 16:00 Harstad 7-2 Skjervoy [4-0] H2H
F24/06 16:00 Sortland IL 4-1 Salangen [0-0] H2H
F24/06 16:00 Fyllingsdaleny 6-0 Fjora y [5-0] H2H
F24/06 16:00 Staal Jorpelandy 1-2 Brodd y [0-1] H2H
F24/06 16:00 River Plate (PAR)y 1-1 Guay Leena y [1-0] H2H
F24/06 16:00 Stranraer 5-0 Larne FC [2-0] H2H
F24/06 16:00 Stord ILr y 1-4 Sotra y [1-1] H2H
F24/06 16:00 Fana 2-1 Honefoss BK [1-0] H2H
F24/06 16:00 Vestri 2-4 UMF Njardvik [0-2] H2H
F24/06 16:00 Tynsety 0-1 Lokomotiv Oslo y [0-1] H2H
F24/06 16:00 KSKV Zwevezele 1-3 Oostende [0-2] H2H
F24/06 16:00 Debrecin VSC 3-1 Michalovce [2-0] H2H
F24/06 16:00 Raufossy 1-1 Baerum SK [0-0] H2H
F24/06 16:00 KFUM Osloy 2-1 Brumunddal y [0-1] H2H
F24/06 16:00 Orn-Horteny 2-1 Ostsiden IL y [1-0] H2H
F24/06 16:00 Korsvoll 1-1 Valdres FK [0-0] H2H
F24/06 16:00 Oppsaly 3-1 Moss [2-0] H2H
F24/06 16:00 Krakeroy ILy 3-0 Sprint-Jeloy [2-0] H2H
F24/06 16:00 SpVgg Ansbachy 5-2 Greuther Furth [2-1] H2H
F24/06 16:00 Lysekloster 1-1 Varegg [0-1] H2H
F24/06 16:10 Krumkachyy 0-1 Dinamo Minsk y [0-0] H2H
F24/06 16:30 Thun 1-0 Neuchatel Xamax y [1-0] H2H
F24/06 16:40 AS Matelots 2-3 Dynamo de Douala [0-2] H2H
F24/06 17:00 FC Ruti 0-5 FC Zurich [0-3] H2H
F24/06 17:00 Botev Plovdiv 2-2 Vereya [1-0] H2H
F24/06 17:00 New Zealandy 0-4 Portugal y [0-2] H2H
F24/06 17:00 Virgin grid U19y 2-1 Akureyri U19 y [2-0] H2H
F24/06 17:00 FC Lieferingy 2-1 Germany U19 [1-0] H2H
F24/06 17:00 Legia Warszawa 3-0 Wisla Plock y [0-0] H2H
F24/06 17:00 Chiasso 0-3 FC Sion [0-2] H2H
F24/06 17:00 St. Galleny 2-3 Rheindorf Altach [2-2] H2H
F24/06 17:00 Amkar Perm 2-0 NK Aluminij y [2-0] H2H
F24/06 17:00 Russiar y 1-2 Mexico y [1-1] H2H
F24/06 17:00 Flisa 3-3 Gjovik Lyn [1-1] H2H
F24/06 17:00 Zelzate 0-6 Lokeren [0-4] H2H
F24/06 17:00 Diosgyor VTK 2-0 Bekescsaba [2-0] H2H
F24/06 17:20 Asante Kotoko FC 2-1 All Stars [1-0] H2H
F24/06 17:59 Malaga By 4-2 AD Union Adarve y [1-0] H2H
F24/06 17:59 CSKA Sofia 5-2 Qarabag y [4-0] H2H
F24/06 17:59 Maribor 1-0 FC Vardar Skopje y [1-0] H2H
F24/06 17:59 Arka Gdyniay 1-1 APOEL Nicosia y [1-1] H2H
F24/06 17:59 ND Gorica 0-1 Slaven Koprivnica [0-0] H2H
F24/06 17:59 Sturm Grazy 2-1 CSKA Moscow y [1-1] H2H
F24/06 17:59 SV Riedy 0-1 Ujpesti r y [0-1] H2H
F24/06 17:59 Triglav Gorenjskay 1-1 Rijeka y [0-1] H2H
F24/06 17:59 Valerenga 3-1 Lillestrom y [2-1] H2H
F24/06 17:59 FC Gomely 2-1 FC Torpedo Minsk y [0-1] H2H
F24/06 18:10 Traiskirchen 0-6 Rapid Wien [0-3] H2H
F24/06 18:35 Generation Foot 3-0 Guediawaye y [2-0] H2H
F24/06 19:00 Pena Sportr y 3-1 Naxara y [1-1] H2H
F24/06 19:00 Inter Zapresic 0-1 Domzale [0-0] H2H
F24/06 19:00 Zwarte leeuwr 0-2 Royal Antwerp [0-1] H2H
F24/06 19:00 Stjarnan Gardabaery 2-2 Akranes y [1-1] H2H
F24/06 19:00 KA Akureyriy 2-3 KR Reykjavik y [0-2] H2H
F24/06 19:00 Teunhueth FCy 0-0 Casamance y [0-0] H2H
F24/06 19:05 Aywaille 0-4 Standard Liege y [0-2] H2H
F24/06 20:00 Huracany 0-1 CS Cerrito y [0-0] H2H
F24/06 20:00 Villa Teresar y 1-4 Torque y [0-3] H2H
F24/06 20:00 Macaer y 1-0 Joinville SC y [0-0] H2H
F24/06 20:00 Oriental 1-1 Canadian SC [0-1] H2H
F24/06 20:00 Nueva Chicagoy 2-1 Los Andes y [1-1] H2H
F24/06 20:05 Cerro Largo 1-0 Villa Espanola [1-0] H2H
F24/06 20:05 Barcelona RJy 2-5 Olaria y [2-2] H2H
F24/06 20:15 Cobh Ramblersy 0-1 Shelbourne y [0-0] H2H
F24/06 20:30 CA Fenix Pilary 3-0 UAI Urquiza y [3-0] H2H
F24/06 20:30 San Telmoy 0-1 Deportivo Espanol [0-1] H2H
F24/06 20:30 America SP 2-1 Vocem SP r y [0-1] H2H
F24/06 20:30 Mogi Mirim ECy 2-1 Volta Redonda y [1-1] H2H
F24/06 20:45 Italy U21y 1-0 Germany U21 y [1-0] H2H
F24/06 21:00 3 De Febrero 2-1 Olimpia de Ita [1-0] H2H
F24/06 21:00 Getafey 3-1 Tenerife y [3-1] H2H
F24/06 21:00 Libertady 2-0 Independiente Luque r y [2-0] H2H
F24/06 21:00 Real Potosir y 3-1 Blooming r y [1-0] H2H
F24/06 21:00 Confianca SE 0-1 Botafogo PB [0-0] H2H
F24/06 21:00 Bragantinoy 0-3 Sao Bento y [0-1] H2H
F24/06 21:05 CA Platense 0-0 Villa San Carlos y [0-0] H2H
F24/06 21:30 Ceara 3-0 Oeste r y [3-0] H2H
F24/06 21:30 Londrina PRr y 2-2 Juventude [0-0] H2H
F24/06 21:30 Santa Cruz PEy 1-1 Figueirense y [0-1] H2H
F24/06 21:30 Goiasy 0-2 Vila Nova y [0-2] H2H
F24/06 22:00 EL Ahlyy 2-2 Enppi y [1-0] H2H
F24/06 22:00 Deportes Limacher y 1-1 Tomas Greig y [0-1] H2H
F24/06 22:00 Hrbe 0-1 Smouha SC y [0-1] H2H
F24/06 22:30 CDS Santa Ritay 2-0 Gualaceo SC r y [1-0] H2H
F24/06 23:00 CA Penaroly 4-1 Plaza Colonia r y [1-0] H2H
F24/06 23:00 Pottu Via Hoy 0-0 SC Imbabura y [0-0] H2H
F24/06 23:15 San Jose 0-0 Jorge Wilstermann y [0-0] H2H
F24/06 23:30 AC Colinar y 6-1 Lautaro de Buin r y [2-1] H2H
F24/06 23:30 MC Algerr y 1-1 ES Setif r y [1-1] H2H

R Refresh