20 August 15:44 (Europe/Moscow)

Yesterday Scores

Live | Today | Yesterday | Not Started | Finished

Live Alternative link

Order by: Time / League

R Refresh |
- NEW: Free Android Games

F19/08 00:15 Juventuder y 1-0 Vila Nova y [0-0] H2H
F19/08 01:30 Criciuma 1-1 Oeste y [0-0] H2H
F19/08 02:00 Sao Bento 2-0 Joinville SC y [2-0] H2H
F19/08 02:00 Monarcas Moreliay 1-2 Pachuca y [1-2] H2H

F19/08 02:30 Goiasr y 1-1 America MG y [1-1] H2H
F19/08 02:30 Liga de Lojay 0-1 SC Imbabura y [0-1] H2H
F19/08 02:30 Macaray 7-1 CD Clan Juvenil r y [5-1] H2H
F19/08 02:55 Santa Gemay 0-2 San Francisco y [0-1] H2H
F19/08 03:00 CF Atlante 0-1 Correcaminos UAT y [0-0] H2H
F19/08 04:00 Alianza 0-0 Chorrillo y [0-0] H2H

F19/08 04:00 Club Tijuanay 2-0 Santos Laguna y [2-0] H2H
F19/08 04:30 Stop Outy 2-1 Western Suburbs [2-0] H2H
F19/08 04:35 Coras Tepic IIy 0-1 Tijuana II [0-1] H2H
F19/08 04:45 Coastal Spirity 5-1 FC Twenty 11 y [2-0] H2H
F19/08 05:00 Murcielagosr y 1-0 Celaya FC r y [1-0] H2H
F19/08 05:00 Nadi FCy 0-1 Suva [0-1] H2H

F19/08 06:05 South Hobart 7-0 Launceston City [2-0] H2H
F19/08 07:00 Armadale SC U20y 1-1 Subiaco U20 y [1-1] H2H
F19/08 07:00 Pires U20 0-3 Cockburn City U20 y [0-1] H2H

F19/08 07:00 Moreland Cityy 0-1 Northcote City y [0-0] H2H
F19/08 08:00 Honda Lock SC 2-3 Sony Sendai [2-1] H2H

F19/08 09:00 Manly Unitedy 2-1 Sydney Olympic y [0-0] H2H
F19/08 09:00 Bendigo 1-4 Brunswick City [0-1] H2H
F19/08 09:00 Perth SCy 4-3 Cockburn City y [2-1] H2H
F19/08 09:00 Southside Eagles 5-0 The Gap [0-0] H2H
F19/08 09:00 Armadale SCr y 1-2 Subiaco AFC y [0-0] H2H
F19/08 09:00 Stirling Lionsy 2-1 Sorrento F.C. y [1-1] H2H
F19/08 09:00 Inglewood Unitedy 2-1 Balcatta FC y [1-1] H2H

F19/08 10:00 CS Balotestiy 0-0 Afumati y [0-0] H2H
F19/08 10:00 Maruyasu Industries 1-6 Osaka FC y [0-3] H2H
F19/08 10:00 Yanbiany 0-4 Jiangsu Suning FC y [0-1] H2H
F19/08 10:00 Atletico Pinto 1-0 Fuenlabrada B [1-0] H2H
F19/08 10:15 North Star 3-1 Brisbane Wolves y [1-1] H2H
F19/08 10:15 Pardubicey 3-1 Usti nad Labem y [0-0] H2H
F19/08 10:15 Trinec 2-0 Olymp.Hradec Kralove y [1-0] H2H
F19/08 10:20 FC Piseky 2-2 Benesov y [0-2] H2H
F19/08 10:20 Chrudimy 2-0 SK Zapy r [1-0] H2H
F19/08 10:30 Opava U19y 1-4 Viktoria Plzen U19 y [0-2] H2H
F19/08 10:30 Litomericey 2-1 FK Kraluv Dvur y [0-0] H2H
F19/08 10:45 Negeri Sembilany 2-2 PJ Rangers y [1-1] H2H
F19/08 11:00 FC Clinceniy 0-3 FC UT Arad y [0-1] H2H
F19/08 11:00 PSBK Blitar 0-0 Persik Kediri [-] H2H
F19/08 11:00 Spirit FCy 4-2 St George Saints y [2-1] H2H
F19/08 11:00 PTT FC Rayong 0-0 Navy FC [-] H2H
F19/08 11:00 Brno U19r y 2-2 Sigma Olomouc U19 y [2-0] H2H
F19/08 11:00 FK Napredak U19y 1-4 FK Rad U19 y [1-2] H2H
F19/08 11:00 I-HK M09 0-3 ToTe [0-3] H2H
F19/08 11:00 Yokohama SCCy 0-2 Tochigi SC y [0-0] H2H
F19/08 11:00 Souths Unitedy 1-5 Albany Creek y [1-3] H2H
F19/08 11:30 Air Force Central 2-1 Bangkok y [1-1] H2H
F19/08 11:30 Jubilo Iwata 1-1 Cerezo Osaka y [0-1] H2H
F19/08 11:30 Kataller Toyama 1-2 FC Tokyo U23 [0-0] H2H
F19/08 12:00 IFK Ostersundy 6-0 Moron BK r y [3-0] H2H
F19/08 12:00 Sagan Tosu 3-0 Omiya Ardija y [1-0] H2H
F19/08 12:00 Gamba Osaka 0-1 Kashiwa Reysol [0-0] H2H
F19/08 12:00 FC Seouly 1-1 Ulsan Hyundai FC y [1-1] H2H
F19/08 12:00 Jeju Unitedr 3-1 Chunnam Dragons y [1-0] H2H
F19/08 12:00 FC Anyang 1-3 Seongnam FC y [0-3] H2H
F19/08 12:00 Bucheon FC 1995y 2-3 Gyeongnam FC r y [1-0] H2H
F19/08 12:00 SMS Lodz Youthy 2-0 Resovia Youth [1-0] H2H
F19/08 12:00 FC Akademiay 0-2 Anzhi-II [0-0] H2H
F19/08 12:15 Meghalayay 0-0 Langsning SC y [0-0] H2H
F19/08 12:15 FC Famalicaor y 0-0 SL Benfica B y [0-0] H2H
F19/08 12:30 Skovlunde IF (w) 1-0 Vejle (w) [1-0] H2H
F19/08 13:00 VSK Aarhus(w)y 0-3 Brondby IF (w) [0-1] H2H
F19/08 13:00 Hammarby U19 1-1 Orebro U19 y [1-1] H2H
F19/08 13:00 Lindome GIFy 1-2 Hittarps IK y [1-0] H2H
F19/08 13:00 Froyland U19y 4-0 Varhaug U19 y [1-0] H2H
F19/08 13:00 Urawa Red Diamondsy 2-1 FC Tokyo y [2-1] H2H
F19/08 13:00 Dynamo Dresdeny 0-4 SV Sandhausen [0-1] H2H
F19/08 13:00 Heidenheimery 1-2 MSV Duisburg y [0-0] H2H
F19/08 13:00 HIK Hellerupy 4-3 Naesby y [2-1] H2H
F19/08 13:15 Pardubice U19y 1-0 Teplice U19 [1-0] H2H
F19/08 13:15 Sheffield Unitedr y 1-0 Barnsley r y [1-0] H2H
F19/08 13:30 Meixian Hakka 2-1 Nantong Zhiyun [2-0] H2H
F19/08 13:30 Sokol Cizovay 0-0 Slavoj Vysehrad y [0-0] H2H
F19/08 13:30 Savedalens IF 1-2 IS Halmia y [1-1] H2H
F19/08 13:30 Kilmarnocky 0-2 Celtic FC [0-1] H2H
F19/08 13:35 Liaoning FCy 1-1 Tianjin Teda [0-1] H2H
F19/08 13:50 Kjellerup 1-2 IF Lyseng y [0-0] H2H
F19/08 14:00 IFK Timra 3-3 Valbo FF [2-2] H2H
F19/08 14:00 Haninger 0-3 FC Linkoping City [0-1] H2H
F19/08 14:00 Karlbergs BKy 1-2 BK Forward y [0-0] H2H
F19/08 14:00 Sofapaka FCy 5-2 Nakumatt y [3-0] H2H
F19/08 14:00 Torns IFy 2-2 IFK Berga y [2-0] H2H
F19/08 14:00 KSF Prespa Birlik 4-0 Rappe GOIF [3-0] H2H
F19/08 14:00 Mathare Unitedy 6-0 Kericho y [2-0] H2H
F19/08 14:00 Skiljebo SK 0-0 Sundbybergs [0-0] H2H
F19/08 14:00 Dalstorps IF 1-0 Torslanda IK [1-0] H2H
F19/08 14:00 Chemnitzery 0-0 VfL Osnabruck y [0-0] H2H
F19/08 14:00 Hallescher FCy 1-2 Unterhaching y [0-1] H2H
F19/08 14:00 Preuben Munstery 0-1 Magdeburg y [0-0] H2H
F19/08 14:00 SC Verl 1-1 Erndtebruck [0-0] H2H
F19/08 14:00 Bonnery 4-1 Wiedenbruck y [2-0] H2H
F19/08 14:00 Tyumeny 0-2 Kryliya Sovetov [0-1] H2H
F19/08 14:00 Dalum 6-0 Greve Fodbold r y [3-0] H2H
F19/08 14:00 SV Seekircheny 5-0 Worgl Obi SV y [1-0] H2H
F19/08 14:00 Muhoroni Youth 1-2 Gor Mahia y [0-2] H2H
F19/08 14:45 GKS Tychy 1-0 Bytovia Bytow y [1-0] H2H
F19/08 15:00 AmaZulur y 1-0 Free State Stars r y [0-0] H2H
F19/08 15:00 Polokwane City FCy 0-0 Baroka FC y [0-0] H2H
F19/08 15:00 BKV Norrtalje 2-3 Stromsbergs IF [1-1] H2H
F19/08 15:00 Khimkiy 0-3 Shinnik Yaroslavl y [0-2] H2H
F19/08 15:00 Vanersborg FK 1-1 Lerums IS r [1-0] H2H
F19/08 15:00 Vard Haugesundy 2-0 Vidar y [1-0] H2H
F19/08 15:00 IK Gauthiod 1-0 Skoftebyns IF r [1-0] H2H
F19/08 15:00 Lens 2-4 Stade Brestois y [1-1] H2H
F19/08 15:00 Ranheim ILy 6-1 Levanger FK y [3-0] H2H
F19/08 15:00 Bronshojy 0-2 Skovshoved y [0-2] H2H
F19/08 15:00 BK Fremy 0-1 Naestved y [0-0] H2H
F19/08 15:00 Odder IGFr y 0-2 Jammerbugt y [0-0] H2H
F19/08 15:00 Aarhus Fremady 1-1 FC Sydvest y [0-0] H2H
F19/08 15:00 Skovde AIKy 2-1 FC Rosengard y [1-0] H2H
F19/08 15:00 Sandvikens IFy 0-1 Enskede IK [0-1] H2H
F19/08 15:00 Levadia Tallinn 3-0 Vaprus Parnu y [2-0] H2H
F19/08 15:30 Rwanda 2-0 Uganda y [2-0] H2H
F19/08 15:30 FSV Mainz 05y 0-1 Hannover 96 y [0-0] H2H
F19/08 15:30 Hamburger SVy 1-0 Augsburg y [1-0] H2H
F19/08 15:30 Hertha Berliny 2-0 VfB Stuttgart y [0-0] H2H
F19/08 15:30 TSG Hoffenheimy 1-0 Werder Bremen y [0-0] H2H
F19/08 15:30 Connahs QN 3-1 Carmarthen y [1-0] H2H
F19/08 15:30 Arka Gdyniay 0-3 Pogon Szczecin y [0-1] H2H
F19/08 16:00 FC Villiketut 0-2 KajHa [0-1] H2H
F19/08 16:00 GBK Kokkolay 4-0 VIFK y [3-0] H2H
F19/08 16:00 BSV Rehden 2-3 Altona 93 [1-3] H2H
F19/08 16:00 Kumla 0-2 Varmbols FC [0-0] H2H
F19/08 16:00 KFUM Oslo 2-0 Kjelsas [1-0] H2H
F19/08 16:00 TPVy 0-0 KaPa y [0-0] H2H
F19/08 16:00 BK-46 Karis Karjaay 1-0 FC Espoo [0-0] H2H
F19/08 16:00 MuSay 1-2 Tampere United y [0-0] H2H
F19/08 16:00 Fram Larvikr 1-3 Notodden FK [0-3] H2H
F19/08 16:00 Egersunds IK 4-2 Vindbjart [1-1] H2H
F19/08 16:00 Karlstad BKy 3-0 Lidkopings FK y [2-0] H2H
F19/08 16:00 Vargarda IK 2-0 Stenungsunds IF [1-0] H2H
F19/08 16:00 Grorud 0-7 Ham-Kam y [0-4] H2H
F19/08 16:00 Brumunddaly 0-0 Skeid Oslo y [0-0] H2H
F19/08 16:00 Askery 2-1 Follo y [1-1] H2H
F19/08 16:00 Sabayiy 1-0 FC Neftci Baku y [0-0] H2H
F19/08 16:00 Kuban Krasnodar By 1-2 Mashuk-KMV y [1-1] H2H
F19/08 16:00 Bournemouth AFCy 0-2 Watford y [0-0] H2H
F19/08 16:00 Burnleyy 0-1 West Bromwich(WBA) r [0-0] H2H
F19/08 16:00 Liverpooly 1-0 Crystal Palace y [0-0] H2H
F19/08 16:00 Southamptony 3-2 West Ham United r y [2-1] H2H
F19/08 16:00 Aston Villay 4-2 Norwich City y [2-0] H2H
F19/08 16:00 Bristol Cityy 0-0 Millwall y [0-0] H2H
F19/08 16:00 Fulhamy 0-1 Sheffield Wednesday [0-0] H2H
F19/08 16:00 Ipswich Towny 2-0 Brentford y [1-0] H2H
F19/08 16:00 Preston North Endy 1-0 Reading y [1-0] H2H
F19/08 16:00 Wolvesy 1-2 Cardiff City y [0-0] H2H
F19/08 16:00 Aberdeeny 2-1 Dundee y [1-0] H2H
F19/08 16:00 Motherwelly 2-0 Ross County r y [0-0] H2H
F19/08 16:00 HIFKy 1-0 RoPS Rovaniemi [0-0] H2H
F19/08 16:00 PS Kemi Kingsy 1-5 Inter Turku y [0-3] H2H
F19/08 16:00 AFC Alliancey 3-1 Malmo FF y [3-0] H2H
F19/08 16:00 Bury 2-3 Bristol Rovers [0-0] H2H
F19/08 16:00 Doncaster Roversy 3-3 Blackpool y [2-1] H2H
F19/08 16:00 Fleetwood Towny 2-0 AFC Wimbledon y [1-0] H2H
F19/08 16:00 Portsmouthy 1-1 Walsall y [0-0] H2H
F19/08 16:00 Shrewsbury Town 3-2 Rochdale y [2-1] H2H
F19/08 16:00 Chesterfieldy 2-0 Port Vale [2-0] H2H
F19/08 16:00 Coventry City 0-1 Newport County y [0-0] H2H
F19/08 16:00 Crewe Alexandray 1-0 Barnet y [0-0] H2H
F19/08 16:00 Exeter Cityy 1-0 Lincoln City y [1-0] H2H
F19/08 16:00 Luton Towny 3-0 Colchester United y [1-0] H2H
F19/08 16:00 Morecambey 0-1 Swindon Town y [0-1] H2H
F19/08 16:00 Boreham Wood 2-1 Aldershot Town [2-0] H2H
F19/08 16:00 Bromley 2-0 Hartlepool United y [1-0] H2H
F19/08 16:00 Chester FC 2-3 Sutton United y [1-2] H2H
F19/08 16:00 Dover Athletic 1-1 Barrow [0-0] H2H
F19/08 16:00 Eastleighy 2-0 Tranmere Rovers y [0-0] H2H
F19/08 16:00 AFC Fyldey 2-2 Dagenham Redbridge y [1-1] H2H
F19/08 16:00 Gateshead 3-0 Macclesfield Town y [2-0] H2H
F19/08 16:00 Guiseleyy 3-2 Torquay United y [1-2] H2H
F19/08 16:00 Maidstone Unitedy 2-1 Wrexham r y [2-1] H2H
F19/08 16:00 Solihull Moorsy 0-1 Halifax Town y [0-1] H2H
F19/08 16:00 Wokingy 0-2 Leyton Orient y [0-0] H2H
F19/08 16:00 Dunfermline Athleticy 3-1 Falkirk r y [2-0] H2H
F19/08 16:00 Livingstony 1-3 Saint Mirren r y [1-1] H2H
F19/08 16:00 Queen of Southy 1-0 Dumbarton y [1-0] H2H
F19/08 16:00 Invernessr y 1-1 Greenock Morton y [1-0] H2H
F19/08 16:00 Dundee United 1-0 Brechin City y [0-0] H2H
F19/08 16:00 Albion Roversy 1-2 Airdrie United y [1-2] H2H
F19/08 16:00 Arbroathy 2-3 East Fife y [1-3] H2H
F19/08 16:00 Alloa Athleticy 0-0 Queens Park [0-0] H2H
F19/08 16:00 Raith Rovers 3-1 Forfar Athletic r y [1-1] H2H
F19/08 16:00 Stranraery 3-4 Ayr United [1-1] H2H
F19/08 16:00 Syrianska FCy 2-1 Oster [0-1] H2H
F19/08 16:00 Qviding FIF 0-4 Mjallby AIF [0-1] H2H
F19/08 16:00 Utsiktens BKy 3-0 Ljungskile [1-0] H2H
F19/08 16:00 Akropolis IF 3-1 Assyriska y [2-0] H2H
F19/08 16:00 AC Oulu 1-2 Gnistan Helsinki y [0-2] H2H
F19/08 16:00 Honka Espoo 2-2 Haka y [2-0] H2H
F19/08 16:00 Legirus Inter 2-1 KTP Kotka [1-0] H2H
F19/08 16:00 Crusadersy 1-2 Coleraine r y [0-2] H2H
F19/08 16:00 Dungannon Swiftsy 0-4 Linfield FC y [0-3] H2H
F19/08 16:00 Warrenpoint Towny 1-0 Ards FC [0-0] H2H
F19/08 16:00 Glentoran FCy 1-1 Carrick Rangers y [1-0] H2H
F19/08 16:00 Triglav Gorenjskay 1-3 ND Gorica [1-0] H2H
F19/08 16:00 Rapid Wieny 1-2 Sturm Graz y [0-1] H2H
F19/08 16:00 Rheindorf Altach By 1-7 USK Anif y [1-3] H2H
F19/08 16:30 Cameroony 2-0 Sao Tome Principe [0-0] H2H
F19/08 16:30 Pro Patriay 1-0 Borgosesia y [1-0] H2H
F19/08 17:00 Fylkiry 4-1 Leiknir F [3-1] H2H
F19/08 17:00 Gandzasar Kapany 0-1 Shirak y [0-0] H2H
F19/08 17:00 Saint Gilloisey 3-0 Westerlo y [1-0] H2H
F19/08 17:00 CD Tondelay 2-3 Estoril y [0-2] H2H
F19/08 17:00 SJK Seinajoeny 1-0 Lahti [0-0] H2H
F19/08 17:00 Banik Ostravay 3-3 Teplice y [0-2] H2H
F19/08 17:00 Tescoma Zliny 1-0 MFK Karvina y [0-0] H2H
F19/08 17:00 Macva Sabacy 1-2 FK Rad Beograd y [1-2] H2H
F19/08 17:00 Lyonr y 3-3 Bordeaux y [2-1] H2H
F19/08 17:00 Cova Piedadey 3-0 FC Arouca y [1-0] H2H
F19/08 17:00 Varzimy 1-1 Gil Vicente y [0-0] H2H
F19/08 17:00 Viseuy 3-0 Leixoes [0-0] H2H
F19/08 17:00 Porto By 3-1 Penafiel y [1-1] H2H
F19/08 17:00 Pogon Siedlcey 0-0 Wigry Suwalki y [0-0] H2H
F19/08 17:15 Vereyay 1-0 Lokomotiv Plovdiv y [0-0] H2H
F19/08 17:30 Stade Gabesieny 1-0 CO Medenine y [0-0] H2H
F19/08 17:59 SD Amorebietay 1-2 CD Lealtad r y [0-2] H2H
F19/08 17:59 Carceday 0-1 CD Artistico Navalca y [0-1] H2H
F19/08 17:59 UE Llagosteray 0-1 CD Alcoyano y [0-0] H2H
F19/08 17:59 CD Vitoria(SPA)y 1-1 CD Tudelano y [0-0] H2H
F19/08 17:59 Pro Vercelliy 2-0 Alessandria y [2-0] H2H
F19/08 17:59 Union Gurteny 1-1 Vocklamarkt y [0-1] H2H
F19/08 17:59 Torpedo Armaviry 1-0 FK Afips y [0-0] H2H
F19/08 17:59 Bassano 0-1 Cittadella y [0-0] H2H
F19/08 17:59 Cote D Ivoirey 1-0 Niger y [0-0] H2H
F19/08 17:59 Qarabagy 1-0 FK Inter Baku [0-0] H2H
F19/08 17:59 Bohemians 1905y 0-0 Slavia Praha y [0-0] H2H
F19/08 17:59 Opavay 0-0 FK Banik Sokolov y [0-0] H2H
F19/08 17:59 Kufsteiny 7-1 Viessmann SC Hard y [2-0] H2H
F19/08 17:59 Juventusy 3-0 Cagliari [2-0] H2H
F19/08 17:59 Racing Genk 0-1 Charleroi y [0-0] H2H
F19/08 17:59 Lillestromy 2-1 Valerenga y [2-1] H2H
F19/08 17:59 Degerforsy 1-0 Varbergs BoIS FC y [1-0] H2H
F19/08 17:59 FC Copenhageny 3-2 Sonderjyske y [1-0] H2H
F19/08 17:59 Piast Gliwicey 2-0 Korona Kielce y [0-0] H2H
F19/08 18:05 Al-Shabab(KSA)y 4-1 Al-Qadasiya y [2-1] H2H
F19/08 18:15 Celta Vigoy 2-3 Real Sociedad y [1-1] H2H
F19/08 18:15 Hapoel Haifay 3-1 Hapoel Ashkelon y [0-1] H2H
F19/08 18:15 The New Saints 3-0 Bala Town [0-0] H2H
F19/08 18:15 SKODA Xanthiy 0-0 Lamia y [0-0] H2H
F19/08 18:30 Erzurum BBy 4-3 Balikesirspor y [0-1] H2H
F19/08 18:30 Malir 0-1 Mauritania y [0-1] H2H
F19/08 18:30 Schalke 04y 2-0 RB Leipzig y [1-0] H2H
F19/08 18:30 Stoke City 1-0 Arsenal [0-0] H2H
F19/08 18:30 Chernomorets Odessay 0-1 Veres y [0-0] H2H
F19/08 18:30 FC Twente Enschedey 1-2 VVV Venlo y [0-2] H2H
F19/08 18:45 Bursaspory 3-2 Alanyaspor y [2-0] H2H
F19/08 19:00 SD Balmaseda FCy 1-2 Sestao y [1-0] H2H
F19/08 19:00 Banni Yasy 1-1 Elche CF Ilicitano y [1-1] H2H
F19/08 19:00 Leioay 1-1 Mirandes y [0-1] H2H
F19/08 19:00 Giresunspory 3-0 Adanaspor r y [0-0] H2H
F19/08 19:00 AD Alcorcony 0-0 Sporting Gijon y [0-0] H2H
F19/08 19:00 Osasunay 1-1 Sevilla Atletico y [0-0] H2H
F19/08 19:00 Lafnitzy 3-3 Allerheiligen y [0-3] H2H
F19/08 19:00 FK Senicar y 0-1 Nitra r y [0-0] H2H
F19/08 19:00 Balearesy 0-1 Villarreal B y [0-1] H2H
F19/08 19:00 Atletico Saguntinoy 1-0 CD Ebro y [0-0] H2H
F19/08 19:00 AEL Limassoly 1-0 Aris Limassol y [0-0] H2H
F19/08 19:00 Baltika Kaliningrady 0-1 Fakel y [0-0] H2H
F19/08 19:00 Trenciny 1-2 Michalovce y [0-0] H2H
F19/08 19:00 Zlate Moravcey 4-1 Tatran Presov y [3-1] H2H
F19/08 19:00 Thuny 5-2 Lausanne Sports y [2-2] H2H
F19/08 19:00 FC Zurichy 0-0 Young Boys y [0-0] H2H
F19/08 19:00 FC Rapperswil-Jonay 3-2 Wohlen [1-1] H2H
F19/08 19:00 Chiassoy 3-0 FC Wil 1900 y [0-0] H2H
F19/08 19:30 Dep.San Martinr y 0-2 FBC Melgar [0-0] H2H
F19/08 19:30 Limerick FCy 1-0 Bohemians y [1-0] H2H
F19/08 19:45 AZ Alkmaary 2-0 ADO Den Haag r y [1-0] H2H
F19/08 19:50 Al-Feihay 2-5 Al Ittihad(KSA) y [1-1] H2H
F19/08 20:00 KAS Eupeny 2-1 Oostende y [1-1] H2H
F19/08 20:00 Red Star Waaslandy 2-3 Lokeren y [0-3] H2H
F19/08 20:00 Macaey 3-2 Botafogo SP r y [1-0] H2H
F19/08 20:00 UD Marbellay 2-0 Merida AD y [1-0] H2H
F19/08 20:00 Racing de Ferroly 1-0 Coruxo FC y [1-0] H2H
F19/08 20:00 CSKA Sofiay 6-1 Vitosha Bistritsa y [3-0] H2H
F19/08 20:00 Nicey 2-0 Guingamp y [1-0] H2H
F19/08 20:00 Troyesy 0-1 Nantes r [0-0] H2H
F19/08 20:00 Rennesy 2-2 Dijon y [1-0] H2H
F19/08 20:00 Saint Etienney 3-0 Amiens y [2-0] H2H
F19/08 20:00 Montpelliery 1-1 Strasbourg y [0-1] H2H
F19/08 20:00 Ah so Santa SPy 1-1 Juventus SP y [1-0] H2H
F19/08 20:15 Gironay 2-2 Atletico Madrid r y [2-0] H2H
F19/08 20:20 Maribory 3-2 Krsko Posavlje y [1-0] H2H
F19/08 20:30 Herculesy 1-1 UE Olot y [0-0] H2H
F19/08 20:30 Mecheleny 1-2 Royal Antwerp y [0-0] H2H
F19/08 20:30 Boston Rivery 3-0 Plaza Colonia r y [1-0] H2H
F19/08 20:30 Numanciay 1-0 SD Huesca r y [0-0] H2H
F19/08 20:30 Cordoba 1-2 Cadiz y [0-2] H2H
F19/08 20:30 Longford Town 7-1 Athlone Town y [3-0] H2H
F19/08 20:30 Oud Heverleey 7-1 Cercle Brugge r y [3-0] H2H
F19/08 20:30 Ujpestiy 1-1 Diosgyor VTK r y [0-1] H2H
F19/08 20:30 Forliy 0-3 Cesena y [0-1] H2H
F19/08 20:30 Avellinoy 1-1 Frosinone y [0-1] H2H
F19/08 20:45 Sivasspory 2-0 Yeni Malatyaspor y [1-0] H2H
F19/08 20:45 Osmanlispor FCy 1-3 Galatasaray y [0-2] H2H
F19/08 20:45 Veronay 1-3 Napoli r y [0-2] H2H
F19/08 21:00 Floresta CEy 6-0 Itapipoca CE y [1-0] H2H
F19/08 21:00 Bragantinoy 1-1 Tombense y [1-1] H2H
F19/08 21:00 Confianca SEy 2-0 CSA-AL y [2-0] H2H
F19/08 21:00 Extremaduray 2-1 Cordoba B y [1-1] H2H
F19/08 21:00 Rijekay 2-1 NK Lokomotiva Zagreb y [0-1] H2H
F19/08 21:00 Noroestey 2-1 Penapolense y [1-1] H2H
F19/08 21:30 Guarani SPy 2-0 Santa Cruz PE y [2-0] H2H
F19/08 21:30 Boa Esporte Clubey 4-1 Ceara [1-0] H2H
F19/08 21:30 CRB ALy 2-2 Luverdense y [2-1] H2H
F19/08 21:30 ABC RNy 0-3 Internacional RS y [0-2] H2H
F19/08 21:30 Benfica 5-0 Belenenses y [3-0] H2H
F19/08 22:00 Real Valladolidy 1-2 Barcelona B y [0-2] H2H
F19/08 22:00 Inter de Limeiray 1-0 Atibaia [0-0] H2H
F19/08 22:00 Caracas FCy 2-1 Zulia FC y [2-0] H2H
F19/08 22:15 Sevillar y 1-1 RCD Espanyol y [1-1] H2H
F19/08 23:00 CSD Antofagastay 2-1 Palestino r y [1-1] H2H

R Refresh