24 April 22:50 (Africa/Lagos)

Tennis Live Scores

R Refresh |

ATP - DOUBLES: Barcelona (Spain), clay
15:00 Kontinen H./Peers J. - Bopanna R./Cuevas P.
17:00 Munar J./Ramos A. - Rojer J./Tecau H.
advertisement -
ATP - DOUBLES: Budapest (Hungary), clay
13:30 Lorenzi P./Peralta J - Troicki V./Zimonjic
15:00 Marach O./Pavic M. - Monroe N./Sitak A.
ATP - SINGLES: Barcelona (Spain), clay
11:00 Daniel T. (Jpn) - Basilashvili N. (Geo
11:00 Thiem D. (Aut) - Edmund K. (Gbr)
11:00 Tomic B. (Aus) - Brown D. (Ger)
12:30 Gasquet R. (Fra) - Sugita Y. (Jpn)
12:30 Struff J - L. (Ger)
12:30 Zverev A. (Ger) - Almagro N. (Esp)
14:00 Ferrer D. (Esp) - Anderson K. (Rsa)
14:00 Istomin D. (Uzb) - Chung H. (Kor)
14:00 Khachanov K. (Rus) - Bellucci T. (Bra)
15:30 Granollers - Pujol M. (Esp)
15:30 Olivo R. (Arg) - Silva D. R. (Bra)
15:30 Seppi A. (Ita) - Carreno
17:00 Evans D. (Gbr) - Zverev M. (Ger)
17:00 Giraldo S. (Col) - Zeballos H. (Arg)
ATP - SINGLES: Budapest (Hungary), clay
10:00 Mannarino A. (Fra) - Mayer F. (Ger)
12:00 Bedene A. (Gbr) - Delbonis F. (Arg)
12:00 Fratangelo B. (Usa) - Simon G. (Fra)
12:00 Stakhovsky S. (Ukr) - Mayer F. (Ger)
13:30 Coric B. (Cro) - Vesely J. (Cze)
14:00 Schwartzman D. (Arg) - Haase R. (Ned)
15:00 Fucsovics M. (Hun) - Youzhny M. (Rus)
15:30 Harrison R. (Usa) - Kuznetsov An. (Rus)
CHALLENGER MEN - DOUBLES: An-Ning (China), clay
08:30 Gong M./Zhang Z. - Podlipnik
09:30 Cai W./Zhang Z. - Hsieh C./Peng H.
10:00 Bai Y./Wu D. - Ghedin R./Halys Q.
CHALLENGER MEN - DOUBLES: Francavilla (Italy), clay
15:30 Duran G./Erlich J. - Bednarek T./Travagli
17:00 Behar A./Neis F. 0-0 Motti A./Pel D.
CHALLENGER MEN - DOUBLES: Tallahassee (USA), clay
18:00 Bambridge L./Krueger - King E./Lock B.
18:00 Bangoura S./McDonald - Gonzalez M./Mayer L.
18:00 Melzer J./Millot V. - King D./Klahn B.
18:00 Lipsky S./Paes L. - Shane R./Spencer W.
18:00 Chaplin J./Sandgren - Reid M./Smith J. P.
18:00 Polansky P./Skupski - Kozlov S./Novikov D.
Set 1 Hach H./Shapovalov D - Andreozzi G./Hernand
CHALLENGER MEN - SINGLES: An-Ning (China), clay
04:00 Gabashvili T. (Rus) - Milojevic N. (Srb)
04:00 Tepavac M. (Srb) - Auger
04:00 Zhang Z. (Chn) 1-1 Majchrzak K. (Pol)
05:30 Fabbiano T. (Ita) - Nedovyesov A. (Kaz)
05:30 Santillan A. (Jpn) - Halys Q. (Fra)
05:30 Wu D. (Chn) - Vanni L. (Ita)
06:30 Thompson J. (Aus) - Ivashka I. (Blr)
07:00 Martin A. (Svk) - Kudryavtsev A. (Rus)
07:00 Otte O. (Ger) - Gunneswaran P. (Ind)
08:00 Sun F. (Chn) - Tipsarevic J. (Srb)
08:30 Quinzi G. (Ita) - Bourgue M. (Fra)
10:00 Whittington A. (Aus) - Coppejans K. (Bel)
11:00 Chiudinelli M. (Sui) - Paz J. P. (Arg)
CHALLENGER MEN - SINGLES: Francavilla (Italy), clay
11:00 Bellotti R. (Ita) - Travaglia S. (Ita)
11:00 Pellegrino A. (Ita) - Krajinovic F. (Srb)
11:00 Safranek V. (Cze) - Ofner S. (Aut)
12:30 Cecchinato M. (Ita) - Caruso S. (Ita)
12:30 Ramirez - H.R. (Esp)
12:30 Zekic M. (Srb) - Reuter Y. (Bel)
14:00 Clezar G. (Bra) - Berrettini M. (Ita)
14:00 Lamasine T. (Fra) - Lestienne C. (Fra)
15:00 Donati M. (Ita) - Bolelli S. (Ita)
15:30 Sonego L. (Ita) - Eysseric J. (Fra)
16:30 Tsitsipas S. (Gre) 1-0 Giannessi A. (Ita)
CHALLENGER MEN - SINGLES: Tallahassee (USA), clay
01:30 Smith J. P. (Aus) - King D. (Bar)
16:00 Andreozzi G. (Arg) - Galan Riveros D. E.
16:00 Ghem A. (Bra) - Koepfer D. (Ger)
16:00 Hernandez - Fernandez J. (Dom)
16:00 Kozlov S. (Usa) - Coria F. (Arg)
16:00 Mayer L. (Arg) - Statham J. R. (Nzl)
16:00 Mayer L. (Arg) - Dougaz A. (Tun)
16:00 Melzer J. (Aut) - Gonzalez A. (Col)
16:00 Ramanathan R. (Ind) - Polansky P. (Can)
16:00 Rola B. (Slo) - Giron M. (Usa)
16:00 Sandgren T. (Usa) - Laaksonen H. (Sui)
16:00 Shapovalov D. (Can) - Millot V. (Fra)
16:00 Tiafoe F. (Usa) - Harrison C. (Usa)
Set 2 Novikov D. (Usa) - McDonald M. (Usa)
ITF MEN - SINGLES: Majadahonda (Spain), clay
10:00 Casanova H. (Arg) - Wu Y. (Chn)
10:00 Dellien H. (Bol) - Zormann Da Silva M.
10:00 Eriksson M. (Swe) - Alcaraz Ivorra A. (E
10:00 Giner M. (Esp) - Semmler M. (Esp)
10:00 Giraldi R. M. (Esp) - Mas Mascolo A. (Esp)
10:00 Ibanez Gallego A. (E - Brancaccio R. (Ita)
11:30 Banes M. (Aus) - Barbosa R. (Por)
11:30 Gomez - Herrera C. (Esp)
11:30 Marti J. (Esp) - Johansson
11:30 Romero De Avila (Esp - Van Den Berg B. (Ned
11:30 Vidal Azorin J. F. ( - Fermosell J. (Esp)
11:30 Vivero G. P. (Esp) - Harris B. (Gbr)
13:00 Artunedo A. (Esp) - Rajski M. (Pol)
13:00 De Krom M. (Ned) - Ortega
13:00 Mardones B. (Esp) - Kubler J. (Aus)
ITF MEN - SINGLES: Santa Margherita Di Pula 6 (Italy), clay
09:30 Bodmer A. (Sui) - Bortolotti M. (Ita)
09:30 Dischinger E. (Bra) - Gil F. (Por)
09:30 Martinez M. N. (Arg) - Frigerio L. (Ita)
09:30 Prince J. (Usa) - Galovic V. (Cro)
09:30 Rizzuti G. (Ita) - Lindell Ch. (Swe)
09:30 Trusendi W. (Ita) - Martos Gornes S. (Es
11:00 Balzerani R. (Ita) - Ficovich J. P. (Arg)
11:00 Basso A. (Ita) - Agamenone F. (Arg)
11:00 Linzer M. (Aut) - Capecchi D. (Ita)
11:00 Panfil G. (Pol) - Kellovsky D. (Cze)
11:00 Radinski A. (Slo) - De Loore J. (Bel)
ITF MEN - SINGLES: Vero Beach (USA), clay
16:00 Cagnina J. (Bel) - Ross G. (Usa)
16:00 Kirkov V. (Usa) - McNally J. (Usa)
16:00 Lin W. (Usa) - Mantilla F. (Col)
16:00 Nagy P. (Hun) - Nolan D. (Aus)
16:00 Ollert L. (Ger) - Nakagawa N. (Jpn)
16:00 Ore J. A. (Usa) - Van Peperzeel G. (Au
16:00 Smith C. (Usa) - Rodriguez Taverna S.
16:00 Vinsant S. (Usa) - Kypson P. (Usa)
16:00 Yatsuk I. (Usa) - Willis M. (Gbr)
ITF WOMEN - SINGLES: An-Ning (China), clay
04:00 Ayukawa M. (Jpn) - Hozumi E. (Jpn)
04:00 Fett J. (Cro) - Zhu L. (Chn)
04:00 Han X.Y. (Chn) - Tan H. (Fra)
05:30 Gao X. (Chn) - Glushko J. (Isr)
05:30 Lu J. (Chn) - Cako J. (Usa)
05:30 Moore J. (Aus) - Okamura K. (Jpn)
06:00 Peng S. (Chn) - Sun Xu L. (Chn)
07:00 Gai A. (Chn) - Sun Xu L. (Chn)
07:00 Hanatani N. (Jpn) - Zheng S. (Chn)
07:00 Zhang Y. (Chn) - Nara K. (Jpn)
ITF WOMEN - SINGLES: Charlottesville (USA), clay
16:00 Arconada U. M. (Usa) - Dolehide C. (Usa)
16:00 Brengle M. (Usa) - Jaksic J. (Srb)
16:00 Cabrera L. (Aus) - Goncalves P. (Bra)
16:00 Halbauer E. (Usa) - Haas B. (Aut)
16:00 Kalinina A. (Ukr) - Albanese L. (Usa)
16:00 Kenin S. (Usa) - Tomljanovic A. (Cro)
16:00 Larcher de Brito M. - Day K. (Usa)
16:00 Pella C. (Arg) - Elie J. (Usa)
16:00 Rodriguez V. (Mex) - Whoriskey C. (Usa)
16:00 Sanchez M. (Usa) - Kostova E. (Bul)
16:00 Wozniak A. (Can) - Liu C. (Usa)
ITF WOMEN - SINGLES: Tunis (Tunisia), clay
11:30 Seguel D. (Chi) - Gjorcheska L. (Mac)
13:00 Georges M. (Fra) - Martic P. (Cro)
13:00 Xu S. (Chn) - Vulpio J. (Dom)
15:00 Rus A. (Ned) - Arcangioli M. (Fra)
WTA - DOUBLES: Istanbul (Turkey), clay
11:30 Cadantu A./Lister C. - Babos T./Buyukakcay
12:00 Honcova M./Kuncikova - Melichar N./Mertens
13:30 Aksu A./Yastremska D - Ozgen P./Sezer M.
15:00 Hibino N./Kovinic D. - Geuer N./Pous
WTA - DOUBLES: Stuttgart (Germany), clay (indoor)
12:00 Knoll X./Schuurs D. - Atawo R./Ostapenko J
15:00 Halep S./Rosolska A. - Klepac A./Martinez S
16:30 Hlavackova A./Stosur - Jurak D./Lucic
21:30 Groenefeld A./Peschk - Chuang C.
WTA - SINGLES: Istanbul (Turkey), clay
10:00 Ferro F. (Fra) - Cirstea S. (Rou)
10:00 Pironkova T. (Bul) - Eraydin B. (Tur)
11:30 Maria T. (Ger) - Begu I. (Rou)
13:00 Kucova K. (Svk) - Flipkens K. (Bel)
14:00 Bouchard E. (Can) - Cepelova J. (Svk)
14:30 Chang K - C. (Tpe)
16:00 Sorribes Tormo S. (E - Soylu I. (Tur)
18:00 Errani S. (Ita) - Hsieh S
WTA - SINGLES: Stuttgart (Germany), clay (indoor)
10:00 Suarez Navarro C. (E - Muguruza B. G. (Esp)
12:00 Brady J. (Usa) - Strycova B. (Cze)
13:30 Kontaveit A. (Est) - Konjuh A. (Cro)
13:30 Sevastova A. (Lat) - Stosur S. (Aus)
15:00 Kuznetsova S. (Rus) - Bertens K. (Ned)
18:30 Zhang S. (Chn) - Siegemund L. (Ger)
20:00 Makarova E. (Rus) - Radwanska A. (Pol)

R Refresh