18 January 19:09 (Europe/Moscow)

International Club Friendly Leagues


R Refresh |

International Club Friendly
F22/02 18:10 Ordabasyr 0-1 Stal D. r H2H
F20/07 20:00 Emmen 0-1 SV Meppen H2H
F13/09 17:45 AEL Larisay 2-1 Panserraikos y [0-1] H2H
F26/11 23:00 KR Reykjavik 1-0 Breidablik y [0-0] H2H
F05/12 13:00 GKS Tychy 4-0 Sola Oswiecim y [2-0] H2H
F05/12 14:00 Perugia U20y 1-3 Cagliari U20 y [1-1] H2H
F05/12 14:00 Leixoes U17 1-0 Feirense U17 [0-0] H2H
F05/12 16:00 Vicenza U20 0-2 Chievo U20 [0-1] H2H
F05/12 16:00 SV Horn 0-1 SC Retz [0-1] H2H
F19/11 05:15 Pueblay 1-0 Boca Juniors r y [0-0] H2H
F19/11 18:00 AIK Solnay 3-2 Syrianska FC y [1-1] H2H
F04/07 12:15 TJ Spartak Myjava 2-1 Nitra [2-0] H2H
F10/10 09:30 Test 1 0-0 Test 2 [0-0] H2H
F02/12 22:45 Carlton Townr y 3-2 Barwell y [3-0] H2H
F17/11 18:00 Sandefjord 8-1 Fram Larvik y [7-0] H2H
F20/11 11:00 PSM Makassar 0-0 PSM Makassar [0-0] H2H
F20/11 13:30 Dempo SC U18 0-0 SC Goa U18 [0-0] H2H
F20/11 22:00 Liverpool U21 0-2 Benfica U21 [0-1] H2H
F04/07 11:45 Korona Kielce 1-3 MFK Karvina [1-2] H2H
F07/12 22:45 Hyde F.C. 3-3 Trafford [1-2] H2H
F07/12 23:00 Hafnarfjordur 0-0 Fjolnir [-] H2H
F16/11 15:35 Pelita Jaya 0-0 Arema Malang [2-1] H2H
F09/11 12:00 Japan University XIy 1-1 Bangu y [1-0] H2H
F09/11 21:00 Volta Redonday 2-2 Resende-RJ y [1-2] H2H
F09/11 21:00 Bonsucessor y 1-3 Macae y [1-2] H2H
F09/11 21:00 Uhl Que Say 1-0 Club Lujan r y [1-0] H2H
F30/11 15:30 Persib Bandungy 0-2 PS TNI y [0-0] H2H
F30/11 23:00 Talleres Escalada 2-0 Sood G r y [0-0] H2H
F07/01 21:00 EVV 0-0 Fortuna Sittard [-] H2H
F24/06 19:30 Charlottenlund 1-0 Heimdal [1-0] H2H
F12:50 Test 1 0-0 Test 2 [0-0] H2H
F07/07 19:30 Lafnitz 0-0 Mattersburg [-] H2H
F07/07 20:00 FC Oss 1-0 RKVV Deso [-] H2H
F27/07 01:00 Deportivo Cali 0-1 Malaga [-] H2H
F29/07 18:00 Spezia 0-0 SudTirol [-] H2H
F29/07 20:00 Vendee Lucon 0-0 Nantes [-] H2H
F16:00 Molde 3-0 Sogndal [0-0] H2H
F11/11 14:00 Bangu 0-0 Dong Tam Long An [-] H2H
F11/11 14:00 Dong Tam Long Any 0-1 Bangu r y [0-0] H2H
F11/11 23:00 Barcelona B 1-0 Girona y [0-0] H2H
F03/12 15:00 Malmo FF 3-1 Molde y [1-1] H2H
F04/12 17:00 Lens 1-2 Amiens [0-0] H2H
F04/12 22:05 Chelsea U21r 5-0 Celtic U21 [4-0] H2H
F24/06 20:30 Oystese 1-0 Vadmyra [-] H2H
F15/07 18:00 GKS Katowice 0-0 Trinec [-] H2H
F08/11 21:30 Liniers 0-0 El Porvenir [-] H2H
F07/06 18:59 Colombia 0-0 Costa Rica [-] H2H
F22/06 20:00 Baerum SK2 0-0 Aspden [-] H2H
F27/02 15:00 Inter Turku 4-0 FC Jazz [1-0] H2H
F27/02 15:00 Odd Grenland 2-0 Valerenga [2-0] H2H
F27/02 16:30 Nitra 3-0 OTJ Palarikovo [1-0] H2H
F27/02 20:00 Ranheim ILy 0-1 Fredrikstad y [0-0] H2H
F27/02 20:00 Torns IF 0-3 Karlskrona AIF [0-2] H2H
F27/02 21:00 IK Sleipner 1-1 Motala AIF FK [0-0] H2H
F28/02 10:30 North Star 1-3 Moggill FC [0-0] H2H
F28/02 12:15 Tescoma Zlin 1-1 SK Prostejov [0-0] H2H
F28/02 12:30 SFM Senec 7-1 Raca Bratislava [3-0] H2H
F28/02 13:15 B1908y 0-2 Fremad Amager y [0-1] H2H
F28/02 13:50 BK Fremr y 3-1 B93 Copenhagen y [1-0] H2H
F28/02 14:00 Husqvarna FFy 2-2 Utsiktens BK y [0-1] H2H
F28/02 14:00 KFUM Oslo 1-2 Skeid Oslo y [0-2] H2H
F28/02 15:00 Viking 2-0 Haugesund y [1-0] H2H
F28/02 15:00 MSK Breclav 6-0 MFK Vrbove [1-0] H2H
F28/02 15:00 Degerforsy 3-2 Vasalunds IF y [3-1] H2H
F28/02 15:00 Indjijay 0-0 Kolubara y [0-0] H2H
F28/02 16:00 Honefoss BK 2-0 Notodden FK [2-0] H2H
F28/02 16:00 Lillestrom 1-3 Sarpsborg 08 y [0-1] H2H
F28/02 16:00 Limerick FC 2-2 Cork City y [1-1] H2H
F28/02 16:00 HFK Olomoucy 0-1 SC Znojmo y [0-0] H2H
F28/02 16:00 IFK Varnamo 0-2 Atvidabergs r [0-1] H2H
F28/02 17:00 Molde 2-1 Kristiansund BK [0-0] H2H
F28/02 17:00 Strommen 2-2 Jerv [0-0] H2H
F28/02 17:00 Rosenborg 8-0 Ostersunds FK [4-0] H2H
F28/02 18:00 GIF Sundsvall 3-1 IK Brage [0-1] H2H
F28/02 22:30 Sligo Roversy 1-0 Athlone Town y [1-0] H2H
F28/02 22:30 Toronto FCy 2-1 Costa Rica U23 y [1-0] H2H
F01/03 04:00 Portland Timbers 1-0 Stabaek [1-0] H2H
F01/03 12:15 Bohemians Praha 1-1 SK Zapy [0-1] H2H
F01/03 16:30 Bohemians 1905 1-1 SK Zapy [0-1] H2H
F01/03 18:59 Molde 2-1 Sandefjord [0-0] H2H
F01/03 22:00 Coritiba SE 0-2 Estanciano SE [0-2] H2H
F02/03 14:00 Sandnes Ulfy 1-0 Fredrikstad y [1-0] H2H
F02/03 20:00 Mjondalen IF 1-2 Tromso [1-0] H2H
F02/03 20:00 Wiener SC 0-0 Kottingbrunn [-] H2H
F02/03 20:30 Odder IGFy 0-1 AC Horsens y [0-1] H2H
F03/03 19:30 Degerfors 2-0 Atvidabergs [1-0] H2H
F05/03 20:00 Bryney 2-0 Viking [1-0] H2H
F05/03 20:00 Bodo Glimt 2-1 Aalesund FK y [2-1] H2H
F06/03 12:30 Avangardr y 1-1 FK Afips y [1-0] H2H
F06/03 16:00 Skive IK 0-0 Fredericia [0-0] H2H
F06/03 16:00 Odd Grenland 5-3 Stromsgodset [5-1] H2H
F06/03 17:00 Viborgy 1-1 Aarhus AGF y [0-0] H2H
F06/03 17:00 Hoddy 2-0 Baerum SK y [1-0] H2H
F06/03 18:59 Moldey 5-2 Sogndal [2-1] H2H
F06/03 19:10 FC Kerho 07 2-0 Kiisto Vaasa [1-0] H2H
F06/03 20:00 Honefoss BKy 2-1 Strommen y [0-0] H2H
F06/03 20:00 Rosenborgy 5-0 Ranheim IL [1-0] H2H
F06/03 20:00 Follo 3-0 Ullensaker/Kisa IL y [0-0] H2H
F06/03 21:00 Brann 0-0 Nest Sotra [-] H2H
F07/03 03:30 FC Kerho 07 2-0 Kiisto Vaasa [1-0] H2H
F07/03 03:30 Lyngbyy 3-0 AB Copenhagen y [1-0] H2H
F07/03 13:00 Roskilde 4-1 HIK Hellerup [3-0] H2H
F07/03 14:00 Vendsyssel 0-0 Blokhus FC [-] H2H
F07/03 14:00 KFUM Oslo 0-0 Lorenskog [-] H2H
F07/03 14:00 Jammerbugt 0-3 Vendsyssel [0-1] H2H
F07/03 14:00 Blokhus FC 0-0 Vendsyssel [-] H2H
F07/03 16:00 Lillestromy 3-1 Fredrikstad r y [1-1] H2H
F07/03 16:00 Mjondalen IF 4-0 Notodden FK y [1-0] H2H
F07/03 18:30 Stabaek 2-0 Sandefjord [1-0] H2H
F08/03 21:00 Bermuda 0-0 Grenada [-] H2H
F09/03 17:00 Honefoss BKy 1-1 Hodd [1-1] H2H
F09/03 20:00 Strommeny 0-1 Baerum SK y [0-1] H2H
F09/03 20:00 Stjordals Blink 9-2 Orkla [3-1] H2H
F10/03 16:00 Chelyabinsky 3-1 FK Afips y [0-0] H2H
F10/03 20:00 Nardo FKy 2-2 Strindheim IL [0-0] H2H
F11/03 18:00 Ranheim ILy 1-5 Ostersunds FK [1-3] H2H
F11/03 18:00 Crenstrovci 2-5 Hotiza y [0-2] H2H
F11/03 18:59 Moldey 1-0 HJK Helsinki y [0-0] H2H
F11/03 19:30 Valerenga 1-1 Hafnarfjordur [0-1] H2H
F12/03 10:30 Arema Malangy 2-0 Pelita Jaya y [0-0] H2H
F12/03 14:00 Bryne 2-0 Follo [1-0] H2H
F12/03 16:00 Odd Grenland 1-0 Start IK y [0-0] H2H
F12/03 17:00 Stabaek 1-1 Bodo Glimt y [0-1] H2H
F12/03 18:59 Asane Fotbally 1-1 Jerv [0-0] H2H
F12/03 20:00 Rosenborg 1-0 Haugesund y [1-0] H2H
F12/03 20:30 IFK Varnamo 3-0 Husqvarna FF [1-0] H2H
F13/03 11:30 Richmondy 2-1 FC Bulleen Lions y [2-0] H2H
F13/03 17:45 Levanger FK 0-1 La Manga Club [0-1] H2H
F13/03 18:59 Aalesund FKy 2-1 Brann y [2-0] H2H
F14/03 13:00 MSK Breclav 0-0 Vyskov [-] H2H
F14/03 14:30 Lahti 0-0 KTP Kotka [-] H2H
F14/03 15:00 Degerfors 0-0 Kongsvinger [-] H2H
F14/03 15:00 AIK Solna 0-0 AFC Alliance [-] H2H
F14/03 15:00 Orgryte 0-0 FC Trollhattan [-] H2H
F14/03 15:00 Halmstads 0-1 Oster y [0-0] H2H
F14/03 15:00 AFC Alliancey 1-3 AIK Solna y [0-2] H2H
F14/03 16:00 Vindbjart 0-0 Notodden FK [-] H2H
F14/03 16:00 Djurgardensy 2-0 Gefle IF [1-0] H2H
F14/03 17:00 Sogndal 0-0 Moss [-] H2H
F14/03 18:00 Molde 0-0 Hafnarfjordur [-] H2H
F14/03 18:30 Viking 0-0 Sandnes Ulf [-] H2H
F14/03 20:00 Stromsgodsety 3-0 Sandefjord [1-0] H2H
F15/03 00:30 CD FAS 0-0 New York Cosmos [-] H2H
F15/03 12:00 Sigma Olomouc B 0-0 Zlin B [-] H2H
F15/03 14:00 GAIS Goteborgy 2-0 Norrby IF y [2-0] H2H
F15/03 17:00 Kristiansund BK 0-0 Bryne [-] H2H
F15/03 20:00 Sarpsborg 08y 1-0 Fredrikstad [0-0] H2H
F15/03 20:00 Jerv 3-0 Follo [2-0] H2H
F16/03 14:00 Nest Sotray 1-3 Levanger FK y [0-1] H2H
F16/03 16:00 Chelyabinsky 1-0 Sibir b y [0-0] H2H
F16/03 17:00 Haugesundy 3-0 Bodo Glimt y [1-0] H2H
F16/03 17:00 Kalmary 2-2 HJK Helsinki [1-0] H2H
F16/03 20:00 Rosenborg 4-0 Stabaek y [2-0] H2H
F16/03 22:45 Wexford (Youth)r y 0-3 Dundalk [0-1] H2H
F17/03 20:00 Ranheim ILy 4-0 Byasen Toppfot y [2-0] H2H
F17/03 20:00 Orebro U21 0-2 Gefle IF U21 y [0-1] H2H
F17/03 21:00 Raufoss 2-1 Brumunddal [2-0] H2H
F19/03 15:00 Roa (w) 0-3 Avaldsnes (w) [0-0] H2H
F19/03 16:30 Vindbjarty 2-0 Sandefjord y [0-0] H2H
F19/03 21:30 Nardo FKy 2-0 Stjordals Blink r y [1-0] H2H
F20/03 14:00 Sandviken (w)y 0-3 Medkila (w) [0-0] H2H
F20/03 15:00 RoPS Rovaniemi 2-1 AC Oulu [1-1] H2H
F20/03 18:00 Moldey 1-1 Kalmar y [0-0] H2H
F20/03 20:00 Branny 3-0 Sogndal [2-0] H2H
F20/03 21:00 Hoddr y 2-1 Aalesund FK [0-0] H2H
F21/03 15:00 Atvidabergs 0-0 AIK Solna [-] H2H
F21/03 15:00 IK Sirius FK 0-0 IK Brage [-] H2H
F21/03 15:00 Halmstadsy 0-1 Orgryte y [0-0] H2H
F22/03 15:00 Halmstads 0-0 Orgryte [-] H2H
F22/03 17:00 Start IKy 6-0 Bodo Glimt y [2-0] H2H
F22/03 17:00 Sarpsborg 08 2-2 Stabaek y [2-1] H2H
F22/03 18:00 Honefoss BK 5-0 Kjelsas [2-0] H2H
F22/03 20:00 Vikingy 4-2 Rosenborg y [3-1] H2H
F22/03 21:30 Brasiliay 2-1 Luverdense y [0-0] H2H
F23/03 02:30 Guyana 2-0 St. Lucia [2-0] H2H
F23/03 12:00 Vityaz Podolsk 2-0 Titan Klin [1-0] H2H
F23/03 15:00 Klepp (w) 1-3 Stabaek (w) y [0-2] H2H
F23/03 17:00 Kolbotn (w)y 2-0 Sandviken (w) [1-0] H2H
F24/03 18:59 Pinatar CFy 2-1 Fana y [0-1] H2H
F24/03 20:00 Molde 3-0 Hodd [2-0] H2H
F24/03 22:45 Taunton Towny 3-1 Frome Town r y [1-0] H2H
F25/03 13:00 Volyn 5-0 Ternopil [3-0] H2H
F25/03 17:00 Stabaek 0-2 Tromso [0-2] H2H
F25/03 18:30 Stadlau 1-0 Rapid Wien [1-0] H2H
F25/03 18:59 Botswanay 2-0 Lesotho y [1-0] H2H
F25/03 20:00 VFC Plauen 0-6 Chemnitzer [0-3] H2H
F25/03 21:00 Reggiana 0-3 AC Milan [0-2] H2H
F25/03 21:00 Flekkeroy 0-0 Start IK [-] H2H
F25/03 21:00 Start IK 1-2 Flekkeroy [1-1] H2H
F25/03 23:00 CE Europay 2-1 Girona y [1-0] H2H
F26/03 16:30 Luzerny 3-1 Schaffhausen y [1-1] H2H
F26/03 18:00 IFK Goteborgy 2-1 Sarpsborg 08 y [1-0] H2H
F26/03 20:00 Austria Lustenau 1-1 Aarau [0-1] H2H
F26/03 22:00 KVSK Lommel 2-1 Mechelen r y [1-1] H2H
F27/03 02:30 River Platey 1-0 Sevilla y [0-0] H2H
F27/03 13:30 Dynamo Moscow 1-1 Khimki [0-0] H2H
F27/03 16:00 Ingolstadt 5-0 Unterhaching [3-0] H2H
F27/03 17:00 SV Riedy 1-2 Jahn Regensburg y [1-2] H2H
F27/03 17:30 Brno 0-0 Slovan Bratislava [-] H2H
F27/03 18:00 Vodice 1-7 Hajduk Split [0-3] H2H
F27/03 18:00 Rosenborg 3-1 Kristiansund BK [1-0] H2H
F27/03 20:00 Ranheim IL 5-1 Tiller y [2-0] H2H
F27/03 20:00 Sheriff Tiraspol 2-1 Botosani [1-1] H2H
F27/03 20:30 RB Leipzig 2-2 Udinese [1-1] H2H
F27/03 20:30 Werder Bremeny 2-0 Kosovo y [1-0] H2H
F27/03 20:30 Nimes 2-2 Marseille [2-1] H2H
F27/03 20:30 Chamois Niortaisy 1-2 Bordeaux [1-0] H2H
F28/03 12:15 FC Jazz 0-2 SJK Seinajoki y [0-2] H2H
F28/03 14:00 BFC Daugavpils 1-1 Stumbras [1-0] H2H
F28/03 14:00 KFUM Oslo 0-1 Kvik Halden [0-0] H2H
F28/03 15:00 Mossy 2-2 Brumunddal y [0-2] H2H
F28/03 15:00 Orebroy 0-1 IK Sirius FK y [0-1] H2H
F28/03 15:00 Falkenberg 1-2 Husqvarna FF [1-0] H2H
F28/03 15:15 FC Kerho 07y 1-3 Aifk y [0-3] H2H
F28/03 15:30 Djurgardens 2-0 KuPs y [0-0] H2H
F28/03 16:00 Hammarbyy 3-2 Brann y [1-0] H2H
F28/03 16:00 Fredrikstad 2-1 Ljungskile [0-0] H2H
F28/03 16:00 Mjondalen IFy 2-2 Stabaek y [0-0] H2H
F28/03 16:00 IK Frej Tabyy 3-0 IK Brage y [2-0] H2H
F28/03 16:00 Gefle IF 1-3 Ostersunds FK [1-1] H2H
F28/03 16:00 Kalmary 1-0 Atvidabergs y [0-0] H2H
F28/03 16:00 Mjallby AIF 0-2 Halmstads [0-0] H2H
F28/03 16:00 Skeid Oslo 1-1 Ham-Kam [1-0] H2H
F28/03 16:00 Strindheim IL 1-3 Traff [1-2] H2H
F28/03 17:00 Lillestromy 1-2 Stromsgodset [0-0] H2H
F28/03 17:00 FC Brasov 0-2 Astra Ploiesti [0-1] H2H
F28/03 17:00 Sturm Graz 1-0 Domzale r y [0-0] H2H
F28/03 17:00 HIFKy 1-1 KTP Kotka [0-1] H2H
F28/03 17:00 Utsiktens BK 0-0 IK Oddevold [0-0] H2H
F28/03 17:30 Mauritius 1-1 Togo [1-0] H2H
F28/03 18:00 Hacken 1-2 Valerenga y [0-0] H2H
F28/03 20:30 KaPay 2-0 Futura Porvoo [1-0] H2H
F29/03 08:30 Nosta Novotroitsk 1-1 Syzran [1-1] H2H
F29/03 13:00 Stromsgodset B 3-3 Jerv [0-0] H2H
F29/03 14:00 Stabaeky 1-1 Kongsvinger y [0-1] H2H
F29/03 16:00 Altay 4-0 Finnsnes [2-0] H2H
F29/03 16:30 Tromsoy 2-0 Bodo Glimt y [1-0] H2H
F29/03 17:00 Vikingy 1-0 Start IK [0-0] H2H
F29/03 17:59 Bryne 1-0 Egersund y [1-0] H2H
F29/03 17:59 Sandnes Ulf 1-1 Haugesund [1-1] H2H
F29/03 18:30 Atlantis 0-0 Honka Espoo [-] H2H
F30/03 11:00 CSKA Moscowy 1-2 Khimki [1-1] H2H
F30/03 13:00 Syrianska FC 0-3 AFC Alliance [0-1] H2H
F30/03 13:00 OFK Beograd 0-4 Crvena Zvezda [0-3] H2H
F30/03 14:00 Elfsborg 0-3 Odd Grenland [0-2] H2H
F30/03 16:00 Honefoss BK 2-1 Grorud [1-1] H2H
F30/03 17:59 Sandefjordy 0-0 Follo y [0-0] H2H
F30/03 17:59 Aalesund FKy 2-2 Molde y [0-1] H2H
F30/03 17:59 Sarpsborg 08y 3-0 Baerum SK y [2-0] H2H
F31/03 16:00 FK Arendaly 4-2 Flekkeroy y [2-1] H2H
F31/03 17:59 Nardo FKy 1-0 Rosenborg y [1-0] H2H
F31/03 17:59 Hoddy 1-2 Sogndal y [0-1] H2H
F02/04 10:00 Avangard 1-2 Chelyabinsk [0-1] H2H
F02/04 13:00 Khimki 1-2 Arsenal Tula II [0-0] H2H
F02/04 17:30 Oldenburgy 1-1 VfL Osnabruck y [0-0] H2H
F02/04 19:45 FC Kerho 07 2-0 Narpes Kraft [0-0] H2H
F04/04 15:00 Syzranr 0-1 Chelyabinsk [0-1] H2H
F06/04 15:00 Fyllingsdalen 1-1 Forde [0-0] H2H
F06/04 16:00 Inter Turku 0-0 IFK Mariehamn [0-0] H2H
F09/04 21:30 Castellon 0-1 Real Union Irun [0-0] H2H
F11/04 13:00 KFUM Oslo 2-2 Gjovik Lyn [0-0] H2H
F11/04 15:00 Kongsvinger 0-0 Raufoss [-] H2H
F12/04 14:00 Tromsdalen 0-0 Alta [-] H2H
F14/04 19:30 SpVgg Neckarelzy 0-1 Nottingen y [0-1] H2H
F14/04 19:30 Rot-Weiss Esseny 2-0 FC Kray y [1-0] H2H
F15/04 17:30 Orihuela CF 1-3 KR Reykjavik [1-2] H2H
F15/04 20:00 Magdeburg 0-0 Hallescher FC [0-0] H2H
F16:15 VIFKy 0-0 FC Jazz y [0-0] H2H
F25/04 22:00 Esportivo RS 0-0 Tupi RS [-] H2H
F26/04 23:00 FBC Melgary 5-2 Cienciano y [1-1] H2H
F30/04 04:00 ASA ALy 2-1 CRB AL y [0-0] H2H
F01/05 01:40 Remo Belem (PA)y 4-1 Cuiaba r y [3-1] H2H
F02/05 21:00 Primaverar y 1-1 Barretos SP r y [1-1] H2H
F03/05 01:30 Icasa CE 0-0 Flamengo [-] H2H
F05/05 18:59 SC Verly 2-1 Arminia Bielefeld y [1-1] H2H
F07/05 16:30 Sariyer 0-0 Bandirmaspor [0-0] H2H
F07/05 16:30 Inegolsporr 1-0 Hatayspor [1-0] H2H
F07/05 18:59 Al-Riffay 1-3 Al-Hadd y [1-1] H2H
F08/05 04:00 Cuiabar 5-1 Remo Belem (PA) r [3-0] H2H
F10/05 21:00 St.Cristobal RJ 2-1 Ceres/RJ r [0-1] H2H
F12/05 08:00 Ordabasy 2-5 Kazakhstan U21 [1-3] H2H
F13/05 19:30 SV Meppeny 0-0 VfL Osnabruck y [0-0] H2H
F13/05 21:05 Portuguesa RJy 1-0 Goytacaz RJ r y [0-0] H2H
F14/05 15:00 Viktoria kolny 4-1 Bonner y [2-1] H2H
F14/05 21:00 Audax Rio RJy 1-2 Americano RJ y [1-0] H2H
F16/05 15:30 Guernsey 2-3 Jersey [0-2] H2H
F16/05 21:00 Olariay 1-0 Queimados RJ y [1-0] H2H
F16/05 21:00 FC Barcelonay 0-4 America-RJ y [0-2] H2H
F17/05 18:00 CMK 0-2 IRT Itihad de Tanger [0-1] H2H
F20/05 20:30 Swazilandy 2-0 Lesotho y [1-0] H2H
F20/05 21:00 Audax Rio RJy 1-2 Goncalense y [0-1] H2H
F21/05 21:00 Ceres/RJr y 0-0 Sampaio Correa y [0-0] H2H
F22/05 14:30 Persib Bandungy 4-2 Selangor y [1-1] H2H
F22/05 18:00 Lesothoy 1-0 Tanzania y [0-0] H2H
F22/05 18:00 Madagascary 1-1 Swaziland y [1-0] H2H
F23/05 14:00 Ajax U19 5-0 Rosenborg U19 [4-0] H2H
F23/05 16:00 Arsenal U19 1-0 Trencin U19 [1-0] H2H
F24/05 13:00 Guarani U19 2-1 Arsenal U19 [1-1] H2H
F24/05 14:00 Ajax U19 0-1 Besiktas JK U19 [0-1] H2H
F24/05 16:00 Trencin U19 1-2 Guarani U19 [1-1] H2H
F24/05 18:00 Anderlecht U19 1-2 Ajax U19 [0-1] H2H
F25/05 12:00 Rosenborg U19 1-1 Trencin U19 [0-1] H2H
F25/05 13:00 Ajax U19 0-0 Guarani U19 [0-0] H2H
F26/05 13:00 Anu FC 1-5 Belconnen United [0-0] H2H
F26/05 22:00 Crystal Palace 4-3 Dundee [4-1] H2H
F28/05 02:30 Columbus Crewy 0-1 Valencia y [0-1] H2H
F28/05 16:00 Cuneo 3-2 Torino U20 y [2-0] H2H
F29/05 18:00 Boavista FC 2-1 Vila Real [0-0] H2H
F30/05 14:00 Stars Thailandy 0-1 Chelsea y [0-1] H2H
F30/05 16:00 Delmenhorst 1-7 Werder Bremen [1-4] H2H
F30/05 20:00 Bahrainy 0-0 Oman y [0-0] H2H
F31/05 13:00 Bangkok 0-0 bangkok united fc [0-0] H2H
F31/05 21:00 Hassania Agadiry 2-1 Sevilla y [0-1] H2H
F01/06 18:59 ES Hamam-Sousse 1-4 Palestine [0-2] H2H
F02/06 13:00 Sydney FCy 0-1 Chelsea [0-1] H2H
F02/06 13:00 Bangladeshy 1-1 Afghanistan y [1-0] H2H
F02/06 14:30 Cambodia 1-1 Laos [0-0] H2H
F03/06 12:00 Brisbane Roary 3-0 Villarreal [2-0] H2H
F04/06 16:00 Taubate Womens 2-2 Santos (w) y [1-0] H2H
F06/06 18:59 Varzimy 2-0 Casa Pia AC r y [2-0] H2H
F07/06 16:30 Rwanda 0-0 Tanzania [-] H2H
F07/06 17:00 Mali 0-0 Libya [-] H2H
F07/06 18:00 Norway U18 2-2 China U18 [1-1] H2H
F07/06 20:00 Portugal U18 2-1 Serbia U18 [0-0] H2H
F07/06 21:10 Ceres/RJy 1-0 St. Joao RJ r [1-0] H2H
F09/06 18:59 Upesciemsy 4-3 FC Marienburg y [3-3] H2H
F09/06 21:00 Goncalenser y 2-0 Goytacaz RJ r y [2-0] H2H
F09/06 21:00 CA San Miguely 3-0 Sacachispas y [1-0] H2H
F10/06 18:00 Casa Pia AC 1-1 Varzim r [1-0] H2H
F10/06 20:00 FC Famalicaoy 0-0 CD Mafra y [0-0] H2H
F10/06 21:05 Audax Rio RJy 1-1 Ceres/RJ y [0-0] H2H
F10/06 21:05 Olariay 4-1 Barra da Tijuca y [2-1] H2H
F13/06 15:00 BATE Borisovy 1-1 Trakai [0-0] H2H
F13/06 15:00 MPS (w) 6-0 Sudet (W) y [4-0] H2H
F13/06 17:00 Villa Teresay 2-2 Boston River y [1-2] H2H
F13/06 21:10 Ceres/RJy 0-3 Americano RJ y [0-1] H2H
F14/06 16:00 Suduva 4-0 FBK Kaunas [3-0] H2H
F14/06 18:00 Greece U19y 2-2 Denmark U19 y [1-1] H2H
F14/06 18:00 Skonto FCy 3-1 Metta/LU Riga y [2-0] H2H
F14/06 22:00 Atalanta U20 0-0 Verona U20 [0-0] H2H
F14/06 22:00 Inter Milan U20y 2-2 Genoa U20 y [1-1] H2H
F15/06 19:15 Adazir y 1-8 Caramba [1-4] H2H
F15/06 19:30 Skeid Fotball By 9-2 Nesodden [3-0] H2H
F15/06 20:00 buviky 4-1 Gjovik Lyn B y [2-0] H2H
F15/06 21:00 Berazateguiy 1-0 Canuelas FC r y [0-0] H2H
F15/06 21:00 Ullensaker/Kisa By 0-5 Skedsmo [0-1] H2H
F15/06 21:15 Follo FK By 2-5 Oppsal y [0-2] H2H
F15/06 22:00 Genoa U20 4-1 Chiasso U20 y [1-0] H2H
F16/06 17:00 Skenderbeu Korca 2-1 Botosani [0-0] H2H
F16/06 22:00 Sampdoria U20y 2-1 Verona U20 [1-0] H2H
F16/06 23:00 Fram Reykjavik 4-1 Haukar U19 r y [3-0] H2H
F17/06 17:30 Slovan U20y 2-1 Bologna U20 y [2-1] H2H
F17/06 18:00 Botosaniy 0-1 MTK Hungaria y [0-1] H2H
F17/06 19:15 Kvik Trondheimy 2-2 Orkla y [2-0] H2H
F17/06 19:30 Domzale 1-3 Hajduk Split [1-2] H2H
F17/06 20:45 Caramba 0-0 FC Marienburg [-] H2H
F17/06 21:00 Rugani 2-0 Uhl Que Sa [2-0] H2H
F17/06 21:15 America-RJy 2-2 Portuguesa RJ y [1-1] H2H
F17/06 21:30 Charlottenlund 1-2 Kolstad y [1-1] H2H
F17/06 21:30 Charlotte Lund 1-1 Kolstad [-] H2H
F19/06 02:15 Guarani RSy 1-1 Gloria RS y [0-0] H2H
F19/06 18:00 MSK Zilinay 5-3 Piast Gliwice [2-2] H2H
F19/06 18:00 Wolfsberger ACy 1-4 Kapfenberg y [1-1] H2H
F19/06 18:30 Litex Lovech 2-2 Vereya [0-1] H2H
F19/06 18:59 Zavrcy 1-1 FK Shkendija 79 y [1-1] H2H
F19/06 18:59 Domzale 1-3 Dinamo Tbilisi [0-3] H2H
F19/06 19:30 Lokomotiv Osloy 1-3 Ottestad r y [0-3] H2H
F19/06 20:00 Thuny 0-0 Neuchatel Xamax y [0-0] H2H
F20/06 05:45 Northern AFC 0-15 caversham [0-6] H2H
F20/06 11:10 Renova Cepciste 1-1 KF Laci [0-0] H2H
F20/06 12:00 Trencin 2-2 TJ Spartak Myjava [1-0] H2H
F20/06 14:30 Rapid Wien U20 4-2 Slovan U20 y [2-2] H2H
F20/06 15:00 Newtown AFC 2-1 Flint Town [0-1] H2H
F20/06 15:30 FC Zurich 3-0 Aarau [0-0] H2H
F20/06 16:00 Young Boys 4-3 Schaffhausen [1-3] H2H
F20/06 16:30 RB Leipzig 2-0 Berliner AK 07 [1-0] H2H
F20/06 17:00 PSNI 1-1 Glenavon Lurgan [0-0] H2H
F20/06 17:00 Vasas 0-2 Apollon Limassol FC [0-1] H2H
F20/06 17:00 Luzern 3-0 FC Wil 1900 y [1-0] H2H
F20/06 17:00 Ready 0-0 Oslo City [-] H2H
F20/06 17:00 Roa 2-1 Nordstrand y [0-1] H2H
F20/06 18:00 Botosani 2-1 KS Kukesi [2-0] H2H
F20/06 18:00 Slavicin 1-1 Tescoma Zlin [0-1] H2H
F20/06 18:00 FK Inter Baku 0-0 Botosani [-] H2H
F20/06 18:00 Quilmes Argentina 2-2 Sood G r [1-1] H2H
F20/06 19:30 Krka 0-4 Crvena Zvezda [0-1] H2H
F20/06 19:30 Athletic Bilbao B 2-0 Cadiz y [2-0] H2H
F20/06 21:15 Portuguesa RJy 1-0 America-RJ [0-0] H2H
F21/06 16:00 Sao Carlos 2-0 Anpaao y [0-0] H2H
F21/06 16:00 He wen 4-0 Jesse Boni Faatz O [1-0] H2H
F21/06 17:00 Berserkir Reykjavikr y 1-2 Magni y [1-0] H2H
F21/06 17:00 Uhl Que Say 2-1 Canuelas FC y [0-0] H2H
F21/06 18:00 FC Bizau 2-1 Andelsbuch r [2-0] H2H
F21/06 18:59 Shi Qingxi B teamy 2-1 Neset y [1-0] H2H
F21/06 21:00 San Telmor y 2-0 Berazategui y [1-0] H2H
F22/06 00:00 Gualaceo SCr y 1-1 SC Imbabura y [1-0] H2H
F22/06 00:05 Royal Josey 1-4 Tacoma 253 [1-1] H2H
F22/06 16:00 MTK Hungaria 1-3 KS Kukesi [1-1] H2H
F22/06 17:30 Belsen U19y 4-0 The degree U19 [2-0] H2H
F22/06 18:59 Domzale 3-1 NK Split [2-1] H2H
F22/06 19:15 Mlada Boleslav 2-0 Trencin [1-0] H2H
F22/06 20:00 Strommen B 1-0 Iyer [1-0] H2H
F22/06 20:00 Baerum SK2 0-0 Aspden [-] H2H
F22/06 21:15 FC Lyn Oslo By 2-1 Jevnaker [0-1] H2H
F22/06 21:15 Lyn Fotball B 0-0 Jevnaker [-] H2H
F23/06 16:00 Khimkiy 0-2 Arsenal Tula y [0-0] H2H
F23/06 17:00 Zoryay 2-1 PFC Oleksandria y [2-1] H2H
F23/06 20:00 Randesund IL 7-4 Hei IL y [1-2] H2H
F23/06 20:00 Moelveny 3-2 Gjovik Lyn B y [1-0] H2H
F23/06 20:00 Stromsgodset Cy 3-2 Lommedalen y [1-1] H2H
F23/06 20:30 KFC Oosterzonen 2-4 Westerlo [2-2] H2H
F24/06 17:30 Domzale 0-1 Zlate Moravce y [0-0] H2H
F24/06 18:00 Brnoy 2-2 TJ Spartak Myjava [2-2] H2H
F24/06 18:00 Chiasso 1-3 Dinamo Bucuresti [1-3] H2H
F24/06 18:00 FC Krasnodar 0-2 Botosani [0-1] H2H
F24/06 18:30 Maribor 0-3 Astra Ploiesti y [0-1] H2H
F24/06 18:59 FC Rauma 0-0 Pirkkalan JK [-] H2H
F24/06 18:59 Valdevez 2-3 Astra Ploiesti y [2-1] H2H
F24/06 18:59 Triglav Gorenjska 0-8 Rijeka [0-3] H2H
F24/06 18:59 Zavrc 0-2 ACS Poli Timisoara [0-1] H2H
F24/06 18:59 Rijeka 8-0 Triglav Gorenjska [3-0] H2H
F24/06 19:30 Charlotte Lund 2-1 Black Mada y [1-0] H2H
F24/06 20:00 SV Riedy 0-1 Hajduk Split y [0-0] H2H
F24/06 20:00 Hellas Kagran 1-3 SV Horn y [0-1] H2H
F24/06 20:00 Arna-Bjornarr 3-3 Loddefjord [2-2] H2H
F24/06 20:00 Vardeneset 0-0 Stord IL [-] H2H
F24/06 20:00 DSV 1900 0-4 MSV Duisburg [0-0] H2H
F24/06 20:30 Wellen 0-4 Sint-Truidense y [0-2] H2H
F24/06 20:30 Aositese 4-0 Wade Mara [3-0] H2H
F24/06 21:00 CA San Miguelr y 3-2 Uhl Que Sa r y [0-2] H2H
F24/06 21:45 Brechin City 2-8 Aberdeen [1-5] H2H
F25/06 02:30 Brusque FC 2-0 Blumenau SC [1-0] H2H
F25/06 11:00 Serbia (w)y 1-1 Romania (w) y [1-0] H2H
F25/06 15:00 Nordsjaelland 1-1 AIK Solna y [1-0] H2H
F25/06 18:00 Hradec Kralovey 2-3 Pardubice y [1-2] H2H
F25/06 18:00 Jagodina 0-4 Mordovya Saransk y [0-2] H2H
F25/06 18:30 NK Celik 2-0 Olimpik Sarajevo [2-0] H2H
F25/06 18:59 Dinamo Zagreby 1-1 MSK Zilina [0-0] H2H
F25/06 18:59 Bohemians 1905 0-3 Trencin [0-1] H2H
F25/06 18:59 FC Koper 2-1 FK Rad Beograd [2-1] H2H
F25/06 19:30 Colegialesy 1-4 SC Freiburg y [1-1] H2H
F25/06 20:00 Djurgardensy 3-2 Trakai [1-2] H2H
F25/06 20:00 Express FCy 1-0 Vigor y [0-0] H2H
F26/06 10:30 Bansko 0-3 PFK Montana [0-2] H2H
F26/06 17:00 SC Znojmo 0-1 Synot Slovacko [0-1] H2H
F26/06 18:00 FCM Targu Mures 1-0 KS Kukesi [0-0] H2H
F26/06 19:15 Tuskery 3-0 Nakuru All Stars y [2-0] H2H
F26/06 19:30 Buxtehuder SV 1-9 St. Pauli [1-6] H2H
F26/06 20:00 Oudenaarde 2-2 KAA Gent y [1-0] H2H
F26/06 20:00 Bornemr 0-3 Red Star Waasland [0-2] H2H
F26/06 20:00 KSK Heist 0-10 Club Brugge [0-5] H2H
F26/06 20:00 SDC Putten 0-0 FC Utrecht [-] H2H
F26/06 20:00 SC Gollingy 2-7 USC Eugendorf [0-2] H2H
F26/06 20:00 Union Gurten 2-2 TSV Neumarkt [1-0] H2H
F26/06 20:00 Varegg 0-4 Sotra [0-1] H2H
F26/06 20:00 IFK Goteborg 2-0 Gefle IF [2-0] H2H
F26/06 20:30 Verdaly 3-0 Belsen B team y [2-0] H2H
F26/06 21:00 Zavrc 0-0 Zlate Moravce [-] H2H
F26/06 21:30 Sacachispasr y 1-2 Rugani y [1-0] H2H
F26/06 22:00 UMF Vidiry 0-1 Magni y [0-0] H2H
F27/06 02:00 Club Leonr y 2-2 San Luis y [2-0] H2H
F27/06 03:00 SC Imbaburay 0-0 Delfin SC [0-0] H2H
F27/06 05:45 cavershamy 8-1 Roslyn Wakari r [3-1] H2H
F27/06 08:00 Subiaco U20 3-1 Bayswater U20 [3-1] H2H
F27/06 08:30 Fiji 1-2 Wellington Phoenix [1-1] H2H
F27/06 11:15 Tyumen 0-1 Chelyabinsk [0-0] H2H
F27/06 11:30 Frydek-Misteky 3-0 Trinec [2-0] H2H
F27/06 11:30 Pardubicey 2-0 BrnoU21 [1-0] H2H
F27/06 11:45 Dukla Prague 2-1 Trencin y [1-0] H2H
F27/06 12:00 Sigma Olomouc 1-1 FK Senica [1-1] H2H
F27/06 12:10 Ruch Chorzow 0-2 Opava [0-2] H2H
F27/06 12:45 Baumit Jablonec 1-1 Brno [1-0] H2H
F27/06 14:00 Alvdal 0-0 Raufoss IL B [0-0] H2H
F27/06 14:00 Alvdal 0-0 Raufoss IL B [-] H2H
F27/06 14:30 Winterthur 1-2 FC Zurich y [1-1] H2H
F27/06 15:00 Clachnacuddin 0-3 Inverness [0-3] H2H
F27/06 15:00 Ujpesti 1-2 Bekescsaba [1-1] H2H
F27/06 15:00 MPS (w) 0-0 Turun Weikot (w) y [0-0] H2H
F27/06 15:00 MPS (w) 0-0 TuWe Women [-] H2H
F27/06 15:00 Harma Women 1-2 Merane (w) [1-1] H2H
F27/06 15:30 Basel 4-1 Austria Lustenau [3-1] H2H
F27/06 15:30 Krka 0-5 Slaven Koprivnica [0-2] H2H
F27/06 16:00 Randers FC 1-1 Hacken [1-1] H2H
F27/06 16:00 Elfsborg 1-1 Halmstads [0-1] H2H
F27/06 16:00 Pors Grenland 11-0 Bryne B y [8-0] H2H
F27/06 16:00 Hammarby 3-0 Atvidabergs [2-0] H2H
F27/06 16:15 PKVS35 U19 3-1 Vantaa U19 y [2-0] H2H
F27/06 16:30 Newtown AFC 2-4 Bala Town [1-3] H2H
F27/06 16:30 St. Gallen 2-1 FC Wil 1900 [0-1] H2H
F27/06 17:00 Thuny 4-0 Le Mont LS y [3-0] H2H
F27/06 17:00 MFK Kosice 1-0 Wisla Krakow y [0-0] H2H
F27/06 17:00 Kortrijky 4-2 Izegem [0-1] H2H
F27/06 17:00 Vasas 2-0 ZNK Osijek y [1-0] H2H
F27/06 17:00 Knockbreda 0-1 Glentoran FC [0-0] H2H
F27/06 17:00 Luzern 2-1 Schaffhausen [1-1] H2H
F27/06 17:00 Lugano 0-1 Dinamo Bucuresti [0-1] H2H
F27/06 17:00 Askery 6-0 Grue y [2-0] H2H
F27/06 18:00 FC Koper 0-0 Ulisses FC [-] H2H
F27/06 18:00 Sturm Graz 5-2 Maribor y [2-1] H2H
F27/06 18:00 SV Sandhauseny 1-0 Wurzburger y [0-0] H2H
F27/06 18:00 Brondby IF 1-0 Falkenberg [1-0] H2H
F27/06 18:00 Binche 0-3 Standard Liege [0-2] H2H
F27/06 18:00 Neuruppin 1-10 Union Berlin [1-3] H2H
F27/06 18:00 hoeven 0-13 NAC Breda [0-6] H2H
F27/06 18:00 FC Sion 5-1 KF Hajvalia [2-1] H2H
F27/06 18:00 Aarau 4-2 Biel Bienne [0-0] H2H
F27/06 18:00 SC Lahr 1-0 Karlsruher SC [1-0] H2H
F27/06 18:10 Royal Knokke 2-3 Anderlecht [0-2] H2H
F27/06 18:59 VV Coxyde 1-2 Westerlo [0-1] H2H
F27/06 18:59 Rupel Boomy 1-2 Mechelen y [0-1] H2H
F27/06 18:59 Rijekay 5-0 NK Rudar Velenje y [0-0] H2H
F27/06 18:59 SV Riedy 1-2 Sport Podbrezova y [1-1] H2H
F27/06 18:59 Domzaley 3-0 Karpaty U21 y [2-0] H2H
F27/06 18:59 Domzale 0-0 Karpaty U21 [-] H2H
F27/06 18:59 Zagreb 1-1 Inter Zapresic [1-0] H2H
F27/06 18:59 Zagreb 0-0 Inter Zapresic [-] H2H
F27/06 19:30 Durmen-Sport 0-11 VfL Bochum [0-6] H2H
F27/06 20:00 Oudenaarde 1-7 Zulte-Waregem [0-3] H2H
F27/06 20:00 KMSK Deinzey 2-2 KAA Gent y [1-2] H2H
F27/06 22:00 Curico Unidoy 0-0 Colo Colo y [0-0] H2H
F28/06 07:30 Broad Midoy 1-2 Rodriguez y [1-1] H2H
F28/06 12:00 SV Seekirchen 0-0 Hallwang [-] H2H
F28/06 15:00 Aberdeen 1-0 Saint Johnstone [0-0] H2H
F28/06 16:00 Anpaaoy 0-1 Elosport SP y [0-1] H2H
F28/06 17:00 Gelios Kharkiv 0-2 FK Poltava [0-0] H2H
F28/06 17:00 SC Freiburg 2-1 Freiburger FC [2-0] H2H
F28/06 17:00 Roeselare 3-2 Eendracht Zele [2-2] H2H
F28/06 17:00 MTV Barum 0-3 St. Pauli [0-0] H2H
F28/06 17:00 SC Lassee 1-9 Rapid Wien [0-2] H2H
F28/06 17:00 Reynir Sandgerdiy 3-2 Einherji y [1-0] H2H
F28/06 18:00 Spartak Moscow IIy 1-0 Khimki y [0-0] H2H
F28/06 18:00 SV Grodigy 1-1 FCM Targu Mures y [1-1] H2H
F28/06 18:59 Sint-Truidense 3-1 ASV Geel [1-1] H2H
F28/06 18:59 zelzate 0-9 Lokeren [0-4] H2H
F28/06 20:30 KFCO Wilrijk 0-0 KSK Heist [-] H2H
F28/06 21:30 Macaray 0-0 Olmedo Riobamba y [0-0] H2H
F28/06 22:05 Alianza Limay 2-3 La Equidad y [0-0] H2H
F29/06 18:00 Orenburg 2-0 Zlate Moravce y [2-0] H2H
F29/06 21:00 Uhl Que Say 0-1 Berazategui y [0-0] H2H
F29/06 21:00 Tromso By 6-0 Salangen y [3-0] H2H
F29/06 21:00 HamKam B 0-2 Strommen IF B [0-0] H2H
F30/06 05:30 Beach Women 3-1 Legends Women [1-0] H2H
F30/06 09:00 Fiji 2-2 Wellington Phoenix [0-2] H2H
F30/06 14:00 CSKA Moscow 0-1 Fakel [0-0] H2H
F30/06 15:00 Grasshoppery 1-1 Biel Bienne [1-0] H2H
F30/06 16:00 Aalborgy 4-2 Viborg y [1-0] H2H
F30/06 17:00 Nyva Ternopil 4-3 Skala Stryi [0-1] H2H
F30/06 17:00 CSKA Moscow 0-0 bksmthj [-] H2H
F30/06 18:00 Arka Gdyniay 2-1 APOEL Nicosia y [0-0] H2H
F30/06 18:00 Botev Plovdiv 3-1 Oborishte [1-1] H2H
F30/06 18:00 Odd BK C 1-3 Sandnes B [1-1] H2H
F30/06 18:05 Maribory 2-0 MFK Ruzomberok [0-0] H2H
F30/06 18:30 Fehervar Videotony 2-1 Zorya [1-1] H2H
F30/06 18:30 NK Split 0-1 Sarajevo [0-0] H2H
F30/06 18:45 Karabakh Agdam 3-4 SV Horn y [0-3] H2H
F30/06 18:59 Krka 0-4 Rijeka y [0-2] H2H
F30/06 18:59 CFR Clujy 3-2 Chiasso [1-1] H2H
F30/06 18:59 SV Riedr y 1-1 FCM Targu Mures y [0-1] H2H
F30/06 18:59 Sokoly 6-0 Zenit Penza y [2-0] H2H
F30/06 19:30 FC Rapperswil-Jonar y 1-5 Wohlen y [0-1] H2H
F30/06 19:30 Mattersburg 2-1 FK Senica [1-1] H2H
F30/06 19:30 htlg 0-13 St. Pauli [0-5] H2H
F30/06 19:40 Sonderjyske 4-1 FC Sydvest [3-1] H2H
F30/06 20:00 Dessel Sport 1-2 Westerlo [1-1] H2H
F30/06 20:00 Torhout 0-5 Club Brugge [0-1] H2H
F30/06 20:00 RFC Tournaiy 0-3 Peruwelz y [0-2] H2H
F30/06 20:00 OMS Ingelmunster 1-4 Kortrijk r [0-2] H2H
F30/06 20:00 Mjondalen IF B 3-0 Baerum SK2 y [1-0] H2H
F30/06 20:30 Merelbeke 3-7 KAA Gent [1-2] H2H
F30/06 21:00 nthn 0-9 PEC Zwolle [0-5] H2H
F30/06 21:00 Zavrc 0-0 Istra 1961 Pula [-] H2H
F30/06 21:30 Zavrc 0-0 Astra Ploiesti [0-0] H2H
F30/06 23:00 Karir 2-0 KFR Rangaeinga [0-0] H2H
F01/07 12:00 Teplicey 1-4 Dukla Prague [1-1] H2H
F01/07 14:15 Pacifico Xiningy 2-0 Binh Dinh y [1-0] H2H
F01/07 15:20 Magdeburgy 2-3 Berliner AK 07 y [0-3] H2H
F01/07 17:00 SFM Senecy 0-1 Tescoma Zlin [0-1] H2H
F01/07 18:00 Orenburg 3-2 Soproni SVSE-GYSEV [2-0]