21 August 23:51 (Africa/Lagos)

Hockey Live Scores

R Refresh |

ASIA: Southeast Asian Games
10:00 Philippines - Singapore
14:00 Thailand - Indonesia
KAZAKHSTAN: Kazakhstan Cup
15:00 Almaty - Pavlodar
15:00 Gornyak Rudny - Kokshetau
RUSSIA: KHL
14:30 Sibir Novosibir - Sp. Moscow
15:00 Avangard Omsk - Dinamo Riga
16:00 Salavat Ufa - Vladivostok
16:00 HC Yugra - Cherepovets
18:00 Niznekamsk - Amur Khabarovsk
18:30 Sochi - Kunlun
WORLD: Club Friendly
09:00 Kuznetskie Medv - Omskie Yastreby
10:00 Karaganda (Kaz) - Nizhny Tagil (R
11:00 Atlanty (Rus) - Krylya Sovetov
11:00 Junior Kurgan ( - Krasnoyarskie R
12:00 Irbis (Rus) - Loko (Rus)
12:00 Kurhan (Rus) - Kazzinc
14:30 MHC Spartak (Ru - Dinamo St. Pete
15:00 Junior Sputnik - Zvezda C. (Rus)
15:30 Orsk (Rus) - Gornyak Uchaly
16:00 Chaika (Rus) - Reaktor (Rus)
16:00 Perm (Rus) - Toros Neftekams
17:00 Kladno (Cze) - Slavia Prague (
17:00 Unia Oswiecim ( - Bytom (Pol)
17:30 Trebic (Cze) - Sumperk (Cze)
17:30 Peliitat (Fin) - High1 (Kor)
17:30 Mlada Boleslav - Karlovy Vary (C
17:30 Litvinov (Cze) - Chomutov (Cze)
17:30 KooKoo (Fin) - IFK Helsinki (F
17:30 Ceske Budejovic - Plzen (Cze)
18:00 Nitra (Svk) - MAC Budapest (H
18:00 Nove Zamky (Svk - Fehervar AV19 (
18:00 Nymburk (Cze) - Jablonec (Cze)
18:00 Spisska Nova Ve - Michalovce (Svk
18:00 Vsetin (Cze) - Prerov (Cze)
18:00 Zilina (Svk) - Ujpest (Hun)
18:00 Zlin (Cze) - Pardubice (Cze)
18:00 Litomerice (Cze - Usti nad Labem
18:00 Koprivnice (Cze - Novy Jicin (Cze
18:00 Kolin (Cze) - Zdar nad Sazavo
18:00 Ban. Bystrica ( - Liptovsky Mikul
18:00 Benatky (Cze) - Kadan (Cze)
18:00 DVTK (Hun) - Poprad (Svk)
18:00 HC MVD (Rus) - Serebryanye Lvi
18:00 Hodonin (Cze) - Havlickuv Brod
18:00 Jihlava (Cze) - Olomouc (Cze)
18:00 Kobra Praha (Cz - Tabor (Cze)
18:30 Lorenskog (Nor) - Frisk Asker (No
18:30 Opole (Pol) - Jastrzebie (Pol
18:30 Sparta Sarpsbor - Valerenga (Nor)
18:30 Stjernen (Nor) - Manglerud (Nor)
19:00 Odense Bulldogs - Hvidovre (Den)
19:00 Kalix Ungdoms ( - RoKi (Fin)
19:00 Esbjerg (Den) - Herning Blue Fo
19:15 Straubing Tiger - Fribourg (Sui)
19:30 Neumarkt (Ita) - Eisbaren Berlin
19:45 Bern (Sui) - Zurich (Sui)
19:45 Langnau Tigers - Vitkovice (Cze)
20:00 Strasbourg (Fra - Epinal (Fra)
20:00 Rapperswil (Sui - Heilbronner (Ge
20:00 GCK Lions (Sui) - Dubendorf (Sui)
20:00 Biasca (Sui) - Bregenzerwald (
20:15 Ajoie (Sui) - Chamonix
WORLD: Junior Club World Cup
12:00 Jokerit U20 - Davos U20
12:00 Modo U20 - Trinec U20
16:00 Avto - HC Riga
16:00 Krasnaya Armiya - Snezhnye Barsy

R Refresh