25 February 16:47 (Africa/Lagos)

Handball Live Scores

R Refresh |

AUSTRIA: HLA - Relegation Group
19:00 Ferlach - Bruck
19:00 Leoben - Schwaz
AUSTRIA: HLA - Winners stage
19:00 Krems - Aon Fivers
BELGIUM: Division 1
20:15 Grace - Hollogne
20:15 Nelo - Vise
20:15 Tournai - Houthalen
BOSNIA AND HERZEGOVINA: Premijer Liga
18:00 Borac - Krivaja
18:00 Krajina - Sarajevo
19:00 Hercegovina - Doboj
19:00 Maglaj - Celik Zenica
19:00 RK Konjuh - Prijedor
19:00 Vogosca - Gorazde
BULGARIA: A RHG
12:00 Spartak Varna - Pirin
13:00 Dobrudja - Fregata Burgas
advertisement -
CROATIA: Premijer liga
16:30 Metalac - Varazdin
18:00 Gorica - Vinkovci
19:00 Rudar - Umag
CZECH REPUBLIC: Extraliga
17:00 Brno - Litovel
17:00 Lovosice - Plzen
18:00 Koprivnice 13-12 Nove Veseli
DENMARK: 1. Division
14:00 Ajax Kobenhavn 28-41 Odder
15:00 HIK 13-8 Ringsted
DENMARK: 1. Division Women
13:00 Aalborg HK W 30-26 Horsens W
14:00 Ringsted W - Bjerringbro W
14:30 Lyngby W 27-23 Sonderjyske W
15:00 Hadsten W - Vendsyssel W
16:00 Ajax Kobenhavn - EH Aalborg W
DENMARK: 888ligaen
1st Half Skjern 35-29 Skanderborg
Half Time GOG 16-15 Ribe
Half Time Arhus 19-11 Kolding
DENMARK: Primo Tours Ligaen Women
18:30 Copenhagen W 20-32 NFH Nyk W
Half Time Viborg W - Ringkobing W
EUROPE: Baltic League
16:00 Granitas Kaunas - Cocks (Fin)
EUROPE: BENE-League - Play Offs
13:30 Tongeren - Limburg Lions
16:00 Bocholt - Hasselt
EUROPE: Challenge Cup
18:00 Sloga (Srb) - Lokomotiv Varna
18:30 A.S.E. Douka (G - Amasya (Tur)
EUROPE: Champions League
17:00 Telekom Veszpre - Wisla Plock
17:30 Kiel - Bjerringbro/Sil
17:30 Vardar - Celje
20:00 Paris SG - Kadetten
20:00 PPD Zagreb 26-24 Kristianstad
EUROPE: Champions League Women
14:00 Astrahanochka W 29-23 Thuringer W
15:00 Ferencvaros W - Metz W
17:00 Larvik W - CSM Bucuresti W
19:15 Krim W - Gyor W
EUROPE: SEHA Liga
18:00 Gorenje Velenje - Meshkov Brest (
EUROPE: WHIL Women
15:00 Pisek W - Veseli W
16:00 Partizanske W - Trencin W
17:30 Michalovce W - Slavia Prague W
17:30 Olomouc W - Zlin W
18:00 Most W - SKP Bratislava
18:00 Ostrava W 33-37 Sala W
FINLAND: SM-sarja - Losers stage
15:00 GrIFK - HIFK
15:00 SIF - AIFK
FINLAND: SM-sarja - Winners stage
15:00 BK - 46
FINLAND: SM-sarja Women - Losers stage
17:30 BK - 46 W
FRANCE: Coupe de France
20:30 Massy Essonne - Creteil
20:30 Saint - Marcel Vernon
FRANCE: Division 1 Women
20:00 Dijon W - Nice W
20:45 Celles W - Toulon W
GERMANY: 1. Bundesliga Women
16:30 Blomberg - Lippe W
19:00 Buxtehuder SV W - Nellingen W
19:30 BVB Dortmund W - Bietigheim W
19:30 SVG Celle W - Bad Wildungen W
GERMANY: 2. Bundesliga
17:00 Aue - Eisenach
19:00 Bad Schwartau - Bietigheim
19:00 Friesenheim - Hamm
19:30 Ferndorf - N
19:30 Nordhorn - Lingen
19:30 Saarlouis - Dessauer
19:30 Wilhelmshavener - Leutershausen
20:00 Konstanz - Emsdetten
GERMANY: 2. Bundesliga Women
17:00 DJK Trier W - Werder Bremen W
17:30 Bensheim - Auerbach W
17:30 Kurpfalz Baren - Rosengarten
17:30 TuS Lintfort W - Zwickau W
18:45 Beyerohde W - Haunstetten W
19:00 Rodertal W - Badenstedt W
19:30 Herrenberg W - Mainz W
19:30 Nurtingen W - HSG Kleenheim W
GERMANY: Bundesliga
19:00 Bergischer - Coburg 2000
19:00 Erlangen - Minden
19:00 HBW Balingen - Weilstetten
19:00 HSG Wetzlar - SC Magdeburg
19:00 Lemgo - Leipzig
20:15 Goppingen - Fuchse Berlin
GREECE: Greek Cup
17:00 Proteas - Filippos Beroia
17:00 Xinis - PAOK
HUNGARY: NB I
18:00 Budakalasz - Gyongyosi
18:00 Eger - Cegledi
18:00 Komloi - Balatonfuredi
18:00 Mezokovesdi - Csurgoi
ITALY: Serie A
15:30 Fondi - Kelona
18:00 Gaeta - Noci
18:30 Albatro - Valentino Ferra
18:30 Dorica - Cologne
18:30 Musile - Pressano
18:30 Romagna - Cingoli
18:30 Trieste - Bozen
19:00 Brixen - Malo
19:00 Conversano - Benevento
19:00 Meran - Eppan
19:30 Bologna - Citta
19:30 Nonantola - Tavarnelle
20:30 Cassano - Mezzocorona
LITHUANIA: Lietuvos Lyga
13:00 Vilnius - Zemaitijos Drag
14:00 Grifas - Varenos
15:00 Gubernija 14-31 Alytaus
MALTA: 1st Division
14:00 HMS - La Salle
15:30 Luxol - Aloysians
17:00 Phoenix - Kavallieri
NETHERLANDS: Eredivisie Women - Losers stage
19:30 Nijland W - Vlug en Lenig W
20:00 E&O W 22-25 Borhave W
NETHERLANDS: Eredivisie Women - Winners stage
19:00 Gilde W - Westfriesland S
19:30 VOC Amsterdam W - Dalfsen W
20:15 Quintus W - Maedilon W
POLAND: Superliga
14:45 Wybrzeze Gdansk - Kwidzyn
18:00 Stal Mielec - Zabrze
18:00 Szczecin - Zaglebie
POLAND: Superliga Women
15:00 Koscierzyna W - Zaglebie W
16:00 Nowy Sacz W - Koszalinska W
17:00 Jelenina Gora W - Vistal Gdynia W
17:00 Piotrkow W - Kobierzyce W
18:00 Selgros Lublin - Pogon Szczecin
PORTUGAL: 1a Divisao Women
17:00 Juvelis W - Passos Manuel W
19:30 Alavarium W - Barros W
22:00 Academico W 31-23 Joana
PORTUGAL: Andebol 1
18:00 ABC Braga - Benfica
18:00 Madeira - SC Horta
18:00 Sao Mamede - Belenenses
19:00 AC Fafe - Avanca
19:00 Boa Hora - Aquas Santas
19:00 Sporting - Maia
22:00 Arsenal - Porto
ROMANIA: Liga Nationala
10:00 Timisoara 32-32 CSM Satu Mare
11:00 Odorhei - Calarasi
17:00 CSM Fagaras - Steaua Bucurest
17:00 Suceava - Dinamo Bucurest
ROMANIA: Liga Nationala Women
15:00 Danubius Galati 28-24 SCM Craiova W
RUSSIA: Superleague
10:00 Saratov 32-23 Dinamo Astrakha
13:00 Stavropol - Perm
SERBIA: Superliga
18:00 Vojvodina - Dinamo
18:30 Metaloplastika - Rudar Kostolac
19:00 Jugovic - Crvena zvezda
19:00 Spartak Vojput - Morava
20:00 Partizan Belgra - Pozarevac
SLOVAKIA: Extraliga - Winners stage
18:00 Topolcany - Nove Zamky
SLOVENIA: 1. NLB Liga
19:00 Jeruzalem Ormoz - Koper
19:00 RD Izola - Loka
19:00 Ribnica - Slovenj Gradec
19:00 Trimo Trebnje - Krka
19:30 RK Dol Tki Hras - Ptuj
SLOVENIA: 1.A DRL Women
16:00 RK Ljubljana W - Zalec W
19:00 Celje W - Koper W
20:00 Ajdovscina W 23-21 Krka W
SOUTH KOREA: 1st League
06:00 Hynix 16-14 Doosan
SOUTH KOREA: 1st League Women
04:00 Incheon City W 32-28 Kyungnam W
08:00 Seoul City W - Sugar Gliders W
SPAIN: Division de Honor Plata
18:00 Palma del Rio - Gijon
18:30 Tolosa - Zamora
20:00 Alcobendas - Ciudad Real
20:00 BMC - Torrelavega
20:00 Bordils - Cisne
20:00 Cordoba - Barcelona II
20:00 Covadonga - Nava
20:30 Teucro - Amenabar
SPAIN: DivisiĆ³n de Honor Women
16:30 BM Base Villave - Guardes W
17:00 BM Granollers W - Zuazo Barakaldo
17:30 BMC Mavi Nuevas - Porrino W
18:00 Alcobendas W - Cleba W
18:00 Elche - Mustang W
18:30 Malaga W - Gran Canaria W
19:30 Valencia W - Bera Bera W
SPAIN: Liga ASOBAL
17:00 Ademar - Puerto Sagunto
17:00 Atl. Valladolid - Granollers
17:00 Villa de Aranda - Anaitasuna
18:00 BM Sinfin - Puente Genil
18:30 Benidorm - Quabit Guadalaj
18:30 Morrazo Cangas - Huesca
20:00 La Rioja - CD Bidasoa Irun
SWEDEN: Allsvenskan
15:45 Onnereds - Tyreso
16:00 Linkoping - Anderstorps
17:00 Hallby - Lindesberg
17:15 Vasteras Irsta 20-32 Rimbo
SWEDEN: Allsvenskan Women
13:30 Linkoping W 30-20 Helsingborg W
13:30 Onnereds W - Tyreso W
15:00 Kungalvs W - Torslanda W
SWEDEN: SHE Women
14:00 Skara W 23-26 Skuru W
15:00 Eslov W 22-15 Heid W
2nd Half Vasteras W 25-21 Skovde W
SWITZERLAND: NLA - Relegation Group
17:30 Gossau - RTV Basel
SWITZERLAND: NLA - Winners stage
18:30 HC Kriens - Pfadi Winterthu
SWITZERLAND: SPL Women
17:00 Winterthur W - SPONO Eagles W
17:00 Zug W 31-32 Stans W
TURKEY: Superlig
11:00 Selcuklu BLD Sp - Milli Piyango

R Refresh